Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)

Téma: HTCM8 - Slovakia Ring GP Büntetések

  1. #26
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Figyelem, Fontos!

    Mivel jelezték felénk, hogy a büntetési összesítésben hiba van ezért most javításra került ez 1-2 embert érint elsősorban, de kérünk mindenkit nézze át azért a táblázatot nehogy meglepetés érje!
    Köszönjük a megértést és elnézést kérünk a hibák miatt!

    Az 1 hsz-ben megtaláljátok a javított összesítést!







  2. #27
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Eddig annyira nem érdekelt, hogy kaptam figyelmeztetést egy állítólagos helyet nem hagyok és leszorítok eset miatt, mert igazából én is elszámoltam magam a figyelmeztetések kapcsán, de úgy látom volt valaki vagy voltak valakik, akik az én figyelmeztetéseimet újra számolták és jelezték Felétek VB-k. Teszem hozzá jogos az áthajtásos büntetés, ha már egyszer összegyűlt az 5, de azért ha már 1 figyelmeztetésre módosítottátok Ákos "büntetését" (személy szerint ezzel semmi bajom, sőt, jó hogy felülvizsgáltátok, mert az utolsó futamon végképp nem jó áthajtásos büntivel kezdeni), na de azért én is kérném, hogy vizsgáljátok felül a Dezső Tomi féle "leszorításomat", mivel annyira tisztán látszik, hogy nem igazán fordul a kanyar bejáratnál az autójának kereke a balos ív felé és még csak véletlenül sem a felé tendál, hogy be akarjon fordulni. Kérlek nézzétek ezt még egyszer meg. Lehet nincs igazam, de szerintem volt, lett volna helye mellettem.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig annyira nem érdekelt, hogy kaptam figyelmeztetést ... mert igazából én is elszámoltam magam a figyelmeztetések kapcsán ... na de azért én is kérném, hogy vizsgáljátok felül a Dezső Tomi féle "leszorításomat"
    Szia Szabolcs, kérlek ne haragudj, de futam előtt pár órával már nem nagyon van rá mód, hogy összehívjunk egy újabb VB gyűlést.

    Kérjük szépen, akinek ilyen jellegű gondja van, az egyből jelezze, illetve azt is szeretnénk kérni, hogy mindenki saját magának is tartsa számon a kiosztott figyelmeztetéseit és szóljon egyből, ha hibát észlel az összesítésekben.

  4. #29
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Szabolcs, kérlek ne haragudj, de futam előtt pár órával már nem nagyon van rá mód, hogy összehívjunk egy újabb VB gyűlést.

    Kérjük szépen, akinek ilyen jellegű gondja van, az egyből jelezze, illetve azt is szeretnénk kérni, hogy mindenki saját magának is tartsa számon a kiosztott figyelmeztetéseit és szóljon egyből, ha hibát észlel az összesítésekben.
    Egyáltalán nincs miért haragudnom, tudom hogy eléggé az utolsó pillanatban szólok, de ha úgy vesszük Nektek is nemrég hívta valaki fel a figyelmeteket, hogy el van számolva a figyelmeztetések száma és pl (tisztában vagyok vele, hogy jogosan) nekem így van egy boxutca áthajtásom. Ákosnak mérsékelve lett a büntije, ezért gondoltam, hogy ha már így van, akkor az enyémre is ránézhetnétek, hát ha nem kellene hendikeppel indulnom pont az utcsó futamon. Úgy látom, a legutóbbi futamon én kaptam talán a legtöbb "pofont", mégis én jöttem ki a végére a legrosszabbul ezzel a büntivel. Mindegy, azért köszönöm, hogy reagáltál!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •