Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (29 összesen)

Téma: HTCM8 - Slovakia Ring GP Büntetések

  1. #1
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435

    HTCM8 - Slovakia Ring GP Büntetések

    Kedves versenyzők!

    A korábbi gyakorlatot követve az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és nagyon kirívó esetben lesz csak magyarázat.
    Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.
    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a szerver replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe!

    Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!


    A1 1054’ P12-P13 - Széchy Szabolcs - Leszorítás, nem hagy elég helyet: 1 figyelmeztetés
    A2 181' P14-P15-P17 - György Dániel - Szabálytalan pályára való visszatérés: 2 figyelmeztetés
    A2 208' P9-P10 - Varga Ákos - Kiforgatás: 1 figyelmeztetés
    A2 362' P10-P11 - Varga Balázs - Kiforgatás: 3 figyelmeztetés
    A2 1824' P14-P15 - Dezső Tamás - Kiforgatás: 3 figyelmeztetés



    A1 Repülő rajt:

    Figyelmeztetést
    kap mert nem tartotta a megfelelő távolságot / megelőzte a pozícióban előtte lévőt:
    Huszár Norbert (Szabálytalan rajtoltatás): 1 figyelmeztetés




    Figyelmeztetés
    ,
    CHATSTOP megszegéséért: ---
    Figyelmeztetés,
    mert nem juttatta el a Qual-os gyors körét a VB részére: ---
    Figyelmeztetés,
    mert nem jelezte a HTCM8 - BUÁ letöltése topikban a büntetésének letöltésének időpontját: ---
    Figyelmeztetés,
    mert nevezett a futamra, de nem jelent meg a versenyen, ezzel mások elől vette el a helyet a szerven: --- (amennyiben elfogadható magyarázattal tudnak szolgálni a hiányzásra, akkor büntetésüket visszavonjuk)



    Qual Vágások:
    A pálya adottságai miatt az ellenőrzést nem tartottuk szükségesnek.



    Összesített büntetések:



    Boxutca áthajtásos büntetés:
    Bognár Dániel, Kiss Gergő,
    Nagy Gábor, Széchy Szabolcs,
    1 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Bognár Dániel, Csatai Gábor, Deák Krisztián,
    Hegyi Zsolt, Huszár Norbert, Lányi Tamás, Lehoczky Dávid, Molnár Laci, Pataki Szabolcs, Rácz Dániel, Srankó András, Szalafai Fedor, Szente János,
    Verpelethy József, Vida Zoltán, Zsák Szabolcs,

    2 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Antal Gábor, Balogh Tamás, Diczházi Péter, György Dániel, Illés András, Kaskó Tamás, Kiss Gergő, Korcsmáros György, Prill Béla, Szűcs Tibor, Vent Ákos,
    3 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Dezső Tamás, Farkas Tamás,
    Horváth Márk, Kazinczi Zoltán, Németh Mihály, Sass Norbert, Szabó Zsolt, Szeghy Roland, Szeredi Norbert, Varga Balázs,
    4 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Madarász Krisztián, Prantner Gábor, Sörös Gábor, Terjék Attila, Varga Ákos,


    Büntetések halmozása:
    5 db Figyelmeztetés = 1 db Boxutca áthajtás, mely a következő futam első 10 körében letöltendő, ahol a a büntetett versenyző megjelenik. A boxutca áthajtásos büntetés letöltésének szerver szerinti idejét köteles a versenyző az erre kijelölt topikban futam után közzé tenni. A be nem váltott figyelmeztetések nem évülnek el a szezon során.




    Figyelem
    , aki hibát talál az összevonásokban, az jelezze!


    Figyelem! Az utolsó futamon a normál büntetési tételek helyett a bajnoki pontokból fogunk levonni a következő módon:

    Figyelmeztetés: -7 bajnoki pont
    Boxutca áthajtás: -35 bajnoki pont

    A már korábban kiosztott figyelmeztetéseket nem váltjuk be, de az utolsó futamon szerezett figyelmeztetést azt igen, illetve ha valakinek összegyűlik a 5 db, az Boxutca áthajtás címén átszámításra kerül!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2015. 01. 28. 18:32.







  2. #2
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    A2 208' P9-P10 - Varga Ákos - Kiforgatás: 2 figyelmeztetés
    Fellebbezek!!! Nem forgott meg, és nem toltam ki a pályáról,ahogy ő tette Dezső Tomival Monzán! Úgy tudom akkor ő csak 2 figyelmeztetést kapott. Nincs arányban a kettő!!
    A másik pedig megpróbáltam elkerülni az ütközést, de sajnos nem sikerült.
    Kérlek vizsgáljátok újra!
    Utoljára módosította: Varga Ákos; 2015. 01. 27. 11:21.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Fellebbezek!!! Nem forgott meg, és nem toltam ki a pályáról. A másik pedig megpróbáltam elkerülni az ütközést, de sajnos nem sikerült.
    Kérlek vizsgáljátok újra!
    Fellebbezés nincs, bővebb kifejtést és magyarázatot lehet kérni.

    "Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!"

  4. #4
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Fellebbezés nincs, bővebb kifejtést és magyarázatot lehet kérni.

    "Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!"
    Egyet nem értek! Ha én úgy jövök vissza a pályáról és tönkreteszem más versenyét és autóját kap 2 figyelmeztetést. És ha én elfékezem magam egy kanyarban, de megpróbálom elkerülni az ütközést,és nem sérült meg az autója, csak mind a ketten bukunk 2 pozíciót. Mi ebben az arányosság?????????

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  5. #5
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    A2 181' P14-P15-P17 - György Dániel - Szabálytalan pályára való visszatérés: 2 figyelmeztetés

    Ezt kérlek fejtsétek ki, hogyan kellett volna akkor visszatérnem a pályára, hogy az szabályos legyen?

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Mi ebben az arányosság?????????
    Ákos, utoljára mondom:
    Udvarias, visszafogott stílusban kérdezni, érdeklődni lehet, erre mi is így fogunk válaszolni.
    Számon kérni, követelőzni nem. Az ilyenre senki nem fog választ kapni.

  7. #7
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    A2 181' P14-P15-P17 - György Dániel - Szabálytalan pályára való visszatérés: 2 figyelmeztetés

    Ezt kérlek fejtsétek ki, hogyan kellett volna akkor visszatérnem a pályára, hogy az szabályos legyen?
    Nem kellett volna visszajönnöd a pályára INKÁBB!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #8
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, utoljára mondom:
    Udvarias, visszafogott stílusban kérdezni, érdeklődni lehet, erre mi is így fogunk válaszolni.
    Számon kérni, követelőzni nem. Az ilyenre senki nem fog választ kapni.
    Kérlek szépen magyarázd el nekem, mert egy csöppet fogyatékos vagyok. hogy miért kaptam 2 figyelmeztetést, annak ellenére, hogy az ütközést megpróbáltam elkerülni, és nem rommá törni a másik autót. Vagy a másik ütközés miért csak két figyelmeztetést érdemel, amikor rommá törte az autót!
    Tisztelettel várom a választ!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Kérlek szépen magyarázd el nekem, mert egy csöppet fogyatékos vagyok. hogy miért kaptam 2 figyelmeztetést, annak ellenére, hogy az ütközést megpróbáltam elkerülni, és nem rommá törni a másik autót. Vagy a másik ütközés miért csak két figyelmeztetést érdemel, amikor rommá törte az autót!
    Ákos, szeretném jelezni, hogy én magam nem vettem részt a vizsgálaton és az incidenst se láttam, és nem is azért emeletem szót, mert fogyatékosnak gondollak, amit szóvá tettem annak semmi köze az esethez.

    Az esettel kapcsolatban pedig az is lehet, hogy a VB nézett be valamit (vagy a vizsgálatnál, vagy a kiírásnál), vagy az is, hogy csak te nem vettél észre valamilyen részletet, vagy összefüggést... Az incidens meg lesz nézve újra, magyarázatot is fogsz kapni, viszont ez ügyben teljesen indokolatlan és felesleges indulatosan fellépni, amit úgy látszik az utolsó kérésedben sem sikerült maradéktalanul leplezned.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 27. 13:33.

  10. #10
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, szeretném jelezni, hogy én magam nem vettem részt a vizsgálatot és az incidens se láttam. Lehet, hogy a VB nézett be valamit (vagy a vizsgálatnál, vagy a kiírásnál), vagy az is lehet, hogy csak te nem vettél észre valamilyen részletet, vagy összefüggést. Az eset meg lesz nézve újra, magyarázatot is fogsz kapni, viszont ez ügyben teljesen indokolatlanul és felesleges indulatosan fellépni, amit úgy látszik az utolsó kérésedben sem sikerült maradéktalanul leplezned.
    Köszöntem!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  11. #11
    Off:
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    ...a másik ütközés miért csak két figyelmeztetést érdemel, amikor rommá törte az autót!...
    Ez még a Dezső Tomi féle monzai eset?
    Azt szerintem már elmeséltem.

    ON:
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  12. #12
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Kedves Ákos!

    Én személy szerint részt vettem a említett eset vizsgálatakor és akkor aki jelen volt mindenki egyetértettet abban, hogy ekkora büntetést kell kapnod. Kezdjük ott, hogy alapból egy kiforgatásért 3 figyelmeztetés jár és ehhez jöhet pozitív illetve negatív irányba 1-1 (vagy több az eset súlyosságát figyelembe véve) figyelmeztetés. Az emlitett szituációban az eset előtt több versenyző is küzdött a ominózus kanyarban 3-4 en is egymás mellett voltak és Széchy Szabolcs jó lereagálva a kialakult helyzetet visszavett a tempóból, hogy elkerüljön egy esetleges ütközést, kiforgatást. Erre jössz te normál tempóval abszolút nem reagálva, hogy az előtted lévők lassítottak belemész hátulról Szabolcs BMW-jébe és megforgatod. Az valóban igaz, hogy ekkor elveszed a gázt és nem tolod tovább, de így is a lökés miatt Szabolcs veszít minimum 1 pozíciót ill leszakad az említett 4 embertől és csak a szerencsén és az ő ügyességén múlik hogy kordába tudja tartani az autóját. Ezt mérlegelve adtunk az esetre 2 figyelmeztetést ami azt hiszem teljesen elfogadható büntetés. Azt hiszem a másik felvetett dologra, hogy Monzában meg egyéb versenyen hogy alakult a döntés a rengeteg dologtól függ. Már 1000x-er, de lehet nem tudom számolni hányszor el lett mondva minden eset más és más nincs két egyforma szituáció még ha teljesen hasonlónak tűnik is. Remélem most már érthető a meghozott ítélet és elfogadod azt!







  13. #13
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kellett volna visszajönnöd a pályára INKÁBB!
    Ezt sajnos nem fogadom el kedves Péter, mert te nem vagy versenybíró.
    De téged majd legközelebb elengedlek, ha szeretnéd! (Bár nehéz lesz, ha nem ugyanazon a szerveren megyünk :P )

  14. #14
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Ákos!

    Én személy szerint részt vettem a említett eset vizsgálatakor és akkor aki jelen volt mindenki egyetértettet abban, hogy ekkora büntetést kell kapnod. Kezdjük ott, hogy alapból egy kiforgatásért 3 figyelmeztetés jár és ehhez jöhet pozitív illetve negatív irányba 1-1 (vagy több az eset súlyosságát figyelembe véve) figyelmeztetés. Az emlitett szituációban az eset előtt több versenyző is küzdött a ominózus kanyarban 3-4 en is egymás mellett voltak és Széchy Szabolcs jó lereagálva a kialakult helyzetet visszavett a tempóból, hogy elkerüljön egy esetleges ütközést, kiforgatást. Erre jössz te normál tempóval abszolút nem reagálva, hogy az előtted lévők lassítottak belemész hátulról Szabolcs BMW-jébe és megforgatod. Az valóban igaz, hogy ekkor elveszed a gázt és nem tolod tovább, de így is a lökés miatt Szabolcs veszít minimum 1 pozíciót ill leszakad az említett 4 embertől és csak a szerencsén és az ő ügyességén múlik hogy kordába tudja tartani az autóját. Ezt mérlegelve adtunk az esetre 2 figyelmeztetést ami azt hiszem teljesen elfogadható büntetés. Azt hiszem a másik felvetett dologra, hogy Monzában meg egyéb versenyen hogy alakult a döntés a rengeteg dologtól függ. Már 1000x-er, de lehet nem tudom számolni hányszor el lett mondva minden eset más és más nincs két egyforma szituáció még ha teljesen hasonlónak tűnik is. Remélem most már érthető a meghozott ítélet és elfogadod azt!
    Kedvez Zoltán!
    Annyiban más a monzai eset, hogy, ha nem az utolsó körben lett volna, akkor Tomi kénytelen lett volna feladni, mert totálkár volt az autó, ja és már 2 pozíciót veszített, és ott Szabolcsnál még a hajlandóságot sem véltem felfedezni, hogy elkerülje az ütközést, és ezáltal egy pozíciót nyert. Szlovákiringen pedig csak a festék pattogott le Szabolcs autójáról, és ugyanolyan tempóval tudta folytatni, plussz csak egy helyet bukott, én pedig, hogy elkerüljem a nagyobb balesetet 2 helyet buktam.
    Sajnos még mindig nem tudom elfogadni a döntést, mert a kettő teljesen más eset és pont ezért nem szabadna ugyanolyan mértékű büntetést kiszabni. Saját véleményem!
    Tisztelettel!
    Utoljára módosította: Varga Ákos; 2015. 01. 27. 16:06.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  15. #15
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Nagy nehezen sikerült összehozni. Nemvagyok egy videókészítő mágus.De talán a két eset megtekintése után talán látszik a különbség, szerintem ezért nem lehet ugyanazt a büntetésmértéket alkalmazni!
    Köszönöm!


    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy nehezen sikerült összehozni. Nemvagyok egy videókészítő mágus.De talán a két eset megtekintése után talán látszik a különbség, szerintem ezért nem lehet ugyanazt a büntetésmértéket alkalmazni!
    Ákos, egyrészt a VB tagoknak van replay-ük, köszönik szépen azt meg tudják nézni, így egyáltalán nem szükséges vidókat linkelgetni.
    Másrészt az általad felhozott két esetnek semmi köze egymáshoz, semmilyen párhuzam nem húzható fel köztük, így az értük adott büntetés sem összehasonlítható és így hivatkozási alapnak sem tekinthetők semmilyen formában.

    A büntetés mértéke pedig nem egyenes arányos az okozott kár mértékével, a VB elsősorban nem az okozott kár szerint büntet, hanem az incidens kialakulásának okai és körülményei alapján. Illetve itt jegyezném meg, hogy a büntetések legkisebb egysége az 1 figyelmeztetés, és mivel fél figyelmeztetés nem kerül kiosztásra, így 2 figy és 2 figy között is lehet tartalmi különbség. Van amikor a VB 1 és 2 figyelmeztetés között őrlődik és végül kettőt oszt ki és van olyan is amikor 2 és 3 között őrlődik és végül kettőt oszt ki... attól függően, hogy éppen merre billen a mérleg nyelve.


    A fentieket még mindig a konkrét esetre való reagálástól függetlenül írom.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 27. 18:45.

  17. #17
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, egyrészt a VB tagoknak van replay-ük, köszönik szépen azt meg tudják nézni, így egyáltalán nem szükséges vidókat linkelgetni.
    Másrészt az általad felhozott két esetnek semmi köze egymáshoz, semmilyen párhuzam nem húzható fel köztük, így az értük adott büntetés sem összehasonlítható és így hivatkozási alapnak sem tekinthetők semmilyen formában.

    A büntetés mértéke pedig nem egyenes arányos az okozott kár mértékével, a VB elsősorban nem az okozott kár szerint büntet, hanem az incidens kialakulásának okai és körülményei alapján. Illetve itt jegyezném meg, hogy a büntetések legkisebb egysége az 1 figyelmeztetés, és mivel fél figyelmeztetés nem kerül kiosztásra, így 2 figy és 2 figy között is lehet tartalmi különbség. Van amikor a VB 1 és 2 figyelmeztetés között őrlődik és végül kettőt oszt ki és van olyan is amikor 2 és 3 között őrlődik és végül kettőt oszt ki... attól függően, hogy éppen merre billen a mérleg nyelve.


    A fentieket még mindig a konkrét esetre való reagálástól függetlenül írom.
    Az okozott kárt miért nem veszitek figyelembe? Szerintem azt is kellene,vagy nem! Az én esetemben volt egy elfékezés,és oldalról meglöktem a Szabolcsot, de én legalább kezeltem valamennyire a helyzetet, és nem rontottam tovább azzal, hogy teljes gázon kiforgatom a kocsi hátulját. Úgy érzem, hogy a tisztelt VB tagok akik jelen voltak e döntés születésénél, ezt nem vették figyelembe. Csinálhattam volna másképp is, ahogy a szezon alatt engem kiraktak a falra és nem 1 pozíciót veszítve, hanem 5-10 pozíciót veszítve ezzel. És ezeknél is csak két figyelmeztetések kerültek kiosztásra.
    Tudod Szabi, rohadtul elegem lett a szezon során abból hogy minden forduló valamelyik versenyén kiraknak, és szinte semmilyen szankció nincs. Amikor az egész szezon alatt 3 szor hibázok, de közben korrigálok, hogy ne legyen kuka a másik versenye, én egyből kapok 2 figyelmeztetést annak ellenére, hogy 1 pozíciót veszített és az autója sem sérült meg!
    Köszönöm a figyelmet!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Az okozott kárt miért nem veszitek figyelembe? Szerintem azt is kellene,vagy nem! Az én esetemben volt egy elfékezés és oldalról meglöktem a Szabolcsot, de nem rontottam tovább azzal, hogy teljes gázon kiforgatom a kocsi hátulját. Úgy érzem, hogy a tisztelt VB tagok akik jelen voltak e döntés születésénél, ezt nem vették figyelembe.
    Ha nem olvasod el alaposan amit írok, akkor ebből igen hosszú beszélgetés lesz. Nem az írtam, hogy ne vesszük figyelembe, hanem, hogy nem elsősorban azt vesszük figyelembe. A hátulról történő egyoldalú meglökés alapból 3 figyelmeztetésről indul, ezt szoktuk mérsékelni 2 figyelmeztetésre, ha a vétlen fél a pályán tud maradni és szinte azonnal folytatni tudja a versenyt. Ezt innen már csak akkor mérsékeljük tovább, ha valóban rendkívül enyhe a lökés, vagy van esetleg vmi más enyhítő körülmény, amit figyelembe kell vennünk. Tehát az már biztos, hogy a te esetedben történt enyhítés, mivel nem 3 figyelmeztetést kaptál.

    A konkrét részletekre viszont most még nem reagálnék, mivel még nem láttam a konkrét esetet. Kérlek légy türelemmel, amíg a VB újra megvitatja az esetet.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 27. 19:39.

  19. #19
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem olvasod el alaposan amit írok, akkor ebből igen hosszú beszélgetés lesz. Nem az írtam, hogy ne vesszük figyelembe, hanem, hogy nem elsősorban azt vesszük figyelembe. A hátulról történő egyoldalú meglökés alapból 3 figyelmeztetésről indul, ezt szoktuk mérsékelni 2 figyelmeztetésre, ha a vétlen fél a pályán tud maradni és szinte azonnal folytatni tudja a versenyt. Ezt innen már csak akkor mérsékeljük tovább, ha valóban rendkívül enyhe a lökés, vagy van esetleg vmi más enyhítő körülmény, amit figyelembe kell vennünk. Tehát az már biztos, hogy a te esetedben történt enyhítés, mivel nem 3 figyelmeztetést kaptál.

    A konkrét részletekre viszont most még nem reagálnék, mivel még nem láttam a konkrét esetet. Kérlek légy türelemmel, amíg a VB újra megvitatja az esetet.
    Köszönöm a hozzám való türelmet!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  20. #20
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    FIGYELEM!

    A VB újra megvizsgálta az alábbi két esetet, és a következő szöveges magyarázatot adja:

    A2 181' P14-P15-P17 - György Dániel - Szabálytalan pályára való visszatérés: 2 figyelmeztetés
    "ezt kérlek fejtsétek ki, hogyan kellett volna akkor visszatérnem a pályára, hogy az szabályos legyen?"

    A pályára visszatérés során nem veszélyeztetheted a pályán versenytempóban közlekedő versenyzőket, te pedig pont egy az érkezők számára nehezen belátható helyen az ideális ívre tértél vissza. Két dolgot tehettél volna:
    • a jobbra nézés gombbal a forgalmat figyelve kivárod, amíg nem érkezik a pálya azon részére senki és akkor hajtasz csak fel az aszfaltra
    • a pályát nem érintve egyenesen haladsz tovább a füvön a pálya szélén és csak az 50-es tábla előtt térsz vissza az aszfaltra, ahol már nem zavarsz, veszélyeztetsz senkit

    Mindent összevetve a büntetésed még enyhének tekinthető, a VB figyelembe vette a nehéz körülményeket és hogy láthatóan kulturáltan igyekeztél visszatérni a pályára, "csak" a fenti dolgokat hagytad ki a számításból.


    A2 208' P9-P10 - Varga Ákos - Kiforgatás: 2 figyelmeztetés
    "pedig megpróbáltam elkerülni az ütközést, de sajnos nem sikerült.... én 2 figyelmeztetést kapott annak ellenére, hogy 1 pozíciót veszített és az autója sem sérült meg!"

    Ákos a kanyart nem fékezi el, teljesen normál tempóban érkezik, előtte azonban 4 autós tömörülés és ütközés is van, amitől az előtte haladó autósor lelassul. Ákos nem elég elővigyázatos és nem tudja olyan jól lereagálni az eseményeket mint az előtte haladó Szabolcs. Ákos meglöki Szabolcs-ot, aki az ütéstől stabilitását veszti, de meg tudja fogni a gépet, azonban tempót és pozíciót veszti. További enyhítő körülményként figyelemebe véve a nem várt belassulást Ákos büntetését a VB 1 Figyelmeztetésre módosítja.

    A fentieket figyelembe véve az összesített büntetések módosultak, amit az 1. hsz-ben láthattok!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 28. 09:38. Indoklás: formázás







  21. #21
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    FIGYELEM!

    A VB újra megvizsgálta az alábbi két esetet, és a következő szöveges magyarázatot adja:

    A2 181' P14-P15-P17 - György Dániel - Szabálytalan pályára való visszatérés: 2 figyelmeztetés
    "ezt kérlek fejtsétek ki, hogyan kellett volna akkor visszatérnem a pályára, hogy az szabályos legyen?"

    A pályára visszatérés során nem veszélyeztetheted a pályán versenytempóban közlekedő versenyzőket, te pedig pont egy az érkezők számára nehezen belátható helyen az ideális ívre tértél vissza. Két dolgot tehettél volna:
    • a jobbra nézés gombbal a forgalmat figyelve kivárod, amíg nem érkezik a pálya azon részére senki és akkor hajtasz csak fel az aszfaltra
    • a pályát nem érintve egyenesen haladsz tovább a füvön a pálya szélén és csak az 50-es tábla előtt térsz vissza az aszfaltra, ahol már nem zavarsz, veszélyeztetsz senkit

    Mindent összevetve a büntetésed még enyhének tekinthető, a VB figyelembe vette a nehéz körülményeket és hogy láthatóan kulturáltan igyekeztél visszatérni a pályára, "csak" a fenti dolgokat hagytad ki a számításból.
    Köszönöm a választ, megfogadom a tanácsot.
    De azért leírnám a véleményemet:

    Amiket leírtál azért nem látom életszerűnek, mert nem az történt, hogy keresztbeálltam és a pálya széléről úgy hajtottam vissza, hogy körbe sem néztem. Lecsúsztam az aszfaltról, haladtam tovább teljesen párhuzamosan a forgalommal, nem az ideális ívre tértem vissza, sőt mi több jól látható volt a manőverem végig Tomcy számára is. Az, hogy nekem csúszott Tomcy és így nekilökött a szalagkorlátnak, ahonnan visszapattanva pont eléd estem, ez inkább véletlen, ha nem vagyok ott akkor lehet, hogy pont Tomcy vágódik így bele a szalagkorlátba és dobja oda eléd. Persze, ha megállok a pálya szélén és elengedek mindenkit, ahogy kedves Péter barátom említette, akkor nyilván mindenkinek jobb lett volna, kivéve talán engem. De ha ezt tenném, akkor nyomulhatnék offline is egyedül a pályán.
    Nem értem továbbra sem, hogy az ilyen értelmetlen versenybalesetes szituációkat miért büntetitek. Ezzel csak az ember kedvét veszitek el az egésztől...

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    nem az ideális ívre tértem vissza, sőt mi több jól látható volt a manőverem végig Tomcy számára is. Az, hogy nekem csúszott Tomcy és így nekilökött a szalagkorlátnak, ahonnan visszapattanva pont eléd estem, ez inkább véletlen, ha nem vagyok ott akkor lehet, hogy pont Tomcy vágódik így bele a szalagkorlátba és dobja oda eléd.
    Az ideális ív közvetlen közelében tértél vissza, a pálya azon részére, ahová a versenytempóban haladó versenyzők megérkeznek, ilyet nem csinálhatsz, nem zavarhatod, veszélyeztetheted a forgalmat a visszatéréseddel. Tomcy azt láthatta, hogy a kavicságyban kóricálsz vissza pálya felé, de azt nem láthatta hogy pont ott fogsz visszatérni az aszfaltra, mert holttérben voltál neki, egyébként sem volt jogalapod a fentiek fényében a pálya azon részén visszatérni. Szóval inkább fogalmazzunk úgy, hogy meggondolatlanságból nekilöketted magad a szalagkorlátnak, ami utána történt, az már természetesen balszerencse, nem is kaptál büntetést tömegbaleset okozásért.

    Az ütközést kiváltó eset azonban nem versenybaleset, mert egyértelműen megállapítható az eset felelőse. Hogy Tomcy amúgy is lecsúszott volna a pályáról az - mivel elébe mentél a dolognak - már nem derülhetett ki, a VB megítélése szerint erre azonban elég kevés esély volt. A legjobban úgy jöttél volna ki az esetből, ha kb 40 méterrel később térsz vissza az aszfaltra.


    A VB tagok nem a saját nevükben nyilatkoznak ebben a topikban, hanem a VB közös álláspontját képviselik.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 28. 10:47.

  23. #23
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az ideális ív közvetlen közelében tértél vissza, a pálya azon részére, ahová a versenytempóban haladó versenyzők megérkeznek, ilyet nem csinálhatsz, nem zavarhatod, veszélyeztetheted a forgalmat a visszatéréseddel. Tomcy azt láthatta, hogy a kavicságyban kóricálsz vissza pálya felé, de azt nem láthatta hogy pont ott fogsz visszatérni az aszfaltra, mert holttérben voltál neki, egyébként sem volt jogalapod a fentiek fényében a pálya azon részén visszatérni. Szóval inkább fogalmazzunk úgy, hogy meggondolatlanságból nekilöketted magad a szalagkorlátnak, ami utána történt, az már természetesen balszerencse, nem is kaptál büntetést tömegbaleset okozásért.

    Az ütközést kiváltó eset azonban nem versenybaleset, mert egyértelműen megállapítható az eset felelőse. Hogy Tomcy amúgy is lecsúszott volna a pályáról az - mivel elébe mentél a dolognak - már nem derülhetett ki, a VB megítélése szerint erre azonban elég kevés esély volt. A legjobban úgy jöttél volna ki az esetből, ha kb 40 méterrel később térsz vissza az aszfaltra.


    A VB tagok nem a saját nevükben nyilatkoznak ebben a topikban, hanem a VB közös álláspontját képviselik.
    Nekilökettem magamat a szalagkorlátnak? Ez most komoly? Ezt most tényleg leírtad kedves VB?
    Akkor definiáljuk már, hogy mi számít a pályára való visszatérésnek? Mert, hogy jóval az ideális ív előtt tértem vissza az tuti, mivel az autók (és úgy általában minden) csak úgy képesek a helyváltoztatásra, hogy közben mozognak, ezért nyilvánvalóan volt már sebességem mikor visszatértem a pályára. Ennek következtében haladtam a pálya szélén, senkit nem akadályozva, vagy veszélyeztetve. Mikor Tomcy mellém ért a slick gumijain egy elég esős pályán összeértünk, itt jelezném, hogy őt végképp nem zavarhattam, sőt inkább segítettem neki "megfogni" az épp meginduló autóját. Az hogy nekilökettem magamat a szalagkorlátnak az azért elég érdekes. Szerintem nincs jogalapod ilyet mondani.
    Sohasem szoktam úgy visszatérni a pályára, hogy mást veszélyeztessek, most sem tettem.

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A pályára való visszatérés egyik feltétele, a pálya szélén a menetiránnyal való párhuzamos visszatérés (ezt teljesítetted), a másik hogy az érkező versenyzőket nem veszélyeztetheted (ezt nem teljesítetted).

    A VB leírta az álláspontját, a kért magyarázatot megkaptad, attól még hogy nem értesz vele egyet, ez a mérvadó a jövőre nézve.


    Egyébként ez az eset már valamelyest párhuzamba állítható a Ákos által felemlegettet Széchy Szabolcs féle Monza-i esettel, ott is hasonló döntés született.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 28. 11:46.

  25. #25
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Köszönöm, hogy újra vizsgáltátok!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •