Szavazás eredménye: HTCM8 - Tavaszi szezon Szavazás!

Szavazók
44. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • K1: Teljes autó válassztékkal rendezzük a Tavaszi bajnokságot (RACE07, RaceOn, STCC, STCC2)?

    17 38,64%
  • K1: Vegyük ki a bajnokságból VW Scirocco-t a 6 sebességes BMW-ket és a Seat Leon TDI-t?

    11 25,00%
  • K1: Csak a 2006-os, 2007-es autókkal rendezzünk bajnokságot (Retro bajnokság)?

    18 40,91%
  • K2: Maradjon a repülő rajt az első futamokon (másodikon maradna az állórajt)?

    24 54,55%
  • K2: Legyen mindkét futamon állórajt!

    17 38,64%
  • K3: Maradjon a két részre bontott időmérő Q1 és Q2 (a Q2-őn Super Pole-s rendszerben)?

    29 65,91%
  • K3: Legyen egy időmérő edzés mint régen (Q1 = 30 perc)!

    9 20,45%
  • K4: Maradjon a változó időjárás minden versenyre?

    36 81,82%
  • K4: Száraz időjárás legyen minden futamon!

    4 9,09%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (193 összesen)

Téma: HTCM8 Tavasz - Ötletelő!!

  1. #101
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Egész jó kis csomag, kipróbáltam az új pályákat, íme pár gondolat!...
    Köszönjük a bővebb értékelést!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  2. #102
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    a kocsik még a pályáknál is kevésbé érdekeltek, így azt csak most olvastam el: a 2es meg a 3as pont az szerintem kb ugyanaz, mert ha kicsapjuk a vwt, 6os bmw-t, tádét, kb az összes versenyképes kocsit megkapjuk a 2006-2007es pakkban. csak mondom, me' egyből megváltozna az állás ha össze lenne vonva, mert akik arra szavaztak kb ugyanazt akarják.

  3. #103
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    a kocsik még a pályáknál is kevésbé érdekeltek, így azt csak most olvastam el: a 2es meg a 3as pont az szerintem kb ugyanaz, mert ha kicsapjuk a vwt, 6os bmw-t, tádét, kb az összes versenyképes kocsit megkapjuk a 2006-2007es pakkban. csak mondom, me' egyből megváltozna az állás ha össze lenne vonva, mert akik arra szavaztak kb ugyanazt akarják.
    Azért nem egészen, mert az STCC 1/2-ben vannak 5 gangos versenyképes BMW-k, meg az Alfa/Honda választék se semmi és ezek a retro esetén kimaradnának.

  4. #104
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem egészen, mert az STCC 1/2-ben vannak 5 gangos versenyképes BMW-k, meg az Alfa/Honda választék se semmi és ezek a retro esetén kimaradnának.
    Hát, nemtom, szerintem a hondák, alfák nagyjából egy lére mennek. A hondákat épp te tesztelted, az alfákat meg én, 1-2 hete. Nekem a cruze és a lacetti is tökugyanaz, Bömbi meg ott is van gyors 5 gangos.

    Mondom akkor úgy hogy elég nagy az átfedés a 2es és 3as között, így egymástól veszik el a szavazatokat akik változást szeretnének és lehet h igy marad a teljes pakk. Aztán azzal megint bmw meg vw márkakupa lesz tavasszal. Én örülnék mert nem kéne legalább a festéssel sem foglalkozni .

  5. #105
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    ...csak mondom, me' egyből megváltozna az állás ha össze lenne vonva, mert akik arra szavaztak kb ugyanazt akarják.
    Hát azé' van pár autó ami marad a trió távozása esetén, amivel lehet „csak az élmény kedvéért” versenyezgetni, de a '06-'07-ből kimarad...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  6. #106
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azé' van pár autó ami marad a trió távozása esetén, amivel lehet „csak az élmény kedvéért” versenyezgetni, de a '06-'07-ből kimarad...

    Amik ugyanúgy nem lennének használva mint eddig. Az elmúlt években mennyien mentek audival,bms-sel, opellel, toyotával, ladával vagy volvoval? Kb senki. Ezeket kivonva pedig nagyjából megkapjuk a 2006-2007es pakkot. De már így is többet foglalkoztam a témával mint kellett volna Jó szavazgatást

  7. #107
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Fwd-khez nem tudok hozzászólni, de azért az e46-os és az e90 5 sebességes bmw között van különbség rendesen.

  8. #108
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Fwd-khez nem tudok hozzászólni, de azért az e46-os és az e90 5 sebességes bmw között van különbség rendesen.
    E90-es 5 gangos BMW minden opció szerint lesz.


  9. #109
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    E90-es 5 gangos BMW minden opció szerint lesz.
    ja tényleg, 2007-ben benne van, akkor ez elnéztem. viszont akkor az első kérdésben a 3. opcióra szavaznék, lehet ezt módosítani valahogy?

  10. #110
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Kíváncsi leszek a pálya szavazás végére. mindenkinek más az ízlése, de azt sose fogom megérteni, hogy a macau jellegű pályákon mit lehet szeretni. értem én, hogy kihívás végigmenni rajta, de akkor az legyen hotlap verseny. szerintem az online versenyzésben a test test elleni csata a lényeg, ezt pedig az ilyen pályák pont megölik. emlékezzetek portóra, monacora. vonatozás végig, előzni nem nagyon lehet, ha valaki egy kicsit hibázik, azt a mögötte jövő 5 ember is megszívja nagy eséllyel úgy, hogy vége a futamnak.
    na mindegy, én remélem, hogy nem lesz benne a top 8-ban ilyen pálya, a többség dönt, ez csak az én véleményem.

  11. #111
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Amik ugyanúgy nem lennének használva mint eddig. Az elmúlt években mennyien mentek audival,bms-sel, opellel, toyotával, ladával vagy volvoval? Kb senki. Ezeket kivonva pedig nagyjából megkapjuk a 2006-2007es pakkot. De már így is többet foglalkoztam a témával mint kellett volna Jó szavazgatást
    Ok, azt aláírom nem volt tolongás ezekért a típusokért, de a lehetőség adott volt.
    Na mindegy, majd meglátjuk mi lesz.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  12. #112
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése

    Figyelem!
    Az utolsó futamon a normál büntetési tételek helyett a bajnoki pontokból fogunk levonni a következő módon:


    Figyelmeztetés: -7 bajnoki pont
    Boxutca áthajtás: -35 bajnoki pont

    A már korábban kiosztott figyelmeztetéseket nem váltjuk be, de
    az utolsó futamon szerezett figyelmeztetést azt igen, illetve ha valakinek összegyűlik a 5 db, az Boxutca áthajtás címén átszámításra kerül!
    Ezt értem. De akinek Okayama után volt 1,2,3,4 büntetése és ezt hozta tovább az utolsóra és most nem hibázott attól nem lesz levonva semmi. Ha jól értem..
    Egy egyszerű példa: 1 számú versenyző a szezonban összesed 4 büntetést, de az utolsó versenyen egyet sem: 4 büntetés 0 pont levonás
    2 számú versenyző a szezonban nem hibázik de az utolsó versenyen összesed 4 büntetést: 4 büntetés 28 pont levonás ( mert ez az utolsó verseny)
    na ezt nem értem....
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 21. 20:54.

  13. #113
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt értem. De akinek Okayama után volt 1,2,3,4 büntetése és ezt hozta tovább az utolsóra és most nem hibázott attól nem lesz levonva semmi. Ha jól értem..
    Egy egyszerű példa: 1 számú versenyző a szezonban összesed 4 büntetést, de az utolsó versenyen egyet sem: 4 büntetés 0 pont levonás
    2 számú versenyző a szezonban nem hibázik de az utolsó versenyen összesed 4 büntetést: 4 büntetés 28 pont levonás ( mert ez az utolsó verseny)
    na ezt nem értem....
    Csodálkozom, hogy nem én kötök ebbe is bele, egy újabb kiskapu de ott a pont!

    Tulajdonképpen aki idáig szerzett büntetést (figyelmeztetést), az most nullázódott, hacsak nem gyűlt össze ezzel a BUÁ-ja, mert most csak azok kaptak pontlevonást akik most szereztek x figyelmeztetést vagy akinek a mostani figyelmeztetéssel lett meg a BUÁ-ja az egyből - 35 pont.
    És akkor, aki idáig hordozott 1-4 figyelmeztetést és most nem szerzett semmit az tulajdonképp amnesztiát kapott Vagy aki idáig hozott 1-3at és a mostanival nem lett meg a 5 annak is a korábbi rosszalkodásai nem lettek beszámítva.
    Csak egy példa én aki ezen a futamon szereztem 4 figyelmeztetést tőlem levonódik 28 pont, aki meg idáig hozott 4 figyelmeztetést de Hockeinheimbe jófiú volt attól semmi, azaz ő jófiú volt????!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #114
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy példa én aki ezen a futamon szereztem 4 figyelmeztetést tőlem levonódik 28 pont, aki meg idáig hozott 4 figyelmeztetést de Hockeinheimbe jófiú volt attól semmi, azaz ő jófiú volt????!
    Vagy ebből még egy következtetés vonható le: Te rosszfiú vagy!!!

  15. #115
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy ebből még egy következtetés vonható le: Te rosszfiú vagy!!!
    Ez már szerintem korábban lejött nekik, de valóban nem alaptalan következtetés! De azért igyekszem burkolni....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #116
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Én viszont azt nem értem, hogy aki nem most kapta a BUÁ-ját, másképpen fogalmazva 5 figyelmeztetést hozott magával, ő miért részesül más elbírálásban mint aki csak négyet nagy kevesebbet hozott?
    Persze függetlenül a másik elbírálási különbségtől, azt a srácok már leírták. (Arra van magyarázat is: előre ki volt hirdetve mi lesz az eljárás.)

  17. #117
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Én viszont azt nem értem, hogy aki nem most kapta a BUÁ-ját, másképpen fogalmazva 5 figyelmeztetést hozott magával, ő miért részesül más elbírálásban mint aki csak négyet nagy kevesebbet hozott?
    Persze függetlenül a másik elbírálási különbségtől, azt a srácok már leírták. (Arra van magyarázat is: előre ki volt hirdetve mi lesz az eljárás.)
    Azért lettek más kalap alá véve, mert ők effektív nem töltötték le a büntetésüket egyik futamon sem, hogy milyen okból azt most nem firtassuk. Illetve azért lett az utolsó verseny máshogyan kezelve a többi versenytől, mert nem lesz lehetőségük a kírott büntetéseket letölteni futamokon mert nincs több. Azért azokat a versenyzőket se vegyük 1 kalap alá aki 9 futam alatt szerezz 4 figyelmeztetést mint aki mondjuk ezen az utolsón kap 4-et. Nekik lett kitalálva ez a pontlevonásos rendszer. Előre szóltunk, hogy az utolsó futam máshogyan lesz kezelve a büntetéseknél ezt mindenkinek tudomásul kellett vennie aki elindult a futamon!







  18. #118
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Azért lettek más kalap alá véve, mert ők effektív nem töltötték le a büntetésüket egyik futamon sem, hogy milyen okból azt most nem firtassuk. Illetve azért lett az utolsó verseny máshogyan kezelve a többi versenytől, mert nem lesz lehetőségük a kírott büntetéseket letölteni futamokon mert nincs több. Azért azokat a versenyzőket se vegyük 1 kalap alá aki 9 futam alatt szerezz 4 figyelmeztetést mint aki mondjuk ezen az utolsón kap 4-et. Nekik lett kitalálva ez a pontlevonásos rendszer. Előre szóltunk, hogy az utolsó futam máshogyan lesz kezelve a büntetéseknél ezt mindenkinek tudomásul kellett vennie aki elindult a futamon!
    Akkor teszem fel aki az utolsó előtti futamon megkéselt egy nyugdíjas nénit hogy elvegye tőle a 145 forintját, de jó ügyvédje volt és fokozott megróvást (4 figyelmezetést) kapott és, így nem került börtönbe ellenbe aki most követte el ugyanezt a tettet az első fokon bűnös és nem is felebezhet, aki korábban az pedig maradt ártatlan...most hogy így leírtam végül is ez a valóság miért ne alkalmazhatnátok itt is! Get rííííl!

    Amúgy meg ha végiggondoljuk azért ez valahogy nem egyenlő elbírálás, na de mindegy, HÁÁÁÁT ez a szabály! Akkor ne legyen már gumicsont is! Most A vagy B?!




    Szerk: Szuper nem ide szántam de a fentebbi hatalmak a jggvédett írásomat áthelyezték engedély nélkül, remélem olyan jó ügyvédjük van mint a korábbi futamos késelőknek.....
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2015. 02. 21. 21:00.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  19. #119
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ha már a büntetés téma így felmerült. miért nem alkalmazzuk az egész szezonban az 1 büntetőpontért 7 pont levonás szabályt? Persze ha összejött az 5 akkor még jöhet a BUÁ is. Így nem lenne vita arról, hogy az utolsó futamon miért van ez a szabály és mi van a régi pontokkal. Jelenleg mivel 2 futam eldobható így ha minden futamra jön az illető akár 2 BUÁ is eldobható mindenféle következmény nélkül, ami akár átszámolva 4 pilóta kilökése után jár (ez egy szélsőséges példa, de akár elő is fordulhat, hogy 4 pilóta versenyét tönkreteszem, közben a futam dobás miatt igazából engem semmilyen hátrány nem ér).

  20. #120
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Nem válaszoltál a kérdésemre tényleg kíváncsi vagyok mikor kezdődik a tavasz.
    Addig a meglévő puskapor mellé még brainstorming-oljak kicsit, a jövőbeni irányelveimet meg leírtam a futam beszámolómba meglátjuk mi sül ki belőle.
    A tervezett indulási dátum le van írva az itt ötletelő topikban, ezt viszont jelenleg sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom.
    Az elmúlt hetekben költözött át a honlap mások szolgáltatóhoz, a problémák többségét azóta sikerült megoldani, de még vannak apróbb hiányosságok.

    Akkor fogjuk hivatalosan kihirdetni a Tavaszi Szezon kezdési dátumát, amikor már biztosan vagyunk benne, hogy semmi technikai probléma nem fogja hátráltatni a lebonyolítást.
    Ha minden jól megy, akkor a szavazások lezárása után megtörténik a bejelentés.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 21. 22:52.

  21. #121
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Ha valaki esetleg gondolkodik még Adelaide-n, annak javaslom nézze meg ezt!

    ...főleg a befutót!!!


    Vagy nézze meg március 1-én a szezonnyitót!

    http://www.v8supercars.com.au/champi...laide/sessions
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  22. #122
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki esetleg gondolkodik még Adelaide-n, annak javaslom nézze meg ezt!

    ...főleg a befutót!!!


    Vagy nézze meg március 1-én a szezonnyitót!

    http://www.v8supercars.com.au/champi...laide/sessions
    Alkalmatlan versenyre, szétvágja a mezőny hiába utcai pálya.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #123
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Alkalmatlan versenyre, szétvágja a mezőny hiába utcai pálya.....
    Szétvágja? ...T1 sikánt leszámítva még hol?

    Amúgy is ez a vágás mizéria már lerágott csont, lépjünk már túl rajta!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  24. #124
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Szétvágja? ...T1 sikánt leszámítva még hol?

    Amúgy is ez a vágás mizéria már lerágott csont, lépjünk már túl rajta!
    Ja T1 sikán.
    Más ligába volt belőle műsor elég kritikus pont hiába lerágott csont.
    De tőlem mehet én szeretem az a pályát, vágásba meg már pro üzemmódba kapcsoltam, szóval no problemo.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  25. #125
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A tervezett indulási dátum le van írva az itt ötletelő topikban, ezt viszont jelenleg sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom.
    Az elmúlt hetekben költözött át a honlap mások szolgáltatóhoz, a problémák többségét azóta sikerült megoldani, de még vannak apróbb hiányosságok.

    Akkor fogjuk hivatalosan kihirdetni a Tavaszi Szezon kezdési dátumát, amikor már biztosan vagyunk benne, hogy semmi technikai probléma nem fogja hátráltatni a lebonyolítást.
    Ha minden jól megy, akkor a szavazások lezárása után megtörténik a bejelentés.
    Szavazás? Huuuh az is van nehogy direkt akarom mondani véletlen rossz helyre nyomjak mert az el se kezdődő bajnokságból is ki leszek tiltva! Na jó inkább nem is szavazok...gyorsan zárjátok le kíváncsi vagyok a hirdetményre!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •