Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: FIA ETCC 2015

  1. #1

    FIA ETCC 2015

    Megérkezett a teljes ETCC naptár
    Hat futam vár a sorozat résztvevőire 2015-ben, az év a Hungaroringen kezdődik május 2-3-án.

    Hungaroring, (Magyarország)
    Május 2-3

    Slovakia Ring, (Szlovákia)
    Június 20-21
    Paul Ricard, (Franciaország)
    Június 27-28
    Brno, (Csehország)
    Szeptember 5-6
    Zolder, (Belgium)
    Szeptember 19-20
    Pergusa, (Olaszország)
    Október 10-11

  2. #2
    Pergusa-t a HTCM tavaszi naptárba!!!
    Megnéztem, csak sikánokból áll...
    Itt a Mastersen népszerű lenne

  3. #3
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Itt a Mastersen népszerű lenne"
    Nem versenyeztem rajta, de a HGTRM bajnokságban korábban versenyzők biztosan sokat tudnának mondani róla, hogy milyen is ez a játékokban
    Gyakorlatilag arról szól a köridő, hogy hogyan tudsz vágni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #4
    Pont ilyen okokból és a korábbi, oldalakon és több topicon átívelő vágási mizéria miatt a hozzászólásomat irónikusnak szántam

  5. #5

    Fulin címvédésre készül az ETCC-be

    A tavalyi bajnok a típusváltás után is marad az ETCC-ben, bár felmerült ugyan lehetőségként a SEAT León Eurocup is, de a cseh pilóta marad korábbi sikeri színhelyén.
    A SEAT Sport Csehország támogatásával a Krenek motorsport színeiben versenyző Petr Fulin a sajtótájékoztatón elmondta, hogy egy nehéz év elé néz hiszen vissza kell szoknia a Seat-ba, és ugyan még hivatalosan nincs hír arról, hogyan alakul a Single Make Trophy sorsa ,de szerinte így is legalább tizenkét autóra lehet számítani a kategóriában. Tavaly az utolsó SEAT Leon Eurocup szabályrendszere volt irányadó az ETCC Single Make Trophyban, és ha ez a rendszer marad, tehát az aktuális SEAT León Eurocup szabályrendszere szerint versenyeznek majd, az ilyen típusú átjárhatóság biztosításával nagyon komoly mezőny várható. Fulin bízik benne, hogy a sok szezon előtti teszt után versenyképes lehet.
    Fontos tanulóévnek tekinti az előttünk álló szezont, szeretne a jövőben a TCR-ben versenyezni és az erre való felkészülést remekül szolgálhatja ez az év, de arról hogy ez valóra válik-e még túl korai beszélni.fulin0.jpgfulin1.jpg

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •