Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 68 (68 összesen)
  1. #51
    Orosz Sándor- Mercédes SLS GT3-1:45:884(Prequal-ma-17:52)

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg orosz sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Orosz Sándor- Mercédes SLS GT3-1:45:884(Prequal-ma-17:52)
    Hát sajnos elég későn szóltál és már nem lesz időm frissíteni a listát. Kérlek próbálj meg kérlek a Rank App-apl időt futni (Most már tökéletesen működik a szerver oldali adat fogadó rész) és eladni a hivatalosan nevezésed.
    Ha nem sikerül, akkor booking időszak alatt tudsz majd csak csatlakozni a szerverhez.

  3. #53
    Nem tudom, hogy én vagyok a suta és nem tudom beállítani vagy a prekval rendszer nem működik, de mindig ezt a gtrmaster.exe blocked üzenetet kapom, hiába lépek ki meg vissza párszor.
    Kis Dániel - McLaren MP4-12c GT3 -2:03:615 (Prequal-ma-18:51)

  4. #54
    BMW Z4 GT3 Preqval szerver 2.02.965...2015.febr.23. 22:05.LÉGYSZÍVES mert megint nem méri sajnos nekem... köszönöm..

  5. #55
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    BMW Z4 GT3 Preqval szerver 2.02.965...2015.febr.23. 22:05.LÉGYSZÍVES mert megint nem méri sajnos nekem... köszönöm..
    A honlapunk már hibátlanul üzemel, nálad lesz valami gubanc. Küldtem PM-et.

  6. #56
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    BMW Z4 GT3 Preqval szerver 2.02.965...2015.febr.23. 22:05.LÉGYSZÍVES mert megint nem méri sajnos nekem... köszönöm..
    Most néztem a logot, tegnap 20:22-kor futottál egy kört és rosszul van beállítva a profil neved az AC-ban, ezért nem menti az időidet a Rank.

  7. #57
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem a logot, tegnap 20:22-kor futottál egy kört és rosszul van beállítva a profil neved az AC-ban, ezért nem menti az időidet a Rank.
    Az most mert hagyattam már de nem azt írja hogy a nevem rossz hanem hogy Blocked exe...Bárhogy írom át a nevem itt vagy ott de még majd próbálkozok ......

  8. #58
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Az most mert hagyattam már de nem azt írja hogy a nevem rossz hanem hogy Blocked exe...Bárhogy írom át a nevem itt vagy ott de még majd próbálkozok ......
    Ha ott van a log-ba a futott köröd akkor már csak annyi dolgod van hogy kitöltöd helyesen a profilod.

  9. #59
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ott van a log-ba a futott köröd akkor már csak annyi dolgod van hogy kitöltöd helyesen a profilod.
    Ma még próbálkozok hogy összehozzam a dolgot de ettől függetlenül azt az időt beírnátok még nekem ? mert nem biztos hogy megtudom futni még egyszer..

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ma még próbálkozok hogy összehozzam a dolgot de ettől függetlenül azt az időt beírnátok még nekem ? mert nem biztos hogy megtudom futni még egyszer..
    Persze, esete beírom, ha a szerver log-ban lecsekkoltam az időt..

  11. #61
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, esete beírom, ha a szerver log-ban lecsekkoltam az időt..
    köszönöm én meg megpróbálok valamit hogy mérje a dolgokat....

  12. #62
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Mark Horvath - Mercedes SLS GT3 - 2:04.680(#Prequal - 2015.02.26 ~14:20)

  13. #63

    Blocked exe

    Szóval cserélgettem a játékon belül a nevemet last name first name ugyan ezt tettem a tx fájlba megfordítottam a nevem mind két helyen ékezet nélkül már akinek van..Az én esetemben így néz ki mindkét helyen Peter Somogyi és jó lett próbálja ki mindenki
    akinek ezt írja exe blocked hátha segít,,,,,,

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A kért időket rögíztettem, viszont most már szinte 100%, hogy akinek nem töltődnek fel a idői, ott valami helyi probléma lesz!
    (esetleg vmi bagatell hiba a névbeállításnál, vagy a tűzfal beállításnál, stb..)
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 26. 18:53.

  15. #65
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval cserélgettem a játékon belül a nevemet last name first name ugyan ezt tettem a tx fájlba megfordítottam a nevem mind két helyen ékezet nélkül már akinek van..Az én esetemben így néz ki mindkét helyen Peter Somogyi és jó lett próbálja ki mindenki
    akinek ezt írja exe blocked hátha segít,,,,,,
    Két dologot szeretnék mondani.
    1. Köszönjük az infót hogy az AC profilnévben használt ékezetek blokkolt exe hibaüzenetet okozhat! Ez nagy segítség annak aki hasonló problémával küzd.

    2. Ha már elkerülte a figyelmed hogy már leírtuk hogyan kell beállítani a profilneved és a user_name.txt-t akkor legalább másnak ne adj félrevezető tanácsot!
    Azt továbbra is így kell beállítani!
    1. A köridők feltöltéshez regisztráció szükséges a fórumban
    2. A fórum profilban a "játékban használt" mezőbe a valódi neved kerüljön nemzetközi formában, ékezetek nélkül! pl.: Laszlo Kovacs
      (több nevet vesszővel elválasztva lehet beírni szóköz nélkül: Laszlo Kovacs,Laci Kovács)
    3. az Assetto Corsa Profilodban a First Name / Last Name szintén pontosan ugyan ezt a nevet beírni. (a Nickname mező nem számít)
    4. Letöltés után másold a lenti GTR-Masters_Rank.zip-ben található GTR-Masters mappát a ...\SteamApps\common\assettocorsa\apps\python\... könyvtárba
    5. a "user_name.txt" fájlba jegyzettömbbel beírni az oldalon regisztrált fórum nick-ed.
    6. Engedélyezd a GTR-Masters app-ot a Options --> General --> UI Modules menüben.

    Tehát az általad használt beállítások továbbra sem jók!

  16. #66
    Idézet Eredetileg Barzó László írta Hozzászólás megtekintése
    Két dologot szeretnék mondani.
    1. Köszönjük az infót hogy az AC profilnévben használt ékezetek blokkolt exe hibaüzenetet okozhat! Ez nagy segítség annak aki hasonló problémával küzd.

    2. Ha már elkerülte a figyelmed hogy már leírtuk hogyan kell beállítani a profilneved és a user_name.txt-t akkor legalább másnak ne adj félrevezető tanácsot!
    Azt továbbra is így kell beállítani!


    Tehát az általad használt beállítások továbbra sem jók!
    Az lehet László hogy nem jó ahogy én írtam be de nekem jelenleg így működik és feltölti az időmet akinek a leírtak alapján nem működik az egy próbát azért tehet mert nekem jelenleg csak így megy nem szeretnék senkit félrevezetni mint írtad de ha a megadott módon fentebb amit leírtál nem mükszik akkor megér egy misét....Jelzem előtte nem így volt 3 hónapja megadva és úgy is ment
    csak szerettem volna megosztani azokkal akik ugyan úgy szenvedtek 1000 próbálkozás után is mint én és elnézést akit elvittem volna a zöld erdőbe a jó szándék vezérelt csak...
    Utoljára módosította: Somogyi Péter; 2015. 02. 26. 20:21.

  17. #67
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Az lehet László hogy nem jó ahogy én írtam be de nekem jelenleg így működik és feltölti az időmet akinek a leírtak alapján nem működik az egy próbát azért tehet mert nekem jelenleg csak így megy nem szeretnék senkit félrevezetni mint írtad de ha a megadott módon fentebb amit leírtál nem mükszik akkor megér egy misét....Jelzem előtte nem így volt 3 hónapja megadva és úgy is ment
    csak szerettem volna megosztani azokkal akik ugyan úgy szenvedtek 1000 próbálkozás után is mint én és elnézést akit elvittem volna a zöld erdőbe a jó szándék vezérelt csak...
    A jószéndék felől semmi kétségem, de az általad megadott értékek csak egy SQL beállítás miatt működnek, amit a szolgáltatónk bármikor megváltoztathat és akkor ismét nem fog működni! És lehet megint 1000 próbálkozás után fog csak kiderülni hogy miért nem...

    A te esetedben a leírás szerinti beállítás hogy a fórum profil neved "Somogyi Peter".
    A játékban használt neved "Peter Somogyi".
    Az AC profilban beállított neved "Peter Somogyi".
    A user_name.txt "Somogyi Peter".

    A valós neved pedig "Somogyi Péter". (Itt már nyugodtan használhatsz ékezeteket.)

    Ékezeteket ha lehet ne használjatok sehol az AC-ban, mert Kunos hetente változtatja a kódot és ahogy te is írtad, az ami pár hete még hibátlanul működött az lehet hogy a következő update-el már nem fog!

  18. #68
    Idézet Eredetileg Barzó László írta Hozzászólás megtekintése
    A jószéndék felől semmi kétségem, de az általad megadott értékek csak egy SQL beállítás miatt működnek, amit a szolgáltatónk bármikor megváltoztathat és akkor ismét nem fog működni! És lehet megint 1000 próbálkozás után fog csak kiderülni hogy miért nem...

    A te esetedben a leírás szerinti beállítás hogy a fórum profil neved "Somogyi Peter".
    A játékban használt neved "Peter Somogyi".
    Az AC profilban beállított neved "Peter Somogyi".
    A user_name.txt "Somogyi Peter".

    A valós neved pedig "Somogyi Péter". (Itt már nyugodtan használhatsz ékezeteket.)

    Ékezeteket ha lehet ne használjatok sehol az AC-ban, mert Kunos hetente változtatja a kódot és ahogy te is írtad, az ami pár hete még hibátlanul működött az lehet hogy a következő update-el már nem fog!
    kösz az infót világos

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •