Szavazás eredménye: Szavazás a Nürburgring-i 90 perces futam kezdési időpontjáról

  • Csütörtök: jó nekem a 20:30-as kezdés

    34 79,07%
  • Csütörtök: 21:00 előtt nem tudok megjelenni

    4 9,30%
  • Vasárnap: jó nekem a 20:30-as kezdés

    36 83,72%
  • Vasárnap: 21:00 előtt nem tudok megjelenni

    2 4,65%
Szavazók
43 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (138 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sztárfellépőkről lehet valamit tudni?
    Valószínűleg jövök.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    A félreértések elkerülése érdekében, az időmérő kezdődik 20:30-kor ?
    Igen.

    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg jövök.

  3. #28
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg jövök.

    Jó, hát elég magasan repült a labda, nem volt nehéz ügy

  4. #29
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Nincs szerver !!

    Más. Nurburgringen vettem észre, hogy practice módban alig bírok végigtalálni a pályán, mintha jégen autóznék, viszont online jó. Megnéztem a napszakot is, nálam 14:00 volt állítva, szerveren 12:30, ezt átállítottam, a hőmérséklet 26 fok, igaz most mikor írom ezt a bejegyzést épp nincs szerver így nem tudom megnézni. Mi okozhatja a problématikát? Köszi.
    .

  5. #30
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs szerver !!

    Más. Nurburgringen vettem észre, hogy practice módban alig bírok végigtalálni a pályán, mintha jégen autóznék, viszont online jó. Megnéztem a napszakot is, nálam 14:00 volt állítva, szerveren 12:30, ezt átállítottam, a hőmérséklet 26 fok, igaz most mikor írom ezt a bejegyzést épp nincs szerver így nem tudom megnézni. Mi okozhatja a problématikát? Köszi.
    Én fent vagyok...hiba a Te készülékedben lesz...

    amúgy 26 és 32 a pálya. 100% tapadás
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 01. 14. 14:31.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    A szavazás alapján szinte mindenkinek megfelel a fél órával korábbi 20:30-as kezdési időpont, ennek fényében módosítottam a Futamkiírást!
    Az időmérő 20:30-kor kezdődik, a futam 20:50 körül, az érvényest nevezést leadók az időmérő alatt is tudnak csatlakozni a nekik kirendelt szerverhez!

    A futam 38 körös lesz (~80) perc, a boxkiállás nem kötelező, de aki akar tankolni, vagy gumit cserélni, az előtte próbálja ki és legyen tisztába a BOX működésével!

    A nevezéseket 19:30-ig lehet leadni, kérjük mindenki adja le mielőbb a nevezését, mert holnap este a terhelés miatt lehet megint akadozni fog a honlapunk elérésre.
    Aki viszont mégsem tud jönni, az mindenképpen vonja vissza a nevezését, mert különben mástól fogja elvenni a helyet a szerveren.


    Illetve ismételten szeretnénk kérni, hogy aki holnap vagy vasárnap idő előtt befejezni kényszerül versenyt, az mindenképpen mentsen és töltsön fel repaly-t az itt leírtak szerint!


    Futamra érvényes büntetések:
    Elbírálásra került a csütörtöki Monza-i futam a versenybíróság részéről és kiosztásra kerültek a büntetések.
    A vágások szúrópróba szerű ellenőrzése még hátra van, így még mindenki számíthat további büntetésre, ezek ma késő esete kerülnek kihirdetésre:

    AC GT3 - C2 (Monza) - Büntetések

    Holnap futam előtt mindenki nézze át majd ezt a topikot, hogy kapott-e erre a futamra érvényes letöltendő boxutca áthajtásos büntetést! (Kiss Dávid már biztosan)



    Ha a honlappal bármi probléma lenne, akkor a Facebook oldalunkon lesznek kihirdetve a további részletek:


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 15. 15:23.

  7. #32
    Szerintetek 1 szett gumival végig lehet tolni a versenyt?
    Az a bajom hogy a BMW ~2.5 litert fogyaszt, míg 110 l a tankja, ami ugye csak 44 kör, ezzel szemben a Merci ~2 litert fogyaszt, és 120 l a tankja. Mekivel nem tudom mi a helyzet, gyak. ki sem próbáltam, de nekem úgy rémlik hogy a Z4-el közel azonos fogyasztással rendelkezik.
    Szóval ha egy szuszra le lehet nyomni a futamot, anélkül hogy jelentősen veszítenél a tempóból, akkor nem is érdemes Mercin kívül más kocsival rajthoz állni.

    Ettől függetlenül nem tervezem az autó váltást mert nekem már késő elkezedni gyakorolni egy másik kocsival. Így meg is osztanám a festést amivel menni szándékozom, csak hogy mindenkinek teljes legyen az élmény: törölve

    mod: kérjük senki ne használjon semmilyen add-on festést a futamokon, kivéve ha a szervezőség add ki hivatalos skinpack-et. (neliszab)
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 15. 01:24.

  8. #33
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    az mp4-2.8L-at eszik,110L a tankja és kb125L kell a 45körre
    ennek fényében megint nagyot domborított a szervezőség ismétnem mondjátok komolyan hogy ezeket nem néztétek meg?
    szal max írjuk már át azt a sort hogy kötelező 1 kiállás,vagy menjetek bánom is én
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #34
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Még ha kötelező boxkiállás is lenne, a mercik akkor is előnyben lennének, mivel csak max kereket cserélnének :P
    Jaaah, és kell egy valaki aki a futam felénél kilép, hogy ellenőrizni lehessen a replayen...

  10. #35
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    az mp4-2.8L-at eszik,110L a tankja és kb125L kell a 45körre
    ennek fényében megint nagyot domborított a szervezőség ismétnem mondjátok komolyan hogy ezeket nem néztétek meg?
    szal max írjuk már át azt a sort hogy kötelező 1 kiállás,vagy menjetek bánom is én
    Ez csak akkor probléma, ha a kemény gumi bírja végig, úgyhogy nyugoccság van! Monzában ha jól emlékszem 97%-ig kopott és 95% környékén kezd el csúszkálni. Szerintem le fog kopni ennyire a +30 perc alatt és akkor a Merciseknek is ki kell állni, de nem mentem ezen a pályán fél óránál többet kiállás nélkül, szóval lehet tévedek, de ne így legyen...
    De ha mindenki le tudná nyomni egy szuszra, akkor meg az lenne a gond hogy a Mercinek kevesebb súlyt kell cipelnie.

    Idézet Eredetileg csori23 írta
    Még ha kötelező boxkiállás is lenne, a mercik akkor is előnyben lennének, mivel csak max kereket cserélnének :P
    Nem számol időt a tankolásért. Ez gondolom bug, de 106 litert betölti egy kerékcsere alatt.

  11. #36
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Ez csak akkor probléma, ha a kemény gumi bírja végig, úgyhogy nyugoccság van! Monzában ha jól emlékszem 97%-ig kopott és 95% környékén kezd el csúszkálni. Szerintem le fog kopni ennyire a +30 perc alatt és akkor a Merciseknek is ki kell állni, de nem mentem ezen a pályán fél óránál többet kiállás nélkül, szóval lehet tévedek, de ne így legyen...
    De ha mindenki le tudná nyomni egy szuszra, akkor meg az lenne a gond hogy a Mercinek kevesebb súlyt kell cipelnie.



    Nem számol időt a tankolásért. Ez gondolom bug, de 106 litert betölti egy kerékcsere alatt.
    valszeg bocs én még a régi verzióban gondolkodtam,azóta nem mentem se med-se a hard-al,elképzelhető hogy így van ahogy írod ebben nem kételkedek,viszont az mit jelent hogy csuszkál?mi szeretjük ezt a jelenséget ám

    oké nem szoltam,majd a végén meglátjuk ki milyen taktikával ment és hogy melyik volt a nyerő,teszt ez semmi más legalább látunk ezt is azt is
    tankolást azt én is megnéztem jelentéktelen időt vesztünk vele,még a csere is elég gyorsan lemegy aki akar

    ha 1 lityel többet enne lehet elszálna az a pár tized előnye
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  12. #37

    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    valszeg bocs én még a régi verzióban gondolkodtam,azóta nem mentem se med-se a hard-al,elképzelhető hogy így van ahogy írod ebben nem kételkedek,viszont az mit jelent hogy csuszkál?mi szeretjük ezt a jelenséget ám
    Hát égész pontosan azt jelenti hogy már nem tapad. Csúszik. Azt azért csak tudod mi az a kopott gumi (autógumi).
    De hogy értelmes választ is adjak, 95% körül már jelentősen romlik a köridő.

    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    oké nem szoltam,majd a végén meglátjuk ki milyen taktikával ment és hogy melyik volt a nyerő,teszt ez semmi más legalább látunk ezt is azt is
    Így van, lehet hogy ők már a felnit koptatják mikor te még vígan szeled a kanyarokat.
    De ha más nem jön össze, akkor erre rá tudom fogni azt az egy percet amit Norbitól fogok kapni.

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    Bár a gumikupás miatt valószínűleg senki sem ússza meg kerékcsere nélkül a futamot, a pár liter rátankolás pedig úgy néz ki időben nem jelent érdemi hátrányt...
    ..de hogy ebből ne legyen senkinél se még véletlenül se gond, ezért csökkentjük a futamtávot 38 körre!


    (elnézést mindenkitől, elve úgy gondoltam, hogy a fentiek miatt nem éri meg teli tankkal elrajtolni, és hogy erre majd mindenki magától önszorgalomból is rájön, de nem akarom hogy ebből feleslegesen feszültség legyen... )
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 15. 15:22.

  14. #39
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem!

    Bár a gumikupás miatt valószínűleg senki sem ússza meg kerékcsere nélkül a futamot, a pár liter rátankolás pedig úgy néz ki időben nem jelent érdemi hátrányt...
    ..de hogy ebből ne legyen senkinél se még véletlenül se gond, ezért csökkentjük a futamtávot 38 körre!


    (elnézést mindenkitől, elve úgy gondoltam, hogy a fentiek miatt nem éri meg teli tankkal elrajtolni, és hogy erre majd mindenki magától önszorgalomból is rájön, de nem akarom hogy ebből feleslegesen feszültség legyen... )
    nemááá....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nemááá....
    Ha futam után eloszlottak a kételyek, hogy a Mercinek érdemi előnyt a nagyobb tank, akkor vasárnap mehetünk 45 kört.
    Most viszont nem szeretnék emiatt itt feszkót...

  16. #41
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha futam után eloszlottak a kételyek, hogy a Mercinek érdemi előnyt a nagyobb tank, akkor vasárnap mehetünk 45 kört.
    Most viszont nem szeretnék emiatt itt feszkót...
    és ez most hogy nem fog számítani hogy is fog kiderülni????

    volt egy hete mindenkinek akit igazán érdekelt - és nem csak a prekvalon nyomta a gyorsabbnál gyorsabb köröket - hogy kitalálja, kipróbálja hogy hogyan tud 90 percet versenyezni, ezt most egy huszáros vágással a futam előtti utolsó pillanatban feleslegessé tetted....
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 01. 15. 17:41.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #42
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem!

    Bár a gumikupás miatt valószínűleg senki sem ússza meg kerékcsere nélkül a futamot, a pár liter rátankolás pedig úgy néz ki időben nem jelent érdemi hátrányt...
    ..de hogy ebből ne legyen senkinél se még véletlenül se gond, ezért csökkentjük a futamtávot 38 körre!


    (elnézést mindenkitől, elve úgy gondoltam, hogy a fentiek miatt nem éri meg teli tankkal elrajtolni, és hogy erre majd mindenki magától önszorgalomból is rájön, de nem akarom hogy ebből feleslegesen feszültség legyen... )
    ez a 38 kör már nagyon súrolja azt hogy senki se fog kimenni,sztem feszkó nélkül
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Jó hát bármennyi is a körszám, vki mindig problémázni fog ki ezért, ki meg azért. Lehet engem anyázni, de mindenkinek jó döntést nem tudok hozni, most ezt láttam a kisebbik rossznak.

    Majd meglátjátok hogy fogy a gumi közel 80 perc alatt, aztán abból az is kiderül majd, hogy érdemes-e kereket cserélni, ha meg igen érdemes és a tankolás nem plusz idő, akkor az is világossá válik majd, hogy teli tankkal kell-e indulni, vagy sem, ha nem, akkor meg legközelebb (akár vasárnap) futhatunk már nagyobb távot is...

    Aki meg merész, az nekimegy med gumikkal fél tankkal, hátha bejön!
    Szeretném továbbikban jelezni hogy ez egy tesztkupa, ilyen távot azt hiszem igen kevesen futottak még, sejtelemünk sincs arról, hogy mi lesz...


    De ezen most már kár vitázni, futam után lehet majd hőbörögni... meg megosztani a tapasztalatokat.

    És szeretnék elnézést kérni mindenkitől (és külön Tőled is), aki a 45 körös távot várta már nagyon.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 15. 19:47.

  19. #44
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Amatőr a kérdés, de a segítségeteket kérném a pitelésben mert nem jöttem rá h hogyan tudom beállítani c settingben sem találtam billentyűparancsot...

    Köszi előre is!

  20. #45
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Amatőr a kérdés, de a segítségeteket kérném a pitelésben mert nem jöttem rá h hogyan tudom beállítani c settingben sem találtam billentyűparancsot...

    Köszi előre is!
    Nem kell jelezni a boxkiállást. Csak kimész és megállsz a helyeden.

    Tapatalk-ról

  21. #46
    Bíró Botond Versenyző Biro Botond logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    11

    Légyszi

    szia,
    lecsúsztam a nevezésről be tudtok engedni?
    könyörgöm

  22. #47
    R2-re tudsz bookingolni szerver restart után szerintem

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Szerverbeosztás:


    Leadott érvényes nevezők listája szerint 1.-20. helyezett (Sípos - Pfennig):
    GTR-Masters.hu #R1 szerver


    Leadott érvényes nevezők listája szerint 21.-40. helyezett (Szalafai - Szabó):
    GTR-Masters.hu #R2 szerver

    R2 szerveren van még szabad hely, 2:15 körül restart, akkor lehet booking is csatlakozni.


    Szerver jelszó: (csak booking-hoz szükséges, a nevezők szerepelnek már az entry listben és bármikor csatlakozhatnak a qual alatt)

    Melléklet 10242


    A szerverek futnak, mindenki próbáljon meg belépni és jelezze ha gondja van. 20:15-kor restart.

  24. #49
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Jó futamot, csak most esek be a lepcsohazba

    Pont rosszkor jott ez az elorehozas.

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    R2-re beférsz, infók fent, mindjárt restart...

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •