Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (89 összesen)

Téma: HTCM8 - Slovakia Ring GP

  1. #26
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Na neeeee, nem mondjátok komolyan, hogy 5 embernek külön szervert kell csinálni. Ez már tényleg vicc kategoria. És még csodálkoztok rajta, hogy elfogyott a létszám Még meggondolom kilencig, de léehet, nekem is ma véget ér a bajnokság, vagy a mai futam elött vagy a futam után. Nagyon fölbasztatok agyilag, így magyarosan mondva.
    Sajnos a pálya nem bír el csak 30 főt ezzel nem tudunk mit csinálni, ha elindítom 36 fővel akkor meg tönkretesszük a másik 25 ember versenyét, nem kell morogni sajnos ez van.







  2. #27
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Én neveztem basszus!
    Erre 20:02-kor mondom megnézem kik jönnek és nincs a nevem a zöldek közt!
    Most akkor ennyi volt? Mehetek B-re? Ne máááá
    Peti annyit tudok felajánlani, hogy cserélek veled, és én átmegyek a "B" szerverre, most jobb ötletem nincs, erről sem mi tehetünk, ezért kell azért megnézni tutira hogy zöld a neved amikor nevezel. Sajnálom, ez van, nem mindig tökéletes a rendszer.







  3. #28
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a pálya nem bír el csak 30 főt ezzel nem tudunk mit csinálni, ha elindítom 36 fővel akkor meg tönkretesszük a másik 25 ember versenyét, nem kell morogni sajnos ez van.
    Mi az, hogy nem kell morogni? Ne húzzál idegileg tovább.
    .

  4. #29
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Peti annyit tudok felajánlani, hogy cserélek veled, és én átmegyek a "B" szerverre, most jobb ötletem nincs, erről sem mi tehetünk, ezért kell azért megnézni tutira hogy zöld a neved amikor nevezel. Sajnálom, ez van, nem mindig tökéletes a rendszer.
    Rendes vagy, köszönöm de nem akarok senkivel kitolni. Akkor így jártam.
    Az oldal üzemeltetője meg kapja be!


  5. #30
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az, hogy nem kell morogni? Ne húzzál idegileg tovább.
    Zsolti, ha 30 rajtrács van akkor az istennek sem tudok 31 főt felvinni egy pályára mert,az 1 vagy 2 embernek nincs a rajtrácson hely, vagy egy másik emberről rajtól ami valjuk be nem lenne szerencsés vagy a roszabb esetben repülnének le az emberek a szerverről úgy mint okayamán történt. Sajnálom hogy "B" szerverre kerültél, és megértem azt is, hogy nincs kedved versenyezni 6 emberrel de volt már ilyen ebben a szezonban. Ha gondolod, és van még kedved versenyezni akkor neked is felajánlom a helyemet az A-ra cseréljünk és helyettem indulhatsz én meg megyek a B-én, nem tudok mit tenni ez van!







  6. #31
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Kezd megütni a pálesz úgyhogy lehet felmegyek B-re. Ne lepődjetek meg ha szembe megyek a pályán
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  7. #32
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    warmup-on megint ledobott a szerver vagy mi, a múltkori óta újraraktam az egész race-t, meg steam-et, router újraindítva futam előtt, ha van valakinek ötlete, akkor ne tartsa magában...

  8. #33
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Megszakadt ez a szemét net, engem is utolért amitől mindíg féltem...a qvali megvolt asszem 6. Mondjuk furcsa volt mert érzésre baromi jól tapadt az autó, de messze tizedekkel maradtam el a legjobbamtól minden szektorban Sajna ez volt az uccsó "futamom" következőnél nem leszek itthon úgyhogy majd tavasszal.

  9. #34
    Horváth Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 10.
    Város
    Sárvár
    Életkor
    34
    Üzenetek
    11
    warmup-on megint ledobott a szerver vagy mi, a múltkori óta újraraktam az egész race-t, meg steam-et, router újraindítva futam előtt, ha van valakinek ötlete, akkor ne tartsa magában...

    Sajnos engem is ledobott ugyanakkor, nagyon sajnálom, mert ez lett volna az első versenyem.
    Most nem tudom, hogy nálam volt a hiba, vagy máshol, de úgy láttam, hogy velem együtt összesen 3 embert dobott le, ezért lehet, hogy nálam.

  10. #35
    Horváth Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 10.
    Város
    Sárvár
    Életkor
    34
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Megszakadt ez a szemét net, engem is utolért amitől mindíg féltem...a qvali megvolt asszem 6. Mondjuk furcsa volt mert érzésre baromi jól tapadt az autó, de messze tizedekkel maradtam el a legjobbamtól minden szektorban Sajna ez volt az uccsó "futamom" következőnél nem leszek itthon úgyhogy majd tavasszal.
    Nálam is ugyanez volt a helyzet, túlmelegedtek a gumijaim, ez teljesen új volt nekem, de láttam, hogy a pálya is nagyon forró volt.
    Nem tudtam rá hirtelen reagálni, egész prekvali alatt más körülmények között edzettem, úgy látszik, ebben még fejlődnöm kell.

  11. #36
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Horváth Péter írta Hozzászólás megtekintése
    warmup-on megint ledobott a szerver vagy mi, a múltkori óta újraraktam az egész race-t, meg steam-et, router újraindítva futam előtt, ha van valakinek ötlete, akkor ne tartsa magában...

    Sajnos engem is ledobott ugyanakkor, nagyon sajnálom, mert ez lett volna az első versenyem.
    Most nem tudom, hogy nálam volt a hiba, vagy máshol, de úgy láttam, hogy velem együtt összesen 3 embert dobott le, ezért lehet, hogy nálam.
    Túl volt terhelve a szerver, lehet elég lett volna ha csak 20-an indulnak A-n, úgy B-n is lett volna legalább mezőny. Mondjuk így is kis szegényke volt a B szerver, mert a 7-8 emberrel is túlterheltük, mondjuk én fent voltam szóval érthető...de így is dobálta le az embereket.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  12. #37
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Végre lesz mit óvni, még úgy se tettem eddig!
    Fantasztikus verseny volt, 4 lökéssel két verseny alatt -12 hely.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  13. #38
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Sajnálom akiket ledobott a szerver, azért nem volt ez rossz verseny. Dezső Tomival kifejezetten jót vivtunk a második versenyen, kár hogy eldobtad te is.

    Mondjuk én is meglepődtem, a qualin tüzforró aszfalt, a versenyen meg jéghideg, szakadó esővel. Vót meglepi rendesen, az első kör első kanyarban már szálltak is el az emberek mint a győzelmi zászló.

    Kiss Szabitól bocsánatot kérek a második futam végéért, láttam hogy jössz vissza a pályára, igyekeztelek is kikerülni, de egyszerüen nem tudtam irányitani az autót, már szinte nulla volt a gumim, csúszott is, igy beléd mentem. Elnézést kérek érte még egyszer.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  14. #39
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Hát ez igen jó volt.

    Első verseny még elment, nem néztem még de Csabi remélem nem értünk össze a gyors jobbosban.

    2. verseny nagyon vaciláltam a gumin, végül slicket raktam sajnos már csak olyan 8sec volt hátra, kirakatom magam, erre rátesz egy kocsira, amiről felpattant a kocsi az égbe majd vissza és kapásból S&G!!!
    Innentől fogva mind 1 volt.
    Azért jó hogy elvileg azért van a visszaszámolás hogy akár 1secnél is rá tudjak nyomni a kirakásra, ez is jó volt a gtr-ben de ezt is elcseszték, akkor a vizes pályán úgy kopott a száraz gumi mint ha muszáj volna.
    Hihetetlen komolyan...

  15. #40
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Végre lesz mit óvni, még úgy se tettem eddig!
    Fantasztikus verseny volt, 4 lökéssel két verseny alatt -12 hely.
    Csak egy jó tanács, mielőtt óvsz, nézd meg a replay-t, és majd magaddal is legyél olyan kritikus mint velünk!

    ...vicc ahogy a pályán közlekedsz!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  16. #41
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    2. verseny nagyon vaciláltam a gumin, végül slicket raktam
    Hát, akkor az már ott elúszott a rajtrácsos bugtól függetlenül. Esős kellett mindkét futamon. Kár, pedig reméltem meccselünk egy jót, egész szezonban csak v 2-3 szor találkoztunk a pályán.

  17. #42
    Mihálszki Csaba Versenyző mihi12 logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 27.
    Üzenetek
    168
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    nem néztem még de Csabi remélem nem értünk össze a gyors jobbosban
    Dehogyis, én csesztem el, azt hittem 5.-ben vagyok, de 6. volt.

  18. #43
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, akkor az már ott elúszott a rajtrácsos bugtól függetlenül. Esős kellett mindkét futamon. Kár, pedig reméltem meccselünk egy jót, egész szezonban csak v 2-3 szor találkoztunk a pályán.
    Na ja.
    Csak ha bemegyek kereket cserélni akkor talán pár helyez javithattam volna, de egy bünti után értelmetlen volt csak bizakodni tudt.

  19. #44
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése

    2. verseny nagyon vaciláltam a gumin, végül slicket raktam sajnos már csak olyan 8sec volt hátra, kirakatom magam, erre rátesz egy kocsira, amiről felpattant a kocsi az égbe majd vissza és kapásból S&G!!!
    Innentől fogva mind 1 volt.
    Azért jó hogy elvileg azért van a visszaszámolás hogy akár 1secnél is rá tudjak nyomni a kirakásra, ez is jó volt a gtr-ben de ezt is elcseszték, akkor a vizes pályán úgy kopott a száraz gumi mint ha muszáj volna.
    Hihetetlen komolyan...
    Nem értelek. Nem ma kezdted, kismilliószor le lett már írva, hogy összeakad a program, ha az utolsó pillantban rakjuk ki az autót. Ki lett kapcsolva a zászlós bünti, de attól még szar valami.
    Te ennek ellenére minden alkalommal sportot űzöl abból, hogy az utolsó pillanatban jössz ki. Nem hiszem, hogy bármit is számit az a 2-3 fok, amivel a gumik visszahülnek ha időben kirakod az autót, de cserébe sokakat megszívathatsz. Most fordítva sült el...

    Nekem azt tanították, hogy ha 40-50mpel a visszaszámlálás vége előtt kiállok a rajtrácsra, akkor nem akad össze a program. Eddig bejött, próbáld ki te is.
    Utoljára módosította: nagi; 2015. 01. 22. 01:03.

  20. #45
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    "A" szerver

    Az időmérős teljesítményemmel annyira nem voltam elégedett, eléggé elmaradtam a prekvalin futott időmtől.
    A futamra leszakadt az ég. Még az időmérő előtt mentem pár kört az esős szerveren, és az látszódott, hogy ha eső lesz, akkor nem lesz egyszerű futamunk. Többnyire be is igazolódott. Már a felvezető körön kicsúszott egy-két ember, majd a rajt után az első kanyarban szintén. Nem akartam kimaradni jóból, így én is eldobtam az első kanyarban a kocsit. Az utolsó helyen találtam így magam, de nem sokáig, azokat könnyedén megtudtam előzni akik slick gumit raktak fel a versenyre. Ezután igyekeztem stabilan végig menni. Igazából oly nagy csatákban most nem volt részem, előlem inkább estek, csúsztak, pörögtek az emberek, így sikerült előrébb kerülnöm. Hasonlóan történtek az események a második futamon is, amiről azt hittem, hogy elmarad a hatalmas eső, zivatar miatt.

    Összegezve azért volt minden, repülő, pörgő, csúszkáló autók, még talán egy videót is megérne ez az egész.

    A csapatomnak gratulálok, Zsolti Masters-es pályafutása legjobb eredményeit érte el, Zoli is jól helytállt mindkét futamon.

    Találkozunk egy hét múlva a szezonzárón!
    Utoljára módosította: adfar94; 2015. 01. 22. 01:39.

  21. #46
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Q1: Volt már jobb is de azért P16 összejött
    R1: Ez a zöld formáció kicsit összezavart mindenkit. Jól jöttem ki belőle és 8-9 hely környékére sikerült felkapaszkodnom. Varga Balázs bocsi kicsit belóbáltam az egyenesben. Nem akartam rád húzni, csak valahogy így adta ki. Végül a 9. helyen nagy nyugalomban autóztam mindaddig amíg rá nem jöttem, hogy a vizes setupom 11körre volt feltankolva és a hirtelen váltásban elfelejtettem rátankolni. Rátöltöttem az eco programot, mögöttem hibázgattak a srácok így kicsit dieselesen, de sikerült összespórolnom elég üzemanyagot a 12 körre. Az utolsó kanyarban gondotam már lehet normál tempót vennem. Nem kellet volna, mert így sikerült végül Danit elengednem -> P10
    R2: A rajtnál meglepett kicsit a mellém zuhanó Tomcy. A 8 hely környékén sikerült eljönni. 3-4 körön keresztül néztem Lányi Tomi és Roland küzdelmét, majd nevető 3. helyett inkább sírtam: kicsit túlvállaltam magam abban a hülyén szűkülő jobbosban. Aztán zárkóztam/lemaradtam/zárkóztam/lemeradtam Tomiról és végül 9.nek sikerült a hátsó lökhárítóján célba érni.
    A 10 körben kicsit meglepődtem mikor egy BMW állt a nagy ugrató után keresztbe a pályán, de szerencsére ki tudtam kerülni. Nem nagyon értem, hogy Tomcynak az utolsó helyen miért volt annyira fontos a pályára keresztbe tolatva megfordulni, majd elindulni a szabadon maradt irányba pont akkor, amikor én az ugrató tetején voltam a levegőben

    Egy kérés a szervezőkhöz. Sosem értettem, hogy miért az utolsó pillanatban hirdetitek ki azt, hogy hány körös lesz a verseny. Persze meg tudjuk mi is saccolni meg +/-1kör nem számít, hacsak nem -1 körös setuppal indulsz neki a versennyek. Én voltam a hülye nem kérdés, de nagy segítség lenne, ha mondjuk 1 héttel a futam előtt ki lenne hirdetve a körszám. Az a pár tized amit az utolsó héten javítunk a prequali listán már nem oszt nem szoroz a végleges körszámhoz sztem viszont segíthet a felkészülésben.

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Hát ez a nagy visszatérés elég keményen sikerült... mondom magamban mit nekem egy kis zivatar és a hülyék magabiztosságával végignyomtam az első futamot slick gumikon ablaktörlő nélkül!
    Mondanom sem kell, kóvályogtam mint disznó a jégen, körönként 15 sec-et kaptam, de szépen megittam a saját hülyeségem levét és behoztam a gépet... az egyik "elengedésemért" azonban elnézést kell kérnem a lekörözőktől.

    Második futamon sem változtattam a jól bevált recepten, itt azonban már versenyképesnek bizonyult a set, a végéről szépen feljöttem a 11. helyig, jókat csatáztunk Széchy Szabival, majd végül az utolsó két körben elfogyott alólam a gumi, amit nem reagáltam le túl fényesen, de nagyon élveztem a futamot.... ez a slick gumi + nedves pálya + BMW kombó már már haloványan felidézte bennem a GTL hangulatát.

    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Kiss Szabitól bocsánatot kérek a második futam végéért, láttam hogy jössz vissza a pályára, igyekeztelek is kikerülni, de egyszerüen nem tudtam irányitani az autót, már szinte nulla volt a gumim, csúszott is, igy beléd mentem. Elnézést kérek érte még egyszer.
    Én kérek elnézést tőled, amiért ilyen helyzetbe hoztalak.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 22. 02:58.

  23. #48
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Q1,Q2 Nemistudom, hogymennyit mentem, nemnagyon voltam ott fejben. Q2 asszem rosszabb is lett.
    R1: Nade Huszi, mi volt az a rajtnál? Áde cseppet sem zavart meg. Formáció oké, besorolok. Aztán megint formáció? Há hova? Gyémánt alakzat vagy mi? Többiek neki is ugrottak mint a cupákos csülökre. Mennyek, nemennyek, mit ír a szabálykönyv? Gyorsan fellapozom a fejemben. Tomcy, meg hátul mögöttem nagy tömörülés, elöttem a távolban már csak a vízfüggöny oszlopok. Akkoraztán a térdemre csaptam, és aszontam, jólvan akkor ez vót a rajt, gyite paci, vágjunk bele! Aztán kergetőztem prostal, huszival, ságival, mihivel megmég nemtudom kivel a két versenyen. Viszonylag jó volt, bár ilyen körülményekben inkább a pályával küzd az ember nem a másikkal. Sztem ha nem esett volna az eső, szárazon asszem hátrébb végeztem volna. Ami még idetartozik, hogy mindkét futamon az utolsó kör utolsó kanyarjában sikerült kisodródnom... P4-5
    Köszöntem a fair csatákat!

  24. #49
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értelek. Nem ma kezdted, kismilliószor le lett már írva, hogy összeakad a program, ha az utolsó pillantban rakjuk ki az autót. Ki lett kapcsolva a zászlós bünti, de attól még szar valami.
    Te ennek ellenére minden alkalommal sportot űzöl abból, hogy az utolsó pillanatban jössz ki. Nem hiszem, hogy bármit is számit az a 2-3 fok, amivel a gumik visszahülnek ha időben kirakod az autót, de cserébe sokakat megszívathatsz. Most fordítva sült el...

    Nekem azt tanították, hogy ha 40-50mpel a visszaszámlálás vége előtt kiállok a rajtrácsra, akkor nem akad össze a program. Eddig bejött, próbáld ki te is.
    Na azért ne én legyek már lebaszva mert szar a program!

    Sehol nem olvastam még ezt, és idáig nem is szívtam meg soha, annyi rémlett hogy talán az utolsó 10sec necces(bár fingom nincs hinnan), mivel két verseny között el szoktam menni wc-re valamikor csak 1percnél érek vissza. Idáig olyan 20-30sec körül rakattam ki magam mindig közel sem utolsóként 2-4 ember átlagban még bent volt a boxban.
    És hidd el nem a gumi kihülése miatt nem rakattam ki magam hanem mert nem tudtam eldönteni milyen gumi legyen, persze megint megszivtam ahogy idáig mindig, még egyszer nem sikerüt ebbe a szarba eltalálnom hogy kétes szituba milyen gumi legyen, ugy látszik ez a mumusom, pedig gtrbe szinte soha nem tévedtem, persze az egy jobb játék volt...
    Alapból esőt tettem volna de ez a hülye telemetry azt mutatta hogy csökken mint állat ezért gondoltam hogy elállhat.

  25. #50
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Ja igen az első rajt parádés volt a két Formációval. Jól el is ment az eleje a csába esélytelen volt utolérni.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •