Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (181 összesen)

Téma: Assetto Corsa - hasznos App-ok

  1. #51
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99

    statsbar plus v6

    Tudna valaki nekem passzolni statsbar-t, mert amióta kijött a patch, nem működik a régi OV1-em, és futamokra hiányoznak az infók a gumikról a benzinről stb! Megköszönném!!!

  2. #52
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Tudna valaki nekem passzolni statsbar-t, mert amióta kijött a patch, nem működik a régi OV1-em, és futamokra hiányoznak az infók a gumikról a benzinről stb! Megköszönném!!!
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...lus-v6-4.1018/
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #53
    Hafner László Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 10. 05.
    Város
    Graz
    Életkor
    43
    Üzenetek
    33
    Csak óvatosan az appokkal,mert zabálják az fps-t.Nekem i7 4790k,r9 290,8 gb,27",logitech g25 .Talán csak az árnyék nincs maxon,minden más igen,de ha berakok neki 2-3 dolgot akár 100 fps is ugrik.Szerintem sokkal hasznosabb,egy külsős okosság,mint például:http://www.swatterco.com/Fast_Dash_f...etto_Corsa.php vagy https://play.google.com/store/apps/d...shmeterforacpc . Én utóbbit használom AC-hoz,előbbit IRacinghez,mert van belőle olyan is és ingyenes.

  4. #54
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg haflac írta Hozzászólás megtekintése
    Csak óvatosan az appokkal,mert zabálják az fps-t.Nekem i7 4790k,r9 290,8 gb,27",logitech g25 .Talán csak az árnyék nincs maxon,minden más igen,de ha berakok neki 2-3 dolgot akár 100 fps is ugrik.Szerintem sokkal hasznosabb,egy külsős okosság,mint például:http://www.swatterco.com/Fast_Dash_f...etto_Corsa.php vagy https://play.google.com/store/apps/d...shmeterforacpc . Én utóbbit használom AC-hoz,előbbit IRacinghez,mert van belőle olyan is és ingyenes.
    a linkelt miniappot régóta használom...pont azért mert nem fogyaszt sokat, emellett csak a map displayt...és mindent tudok amire egy verseny alatt kíváncsi lehetek...

    és pont ezért nem javasoltam például már korábban se az ov1-et..mert az valóban FPS igényes volt.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #55
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    149
    Ha megkérlek feltöltenéd drive-ra,mert nem regisztrálok egy oldalra 1 darab letöltés miatt.Köszönöm

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha megkérlek feltöltenéd drive-ra,mert nem regisztrálok egy oldalra 1 darab letöltés miatt.Köszönöm
    Tehát inkább mást dolgoztatsz, akinek legalább annyi idő felötleni, mint neked regisztrálni?

    Nem a lelkedet kell eladni, hanem beírni 3 adatot az AC hivatalos fórumába, ahol egyébként is minden érdekes infó első kézből megtalálható..

  7. #57
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha megkérlek feltöltenéd drive-ra,mert nem regisztrálok egy oldalra 1 darab letöltés miatt.Köszönöm
    Idézet arról az oldalról:

    "Mini Apps can only be downloaded from this thread
    Any other download link in any other website or forum will not have my permission and should be reported or removed"



    És egyébként is az a hivatalos AC forum, érdemes regisztrálni

  8. #58
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát inkább mást dolgoztatsz, akinek legalább annyi idő felötleni, mint neked regisztrálni?

    Nem a lelkedet kell eladni, hanem beírni 3 adatot az AC hivatalos fórumába, ahol egyébként is minden érdekes infó első kézből megtalálható..
    Húúú,nagy munka ám felrakni máshova.Nem dolgoztatok mást,csak megkértem,de úgy látszik itt azt sem lehet.Egyébként meg nem tudtam,hogy ez a hivatalos oldal.........így hát regisztrálok majd,hogy mindenki megnyugodjon.

  9. #59
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Húúú,nagy munka ám felrakni máshova.Nem dolgoztatok mást,csak megkértem,de úgy látszik itt azt sem lehet.Egyébként meg nem tudtam,hogy ez a hivatalos oldal.........így hát regisztrálok majd,hogy mindenki megnyugodjon.
    Gyanitom nem leszel hosszú életü itt a fórumon. Itt nem szokás az ilyen beszólogatás..... Pláne ha te kérsz valamit.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  10. #60
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem dolgoztatok mást,csak megkértem (hogy csinálja meg)...
    Politikus vagy?

  11. #61
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    149
    Hogy ne csak az üres beszéd legyen.Azt szeretném megkérdezni,hogy okozhat-e az említett StatsBarPlus mód fps ingadozást?Választ köszönöm.

  12. #62
    Gaál László Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Üzenetek
    337
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Húúú,nagy munka ám felrakni máshova.Nem dolgoztatok mást,csak megkértem,de úgy látszik itt azt sem lehet.Egyébként meg nem tudtam,hogy ez a hivatalos oldal.........így hát regisztrálok majd,hogy mindenki megnyugodjon.
    Húúú, nagy munka ám regisztrálni egy oldalon. Nehogy leszáradjanak az ujjacskáid a sok kattintástól meg az e-mail címed beírásától. Ha kell esetleg még valami csak szólj, majd mi letöltjük helyetted.

  13. #63
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy ne csak az üres beszéd legyen.Azt szeretném megkérdezni,hogy okozhat-e az említett StatsBarPlus mód fps ingadozást?Választ köszönöm.
    Én használom már egy ideje, de eddig nem vettem észre ez miatti fps ingadozást.

    Tapatalk-ról

  14. #64
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy ne csak az üres beszéd legyen.Azt szeretném megkérdezni,hogy okozhat-e az említett StatsBarPlus mód fps ingadozást?Választ köszönöm.
    Szia,

    Nem. Ingadozást nem okozhat, azonban minimális fps esést igen. Nekem ha van 100fps-m, akkor kb 1-2fps esést tapasztaltam.

  15. #65
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Nem. Ingadozást nem okozhat, azonban minimális fps esést igen. Nekem ha van 100fps-m, akkor kb 1-2fps esést tapasztaltam.
    Értem,köszönöm neked is és Fehér Norbinak is a választ.

  16. #66
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Életkor
    39
    Üzenetek
    216
    Nah gondoltam majd jól megnézem ezt az appot én is, mert OV1-et használtam eddig, gondoltam hogy majd jól sign upolok, connect facebookal meg minden, kitöltök minden mezőt fainul. Majd Sign up gomb, erre:

    Assetto Corsa support forum - Error


    Please enter a valid date of birth.


    Na itt a trükk, nincs semmi mező, de még egy arra utaló label se, hogy beüssek születési időt. Erre csak annyit felkurjantani kokeróul, hogy "Na de márola dikola, dikmá hova he, egyétek meg a káromat"
    Na szóval nem tudom, hogy Rilo ebbe futott-e bele, vagy meg se próbálta, de rajtam ez most kifogott

  17. #67
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Húúú, nagy munka ám regisztrálni egy oldalon. Nehogy leszáradjanak az ujjacskáid a sok kattintástól meg az e-mail címed beírásától. Ha kell esetleg még valami csak szólj, majd mi letöltjük helyetted.
    Az emailcímet se kell beírni, csak rányomni a steam-el belépésre

  18. #68
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Életkor
    39
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Az emailcímet se kell beírni, csak rányomni a steam-el belépésre
    Azt viszi, facebook belépést nem

  19. #69
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ...pont azért mert nem fogyaszt sokat....
    Egész pontosan nálam kb.20-25fps.

  20. #70
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    Egész pontosan nálam kb.20-25fps.
    Szerintem ezen nem érdemes vitázni. Biztosan konfigfüggő a fogyasztása. Nálam a Statbar Plus megkajál 20 fps-t kb.
    Viszont felbuzdulva a fentieken tegnap kicsit kapcsolgattam. Eddig szerveren 110-150 fps-t sikerült hozni. Appokkal annyira nem foglalkoztam, több gyári is be volt kapcsolva, plusz rankapp, python chat. Érdekes volt, hogy a Masters rankapp megkajált 15 fps-t.... Addig kapcsolgattam, hogy csak a pályatérképet és a statbar plust hagytam fenn (azon minden lényeges fenn van). És az fps felment 200 fölé . Szóval a gyári appok is kajálnak rendesen.... Így tegnap estére a 110-150-ből sikerült csinálni 210-250-et. Azért ez elég jó.
    Konfig: régi, i5 2500 proci, 8GB RAM, GTX970-es kártya. A szépséghez eddig csak a tükröződés effektek voltak kikapcsolva. Most be fogom állítani azt is, kíváncsi vagyok mennyi kell hozzá.

  21. #71
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    Egész pontosan nálam kb.20-25fps.
    Nem tudom, nekem pár fps-t eszik. Próbálj minnél kevesebb cuccot, vagy próbáld ki, hogy más appokat kikapcsolgatsz - lehet akad. Szerintem max a gumi adatok kellenek, meg esetleg a fogyasztás. Nekem az OV1 a végén már borzalmas volt. Akadt az AC meg minden gondom volt vele.

    Én minden futam előtt végig szokatm vinni offline a tervezet menetet. A végére pontosan tudom mennyi nafta kell és hogy mi marad a gumiból. Versenyen az appokat nem is szoktam használni.

  22. #72
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezen nem érdemes vitázni. Biztosan konfigfüggő a fogyasztása. Nálam a Statbar Plus megkajál 20 fps-t kb.
    Viszont felbuzdulva a fentieken tegnap kicsit kapcsolgattam. Eddig szerveren 110-150 fps-t sikerült hozni. Appokkal annyira nem foglalkoztam, több gyári is be volt kapcsolva, plusz rankapp, python chat. Érdekes volt, hogy a Masters rankapp megkajált 15 fps-t.... Addig kapcsolgattam, hogy csak a pályatérképet és a statbar plust hagytam fenn (azon minden lényeges fenn van). És az fps felment 200 fölé . Szóval a gyári appok is kajálnak rendesen.... Így tegnap estére a 110-150-ből sikerült csinálni 210-250-et. Azért ez elég jó.
    Konfig: régi, i5 2500 proci, 8GB RAM, GTX970-es kártya. A szépséghez eddig csak a tükröződés effektek voltak kikapcsolva. Most be fogom állítani azt is, kíváncsi vagyok mennyi kell hozzá.
    Eszem ágában se volt vitatkozni, csak gondoltam kicsit legyen konkrétabb az adat. Bár ma amikor megnéztem akkor 6ftp-s fogyott a Statbar Plus bekapcsolásakor. A Masters rankapp nálam kb 2fps-t "eszik" Hogy mitől függ, hogy egyszer 20 máskor 6...........?
    Na ennyit a konkrét adatszolgatatásról.

  23. #73
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezen nem érdemes vitázni. Biztosan konfigfüggő a fogyasztása. Nálam a Statbar Plus megkajál 20 fps-t kb.
    Viszont felbuzdulva a fentieken tegnap kicsit kapcsolgattam. Eddig szerveren 110-150 fps-t sikerült hozni. Appokkal annyira nem foglalkoztam, több gyári is be volt kapcsolva, plusz rankapp, python chat. Érdekes volt, hogy a Masters rankapp megkajált 15 fps-t.... Addig kapcsolgattam, hogy csak a pályatérképet és a statbar plust hagytam fenn (azon minden lényeges fenn van). És az fps felment 200 fölé . Szóval a gyári appok is kajálnak rendesen.... Így tegnap estére a 110-150-ből sikerült csinálni 210-250-et. Azért ez elég jó.
    Konfig: régi, i5 2500 proci, 8GB RAM, GTX970-es kártya. A szépséghez eddig csak a tükröződés effektek voltak kikapcsolva. Most be fogom állítani azt is, kíváncsi vagyok mennyi kell hozzá.
    Csak, hogy pontosan értsem : az appok kikapcsolását a főmenü beállítások között teszed meg, vagy elég játék közben lekapcsolni a képernyőről? Az fps spórolás tekintetében.

  24. #74
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Csak, hogy pontosan értsem : az appok kikapcsolását a főmenü beállítások között teszed meg, vagy elég játék közben lekapcsolni a képernyőről? Az fps spórolás tekintetében.
    Ez Apptól függ, de az a biztos, ha a főmenünben kikapcsolod.

  25. #75
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Csak, hogy pontosan értsem : az appok kikapcsolását a főmenü beállítások között teszed meg, vagy elég játék közben lekapcsolni a képernyőről? Az fps spórolás tekintetében.
    A boxban ülve a képernyőről. Ami nem jenik meg, az nem zabálja a megjelenítést. Lehet, hogy főmenűből kapcsolva még lehet spórolni, de annak nincs értelme, mert elérhetetlenné válik az app, ha menet közben kellene.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •