Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (181 összesen)

Téma: Assetto Corsa - hasznos App-ok

  1. #26
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem tapasztaltam FPS esést a pitlane penalty app-tól, még a célegyenesben sem. Leteszteltem azzal és nélküle is,kikapcsolt kinti menüben persze.
    Eredmény:
    OFF https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cjpg

    ON https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cjpg
    Jól látom, hogy álló kocsinál próbáltad az fps-t mérni? Lehet, hogy én nem értek hozzá, de itt nincs terhelés alatt a masina. Én még nem próbáltam ezt az appot, lehet, hogy bajnokságban lenne értelme, de ha túlterheli egyesek gépét, akkor az elég nagy gond.

  2. #27
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Jól látom, hogy álló kocsinál próbáltad az fps-t mérni? Lehet, hogy én nem értek hozzá, de itt nincs terhelés alatt a masina. Én még nem próbáltam ezt az appot, lehet, hogy bajnokságban lenne értelme, de ha túlterheli egyesek gépét, akkor az elég nagy gond.
    Persze hogy jól látod. Mozgásban hogy akarod lemérni, ha 1001 tényező befolyásolja az fps ingadozást.
    Ha egy app rosszul működik, akkor azt észre fogod venni álló kocsival is.

  3. #28
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem sikerül ide feltölteni és letudjátok szedni.

    Annyit az OVinforól, hogy én nekem 1 fps csökkenést okoz, de olvastam a forumban hogy van akinek jelentős az fps vesztés. Ki kell próbálni.

    Feltettem még egy fuel usage, a deltabar nevű programot, tyre infot és az ov-t.

    OVinfo

    Melléklet 10323
    Melléklet 10324

    Fuel usage, deltabar, tyre info

    Melléklet 10322
    koszi.

  4. #29
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nem azt akartam mondani, hogy mindenkinél biztos sok fps-t eszik, de én több app-ot is használok és ha bekapcsoltam melléjük ezt, akkor offline a 210-ből 150 lett. Online nem probáltam.
    Ha segítség lenne a számodra, akkor megnézem, hogy mivel akad össze nálam.

    Tapatalk-ról
    nagy segítség lenne...
    én mondjuk csak online használtam elég sokszor és nem tapasztaltam fps esést...
    igaz én jelenleg csak mini stats bar plust és ezt használtam teszteleéskor illetve a rank app volt fent...
    nálam a rank app rakoncátlankodik , amikor probléma van az oldaleléréssel (ilyenkor errorozik is a pylogban folyamatosan)... de ha nincs gond az oldalelérésssel akkor működött mindhárom app prímán...


    igazából nem igen kéne ennie semmit , mert elég egyszerű kis app és nem kell dolgoznia folyamatosan hisz azért a pályán megyünk általában...

    én úgy vettem észre h a delták figyelésére alkalmas appok esznek többet (a legjobb szerintem ilyen szempontból is a mini stats bar plus ami még kicsit kevesebbet is eszik nálam mint a gyári Kunos féle Delta app)

    illetve az olyan appokat kerülöm még amik nagyon csicsások ( pl OV1 stb)

    egy szó mint száz , megköszönném ha tudnál segíteni , h mi okozhatta nálad a teljesítmény gondot ... (online nézegesd szerintem , mert amúgy is csak online ligázáskor lehetne létjogosultsága)

  5. #30
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Lényegében a pylog.txt-ben rá lehet jönni hibásan működő app-okra, és igyekezni azokat nem használni.
    Köszi, tudok róla. Jelen esetben nem error-ozik semmi.

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nagy segítség lenne...
    én mondjuk csak online használtam elég sokszor és nem tapasztaltam fps esést...
    igaz én jelenleg csak mini stats bar plust és ezt használtam teszteleéskor illetve a rank app volt fent...
    nálam a rank app rakoncátlankodik , amikor probléma van az oldaleléréssel (ilyenkor errorozik is a pylogban folyamatosan)... de ha nincs gond az oldalelérésssel akkor működött mindhárom app prímán...


    igazából nem igen kéne ennie semmit , mert elég egyszerű kis app és nem kell dolgoznia folyamatosan hisz azért a pályán megyünk általában...

    én úgy vettem észre h a delták figyelésére alkalmas appok esznek többet (a legjobb szerintem ilyen szempontból is a mini stats bar plus ami még kicsit kevesebbet is eszik nálam mint a gyári Kunos féle Delta app)

    illetve az olyan appokat kerülöm még amik nagyon csicsások ( pl OV1 stb)

    egy szó mint száz , megköszönném ha tudnál segíteni , h mi okozhatta nálad a teljesítmény gondot ... (online nézegesd szerintem , mert amúgy is csak online ligázáskor lehetne létjogosultsága)
    Online nem mertem használni az esti futamon, (nem azért mert vágom a kanyarokat, hanem mert nem akartam akadásokat,) de offline próbáltam. Az fps esés most megszünt, az nem tudom miért volt délelőtt. Viszont a kör megkezdésekor még mindig beakad egy pillanatra az egész játék, ha működik az app. Én Rank app-ot, Tyre Temp-et, Mini Stat Bar-t, Spottert és RSR Rank-ot használok. Próbáltam egyenként kikapcsolni mellőle és egyedül a Spotter kikapcsolásánál szünt meg az akadás. Te jobban ismered mindkettőt, lehet ez?

  6. #31
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, tudok róla. Jelen esetben nem error-ozik semmi.



    Online nem mertem használni az esti futamon, (nem azért mert vágom a kanyarokat, hanem mert nem akartam akadásokat,) de offline próbáltam. Az fps esés most megszünt, az nem tudom miért volt délelőtt. Viszont a kör megkezdésekor még mindig beakad egy pillanatra az egész játék, ha működik az app. Én Rank app-ot, Tyre Temp-et, Mini Stat Bar-t, Spottert és RSR Rank-ot használok. Próbáltam egyenként kikapcsolni mellőle és egyedül a Spotter kikapcsolásánál szünt meg az akadás. Te jobban ismered mindkettőt, lehet ez?
    próbálgattam most spotter , mini stats bar plus 5.1 és a pitlane penaltyt együtt és nem sikerült reprodukálni ezt a beakadást kör elején amit említesz (ami egyébként szerintem valamelyik rank app hibája lehet , hisz az frissíti magát amikor áthaladsz a célvonalon)
    de azért még tesztelgetem hátha sikerül nálam is előidézni...

    nem kizárt persze h a spotterrel akad össze nálad (elég régóta nem volt frissítve, így nem mernék rá megesküdni h az azóta kijött számtalan AC update nem -e okozhat hibát egyeseknél)

    a tyre temp egyébként miért kell pluszban neked? a mini stats bar plusban benne van a gumihőmérséklet illetve gumikopás figyelés...vagy van benne valami plusz dolog?
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2015. 01. 19. 11:59.

  7. #32
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    próbálgattam most spotter , mini stats bar plus 5.1 és a pitlane penaltyt együtt és nem sikerült reprodukálni ezt a beakadást kör elején amit említesz (ami egyébként szerintem valamelyik rank app hibája lehet , hisz az frissíti magát amikor áthaladsz a célvonalon)
    de azért még tesztelgetem hátha sikerül nálam is előidézni...

    nem kizárt persze h a spotterrel akad össze nálad (elég régóta nem volt frissítve, így nem mernék rá megesküdni h az azóta kijött számtalan AC update nem -e okozhat hibát egyeseknél)
    Ezért kérdeztem én is, hogy lehetséges-e, mert talán a spotter pont a kör elején nem csinál semmit, ha nincs esemény és éppen a pitlane penalty sem. Ezért próbáltam kikapcsolni a RSR rankot is, úgy hogy a spotter viszont ment és akkor is akadt. Ha mentek a rankok, de kikapcsoltam a spottert, akkor megszünt az akadás. Persze 1-2 köröket mentem csak így, mert az éjszaka már több időm nem volt rá. Lehet, hogy nálam van valami, bár a szombaton éppen egy szűz AC telepítést csináltam, majd Masters Rank teszteltem, mert az sem akar kommunikálni. Sajnos az sem javult meg nálam (pedig nincs hibaüzim a log-ban), úgyhogy lehet nálam nem klappol valami. Most egy hétig nem lesz futam, úgyhogy ráérek majd ezeket jobban letesztelni.

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a tyre temp egyébként miért kell pluszban neked? a mini stats bar plusban benne van a gumihőmérséklet illetve gumikopás figyelés...vagy van benne valami plusz dolog?
    Mert szép színes. Igazából az új 1.5.1-es már jelzi, hogy mikor tisztul ki a gumi kavicsozás/füvezés után. Meg nem csak az éppen aktuális hőfokot mutatja, hanem a körön belüli legkisebb és legnagyobb hőfokot is (pl.:72-85) (ha jól érzelmezem). De sajnos pár fps-t elvesz, úgyhogy lehet én is visszatérek a régebben használt mini stats bar plusra.

  8. #33
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    A rengeteg felesleges kontakt elkerülése édrkében nem is olyan rosz ötlet ez az app.

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    A rengeteg felesleges kontakt elkerülése édrkében nem is olyan rosz ötlet ez az app.
    Hasznosnak hasznos, de elmondtam már ezekről a véleményem.

    Aki nem tudja/nem érzi mindenféle app nélkül hogy vannak mellette, az inkább ne jöjjön online futamra. Ezek az app-ok az alapvető versenyző skill-eket (érzékek, figyelem és gondolkodás) butítják el.

    Ahhoz hogy tudd van vki mellett, elég egy 1 db sima monitor, 1 virtuális tükör, a füled és az agyad. Azt mindenki tudja, ha van vki mögötte, látja a tükörben. Innen a képlet baromi egyszerű, ha eltűnik a tükörből (a mozgásából lehet tudni merre) és még a hangját is hallod, akkor igen valószínű, hogy melléd került és akkor hagysz neki helyet. Ennyi.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 23. 17:17.

  10. #35
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    A google play aruhazban van egy 'Fast dash for assetto corsa' nevezetu program tabletre, telefonra. Valaki probalta mar? Mukodik?

  11. #36
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    A google play aruhazban van egy 'Fast dash for assetto corsa' nevezetu program tabletre, telefonra. Valaki probalta mar? Mukodik?
    Én használom, és teljesen jól működik. Annyi hogy egy servert indítasz a gépen, és az assettoba nem is kell belenyúlnod. Még annyi hogy sztem hagyd UDP Broadcasting módban a servert, mert amúgy szarakodni kell állandóan az IP címekkel ha TCP-re kapcsolod. Minden benne van amúgy az app leírásában

  12. #37
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    32
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hasznosnak hasznos, de elmondtam már ezekről a véleményem.

    Aki nem tudja/nem érzi mindenféle app nélkül hogy vannak mellette, az inkább ne jöjjön online futamra. Ezek az app-ok az alapvető versenyző skill-eket (érzékek, figyelem és gondolkodás) butítják el.

    Ahhoz hogy tudd van vki mellett, elég egy 1 db sima monitor, 1 virtuális tükör, a füled és az agyad. Azt mindenki tudja, ha van vki mögötte, látja a tükörben. Innen a képlet baromi egyszerű, ha eltűnik a tükörből (a mozgásából lehet tudni merre) és még a hangját is hallod, akkor igen valószínű, hogy melléd került és akkor hagysz neki helyet. Ennyi.


    Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezen a véleményen.

    Múltkor kb. ezt kiírtam a VirtualR-en, úgy le lettem hülyézve, mint a pinty.

  13. #38
    Szőke Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 04. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése


    Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezen a véleményen.

    Múltkor kb. ezt kiírtam a VirtualR-en, úgy le lettem hülyézve, mint a pinty.
    Csori-val teljesen egyetértek. Szerintem is nagyon hasznos app. A liga ahol versenyzek nem túl rég volt a Monza66-on a GT3-as futamunk. A rajt utáni nagy tömörödésben az első féktávnál annyira arra koncentráltam hogy ne lökjem fel az elöttem lévőt, hogy picit ráhúztam a melettem lévőre és jött is a csatt. Gyakorlatilag annyira koncentráltam az ívre és az elöttem lévőre hogy nem érzékeltem, hogy mellém értek. Ha akkor van helicorsa akkor nincs csatt. (azóta használom)
    De lehet hogy csak én vagyok béna. :/ Ezek szerint lehet hogy abba kéne hagynom a ligázást???

  14. #39
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg aracco írta Hozzászólás megtekintése
    Csori-val teljesen egyetértek. Szerintem is nagyon hasznos app. A liga ahol versenyzek nem túl rég volt a Monza66-on a GT3-as futamunk. A rajt utáni nagy tömörödésben az első féktávnál annyira arra koncentráltam hogy ne lökjem fel az elöttem lévőt, hogy picit ráhúztam a melettem lévőre és jött is a csatt. Gyakorlatilag annyira koncentráltam az ívre és az elöttem lévőre hogy nem érzékeltem, hogy mellém értek. Ha akkor van helicorsa akkor nincs csatt. (azóta használom)
    De lehet hogy csak én vagyok béna. :/ Ezek szerint lehet hogy abba kéne hagynom a ligázást???
    Azt senki nem mondta hogy hagyd abba, tanulható. De azért egyet, amikor a valóságban utcán lassít valaki arra is annyira ráfeszül az ember, hogy közben elfelejti figyelni a tükröt?
    Csak nekem ennyire ösztönös, hogy folyamatosan tudom ki merre hogyan mozog körülöttem?
    Annak idején mikor friss jogsim volt, játszottunk olyat faterral, hogy csak előrefele nézés közben fel kellett sorolnom milyen autó van merre körülöttem az Üllőin a középső sávban a 3-ból. Eleinte nehéz volt de ma már annyira beidegződött, hogy folyamatosan szinte tudat alatt jegyzem meg ki mikor hol van a holtteremben, és figyelek arra kinek vagyok én a holtterében, és ez alapján már reagálok is ha gond van. Mentettem már meg pár helyzetet így, mert az emberek nagy része kibassza az indexet oszt megy. Néz, de látni nem lát

    Sztem a versenyzésnél is így kellene működnie ennek. Ott is sztem legalább 5 másodpercenként nézem a tükröt, még akkor is ha nincs körülöttem senki. + Helicorsa? Van simán térkép app ami bőven elég erre véleményem szerint. Csak nem villog.

    Ha nem megy, akkor tanulni kell, gyakorolni sokat! Offline is naponta 2-3 rajtot letolsz ha van idő sok bottal, hátulról rajtolva. Menni fog, előbb vagy utóbb. Én sem csinálom hibátlanul, mert zavar hogy az 1 monitor miatt nincs periféria + jobbos tükröm, de sztem ezt is csak szokni kell, és rá lehet érezni.

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg aracco írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is nagyon hasznos app. Gyakorlatilag annyira koncentráltam az ívre és az elöttem lévőre hogy nem érzékeltem, hogy mellém értek. Ha akkor van helicorsa akkor nincs csatt. (azóta használom)
    De lehet hogy csak én vagyok béna. :/ Ezek szerint lehet hogy abba kéne hagynom a ligázást???
    Valóban hasznos app, csak a versenyzéhez alapvetően szükséges érzékeidet nem hagyja kifejlődni. Itt nem csak arról van szó, hogy ki hány centire van körülötted, hanem hogy neked folyamatosan képben kell lenned a körülötted lévők szándékaival is, fejben folyamatosan pörgetned a lehetséges szkenáriókat és számolni minden eshetőséggel és mindezt kézség szinten, hogy valóban fel tudd venni a verseny ritumusát és már felkészült legyél arra is, ami még meg sem történt. Az app levesz a válladról egy igen fontos szellemi tevékenységet és ezzel elcsökevényesíti az agyad. Kezdetben talán jó lehet mankónak és ad egyfajta biztonságérzetet... de utána gátol a további fejlődésben.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 30. 15:45.

  16. #41
    Szőke Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 04. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban hasznos app, csak a versenyzéhez alapvetően szükséges érzékeidet nem hagyja kifejlődni. Itt nem csak arról van szó, hogy ki hány centire van körülötted, hanem hogy neked folyamatosan képben kell lenned a körülötted lévők szándékaival is, fejben folyamatosan pörgetned a lehetséges szekenáriókat és számolni minden eshetőséggel és midezt kézség szinten, hogy valóban fel tudd venni a verseny ritumusát és már felkészült legyél arra is, ami még meg sem történt. Az app levesz a válladról egy igen fontos szellemi tevékenységet és ezzel elcsökevényesíti az agyad. Kezdetben talán jó lehet mankónak és ad egyfajta biztonságérzetet... de utána gátol a további fejlődésben.
    Hát... sajnos én már nem fogok igazán fejlődni. Ahhoz már túl öreg vagyok(38). A gyakorlat sem fog segíteni mivel már Microprose Grand Prix óta szimezek és a rajt utáni nagy tömörödésekben még mindig előfordulnak gondok.

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg aracco írta Hozzászólás megtekintése
    Hát... sajnos én már nem fogok igazán fejlődni. Ahhoz már túl öreg vagyok(38)... a rajt utáni nagy tömörödésekben még mindig előfordulnak gondok.
    Hát 38 évesen azért talán még ne temesd magad ... a hülyeség ellen (mások hüyésége) meg semmi sem véd, még a helicorsa sem..

    Én rajtoknál ha nem vagyok benne biztos, hogy ki/hogy van körülöttem, akkor igyekszem a lehető legkövetkezetesebben és legegyenesebb íven menni, ügyelve arra, hogy mindkét oldalt hagyjak helyet magam körül. Éles kanyarhoz érve meg ezerrel figyelem a tükröt (is) és ha látom, hogy vmi állat jön mögöttem túlvállalt féktávval, akkor félreugrom előle. Ez általában az első 2-3 kanyarban szükséges taktika, utána már jellemzően eléggé letisztul a kép körülöttem, persze van hogy már az első kanyarban is elég egyértelmű a szitu és nem kell ennyire óvatoskodni.

    Ehhez persze partnerek is kellenek és nyilván más helyzet egy bajnoki, egy közös fun, vagy egy public futamon...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 25. 20:32.

  18. #43
    Papp György Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Hajdúbagos
    Életkor
    50
    Üzenetek
    18
    Sziasztok.

    Most próbálgatom a HUD DASH nevű progit androidon, meg szeretném kérdezni, hogy használ e valaki hasonlót ? vagy esetleg ennek a proginak az Assetto Corsa-hoz megvehető verzióját ? Érdekelne hogy ha meg venném mivel tudna többet ?

  19. #44
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg gyurii írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Most próbálgatom a HUD DASH nevű progit androidon, meg szeretném kérdezni, hogy használ e valaki hasonlót ? vagy esetleg ennek a proginak az Assetto Corsa-hoz megvehető verzióját ? Érdekelne hogy ha meg venném mivel tudna többet ?
    Szia,

    Nem ezt használom. Kicsit feleslegesnek érzem, bár ha telóra, vagy egyéb más cuccra szeretnéd kitenni a dolgot akkor megoldás lehet. Én ezt használom. Statsbar plus


    Nekem bevált, kis erőforrás igénnyel rendelkezik, ami a lényeg azt mutatja, és nem takar ki sokat sem.

  20. #45
    Papp György Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Hajdúbagos
    Életkor
    50
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Nem ezt használom. Kicsit feleslegesnek érzem, bár ha telóra, vagy egyéb más cuccra szeretnéd kitenni a dolgot akkor megoldás lehet. Én ezt használom. Statsbar plus


    Nekem bevált, kis erőforrás igénnyel rendelkezik, ami a lényeg azt mutatja, és nem takar ki sokat sem.
    Köszi.

  21. #46
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg aracco írta Hozzászólás megtekintése
    Hát... sajnos én már nem fogok igazán fejlődni. Ahhoz már túl öreg vagyok(38). A gyakorlat sem fog segíteni mivel már Microprose Grand Prix óta szimezek és a rajt utáni nagy tömörödésekben még mindig előfordulnak gondok.
    Hmm, én 43 vagyok, de nem érzem magam öregnek ahhoz, hogy tanuljak és fejlődjek. Én sem vagyok a sok asszisztprogram használata mellett, mert mind-mind csak azt okozzák hosszabb távon, hogy valamely képességedet nem hagyják kifejlődni, illetve visszafejlődik, ha nincs folyamatos "tréning" alatt. Két és fél éve kezdtem el online versenyeken is játszani (először Dirt 3, aztán Grid Autosport), az AC-val pedig még barátkozom most, az viszont minden autóversenyes játékban közös, hogy kell egyfajta intelligencia és gyakorlat hozzá, ha nem akarod szétzúzni mások és a saját szórakozásodat, figyelmetlenséggel és durván elmért féktávokkal, leszorításokkal. Jó, néha megesik, de normális esetben azért nem minden kanyarban

  22. #47
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Valami olyan app nincs, ami mutatja, hogy mennyire sérült az autó? A "gyári" csak sárga és piros fokozatokat tud, de azt se lehet ki- be kapcsolni.

  23. #48
    Gortva József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 12.
    Város
    Pásztó
    Üzenetek
    17
    A gumi hőfok és kopottsághoz van valami normális app?

    Tapatalk-kal küldve az én GT-I9300-el

  24. #49
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    29
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg Gortva József írta Hozzászólás megtekintése
    A gumi hőfok és kopottsághoz van valami normális app?
    Én ezt használom, vagy telemetriából visszanézem.

  25. #50
    Gortva József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 12.
    Város
    Pásztó
    Üzenetek
    17
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt használom, vagy telemetriából visszanézem.
    Köszi!

    Tapatalk-kal küldve az én GT-I9300-el

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •