Találatok: 1 - 3 (3 összesen)

Téma: HTCM8 - Monza 2008 Büntetések

  1. #1
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435

    HTCM8 - Monza 2008 Büntetések

    Kedves versenyzők!

    A korábbi gyakorlatot követve az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és nagyon kirívó esetben lesz csak magyarázat.
    Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.
    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a szerver replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe!


    Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!

    A1 819’ P19-P20 - Széchy Szabolcs - Nem figyelt oldalra: szóbeli figyelmeztetés
    A1 883' P19-P20 - Versenybaleset - Magát büntette
    A1 1768' P17-P18 - Széchy Szabolcs - Szabálytalan pályára való visszatérés: 2 figyelmeztetés
    A2 1594' P13-P14 - Nagy Gábor -Szabálytalan előzési kísérlet: 2 figyelmeztetés



    A1 Repülő rajt:

    Figyelmeztetést
    kap mert nem tartotta a megfelelő távolságot / megelőzte a pozícióban előtte lévőt: -


    B1 Repülő rajt:

    Figyelmeztetést
    kap mert nem tartotta a megfelelő távolságot / megelőzte a pozícióban előtte lévőt:: -


    Figyelmeztetés,
    CHATSTOP megszegéséért: -
    Figyelmeztetés, mert nem juttatta el a Qual-os gyors körét a VB részére: -
    Figyelmeztetés, mert nem jelezte a HTCM8 - BUÁ letöltése topikban a büntetésének letöltésének időpontját: -
    Figyelmeztetés, mert nevezett a futamra, de nem jelent meg a versenyen, ezzel mások elől vette el a helyet a szerven: -
    (amennyiben elfogadható magyarázattal tudnak szolgálni a hiányzásra, akkor büntetésüket visszavonjuk)


    Qual Vágások:

    Nem kerültek ellenőrzésre a gyorskörök!


    Összesített büntetések:


    Boxutca áthajtásos büntetés:
    Bognár Dániel, Kiss Gergő, Madarász Krisztián, Nagy Gábor,
    1 Figyelmeztetéssel rendelkezők:
    Bognár Dániel, Csatai Gábor, Deák Krisztián, Lányi Tamás, Lehoczky Dávid, Madarász Krisztián,Molnár Laci, Pataki Szabolcs, Rácz Dániel, Srankó András, Szalafai Fedor, Szente János, Verpelethy József, Vida Zoltán,
    Zsák Szabolcs,

    2 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Antal Gábor, Balogh Tamás, Bartha Zsolt, Diczházi Péter, Illés András, Kaskó Tamás, Kiss Gergő, Korcsmáros György, Prill Béla,
    Szűcs Tibor, Vent Ákos,
    3 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Kazinczi Zoltán, Farkas Tamás, Hegyi Zsolt, Horváth Márk,
    Németh Mihály, Sass Norbert, Szabó Zsolt, Szeghy Roland, Varga Ákos,
    4 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Prantner Gábor, Sörös Gábor,
    Széchy Szabolcs, Terjék Attila,

    Büntetések halmozása:
    5 db Figyelmeztetés = 1 db Boxutca áthajtás, mely a következő futam első 10 körében letöltendő, ahol a a büntetett versenyző megjelenik. A boxutca áthajtásos büntetés letöltésének szerver szerinti idejét köteles a versenyző az erre kijelölt topikban futam után közzé tenni. A be nem váltott figyelmeztetések nem évülnek el a szezon során.



    Figyelem
    , aki hibát talál az összevonásokban, az jelezze!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2015. 01. 28. 18:31.







  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Öö, ez teljesen kimaradt, hogy emiatt kaptam figyit.
    Kvalin indultam, 12.-ként rajtoltam, de a felvezetőkörön leszakadt a netem. Jee.
    Ha még lehet lebbezni, csakhogy nelegyen mán egyfigyim se

  3. #3
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Öö, ez teljesen kimaradt, hogy emiatt kaptam figyit.
    Kvalin indultam, 12.-ként rajtoltam, de a felvezetőkörön leszakadt a netem. Jee.
    Ha még lehet lebbezni, csakhogy nelegyen mán egyfigyim se
    Teljesen jogos amit írsz mi azt láttuk futamon nem voltál, őszinte leszek a kvalit ott nem néztük. Csak az tűnt fel hogy 1-el kevesebben voltak a futamon. Az indoklást elfogadjuk, törlöm a büntetésed!







Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •