Találatok: 1 - 4 (4 összesen)

Téma: HTCM8 - Pannonia Ring Büntetések

  1. #1
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435

    HTCM8 - Pannonia Ring Büntetések

    Kedves versenyzők!

    A korábbi gyakorlatot követve az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és nagyon kirívó esetben lesz csak magyarázat.
    Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.
    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a szerver replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe!


    Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!

    A1 313’ P11 - Nagy Gábor - Lökés: 2 figyelmeztetés
    A1 332' P18-P19 - Madarász Krisztián - nem figyelt oldalra: szóbeli figyelmeztetés
    A1 372' P18-P19 - Madarász Krisztián - Lökés: 2 figyelmeztetés
    A1 1528' P12-P13 - Bognár Dániel - Lökés: 3 figyelmeztetés
    A2 340' P16-P17 - Antal Gábor - Kiforgatás: 2 figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)
    A2 848' P14-P15 - Madarász Krisztián - nem figyelt oldalra: szóbeli figyelmeztetés
    A2 1412' P13 - Nem találtunk incidenst


    A1 Repülő rajt:

    Figyelmeztetést
    kap mert nem tartotta a megfelelő távolságot / megelőzte a pozícióban előtte lévőt:
    Verpelethy József (szabálytalan rajt): 1 figyelmeztetés


    B1 Repülő rajt:

    Figyelmeztetést
    kap mert nem tartotta a megfelelő távolságot / megelőzte a pozícióban előtte lévőt:: -


    Figyelmeztetés,
    CHATSTOP megszegéséért: -
    Figyelmeztetés, mert nem juttatta el a Qual-os gyors körét a VB részére: Bognár Dániel, Szalafai Fedor, Németh Mihály, Lehoczky Dávid, Szűcs Tibor, (1 figyelmeztetés)
    Figyelmeztetés, mert nem jelezte a HTCM8 - BUÁ letöltése topikban a büntetésének letöltésének időpontját: -
    Figyelmeztetés, mert nevezett a futamra, de nem jelent meg a versenyen, ezzel mások elől vette el a helyet a szerven: - (amennyiben elfogadható magyarázattal tudnak szolgálni a hiányzásra, akkor büntetésüket visszavonjuk)

    Qual Vágások:
    Madarász Krisztián ( 1 figyelmeztetés)

    Összesített büntetések:


    Boxutca áthajtásos büntetés:
    Bognár Dániel, Kiss Gergő, Madarász Krisztián,
    1 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Bognár Dániel, Csatai Gábor, Deák Krisztián, Lányi Tamás, Lehoczky Dávid, Madarász Krisztián,Molnár Laci, Pataki Szabolcs, Rácz Dániel, Srankó András, Szalafai Fedor, Szente János, Verpelethy József, Vida Zoltán,
    Zsák Szabolcs,

    2 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Antal Gábor, Balogh Tamás, Bartha Zsolt, Diczházi Péter, Illés András, Kaskó Tamás, Kiss Gergő, Korcsmáros György, Prill Béla, Széchy Szabolcs,
    Szűcs Tibor, Vent Ákos,
    3 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Kazinczi Zoltán, Farkas Tamás, Hegyi Zsolt, Horváth Márk,
    Nagy Gábor, Németh Mihály, Sass Norbert, Szabó Zsolt, Szeghy Roland, Varga Ákos,
    4 Figyelmeztetéssel rendelkezők:

    Prantner Gábor, Sörös Gábor, Terjék Attila,

    Büntetések halmozása:
    5 db Figyelmeztetés = 1 db Boxutca áthajtás, mely a következő futam első 10 körében letöltendő, ahol a a büntetett versenyző megjelenik. A boxutca áthajtásos büntetés letöltésének szerver szerinti idejét köteles a versenyző az erre kijelölt topikban futam után közzé tenni. A be nem váltott figyelmeztetések nem évülnek el a szezon során.



    Figyelem
    , aki hibát talál az összevonásokban, az jelezze!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2015. 01. 05. 15:42.







  2. #2
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    "A2 1412' P13 - Nem találtunk incidenst"

    Nem tartottam korrektnek, hogy:
    Krisztián a célegyenes ráfordítót szélesen veszi, utána a pálya feléig jön vissza, előszőr belülről akartam elmenni, nyílván mert a fűről jött vissza, aztán kívülről mert előttem volt. Ekkor Ő is kívülre húzódik megint pont elém. Ekkor már csak úgy tudtam belső ívre rántani, hogy össze is értünk kicsit.

    Az előzés megvolt, az estet megbeszéltük, harag természetesen nincs, de szerintem nem ez volt a helyes védekezés ott.

  3. #3
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    "A2 1412' P13 - Nem találtunk incidenst"

    Nem tartottam korrektnek, hogy:
    Krisztián a célegyenes ráfordítót szélesen veszi, utána a pálya feléig jön vissza, előszőr belülről akartam elmenni, nyílván mert a fűről jött vissza, aztán kívülről mert előttem volt. Ekkor Ő is kívülre húzódik megint pont elém. Ekkor már csak úgy tudtam belső ívre rántani, hogy össze is értünk kicsit.

    Az előzés megvolt, az estet megbeszéltük, harag természetesen nincs, de szerintem nem ez volt a helyes védekezés ott.
    Ez így mind rendben van, csak nem találtunk olyan szabálytalnságot amit büntetni lehetne. Krisztián valóban a fűről jön vissza és a pálya széléről befelé húzódik, majd másik írányba, de egy írányváltás megengedett ő csak védte a pózicióját, ami VB szerint belefér a fair versenyzésbe. Téged az előzésben nem akadályozott, amit a célegyenes végén végre is hajtottál.







  4. #4
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így mind rendben van, csak nem találtunk olyan szabálytalnságot amit büntetni lehetne. Krisztián valóban a fűről jön vissza és a pálya széléről befelé húzódik, majd másik írányba, de egy írányváltás megengedett ő csak védte a pózicióját, ami VB szerint belefér a fair versenyzésbe. Téged az előzésben nem akadályozott, amit a célegyenes végén végre is hajtottál.
    A VB szava dönt, elfogadom..
    Köszönöm a választ.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •