Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 46 (46 összesen)

Téma: HTCM8 - Okayama 2008

  1. #26
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Én állat, mindkét rajt után okoztam fejfájást az előttem haladóknak(meg a mögöttem lévőknek is) a T1-ben sikerült telibevernem őket. Elnézést kérnék első versenyen Madarász Krisztiántól, Mihájlovics Mátétól, a második versenyen csapattársamtól Sass Norbitól, illetve volt csapattársamtól Fazekas Árpitól. Szerencsémre, ahogy a visszajátszásból megítéltem, talán, nem szenvedtek hátrány a hülyeségemtől, de ha mégis akkor ezer bocsánat és ha óvtok teljesen megértem.
    .

  2. #27
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    A 2ik futam remek volt Nem is tudom igy hirtelen mennyi mindenkivel csatáztam. Majd ha lesz kis időm, írok bővebben.

  3. #28
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam amikor warm up-ra lépett eltűnt mindenki, megnéztem a netet de minden rendben volt. Megszakadt egy pillanatra, vagy mi?
    Nem innék rá mérget de úgy emlékszem, hogy Q2 végefelé szakadtál le, volt még 4-5perc, gondoltam hogy még visszatudsz jönni, mákod van, de ezekszerint mégsem.

  4. #29
    Felkerültek a replay-ek és megnyílt az óvás topik is.

    „A” szerver
    Q1
    Q2
    R1
    R2
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Q-k: Elég könnyen ment. Egyből jöttek a PB-k.
    R1: Langyi. Szinte előzés nélkül mentem végig. Körülöttem sem láttam hogy történt volna valami. Már kezdtem a pályát okolni...
    R2: Viszont rácáfolt. Emberes bazári hangulat lett. Sertésoldalas, szalonnán csusza, kapa, nagyharang. Szeghy-t bodicsekkeltem az első adandónál. Utána elégg hosszú ideig Széchy Szabolcsot kellett puhítanom. Ez elég nyögvenyelősen ment. Pedig már majdnem minden második kanyarban bedobtam belülre. Végére Huszi csak utolért. Elég szépeket mentünk, volt 3 kanyaros egymás melletti kombó (+150XP). És ahogy láttam hosszú egyenes utáni visszafordítót elég szépen vetted kívülről, többeket is úgy előztél meg. Nice.
    Nemvárt rémjó eredmény. P3 P2

  6. #31
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Q: Talán az első körben sikerült megfutni az legjobb időmet és bár volt még benne, valahol mindig sikerült elrontani. P11
    R1: Közepes rajt, volt aki megelőzött, volt akit én előztem az első kör végére P10. Lányi Tomi ment előttem, az elején úgy tűnt picit gyorsabb is vagyok nála, de aztán 5-6 kör múlva ez megfordult, így az előzést elfelejthettem. Diczházi Peti az utolsó körben ért utol, az 5-6-os kanyart kéz a kézben vettük, de szerencsére nekem jött ki jobban a lépés így maradt a P10
    R2: Folytatódott a Birubi óta tartó "sorozatom", ismét valaki kiforgatott/kilökött. Most Madarász Krisztián jött belém, vittem magammal Fazekas Árpit is. Bocs Árpi de én már csak utas voltam. Kicsit kezdi elvenni a kedvem ez a sok csittcsatt. Utolsó helyre visszaestem, végül pár csata után P18.

    Csapattársaimnak gratulálok, főleg Ákosnak, hogy végre kijött a lépés

  7. #32
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Utána elégg hosszú ideig Széchy Szabolcsot kellett puhítanom. Ez elég nyögvenyelősen ment. Pedig már majdnem minden második kanyarban bedobtam belülre.
    Akkor engem ki "puhított"?

  8. #33
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam amikor warm up-ra lépett eltűnt mindenki, megnéztem a netet de minden rendben volt. Megszakadt egy pillanatra, vagy mi?

    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Azt még olvastam, hogy "a net legyen veletek" és megszakadt...
    Ez gyakorlatilag az utóbbi időben minden egyes futamon tetten érhető! Két ember mindig eltűnik vagy a futam előtt, vagy a felvezető körben... nem gondolom hogy nálunk van a hiba! Régen SOHA nem láttam ilyet, mostanában MINDEN FUTAMON előfordul!


    PQ: Ismeretlen pálya, ismét brutál kevés idő felkészülni és valahogy a pályára sem éreztem rá.
    Funként fogtam fel, úgy is indultam neki és szerencsére az is lett!

    Q1: Sikerült jó köröket futni, stabilan tartottam magam a 10-ben, irány a Q2!

    Q2: Sajna volt egy hibám, ami sokba fájt, itt pedig ez rengetegnek bizonyult ---> P10

    R1: Valaki kiesett (most már tudom Antal Gabi volt) így a 9. helyről várhattam a repülő rajtot, amit még mindig imádok!
    Nem kaptam el rosszul, de sajna T1-ben szerencsétlenül pattantam le valakiről és mentem homokozni, -5 hely!
    Innen 4 remek csatával sikerült visszakapaszkodni a 11. helyre, de innentől vége volt. Széchy Szabival gyakorlatilag mentünk egy teljes kört egymás mellett, alatt, fölött... szép meccs volt!
    A pálya első felén hoztam az előttem menőkhöz képest 4-5 tizedet, amiből 3-4-et visszakaptam a pálya második felében és ez így ment 10 körön keresztül. Uncsi vonatozás ---> P11

    R2: Na de ez már egy egészen más futam volt!
    Rajtnál integettünk a BMW-knek... az első pár kanyarban volt tömörülés de észnél volt a mezőny, bár a kör közepénél úgy durrantottak ki mögülem két játékost hogy rossz volt nézni...
    Varga Ákossal az első lökösömön megkezdtük az ámokfutást és egy iszonyatosan izgalmas, tiszta, kemény csata következett. Egy hajszálnyival voltam talán gyorsabb, de nem tudtam kihasználni. Tökéletesen védekezett. Ahol éreztem hogy betudnék menni ott mindig zárta a kaput és nem találtam fogást. Többször bementem mellé de húzott a power of dreams és nem tudtam megelőzni.
    Sajnos csapatunkat ezúttal sem kímélte a technika ördöge, ezúttal Roland küzdött műszaki hibával és tűnt el előlünk, majd Széchy Szabi, később Mihálszki Csabi hibázott és jöttünk fel a 8-9. helyre.
    Újabb csetepaté előttünk és már a 7. helyen püföltem Ákost aki még mindig előttem volt amikor koccantunk T1-ben és Dani csapattársammal együtt elmentünk mellette. Nem volt tiszta, félrehúzódtam és visszaengedtem Ákost és persze vele együtt Danit is remélem így rendben volt! Sorry!
    Hátra dőltem és páholyból néztem hogy majd Dani püföli Ákost. Próbálkozott is mindennel, kívül, belül, alul, felül de neki sem sikerült. Jáó vót a Honda na! Gratula Ákos, szépet mentél!
    Sokkal rosszabbra számítottam, de remek kis futam kerekedett belőle.
    Gratula mindenkinek, köszi a korrekt csatákat és külön gratula Dani csapattársnak az első futamos dobogóért!
    Két hét múlva remélem találkozunk!

    FORZA DAPE!
    Utoljára módosította: Petryx; 2015. 01. 08. 10:53.


  9. #34
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Köszönöm Peti az elismerést! Mindig jól esik,ha egy tapasztalt pilóta mond ilyet rólam!
    Teljesen rendben volt, először nem is értettem, hogy miért lassultál le,belülről nem volt vészes. Végig benne volt a zabszem, hogy mikor előztök meg, mert sajna gyorsabb voltatok.
    Sok ilyen csatát kérek még!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  10. #35
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    R2: Folytatódott a Birubi óta tartó "sorozatom", ismét valaki kiforgatott/kilökött. Most Madarász Krisztián jött belém, vittem magammal Fazekas Árpit is. Bocs Árpi de én már csak utas voltam. Kicsit kezdi elvenni a kedvem ez a sok csittcsatt. Utolsó helyre visszaestem, végül pár csata után P18.

    Csapattársaimnak gratulálok, főleg Ákosnak, hogy végre kijött a lépés
    Sorry érte megy is az óvás magam ellen! Annyira korán fékeztetek én meg be voltam zárva balról is és semmit nem láttam. Nem akarok mentegetőzni tényleg elb..m!!
    Én minden versenyen kapok valahonnan amivel bukok pár helyet még sem veszi el a kedvem.. Ez szórakozás elsősorban. Most is jutott bőven mindkét versenyen. Bartha Zsolti intézte kétszer is a sorsom.. De volt más. Viszont R1 prill Bélával volt pár nagyon élvezetes körünk és jó néhány kanyar kilincs a kilincsen. R2 Sass Norbival voltam nagy csatában.. A Hondája kb Kraz szélességű volt.. de aztán csak sikerült hibázásra kényszeríteni..

    Nekem sajnos itt vége a szezonnak úgy néz ki. Talán még az utolsó futam de kicsi az esély rá....

  11. #36
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor engem ki "puhított"?
    Aú, akkor lehet kevertelek, kenjük a késő esti időpontra. Barna Scirocco.

  12. #37
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Q: középmezőny, ahogy vártam.

    R1: jól kaptam el a rajtot, aztán a 10. hely környékén autóztam vonatban. Mögöttem Dezső Tomi jött, ahogy mondtad te is, az elején nagyon kellett figyelnem rád, nehogy beszúrj valahol, aztán a verseny felétől kb. kezdtél lemaradni. Előttem egy hármas vonat, akiket a közepétől már nem nagyon tudtam tartani, 1-2 tizeddel gyorsabbak voltak, de próbáltam versenyben maradni, hátha csurran cseppen valami. ez be is jött Varga Ákos hibázott egyet, így elé kerültem. Azt hittem gyorsan visszatámad, de tartottuk az 1 mp távolságot. az utolsó körben, mikor már csak arra figyeltem, hogy el ne dobjam a kocsit, megérkezett a fenekembe, de azt a pár kanyart már kihúztam, így p8 lett. izgultam is, hogy így r2-n poleból indulok.

    R2: rajtnál kicsit befulladtam, de sikerült elsőnek fordulni. láttam, hogy Tomcy már mögöttem van, nem akartam nagyon kekeckedni, hamar el is ment. Innentől biztos sokan kívántak hűvösebb helyre, mert azért félre nem álltam és nem volt egyszerű előzni ezen a pályán. (Tomcy jössz egy sörrel, hogy intéztem neked egy nyugodt futamgyőzelmet ) a srácok az elejében gondolom nem voltak hozzászokva az én hosszabb féktávjaimhoz így kaptam is pár puszit hátulról, ami rwd-vel ezen a dimbes-dombos pályán elég izgi volt. a 9. körig folyamatosan a seggemben volt valaki, ha 4 tizedre lemaradt, már fellélegeztem aztán sajnos T1 féktávon kicsit bebicskázott a kocsi, mire egyenesbe állítottam volna a mögöttem érkező Ságodi Dani megtolt, de neki is nagyot kellett fékezni, és neki is bicska lett. talán, ha nagyobb íven fordul, megmarad mindenki, de gyorsan történt, szerencsétlenül alakult. ebből forgás lett és vissza 1x. helyre.

    Izgalmas és végig feszített verseny volt, tetszett!

  13. #38
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    Érdekes, küzdelmes volt.

    Az időmérőn lassú voltam, a PQ időmtől nagyon elmaradtam, így lett meg a 22. hely.
    Az első futamon eléggé durva laggok voltak, "csak" háromszor tűnt el a teljes mezőny 3-5 másodpercre. Először a felvezető körön, majd a versenyen kétszer is, mely kitudott zökkenteni a ritmusomból.
    Ennek ellenére jókat csatáztam mindkét futamon.

  14. #39
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    R1 prill Bélával volt pár nagyon élvezetes körünk és jó néhány kanyar kilincs a kilincsen. R2 Sass Norbival voltam nagy csatában.. A Hondája kb Kraz szélességű volt.. de aztán csak sikerült hibázásra kényszeríteni..
    csak nem birtam már ki azt a 2 kört küzdelmes volt mindkettő futam , Marton Istvántól pedig elnézést a kiforgatásért

  15. #40
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Q: középmezőny, ahogy vártam.

    R1: jól kaptam el a rajtot, aztán a 10. hely környékén autóztam vonatban. Mögöttem Dezső Tomi jött, ahogy mondtad te is, az elején nagyon kellett figyelnem rád, nehogy beszúrj valahol, aztán a verseny felétől kb. kezdtél lemaradni. Előttem egy hármas vonat, akiket a közepétől már nem nagyon tudtam tartani, 1-2 tizeddel gyorsabbak voltak, de próbáltam versenyben maradni, hátha csurran cseppen valami. ez be is jött Varga Ákos hibázott egyet, így elé kerültem. Azt hittem gyorsan visszatámad, de tartottuk az 1 mp távolságot. az utolsó körben, mikor már csak arra figyeltem, hogy el ne dobjam a kocsit, megérkezett a fenekembe, de azt a pár kanyart már kihúztam, így p8 lett. izgultam is, hogy így r2-n poleból indulok.

    R2: rajtnál kicsit befulladtam, de sikerült elsőnek fordulni. láttam, hogy Tomcy már mögöttem van, nem akartam nagyon kekeckedni, hamar el is ment. Innentől biztos sokan kívántak hűvösebb helyre, mert azért félre nem álltam és nem volt egyszerű előzni ezen a pályán. (Tomcy jössz egy sörrel, hogy intéztem neked egy nyugodt futamgyőzelmet ) a srácok az elejében gondolom nem voltak hozzászokva az én hosszabb féktávjaimhoz így kaptam is pár puszit hátulról, ami rwd-vel ezen a dimbes-dombos pályán elég izgi volt. a 9. körig folyamatosan a seggemben volt valaki, ha 4 tizedre lemaradt, már fellélegeztem aztán sajnos T1 féktávon kicsit bebicskázott a kocsi, mire egyenesbe állítottam volna a mögöttem érkező Ságodi Dani megtolt, de neki is nagyot kellett fékezni, és neki is bicska lett. talán, ha nagyobb íven fordul, megmarad mindenki, de gyorsan történt, szerencsétlenül alakult. ebből forgás lett és vissza 1x. helyre.

    Izgalmas és végig feszített verseny volt, tetszett!

    Szerintem már 2-vel jövök. A pannonián is te tartottad a sort mögöttem.
    Szeretem azokat a futamokat ahol te az élről én meg mögüled nem sokkal rajtolok.
    Köszi!

  16. #41
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Túl sokat nem tudok írni.
    Qual nem volt az igazi.

    R1-ben Rolanddal csatáztam pár körig, egyik körben a T1-ben kapott is egyet, mert pont laggolt aztán beteleportált elém, sajna mire megelőztem a többiek elmentek annyira hogy nem tudtam beérni őket, vártam, hogy hát ha csatáznak és lassítják egymást de persze csak vonatoztak.
    R2-ben, jó rajt, Tomit sikerült megelőznöm, előzékeny volt, aztán utána nyomtam, hogy legyen előnyöm, de Tomi olyan jól tartotta az embereket, hogy az 5-6. kör után már nyugodt voltam, így csak be kellett jönnöm az első helyen.

  17. #42
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Prostot sajnálom, hogy nem tudott jönni, gondolom a kormányba nem sikerült életet lehelnie. Emiatt nyugisabb volt a kvali, bár a végére nagyon felért Dani. P1.


    R1: Hát, ez eseménymentes volt, a repülőrajt után lassan, pár tizedenként növeltem az előnyömet, végig nyugisan tudtam menni. Uccsó körökben T2ben kicsit elméláztam és majdnem Kimiztem egyet, de végül megúsztam. P1.


    R2: A rajt közepes volt, 8ikként fordultam és innentől szinte végig valakivel csatában voltam. Oda-vissza előzgetések, Dani,Csabi,Márk,Kristóf, Lányi Tomi, nagyon nagy meccs volt, ezekért a test test elleni csatárkért imádom én a túraautózást. Felértem 4ik helyre, Kristóf és Márk csatája miatt hamar utolértem őket, Márkot sikerült megelőzni, de Kristóffal már nem bírtam abban a 2-3 körben. Egyszer kifékeztem, de túlcsúsztam így inkább visszaengedtem, utána meg már nem jött össze. Meg 5 pontért nem is igazán érte meg a fölös kockázat. De nagyot mentünk, több kanyaron keresztül egymás mellett. Tomcy az elején míg csatáztam nagyon elment, nem tudtuk már utolérni, így Kristóf mögött pár századdal P3 lett.

  18. #43
    Marton István Versenyző Svejk logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    csak nem birtam már ki azt a 2 kört küzdelmes volt mindkettő futam , Marton Istvántól pedig elnézést a kiforgatásért
    Semmi gond!

  19. #44
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Az szép, jól leredukálódott az indulók száma. Ez szomorú
    Uhhh ba***s, ez most volt?! Teljesen el voltam tévedve egy héttel, pedig még szimulátoroztam is egy kicsit aznap....mondjuk meg is ba*****tt a kormányom, így lehet jobb is hogy ez nem verseny közbe történt :/
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  20. #45
    Ságodi Dániel Versenyző Godi logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    43
    Kicsit késve,de én is megírom a benyomásokat.Nagyon jó futamok voltak ezek szerintem is
    Nem igazán gyakoroltam sokat és bár prequalon jó helyen voltam,tudtam,hogy az egy olyan kör ,amilyet nehéz lesz élesben is hozni.Aztán a Q1ben ismét az volt,ami szokott lenni:Az elején egyből sosem megy,mindig kicsit keresem a helyem,aztán sikerült Q2be jutni.Zsír.Q2ben magamhoz képest jó idővel mentem tovább.

    R1:A múltkori monacoi futam után éreztem egy kis feszkót a repülőrajt,meg az elbaltázott lehetőség miatt,ezért próbáltam nagyon koncentrálni.A rajtot jól kaptam el,próbáltam Huszi után eredve előre menekülni Kristóf elől,de ezt a gumi és az idegeim kímélése érdekében már kb a második körben feladtam,és így utólag nem hiszem,hogy azzal jobban jártam volna,ha elkezdem ölni a gumikat.Próbáltam a saját tempómat autózni,de Kristóf eléggé rajtam volt,néhány tizedre.Párszor be is tudott nézni,de szerencsére megúsztam komolyabb támadások nélkül,a tizedik kör után pedig fokozatosan nyúltam el,nyugodtan tudtam menni.Próbáltam vigyázni a gumikra,de igazából amennyire előzetesen azt gondoltam ,hogy enni fogja a gumikat a pálya,valójában nem volt annyira vészes.A vége előtt egy-két körrel tudtam,hogy ha nem hibázom,akkor meglehet az első dobogó,ezért kicsit nyugiztam és behoztam.P2

    R2:Na igen,ez nekem is más volt azért.A rajt a szokásos néni elindulásaimhoz képest tűrhető lett,vonatozgattunk,aztán volt minden.Néhány kanyarnyi nyugalom után a hátsó egyenesben utolértem a vonatot,aminek Huszi volt a hátulján.Ő a belső íven nem akarta összetörni az előtte autózókat,ezért korábban fékezett,nekem pedig kívül volt kifutási lehetőségem,ezért gondoltam miért ne,megpróbálom kívülről,max visszasorolok mögé.Szerencsém volt és összejött és egészen fél körön keresztül magam mögött tudtam Huszit,majd amikor a következő körben Csaba után T2-ben kimentem jobbra füvet nyírni,visszaelőzött.Ezután néhány kör csend,felvettem a saját ritmusom ismét.Mentem Lányi Tomi után,majd a 9. körben elindult alatta keresztben a BMW a T1-ben, és mire én mögötte észrevettem,hogy ebből baj lesz már nem tudtam mit csinálni,csak tovább fékezni.Az lett volna a terv,amit írtál,hogy kívülről elmegyek,ha lehet,de sajnos bebicskázott az autó alattam is,pedig lett volna helyem.Mire te már szinte egyenesbe hoztad az autód ,én pont akkor találtalak el,lényegében szinkrongyakorlat volt néhány másodperc késéssel.Bocsi,de nem tudtam így mit csinálni,örültem volna ha tudok még közelíteni hozzád,de nem így,remélem nincs harag.Mire megint a gázra álltam hárman elmentek,így a csapattárs,Peti mögé álltam be.Elkezdtem közelíteni ,mivel Ákossal csatáztak,amit nagyon penge volt így az első sorból nézni.Már ott láttam,hogy Ákos nem adja könnyen,hiába van kontakt,vagy bármi,végig tartja pozícióját.Ott már tudtam,hogy a legjobb helyen vagyok,a hátrelévő körök nem lesznek unalmasak.Ezután kb 1 körrel volt egy újabb kontakt a T1-ben,ezután Peti visszaengedte maga elé Ákost,akire ekkora már sikerült rátapadni,ezért mentem utána én is,Peti mögöttem.Ami ezután jött az nálam 10/10 volt.Tényleg mindenhol megpróbáltam kívül-belül,a 13. körben be is bújtam,előrébb is voltam,de nem olyan kanyar jött,ami nekem kellett volna,ezért vissza az egész,de nagyon élveztem.Az utolsó körben a célegyenesben kb 5x váltottam irányt mögötte ,de sehogy sem sikerült kizökkentenem.Arra vártam közben,hogy mikor fogynak el a gumijai,de az sem jött be.Néhányszor volt kontakt is,durvulás nélkül,amit belülről úgy éreztem,hogy már a hátsó tengely előtt járok bőven,de replayből jól látszik,hogy valójában nem.Ezekért bocs,a többiért köszi,nagy volt.A vége talán P7,de nem ez volt a lényeg.Tetszett,remélem a többi futam is hasonló lesz

  21. #46
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Urak!

    Kikerültek a megfelelő topicba a büntetések, kérek mindenkit nézze át és akinek letöltendő büntetése van, az a következő futamon amin részt vesz tegyen eleget a letöltésének, köszönjük!

    HTCM8 - Okayama 2008 Büntetések







Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •