Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (172 összesen)
  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem, holnap este 21:00-kor indul a móka, nevezni holnap este 20:00-ig lehet!

    A prekvalifikációs és nevezési rendszer sajnos nem viseli jól a névazonosságot, ezért kérjük a Prekval listában mindenki kattintson rá a nevére, és ellenőrizze le, hogy a saját adatait látja-e. Ha bármi gond van, bátran jelezzétek felénk!


    Ismételten kérnénk mindenkit, hogy aki vasárnap nem indul, az vonja vissza a nevezését, aki pedig igen, annak a szerveren a fairplay és a tiszta versenyzés legyen az elsődleges, és csak utána az eredmény!

    Nagyon figyeljetek egymásra, nem szeretnénk buta baleseteket, elfékezéseket, ráfutásokat és leszorításokat látni a futamon, legyetek körültekintőek és hagyjatok helyet magatok mellett, inkább többet, mint kevesebbet! A vágásokat szúrópróba szerűen ellenőrizni és büntetni fogjuk!
    Egy szerverre 20 versenyző fér fel, a futamra az érvényes nevezést leadók közül a leggyorsabb 20 kerül az #R1 szerverre, a többiek #R2, #R3....a pontos szerverbeosztás és a szerverjelszó itt lesz a topikban kihirdetve este 20:00 után. Aki nem a megfelelő szervre lép fel azt kizárjuk a versenyből!


    20:20 körül el fognak indulni teszt céljából az R1, R2, R3 szeverek, mindenki próbáljon meg fellépni, akinek gondja van, itt fórumban, vagy Team Speak-en jelezze!
    20:45-kor szerver restart lesz, 15 perc practice, majd 21:00-tól a Qual.



    Mivel nem babra megy a játék és szeretnénk mielőbb kiszűrni a nem teljesen korrekt versenyzőket, ezért lesz lehetőség majd sérelem esetén óvást benyújtani, kérjük mindenki őrizze meg a futamról a saját replay-ét!

    AC GT3 Tesztkupa - Replayek


    AC GT3 Tesztkupa - Óvások




    Ha a honlappal bármi probléma lenne, akkor a Facebook oldalunkon lesznek kihirdetve a további részletek:


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 03. 20:31.

  2. #52
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    ha ma nem indulok csak holnap akkor vonjam vissza a nevezésem?
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  3. #53
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Holnap lesz a futam nem?

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    ha ma nem indulok csak holnap akkor vonjam vissza a nevezésem?
    Bocs elírtam, természetesen vasárnapra gondoltam!

  5. #55
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    91-en mentek prekvalis időt.
    Aszem eddig ez az új létszám rekord.
    Csak igy tovább srácok

  6. #56
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Kivancsi leszek en is hogy hanyan neveznek... ha 80-an neveznek akkor lesz r4 szerver is?

  7. #57
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Üzenetek
    87
    Valaki próbálta a távot medium gumikkal?
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  8. #58
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46

    AC GT3 Tesztkupa - Monza

    Sziastok! Még új vagyok itt és Azt szeretném kérdezni, hogy a csütörtöki monzára hogy tudok jelentkezni? (mert nekem a vasárnap sosem jó ,de a csütörtök az tökéletes volna)
    Meg kell várni a mai futam végzését és utána jelölhetem,hogy részt akarok venni?, valaki elmagyarázhatná köszi "Nevezést leadni az előző futamutáni éjféltől kezdődik, és az aktuális futam kezdete előtt 1 órával zárul le."

    Erősítsetek meg,hogy jó helyen járok
    Utoljára módosította: Boros Gyevi Lóránt; 2015. 01. 04. 14:51.

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Boros Gyevi Lóránt írta Hozzászólás megtekintése
    Sziastok! Még új vagyok itt és Azt szeretném kérdezni, hogy a csütörtöki monzára hogy tudok jelentkezni? (mert nekem a vasárnap sosem jó ,de a csütörtök az tökéletes volna)
    Meg kell várni a mai futam végzését és utána jelölhetem,hogy részt akarok venni?, valaki elmagyarázhatná köszi
    Igen, a csütörtökire hétfőtől tudsz majd nevezni.

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Két fontos közlemény!

    Az egyik, hogy mint tapasztaljátok, sajnos akadozik a honlap elérése... ezért ha nem jön be elsőre egy oldal, próbáljatok meg ráfrissíteni. Fontos, hogy hagyjatok a frissítések között pár másodpercet, mert sajnos a webszolgáltatónk új túlterheléses támadás elleni védelme borzasztóan érzékenyen működik és nem voltak képesek még normálisan beállítani. Ezer sorry a kellemetlenségekért.

    A másik, hogy ezen a futamon lehetséges, hogy technikai okokból nem lesz előre beállított entry list, ezért jelszóval kell majd mindenkinek belépni a neki kirendelt szerverre! A hivatalos szerverbeosztás és a szerver jelszót itt a topikban fogjuk közzétenni 20:00 és 20:30 között.

    Ha pedig esetleg teljesen elérhetetlen lesz a honlap, akkor a facebook oldalunkon lesznek olvashatók az infók:


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 04. 18:26.

  11. #61
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Jóeste....

    Szabi, egy 1:52:xxx-es idővel sikerült neveznem az esti versenyre, holott a legjobb időm, az 1:50:708, tudom verseny előtt vagyunk másfél órával, de utánanéznél, kérlek.
    Tuti nem vágtam, a GTR app is és a MASZIM-os app is zöld volt, direkt néztem!

  12. #62
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Jóeste....

    Szabi, egy 1:52:xxx-es idővel sikerült neveznem az esti versenyre, holott a legjobb időm, az 1:50:708, tudom verseny előtt vagyunk másfél órával, de utánanéznél, kérlek.
    Tuti nem vágtam, a GTR app is és a MASZIM-os app is zöld volt, direkt néztem!
    Itt az oka a 2 másodpercnek: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post198618

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Szerverbeosztás!!

    A nevezett versenyzők köridő szerinti rangsorát a lenti képen láthatjátok, fokozottak kérnünk mindenkit, hogy CSAK A NEKI KIRENDELT szerverhez csatlakozzon a nevezett autóval!

    01-20. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 (entry list van, pass nélkül beenged)
    21-39. helyezett: GTR-Masters.hu #R2 (entry list van, pass nélkül beenged)




    A szerverek mennek, mindenki próbáljon fellépni a neki kirendelt szerverre, ha gondja van, az jelezze a fórumban, TS-en, vagy itt!
    A szerver booking-os, erre állítástok be a szűrőket a lobby-ban!
    Versenykiírás: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5145

    20:45-kor RESTART, 2 perc Booking, majd 15 perc Practice, 21:00-kor a Qual!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 04. 22:52.

  14. #64
    Többen azt tapasztaljuk (legalábbis az R2-es szerveren), hogy nincsenek skinek. Van aki fehérnak, van aki feketének látja az összes autót

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Katona Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Többen azt tapasztaljuk (legalábbis az R2-es szerveren), hogy nincsenek skinek. Van aki fehérnak, van aki feketének látja az összes autót
    Restart után lesznek skinek.

  16. #66
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39
    Mi az égnek invalid a setup? Minden futamon jó volt most mi az ég baja van? Invalid setup, egy rakás zéró igy!

  17. #67
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    ..tök igazad lenne, de az elfelejtettem beleírni..... vagyis az első levélbe beleírtam, csak az nem ment el ..... hogy azt az időt ma délután futottam, na de mindegy is ez (de azért ) mert, sajnos én kezdem a beszámolót a mai versenyről... ugyanis csak a piros lámpát láttam meg mert utána kiléptem. .... Történt ugyanis, hogy az időmérő lejárta előtt, bementem a boxba, megtankolom a kocsit, és úgy várom, hogy a szerver átugorjon. Ezt mindig így csinálom. Azt hittem, hogy 34 körös lesz a verseny, megtankoltam 99 literre, majd vártam a versenyt. Setuppal, semmi gáz! Rajtrács: másfél perc... egynél, vettem észre, hogy csak 32 "szívjunk le belőle" asszem 93,3 erre kiírja, hogy invalid setup .... az fasza ...idő: 33 mp... vissza 99 literre azzal jó vót .... aha, gondolod ....idő 12 mp egy piros, ja mindez R2 3. hely a rajtrácson, ....ugyhogy kiléptem...

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Molnar Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az égnek invalid a setup? Minden futamon jó volt most mi az ég baja van? Invalid setup, egy rakás zéró igy!
    erre sajnos nincs ötletem, talán a többiek tudnak modnai valamit..

    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    sajnos én kezdem a beszámolót a mai versenyről... ugyanis csak a piros lámpát láttam meg mert utána kiléptem. ....
    Szerintem utána a box-ból még el lehet rajtolni... onnan is van esélyed még ilyenkor egy izgalmas versenyre..

  19. #69
    Hát ez a játék ebben a formában még eléggé kaka...
    20 autónál már csak 20-30 fps-t tud produkálni, nem is tudtam elindulni rendesen. Mire lett fps, elment 5 kör (meg csori kb. 10 mp-re ), de sebaj, elkezdtem felkapaszkodni. De hogy ez se legyen egyszerű, 1-2 ember ha közel értem hozzájuk, rögtön nekiállt laggolni. Kicsit előreugrik, kicsit hátra, kicsit előre, kicsit hátra. Így történt hogy Csabával képesek voltunk egy nyíl egyenes szakaszon, padlógázon úgy egymásba laggolni hogy totálkár lett az autó. Nem is folytattam a versenyt...
    Meg úgy el is ment a kedvem ettől az egésztől...

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    20 autónál már csak 20-30 fps-t tud produkálni, nem is tudtam elindulni rendesen. Mire lett fps, elment 5 kör (meg csori kb. 10 mp-re ), de sebaj, elkezdtem felkapaszkodni. De hogy ez se legyen egyszerű, 1-2 ember ha közel értem hozzájuk, rögtön nekiállt laggolni. Kicsit előreugrik, kicsit hátra, kicsit előre, kicsit hátra. Így történt hogy Csabával képesek voltunk egy nyíl egyenes szakaszon, padlógázon úgy egymásba laggolni hogy totálkár lett az autó.
    Sajnos 15 autó felett már mindenkinél CPU limit jelentkezik, ami pedig egyesek tapasztalatai szerint akár LAG-ot is okozhat!

    Tilus írt erről bővebben, akinek ilyen gondjai vannak, annak érdemes ezt elolvasni: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...222#post198222

  21. #71
    Nincs replay-em, de ajánlom a bíráknak az R2 rajtját. Valaki úgy belém rongyolt hátulról, hogy betört a szélvédőm és elgörbült a hátsó spolier-em

  22. #72
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem utána a box-ból még el lehet rajtolni... onnan is van esélyed még ilyenkor egy izgalmas versenyre..


    ..bakker ez abban a pillanatban eszembe sem jutott, csak azzal voltam elfoglalva, hogy el onnan mozdulatlan autóval a rajt előtt! ...de ja, simán el lehetett volna indulni a tömeg után, még talán jobb is.

  23. #73
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos 15 autó felett már mindenkinél CPU limit jelentkezik, ami pedig egyesek tapasztalatai szerint akár LAG-ot is okozhat!

    Tilus írt erről bővebben, akinek ilyen gondjai vannak, annak érdemes ezt elolvasni: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...222#post198222
    Ez szerintem nem az erőforrás hiány okozta lag volt, az kicsit másképp néz ki. Szerintem az az algoritmus szar ami a csomagvesztésből és a sávszélesség ingadozásból adódó problémákat hivatott kiküszöbölni, ezáltal folyamatossá téve a pályán lévő autók mozgását.
    Az ilyen problémákat minden játék másképp oldja meg: Race07-ben kb. megáll egy helyben a autó, iRacing-ben villog, AC-ben pedig irányt tartva egyenletes sebességgel halad tovább, pedig gyorsulnia vagy lassulnia kéne. Amikor nem érkezik elegendő adat egy autó pozíciójáról akkor "utoléred" mert így következteti ki a játék a pozícióját, amikor pedig megjön a szükséges infó az ellenfeled hollétéről, hirtelen eltávolodik tőled. A sávszélesség ingadozás meg természetes jelenség, csakúgy mint UDP-n a csomagvesztés.
    Persze ettől még lehetne jobban optimalizált a játék, de nem biztos hogy ott van a hiba ahol gondoljátok. De ne legyen igazam, mert akkor egy komplett hardver csere sem oldja meg senkinek a gondját...

  24. #74

    javaslat

    Idézet Eredetileg RSVRocky írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs replay-em, de ajánlom a bíráknak az R2 rajtját. Valaki úgy belém rongyolt hátulról, hogy betört a szélvédőm és elgörbült a hátsó spolier-em
    Ezt én is adom, jó lenne egy olyasmi szabályt hozni rajtnál, mint NFL-ben a pontszerző játékoknál. Teljesen mindegy, hogy dobnak-e be zászlót, tehát óvnak-e, a rajtot mindig újranézik. Rajtnál, piros hátsó, narancs első, narancs bal hátsó citrom jobb hátsó, törött szélvédővel kezdtem, jobbra tök random kanyarodtam, féktávon folyamatosan ment az autó segge. Replayt éjjel töltök föl, reggelre fönnlesz a megfelelő forum topicban is. Sajnos a 15. körtől van replayem, az én szempontomból semmi izgi nem történt ott, ha valaki kéri feltöltöm, egyébként nem szenvednék vele.

    Kovács Tamás, 17. körben veled összeakadtam, igazából nem tudom eldönteni, hogy én nem hagytam helyet, vagy te tartottál rám, ha én hibáztam akkor elnézést és vállalom érte a felelősséget.

    Volt még egy megcsúszása valakinek az Ascariban, sajnos próbáltalak kikerülni, de el is úszott tőle az autóm és nem tudtalak kikerülni végül, bocsi.
    Utoljára módosította: pge46m3; 2015. 01. 04. 23:56.

  25. #75
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Sziasztok!

    Beszálltam egy kis tapasztalat gyűjtésre, hogy hogyan is néz ki egy verseny it az AC-ben.
    Legnagyobb tapasztalatom, hogy itt a verseny elött újra be kell tölteni a setupot? Vagy nem? Vagy nem tudom, hogy mi a túró volt, de egyszerűen nem tudtam a versenyen pályán tartani az autót.

    Borzalmas szenvedés volt az egész, elképesztően rossz köridőkkel.
    Egy alkalommal pedig jól keresztül csúsztam valaki előtt egy szerencsétlen pályára visszatérés alkalmával, amiétrt elnézést kérek.

    Szóval vannak még problémáim.

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •