Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (172 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    AC GT3 Tesztkupa - Monza

    Figyelem, fontos új infók itt: link!
    ---------------------------------------


    Kedves Versenyzők!


    Folytatódik az Assetto Corsa GT3 Tesztkupa, második helyszínünk a legendás Monza!
    Aki az első futamról lecsúszott, annak sem késő még csatlakozni, hiszen a 6 fordulós tesztkupa 4 legjobb eredménye számít bele a végértékelésbe!
    Figyelem, mivel újév első napja pont csütörtökre esik, ezért kivételesen a vasárnapi futammal kezdünk január 4.-én és 8.-án lesz a csütörtöki futam!



    2. Futam: Monza
    Autók:
    BMW Z4 GT3, McLaren MP4-12C GT3, Mercedes SLS GT3 (Michelisz Norbi setup)
    Időpont: 2015.01.04 (vasárnap) & 2015.01.08 (csütörtök)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 20:45-21:00 (15 perc)
    Időmérő:
    21:00 - 21:20 (20 perc)
    Futam hossza: 32 kör

    Rajt típusa: álló rajt
    Pálya állapot: 100%
    A pálya határa:
    két kerékkel mindig a fehér vonalon belül!
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    ABS & TC használat: igen
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #R1 , #R2, #R3
    Jelszó és szerver beosztás:
    itt a topikban kerül kihirdetése futam napján este 8 után

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Assetto Corsa GT3 Tesztkupa
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Gyakorló szerver és setup: katt ide


    Fontos!!
    • Mivel az Assetto Corsa multipalyer jelenleg még beta állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 14. 18:09.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kedves Versenyzők!

    Kérünk mindenkit hogy a korrektség jegyében figyeljetek oda nagyon a vágásokra, kivétel nélkül a pálya minden pontján két kerékkel a fehér vonalon belül kell haladni!
    Azon versenyzőket, akik nem tartják tiszteletben a szabályokat és versenytársaikat, azokat ki fogjuk zárni a bajnokságból!

    Gyakorlás céljából indítottam egy FUN szervert 20 perc qual-lal és 18 kör futammal:
    Szerver:
    GTR-Masters.hu #FUN
    Pass: masters

    A gyakorló szerver "Pickup"-os, tehát bármikor lehet rá csatlakozni!


    Setup:
    A linkeken elérhető Sinka Dani BMW Z4 GT3 és McLaren MP4-12C GT3 setupja alapvetően Spa-ra hangolva.
    Figyelem, ezek a setup-ok még az 1.0-ás kiadás előtt készültek!



    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide ebbe a topikba, bármilyen kérdéseket van, tegyétek fel bátran!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 20. 13:43.

  3. #3
    Kőne Mátyás Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 19.
    Város
    Amsterdam
    Üzenetek
    19
    Sinka Danitól várhatunk erre a pályára is beállításokat? mert a spai, számomra kiváló volt, nagy köszönöt érte!

  4. #4
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg MatyasKone írta Hozzászólás megtekintése
    Sinka Danitól várhatunk erre a pályára is beállításokat? mert a spai, számomra kiváló volt, nagy köszönöt érte!
    Szia itt egy merci set, de még nagyon alap ha lesz időm próbálok rajta faragni. Spához képest kisebb hátsószárnyat kell használni 2-3, ami miatt instabilabbak lesznek a kocsik, ezért fontos a jó beállítás.
    Futómű beállításnál törekedni arra, hogy a féktávokon stabil maradjon a kocsi, bumpok beállítása itt lényegesebbnek tűnik.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  5. #5
    Kőne Mátyás Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 19.
    Város
    Amsterdam
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Szia itt egy merci set, de még nagyon alap ha lesz időm próbálok rajta faragni. Spához képest kisebb hátsószárnyat kell használni 2-3, ami miatt instabilabbak lesznek a kocsik, ezért fontos a jó beállítás.
    Futómű beállításnál törekedni arra, hogy a féktávokon stabil maradjon a kocsi, bumpok beállítása itt lényegesebbnek tűnik.
    Szia, Köszönöm a választ és a tanácsokat, megpróbálom majd állítgatni Én is, de sajnos még nem sok tapasztalatom van benne, egyébként Én a BMW-vel megyek, esetleg ahhoz fogsz most csinálni vagy csak a Mercit fogod hajtani?

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg MatyasKone írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, Köszönöm a választ és a tanácsokat, megpróbálom majd állítgatni Én is, de sajnos még nem sok tapasztalatom van benne, egyébként Én a BMW-vel megyek, esetleg ahhoz fogsz most csinálni vagy csak a Mercit fogod hajtani?
    Találsz BMW-és setet Danitól Spa-ra beállítva. Azt a fenti instrukciók szerint át tudod magadnak is állítani Monza-ra, persze olyan alapvető dolgot mellett mint a váltóáttétel áthangolása.

    A setup-oláshoz itt találsz részletes leírásokat a cikk alján: Tippek, trükkök, turpisságok

  7. #7
    Kőne Mátyás Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 19.
    Város
    Amsterdam
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Találsz BMW-és setet Danitól Spa-ra beállítva. Azt a fenti instrukciók szerint át tudod magadnak is állítani Monza-ra, persze olyan alapvető dolgot mellett mint a váltóáttétel áthangolása.

    A setup-oláshoz itt találsz részletes leírásokat a cikk alján: Tippek, trükkök, turpisságok
    Köszi a segítséget, megvan már a spa-s beállítás azzal nyomtam a versenyeket is átolvasom ezt a cikket is, de egyébként a rd-n találtam egy jó kis olvasmányt az autó beállításról, csak meg is kell még érteni a mögette lévő kapcsolatokat is

  8. #8
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Nem tudom, tudtok-e róla, de nincs server sajnos. Vagy másnál nincs ilyen hiba?

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, tudtok-e róla, de nincs server sajnos. Vagy másnál nincs ilyen hiba?
    Éppen újrarakom az egész AC-t a szerverre...

  10. #10
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Éppen újrarakom az egész AC-t a szerverre...
    Minek egész ac, kimásolod a saját jatékodból a server könyvtárat, feltöltöd és készen van, elidítod belőle az acserver.exe-t és megy is a szerver. Ráadásul több szerver is indítható egyetlen telepítésből csak a beállítások és azt entry-t kell . Ha parancs sorba beírod hogy acserver.exe --help. Léírja, hogy lehet megadni neki a konfiguráció fájlokat.

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    Minek egész ac, kimásolod a saját jatékodból a server könyvtárat, feltöltöd és készen van, elidítod belőle az acserver.exe-t és megy is a szerver. Ráadásul több szerver is indítható egyetlen telepítésből csak a beállítások és azt entry-t kell . Ha parancs sorba beírod hogy acserver.exe --help. Léírja, hogy lehet megadni neki a konfiguráció fájlokat.
    Köszi az infót, bár nem teljesen értem, hogy ezt mire írod és ez nekünk miben segít? Vmi olyan fájl eltérés volt a szerveren, amin nem segített sem a content, sem a server, sem a launcher mappa teljes újrarakása, viszont a hiba csakis Monza-t érintette...


    Most újraraktam a szerveren a teljes AC-t, fut az GTR-Masters.hu #Fun szerver, felléptem, nem dob hibát.
    Este belövöm a második szervert is.

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem, a szerver már a ma megjelent végleges 1.0 verzióval fut, a változások érintették a gumimodellt, az FFB-t, valamint a setup-okat is!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 20. 15:11.

  13. #13
    A prekval idők nem lesznek törölve az új gumimodell miatt?

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg bardocz írta Hozzászólás megtekintése
    A prekval idők nem lesznek törölve az új gumimodell miatt?
    Egyelőre megnézzük, hogy az új gumikkal lassabbak vagyunk-e, törölni a régi időket utólag is tudjuk.
    A Change log-ban erre kocsikra nem írták, hogy lassultak voltak, míg máshol külön kiemelték.

  15. #15
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre megnézzük, hogy az új gumikkal lassabbak vagyunk-e, törölni a régi időket utólag is tudjuk.
    A Change log-ban erre kocsikra nem írták, hogy lassultak voltak, míg máshol külön kiemelték.
    Nem olvastam utána mik jöttek az új peccsel, de mentem az SLS-sel és a Z4el pár kört. A gumifizika kérdését passzolom, de ami biztos hogy változás van a setelhetőségben. A hasmagasság a rugók és a stab környékén van változás, főleg az SLS-nél. Aminek a hozadéka az hogy nem lehet úgy leültetni a gépet hogy maradjon rugóerő és forditva, ami jelnetős veszteség a kanyarokban. Monzában annyira drasztikusan lehet nem fog látszani, de egy Spa-n jelentős lassulást lehetne tapasztalni. Jaa és brutál jók lettek a hangok
    Any Given Sunday!

  16. #16
    Mercivel a megélvő setup használhatatlan.

  17. #17
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!
    2. Futam: Monza
    Időpont: 2015.01.04 (vasárnap) & 2015.01.08 (csütörtök)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 20:45-21:00 (15 perc)
    Időmérő:
    21:00 - 21:20 (20 perc)
    Futam hossza: 18 kör
    biztos 18 kör? 1 órás futamnak rövidke lesz..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    biztos 18 kör? 1 órás futamnak rövidke lesz..
    Javítottam, 32 kör lesz a táv!


    Illetve várjuk a véleményeket az 1.0-ás verzió változásaival kapocslatban...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 21. 20:17.

  19. #19
    Gyerekek ez meg volt tartva?
    Vasárnap későn neveztem -azt hittem 21:00-it lehet - de azért figyeltem volna a szervereket hátha felférek v.melyikre.
    De csak a FUN szervert láttam és azóta sem írt ide senki semmit a futamokról.

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek ez meg volt tartva?
    Vasárnap későn neveztem -azt hittem 21:00-it lehet - de azért figyeltem volna a szervereket hátha felférek v.melyikre.
    De csak a FUN szervert láttam és azóta sem írt ide senki semmit a futamokról.
    Tekintve, hogy jövő vasárnap lesz a futam, így még nem igazán tartottuk meg..


    2. Futam: Monza
    Időpont: 2015.01.04 (vasárnap) & 2015.01.08 (csütörtök)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 20:45-21:00 (15 perc)
    Időmérő:
    21:00 - 21:20 (20 perc)
    Futam hossza: 32 kör

  21. #21
    [QUOTE=neilszab;198343]Tekintve, hogy jövő vasárnap lesz a futam, így még nem igazán tartottuk meg..

    -akkor meg korán neveztem...

  22. #22
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Illetve várjuk a véleményeket az 1.0-ás verzió változásaival kapocslatban...

    véleményem az 1.0-val kapcsolatban az, hogy jobb volt ez előtt. Pl a gumikban és az ffb-ben is számomra mintha több élet lett volna. A menüben ahol lehet kiválasztani az autót néhány autó kis képe nem tölt be meg még van egy két ilyen apróság ami eddig működött.
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  23. #23
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Javítottam, 32 kör lesz a táv!


    Illetve várjuk a véleményeket az 1.0-ás verzió változásaival kapocslatban...
    ez kb a 0.1 állapotban van így vagy sokat mondtam,másképpen mikor lesz az amikor azt mondjuk 1000.0,és kész?fejlesztik faragják sose lesz ua-z ami 1 féléve volt mindig más lesz addig amíg meg nem unják hogy jó oké srácok nekem ez elég volt, teli a zsák vagy a faszom az egésszel,kérdés az mire mit fog tudni addig ez,mikor jön el az az idő amikor na ez a része oké stb,ha ilyenekről beszélgetünk akkor nagyon maradandót nem alkottak a 0.9X után az 1.0-ra de ez a része sose érdekelt lassan megy a szekér nagyon
    szal ez ebben a formában vicc amit tálalnak de jó az irány csak nem látom azt hogy miis lenne ez szal tornaterem
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    iRacing se lesz sose "kész", mindig hozzányúlnak valamit. R3E és rF2 is ilyen lesz, addig farigcsálják, amíg meg nem unják... vagy új néven nem akarják kiadni.

  25. #25
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    a prekval idők törölve lesznek akkor a frissítés miatt?

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •