Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (62 összesen)

Téma: HTCM8 - Monza 2008

  1. #26
    Kazinczi Zoltan Versenyző Kazinczi Zoltán logója
    Csatlakozott
    2014. 08. 01.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    14
    B1 6. Kör, 4. helyen csata, UPC gondolta elég... úgy. ~30 percre

    Bartha Zsolti, Hegyi Zsolti elnézéseteket kérem, remélem nem zavart meg nagyon a "távozasom"

    ...

  2. #27
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Röviden: botrány...

  3. #28
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Röviden: botrány...
    Csak idézni tudom a kollegát...........

  4. #29
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Kazinczi Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    B1 6. Kör, 4. helyen csata, UPC gondolta elég... úgy. ~30 percre

    Bartha Zsolti, Hegyi Zsolti elnézéseteket kérem, remélem nem zavart meg nagyon a "távozasom"

    ...
    Láttam a tükörben, hogy laggoltál egyet, azon gondolkodtam, nem-e én szaggatok, aztán eltűntél. Engem nem zavart meg.

  5. #30
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Legközelebb valaki löjjön le, ha el akarok indulni ezen a pályán. Ezt már a prequali után is éreztem, a versenyek meg katasztrofálisan sikerültek.
    Bocsi Szente Jani.

  6. #31
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Q:2 Mikor elrontottam az Ascari kijáratát, megkönnyebbültem kicsit, mert tudtam, nem nekem kell rajtoltatni.
    R1:3 Nem tudom hogy került elém Yaka, de a T1-ben kaptam azonnal egy cuttingot emiatt, innentől csak biztonságit mertem menni. Amikor meg végre utolértem őt, mindig pont úgy moccant meg alatta a gép, hogy el kellett venni, aztán ugyanez elölről. A végén örültem, hogy beértem.
    R2:0 Előttem ketten is elrontották a rajtot, emiatt visszaestem pár pozíciót. Mikor utolértem egy VW-t az Ascariban, a küzdelem közben megjelenik Tomcy és belök a kavicságyba. Aztán simán otthagy, mintha ez így fasza lenne. Ok. A legjobb a vége felé jött, az asszony a parabolica előtt felkapcsolta felettem a neont, el is veszettem a féktávot és beleálltam a falba, mint a cövek. Asszem, holnap büntetni fogok.

  7. #32
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Q:2 Mikor elrontottam az Ascari kijáratát, megkönnyebbültem kicsit, mert tudtam, nem nekem kell rajtoltatni.
    R1:3 Nem tudom hogy került elém Yaka, de a T1-ben kaptam azonnal egy cuttingot emiatt, innentől csak biztonságit mertem menni. Amikor meg végre utolértem őt, mindig pont úgy moccant meg alatta a gép, hogy el kellett venni, aztán ugyanez elölről. A végén örültem, hogy beértem.
    R2:0 Előttem ketten is elrontották a rajtot, emiatt visszaestem pár pozíciót. Mikor utolértem egy VW-t az Ascariban, a küzdelem közben megjelenik Tomcy és belök a kavicságyba. Aztán simán otthagy, mintha ez így fasza lenne. Ok. A legjobb a vége felé jött, az asszony a parabolica előtt felkapcsolta felettem a neont, el is veszettem a féktávot és beleálltam a falba, mint a cövek. Asszem, holnap büntetni fogok.
    Mit csináltam volna, álljak meg mögöttetek?
    Annyira lelassultatok, hogy rettenet.
    Én meg külső íven megelőztelek a kanyarban, ergo már enyém volt a pozíció, azért kanyarodtam olyan baszott nagy íven, hogy legyen helyed, mert gondoltam a vető/fű kombináción nehezen fog összejönni a kanyar, csak utána a balosra nem úgy kellett volna ráhúznod mint ha ott sem lennék. Persze le tudtam volna vágni a kanyart, de azért egy S&G-t nem akartam kapni, így is ahogy beljebb taszítottál, necces volt, szerintem nem sokon múlt hogy ne adjon a gép...
    Utána amikor visszaelőztél sem voltam veled szenya, sőt amikor támadtalak akkor sem, azért sem másztam rád jobban, mert gondoltam inkább haladjunk érjük utol a többieket, meg próbáljuk Huszit tartani...

  8. #33
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Kazinczi Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    B1 6. Kör, 4. helyen csata, UPC gondolta elég... úgy. ~30 percre

    Bartha Zsolti, Hegyi Zsolti elnézéseteket kérem, remélem nem zavart meg nagyon a "távozasom"

    ...
    A távozásoddal nem volt baj. A baj igazából az előtte lévő dolgokkal volt. Annyira laggoltál, hogy nem mertem a közeledbe menni, azért is löktelek meg egy kicsit az egyik kanyarban, mert előttem voltál, aztán hirtelen közvetlenül előttem a lag miatt. Utána megint ugrottál egyet előre. A kanyarban is egymás mellett voltunk, de a lag miatt te hol előttem, hol mögöttem mentél és soha nem tudtam éppen hol vagy.

    Második verseny katasztrófa. Ötödik helyről indulás, aztán az egyik kanyarban Pataki Szabi utolért, ettől sajnos nekirepültem a pálya szélén a falnak, onnan visszapattantam és hiába nyomtam a féket, álló kerekekkel keresztbe repültem a pályán. Emiatt Fári Dani a csapattársam pont telibevert, mindketten távoztunk a pályáról, különböző ivekben. Utolsó két helyen kezdtük meg a felzárkózást, Daninak jobban sikerült, nekem eléggé elfogyott az autóm az attakban, igy egyre lassultam. A végén ott fejeztem be ahol kezdtem, ötödik hely.

    Másik csapattársamnak Vida Zolinak gratulálok, második versenyen egy nagyon szoros második hely, szép volt.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  9. #34
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Huszi megnéztem és hát te nézted ezt be de nagyon, 30km/h-val jobban lelassítottál mint kellett volna, ha ugyan úgy veszed ahogy előző körben vagy azelött akkor semmi nincs. Nézd majd meg, hogy a belső rázókő kezdeténél ott van egy narancssárga festés a korláton és van egy tábla is, te ott 150-el mentél az előző körben én 149-el azon a ponton, ebben a körben csak 130-al mentél ott és onnan még tovább lassultál 100-ra, és 139-el mentem ott és húztam folyamatosan befele a kocsit és fékeztem mint a barom, mert nem tudtam, hogy mi az istent csinálsz. Sajna megcsíptem a belső rázót is emiatt ezért volt az ütközésünk. De itt abszolút nem én vagyok a hibás mert ha előző körben elfért ott 150-el akkor ebben a körben is elfért volna.
    Így utólag nem kellett volna hagynom hogy a célegyenes végén elém tudj jönni, de nem akartam ebből megint vitát mivel fingom nem volt még akkor sem, hogy mi a bánatért akartál szinte megállni, így inkább szépen befordultam, te meg a műfűről durr belém.

  10. #35
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Huszi...
    A műfűre T1ben azért kerültem mert oda löktél. Nem mondom, hogy részben nem lag miatt, de hogy nem magamtól kerültem oda, az biztos.

    https://www.youtube.com/watch?v=QWFW...ature=youtu.be



    Parabolica előtt 4 tizedre voltál mögöttem, uccsó körre fordultunk, kopott gumikon óvatosat akartam fékezni és csak a kigyorsításra menni. Majd azt láttam, hogy írtózatosan rámesel. Kibújtál mögülem, én onnantól nem láttalak, hogy meg tudsz-e állni vagy sem. Aztán Szabinagyúr főnökadmin villant be, mert ő mondja mindig h ha nem látok vkit akkor biztos mellettem van. Ezért lejöttem az ívről. Tudtam hogy ha ott összeérünk akkor én fogok a kavicságyban kikötni ezért nem maradtam az íven. Mert amilyen tempóval rámestél, egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy el tudsz fordulni. Ezért látsz annyira lassúnak mert ahogy lerántottam az ideális ívről mégtovább lassúltam. Én már itt régen pontokban gondolkodom futam közben is és eszem ágában sem volt plusz kockázatot vállalni, inkább hagytam plusz helyet belül. De volt egy rakat és magadtól mentél a fűre. Csak ezután ütköztünk.

  11. #36
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Hát ez is megvolt. Tegnap mondtam Varga Ákosnak, hogy valamiért nem várom ezt a futamot, a lottó számokat érezném ennyire jól.

    A szerver

    Q: PB-től messze elmaradtam, sorozatos hibák a gyors körökön. Utolsó lehetőségnél Farkas Tamást utolértem, aki laggolt egyet féktávon, aminek az lett a következménye, hogy sikeresen meglöktem. Bocsi, de nem tudtam mit tenni. P19

    R1: Repülő rajt elég jól sikerült, de beszorultam, előttem féklámpák sora, én meg óvatosra vettem, aminek az lett a vége, hogy utolsó helyre estem vissza. Na mindegy, nincs más hátra mint előre. Pár előzés után Széchy Szabolcs mögé érkeztem aki láthatóan kicsúszott, így lendületből megelőztem, de a célegyenes után visszavette a pozíciót. A következő körökben úgy érzem gyorsabb voltam nála, jó párszor próbáltam előzni, de néha átlépve a fair play határait Szabolcs vissza verte ezeket. Az utolsó körnek is "kéz a kézben" kezdtünk neki. A második Lesmo kanyarból jobban jöttem ki, sikerült is elmennem mellette, de csak az Ascari-ig jutottam. Szabolcs vett egy vállalhatatlan féktávot, ezzel lecsúszott a pályáról, majd visszafelé jövet belenyomott a falba. Már ne is haragudj meg, de ez mi volt? Ennyit megért neked az egész? Inkább falba lököd a másikat, csak nehogy megelőzzön? Szép dolog a védekezés, de azt hiszem van egy határ. Az autót három keréken sikerült behoznom, de az egésztől itt ment el a kedvem. P21

    R2: Annyira jó hangulatban voltam, hogy a rajtnál bealudtam, nem is figyeltem hányadik helyen vagyok. Belekeveredtem egy balesetbe, Lányi Tomi autóján piruettező Marton Istvánt telibe kaptam. Csodával határos módon "csak" felfüggesztés hiba. Következő körök nyugodtan teltek. Az utolsó körökre elém került Nagy Gabesz. Tartottam vele a tempót, hátha hibázik. Ez be is jött, elé kerültem. Utolsó kört megkezdve a célegyenesben jobbra a vonal mellé húzódva védtem a poziciót (mert ügye elviekben ez a pálya széle), Gabesz meg azon túl próbált bebújni. A pálya persze elfogyott, aminek lökdösés lett a vége, meg egy túlcsúszott féktáv, abból meg S&G. Nagyon jó... Büntit letöltöttem, fogalmam sincs hányadik lettem. Ez a futam is remekül sikerült.

    Hát...nagyon meredek dolgokat láttam itt ma emberektől (leszorítások, full gázon vissza a pályára, stb).

    De nézzük a jó oldalát, grat minden csapattársamnak, főleg Ákosnak a második futamon mutatott feltámadásának. És te még ki akartál lépni

  12. #37
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Q1: Nem sikerült ráhangolódni, szét voltam még csúszva, így maradt benne bőven: P15
    Q2: Kialudtam magam
    R1: Rajtnál viszont bealudtam -> P17. Jó kis meccsek voltak Varga Ákossal és Mihálszki Csabival. Széchy Szabolcs ne haragudj. Ahogy visszakóricáltál az ideális ívre a sóderből az Ascari végén sokkal lassabb voltál. Tartottam a tempót és végig azt vártam, hogy oldalt válasszál, mert attól féltem, ha egy irányba mozdulunk a végén, akkor abból baj lesz. A végén így is baj lett, mert mradtál középen és én már túl későn rántottam kifelé a kormányt így elkaptam az autód csücskét. Sajnálom. Végül 12.nek sikerült befutni.
    R2: Közepes rajt buktam is egy poziciót. Nagyon nem volt szépség díjjas Bognár Dani előzése a Parabolicában . Ismét jó kis csaták voltak megint Csabival, Ákossal és Ságodi Danival --> P8

    Nagyon éveztem köszi mindenkinek!
    Utoljára módosította: nagi; 2014. 12. 18. 01:28.

  13. #38
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    A műfűre T1ben azért kerültem mert oda löktél. Nem mondom, hogy részben nem lag miatt, de hogy nem magamtól kerültem oda, az biztos.

    https://www.youtube.com/watch?v=QWFW...ature=youtu.be



    Parabolica előtt 4 tizedre voltál mögöttem, uccsó körre fordultunk, kopott gumikon óvatosat akartam fékezni és csak a kigyorsításra menni. Majd azt láttam, hogy írtózatosan rámesel. Kibújtál mögülem, én onnantól nem láttalak, hogy meg tudsz-e állni vagy sem. Aztán Szabinagyúr főnökadmin villant be, mert ő mondja mindig h ha nem látok vkit akkor biztos mellettem van. Ezért lejöttem az ívről. Tudtam hogy ha ott összeérünk akkor én fogok a kavicságyban kikötni ezért nem maradtam az íven. Mert amilyen tempóval rámestél, egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy el tudsz fordulni. Ezért látsz annyira lassúnak mert ahogy lerántottam az ideális ívről mégtovább lassúltam. Én már itt régen pontokban gondolkodom futam közben is és eszem ágában sem volt plusz kockázatot vállalni, inkább hagytam plusz helyet belül. De volt egy rakat és magadtól mentél a fűre. Csak ezután ütköztünk.
    Az oké hogy kigyorsitásra mentél de akkor is 30km/h az nagyon sok, amikor elkezdtem fékezni még a 100-as tábla elött és hirtelen azt láttam hogy nagon közeledek feléd akkor kezdtem el befele huzni hogy elkerüljelek, mert nem tudtam hogy mit akarsz. Hely volt amugy csak a hirtelen lassulásod annyira meglepett hogy azt sem tudtam hirtelen hogy mi legyen, még az megfordult a fejemben hogy el akarsz engedni.

    Mind 1 azt ott elcseszted.

  14. #39
    Elnézést Pataki Szabitól az R1-es leszorítás féléért... az előttem zajló dolgokra koncentráltam és nem sokkal az előtt még a tükörben láttalak.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  15. #40
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Mind 1 azt ott elcseszted.
    https://www.youtube.com/watch?v=i5am...ature=youtu.be

    Korán és óvatosat fékeztem, te meg beszúrtál. Hagytam helyet, erre meg magadtól ráfordulsz a fűre. Simán meg tudtál volna előzni. Ha valaki itt valamit elcseszett az te voltál

    Mégpedig ezen pillanatban kezdődött a hibád, a rázókővel:

    Untitled.jpg

  16. #41
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    R1:3 Nem tudom hogy került elém Yaka, de a T1-ben kaptam azonnal egy cuttingot emiatt, innentől csak biztonságit mertem menni. Amikor meg végre utolértem őt, mindig pont úgy moccant meg alatta a gép, hogy el kellett venni, aztán ugyanez elölről. A végén örültem, hogy beértem.
    Így már sok mindent értek amin futam alatt agyaltam. Sajnálom a büntit amit kaptál...a rajtot én se értettem, hogy te aludtál be vagy én kaptam el ilyen jól főleg hogy nem nagyon repülő rajtoztam idén még, így replayt megnézve én rajtoltam nagyon jól, mondjuk valami illetékes felülvizsgálhatja nyugodtan én is kíváncsi vagyok!!!! T1-be meg bementem melléd nem kényszerítettelek le te hagytál nekem bő helyet, amiért amúgy köszi....a lemaradásokat is értem így, hát volt pár szitu ahol megcsúsztam tényleg ennyire bezavart , hogy el kellett venned? :O Mondjuk sejtettem, hogy lehet megzavartalak....

    Ha már írok akkor egy rövid beszámolót is fűzök hozzá...nem nagyon készültem, de azért Monza bevonzotta az ingereimet....
    Q1: Kb kiautóztam ami bennem volt, Q2-höz elég lett.
    Q2: Itt elhagytam a középsőbe két kanyarba is, de más is hibázott kisebb-nagyobbat P4 (Néztem mennyi VW között leszek, féltem is hogy kiidegelnek a verseny végére)
    R1: Verseny előtt elolvastam a repülőrajt szabályait ha már indulok, jobb később mint soha Felvezető körön Zsoltnál TS-en le is vizsgáztam
    Nagyon jól elkaptam a rajtot (néztem is hogy Prost aludt be vagy én "ugrottam be"), T1-be már Prosttal együtt fordultam P2-3, sikán után Huszi-Prost között, gondoltam majd jól megesznek/elmennek aztán jön a VW hadtest...ezzel szemben nagyon jó tempóm volt elkezdtem kergetni Huszit majd át is vettem a vezetést, de hát Monzába nem jó elől menni, így ellépni nem tudtam vissza is vette a vezetést, majd sikerült a második figyelmeztetésemet is begyűjteni mert a sietség hevébe lecsúsztam és vágtam (az első talán önhibás hülyeség volt), így innen mivel Huszi is elment már vagy 1,5mp-vel, nem erőltettem, benne volt a zabszem a s*ggembe úgy mentem, mondom inkább lassulok mint stopandgo még úgy is kevesebbet veszitek, gondoltam Prost lenyom gyorsan...fel is ért többször is, de ezek szerint megszívattam a csúszkálásaimmal, meg hátvédkedett nekem a VW-kel szembe, amit köszönök Így maradt P2
    R2: Jó rajt, volt merre menni, így T1-be már másodiknak fordultam, mondjuk valamelyik VW megint színmintát vett a kocsimról értem én, hogy szép lila és ez tetszik de inkább szóljatok adok festéket spraybe Nézem Prost itt van előttem (vágom az idei skineket, SE!!), aztán látom a nevet, hogy Máté az szépen ment előttem, majd célegyenesbe felszélárnyékoztam magamat rajta, hagyott helyet kívül gondoltam fékezek előbb aztán aláfordulok, de nézem a kanyarnál hogy nem előttem hanem mellettem van akkor mondom itt hagyom az autót aztán meglátom mi lesz, de szépen hagyott helyet így el tudtam menni, majd a következő körökbe szépen tapadt (Monzába nem a legjobb elől menni), aztán 3-4 kör alatt sikerül kiépíteni bő egy mp-s előnyt innen gyorsabban ment az ellépés majd 7-8. körtől már csak a kiépített előnyt próbáltam beosztani óvatos vezetéssel. P1

    Hát úgy voltam vele egy dobogót csíphetek így álltam neki kicsit jobban sikerült Legközelebb nem tudom hol találkozunk.......
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  17. #42
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Most csak gyorsan és tömören, ne haragudj Tomi az ütközésért, azt hiszem a 3-4. kör valamelyikében volt egy kisebb elfékezésem, ami után magában az egyenesben szépen fenékbe vert egyik versenyzőtársam, majd visszanézem, hogy pontosan ki. Ekkor beleálltam a falba és elment a futóművem, ahogy van. Ezután az autóm még kezelhetetlenebb lett. Nem érzem úgy, hogy többször is a fair play határait súroltam volna, egyedül az utolsó körös manőver nem volt szép, sajnos az autóm végsebessége az első futamon az ütközés után nagyon harmatos lett és ezért tudtál annyira mellém érni. Enyém volt a belső ív, ami kicsit hosszabb lett és mikor visszatértem volna, akkor voltál a bal oldalamon, én a kerékvetőre jöttem vissza, talán picit beljebb, ekkor jöttél oldalról belém vagy én Neked. Mindketten belementünk a falba, csak én picit szerencsésebben kaptam el. Igazad van, nem ért meg ennyit, meg is fogom magam óvni miatta, de a többi próbálkozásodnál nem voltam inkorrekt szerintem.
    Szóval sorry, de tényleg!

    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez is megvolt. Tegnap mondtam Varga Ákosnak, hogy valamiért nem várom ezt a futamot, a lottó számokat érezném ennyire jól.

    A szerver

    Q: PB-től messze elmaradtam, sorozatos hibák a gyors körökön. Utolsó lehetőségnél Farkas Tamást utolértem, aki laggolt egyet féktávon, aminek az lett a következménye, hogy sikeresen meglöktem. Bocsi, de nem tudtam mit tenni. P19

    R1: Repülő rajt elég jól sikerült, de beszorultam, előttem féklámpák sora, én meg óvatosra vettem, aminek az lett a vége, hogy utolsó helyre estem vissza. Na mindegy, nincs más hátra mint előre. Pár előzés után Széchy Szabolcs mögé érkeztem aki láthatóan kicsúszott, így lendületből megelőztem, de a célegyenes után visszavette a pozíciót. A következő körökben úgy érzem gyorsabb voltam nála, jó párszor próbáltam előzni, de néha átlépve a fair play határait Szabolcs vissza verte ezeket. Az utolsó körnek is "kéz a kézben" kezdtünk neki. A második Lesmo kanyarból jobban jöttem ki, sikerült is elmennem mellette, de csak az Ascari-ig jutottam. Szabolcs vett egy vállalhatatlan féktávot, ezzel lecsúszott a pályáról, majd visszafelé jövet belenyomott a falba. Már ne is haragudj meg, de ez mi volt? Ennyit megért neked az egész? Inkább falba lököd a másikat, csak nehogy megelőzzön? Szép dolog a védekezés, de azt hiszem van egy határ. Az autót három keréken sikerült behoznom, de az egésztől itt ment el a kedvem. P21

    R2: Annyira jó hangulatban voltam, hogy a rajtnál bealudtam, nem is figyeltem hányadik helyen vagyok. Belekeveredtem egy balesetbe, Lányi Tomi autóján piruettező Marton Istvánt telibe kaptam. Csodával határos módon "csak" felfüggesztés hiba. Következő körök nyugodtan teltek. Az utolsó körökre elém került Nagy Gabesz. Tartottam vele a tempót, hátha hibázik. Ez be is jött, elé kerültem. Utolsó kört megkezdve a célegyenesben jobbra a vonal mellé húzódva védtem a poziciót (mert ügye elviekben ez a pálya széle), Gabesz meg azon túl próbált bebújni. A pálya persze elfogyott, aminek lökdösés lett a vége, meg egy túlcsúszott féktáv, abból meg S&G. Nagyon jó... Büntit letöltöttem, fogalmam sincs hányadik lettem. Ez a futam is remekül sikerült.

    Hát...nagyon meredek dolgokat láttam itt ma emberektől (leszorítások, full gázon vissza a pályára, stb).

    De nézzük a jó oldalát, grat minden csapattársamnak, főleg Ákosnak a második futamon mutatott feltámadásának. És te még ki akartál lépni
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  18. #43
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Most csak gyorsan és tömören, ne haragudj Tomi az ütközésért, azt hiszem a 3-4. kör valamelyikében volt egy kisebb elfékezésem, ami után magában az egyenesben szépen fenékbe vert egyik versenyzőtársam, majd visszanézem, hogy pontosan ki. Ekkor beleálltam a falba és elment a futóművem, ahogy van. Ezután az autóm még kezelhetetlenebb lett. Nem érzem úgy, hogy többször is a fair play határait súroltam volna, egyedül az utolsó körös manőver nem volt szép, sajnos az autóm végsebessége az első futamon az ütközés után nagyon harmatos lett és ezért tudtál annyira mellém érni. Enyém volt a belső ív, ami kicsit hosszabb lett és mikor visszatértem volna, akkor voltál a bal oldalamon, én a kerékvetőre jöttem vissza, talán picit beljebb, ekkor jöttél oldalról belém vagy én Neked. Mindketten belementünk a falba, csak én picit szerencsésebben kaptam el. Igazad van, nem ért meg ennyit, meg is fogom magam óvni miatta, de a többi próbálkozásodnál nem voltam inkorrekt szerintem.
    Szóval sorry, de tényleg!
    Az, hogy belül voltál ez tény (én meg az ideális íven), de egy fél autóval már előtted voltam. Az meg, hogy kicsúszol a pályáról a kavicságyba, és én aki a pályán maradok megyek beléd, hát bocs, de ez vicc. A többi eset az utolsó körhöz képest talán beleférnek, de néha úgy éreztem nem vetted figyelembe, hogy melletted vagyok/melléd érek.

  19. #44
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nem volt szépség díjjas Bognár Dani előzése a Parabolicában .
    Zsolti a Parabolicában külső ívről aládfordultam aztán mikor már melletted voltam elkezdtél befelé húzni és neki jöttél az autóm elejének. Nézd vissza a replayt. Már ott se értettem, hogy miért húzol rám mikor a külső íven még 2 autó elfért volna. Valószínüleg nem számítottál rá hogy már melletted vagyok.

    Röviden a futamokról:
    Mindkét futamon beiktattam egy boxkiállással, röhejes vágásokért, volt ahol az apexet nem láttam a füsttől, mindegy elszúrtam ezt most eléggé. Ezen kívül élvezetem a csatákat, jó kis pálya ez.
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2014. 12. 18. 11:54.

  20. #45
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Micsoda pankárció. Ez egy szépen kidolgozott, megfontolt akció volt Tomcy.

  21. #46
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Fáradtan, karácsonyi buli, reggeli másnaposság után autóba ülni faszság...

    Q: egy elég kerek számmal jellemezném: 0
    R1: akár jó is lehetett volna, de a parabolikában megcsíptem a füvet majd a falat: futómű kuka. Pont a pályára pattantam vissza, nem tudtam mit csinálni, akiknek okoztam egy kis galibát azoktól bocs. Bekullogtam nagy nehezen....
    R2: Na majd itt hátha jobb lesz. Aha... a nagy f.... Nevetséges vágásért kapta Stop 'n Go-t, egy körön mindjárt kettőt is... nem is értettem. Majdnem Esc.Két box kiállás után tök egyedül köröztem, az utolsó körben valakit utolértem és az ascariban megpróbáltam a csodát véghezvinni: na ez sem sikerült . Még egy S 'n G.. Ekkor már csak kínomban. Box utcába be. Letölt majd leintés... Hát gyönyörű volt.

  22. #47
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    A szerver.
    Q1
    Nem sikerült valami fényesen. 3 -szor is elrontottam a gyors körömet, amivel bekerülhettem volna a Q2-be. P13.
    Race1
    A repülőrajtot ismét elbénáztam, veszítettem is 4 pozíciót. 17. helyről kezdtem a felzárkózást, egészen addig,amíg utol nem értem nagy Zsoltot. Na itt meg is torpant az előre való poroszkálás. Még véletlenül sem engedte,hogy megelőzzem. jókat csatáztunk. a 8. körben az Ascari-ban olyan közel mentem hozzá, hogy hamar adtam is egy pusszantót a lökösének, aminek hatására a jobb oldalon lévő falba csapódtam bele, szerencsére neki nem esett baja. Akkor irány a box, amit rettenetes gyorsasággal akartam elvégezni, és 120-szal bevágtattam. Ezt a Versenybíróság egy S&G- vel jutalmazta. A bünti letöltése után már le is voltam körözve.P22
    Race2
    Igen, Tomi ki akartam lépni, de mikor mondtad, hogy akkor Öri-Hari, már nem mertem.
    Ekkor eszembe jutott, hogy van a hűtőben egy pohárnyi friss vér, amit Hummel Peti barátomnak raktam félre szülinapja alkalmából, na meg is ittam. bocsi Peti!
    A vérnek és Tomi fenyegetésenek köszönhetően elindultam.
    A rajtot egészen jól elkaptam és szépen zárkóztam fel. Az előzéseknek és a boxban hesszelő versenytársaknak köszönhetően egészen a 10. pozícióig jutottam. De Zsolti megint megálljt parancsolt. Ismét kisebb harcot vívtunk, és megint ő volt a győztes. A vége P10.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  23. #48
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Második verseny katasztrófa. Ötödik helyről indulás, aztán az egyik kanyarban Pataki Szabi utolért, ettől sajnos nekirepültem a pálya szélén a falnak, onnan visszapattantam és hiába nyomtam a féket, álló kerekekkel keresztbe repültem a pályán. Emiatt Fári Dani a csapattársam pont telibevert, mindketten távoztunk a pályáról, különböző ivekben. Utolsó két helyen kezdtük meg a felzárkózást, Daninak jobban sikerült, nekem eléggé elfogyott az autóm az attakban, igy egyre lassultam. A végén ott fejeztem be ahol kezdtem, ötödik hely.

    Másik csapattársamnak Vida Zolinak gratulálok, második versenyen egy nagyon szoros második hely, szép volt.
    Ne haragudj Zsolti! Eszembe sem jutott előzni, csak a féktáv végén nem számítottam arra, hogy te (vagy Dani) tovább lassulsz, ezért leszálltam a fékről és meglöktelek.

  24. #49
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    B szerver

    Csonka szezonom újabb állomása volt a tegnapi futam, hát lehet jobb lett volna ha mással verem el az időt!

    Q1: valamit nagyon elronthattam, mert hiába töltöttem be a nyerő setupot valamiért az nem volt jó. Az első 2 gyors köröm vágás miatt, a 3-dik pedig az üzemanyag elfogyása miatt nem jött össze. Elment a kvali 3/4-e és mért kör nélkül álltam, aztán futottam egy iszonyat gyenge időt, de izgulni nem kellett mert 10-en voltunk összesen és mindenki bejutott a Q2-be. P:9

    Q2: ha első edzés pocsék volt akkor a második ahogy Hegyi Zsolti barátom mondta világrekordot döntöttem olyan rossz időt sikerült futni a Q2-őn. Itt teljes mértékben magamat hibáztathatom, mert az autó megint nem úgy ment ahogy kellett volna és kétszer is kicsúsztam a gyors körömön és mivel itt csak 1 kör lehet menni ez semmire nem volt elég. P:8

    R1: a rajt viszonylag jól sikerült szépen elfordultunk a T1-ben én az utolsó helyen aztán gyakorlatilag sok esemény nem történt. Először sikerült megelőznöm Szente Janit, és Pataki Szabit majd egy hiba miatt visszaestem megint az ucsó helyre aztán előttem Srankó Andris is hibázott így pár helyet megint előrébb léptem voltam 8-dik 7-dik is aztán a végére autó nem volt alattam, mert a setupot nagyon elrontottam ezen a melegedő pályán nem működött. P:7

    R2: 2-dik helyről rajtoltam, a cél az volt hogy a T1-ig megtartsam ezt a pozíciót legalább sikerült is, Szente Jani átvette a vezetést, de mögém került a két Chilis autó és nem hagytak egy perc nyugtot se, már a 2-dik körben lehagytak mindketten, aztán Bartha Zsolti eldobta a gépet és valahogy Sass Norbi mögé keveredtem akit üldöztem körökön keresztül. Az első versenyen ugyanezt csinálta Fári Dani most én vettem át a szerepét, de sajnos körökön keresztül nem csökkent csak állandósult a távolság köztünk. Szerencsére a hátam mögött is volt csata a 3-4dik helyen így hátra nem annyira kellett figyelnem. Összeszedtem minden erőmet és végig koncentrálva megpróbáltam utolérni Norbit, de sajnos későn hajráztam az utolsó kanyarban már a lökösén autóztam de nem volt már esélyem megelőzni így behúzta a 2-dik versenyt nekem meg jutott az "utolsó hely" P:2

    Rendkívül csalódott vagyok, mert ennél jobb teljesítmény várok magamtól, főleg hogy mostanában a létszám megcsappant a "B" szerveren ha ebben a mezőnyben nem vagyok képes elfogadhatót nyújtani akkor nincs értelme az egésznek. mindegy ez van, remélem a következő futamra jobb lesz minden és oda koncentrálok ahogy kell.

    Zsolti Barátomnak köszönöm a gratulációt, de szerintem nálam jobban megérdemli Fári Dani aki mindkét futamon dobogóra állt és az elsőn végig szoros csatában tartotta a futamgyőztest Sass Norbit. Gratula neki és nektek is!







  25. #50
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Tegnap nagy csalódásomban elfelejtettem gratulálni Sass Norbi csapattársamnak a dupla sikeréért. Szép volt Norbi.
    .

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •