Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 74 (74 összesen)

Téma: FIA WTCC 2015

  1. #51
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Jól látszik, ahogy az egyik Citroennel koccan, de végül is nincs jelentősége, hogy kivel, nem volt semmi durvaság. Én úgy látom, hogy kerék a kerékkel találkozik. Nagyon szerencsétlenül találhatta el, vagy tényleg ennyire gyenge pont a Hondán az a rész.
    Valentének meg elgurult a gyógyszere, valószínűleg azt kereste futam közben.
    Ennyire gyenge fos, nézd meg, szinte ha bárki egy kicsit nekikoccan akkor vége is.
    Vagy a karosszériát kellene még egy kicsit szélesíteni, hogy jobban védje a futóművet és a kereket vagy beáldozni 1-2kg-t és megerősíteni a futóművet, mert ez így vicc.
    Csak rá lehelnek és szarrá törik, a citroeneknek meg tényleg mint a tank, ez a hülye Bennani is marokkoba vagy nem is tudom mi a neve annak a gané városi tárgya pályának, 3x ütközött olyat, hogy a honda első után letérdelt volna, de még az is amelyiknek elmeséli.

  2. #52
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Mer a sedant kéne kalapálni akkor bírná ,de a Hondának nem jó az 1.6 turbója legenda ide legenda oda kifújt a japók tudománya.

  3. #53
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Mer a sedant kéne kalapálni akkor bírná ,de a Hondának nem jó az 1.6 turbója legenda ide legenda oda kifújt a japók tudománya.
    Nem fujt ki csak a köcsög szabályok miatt nem lehet fejleszteni rendesen.
    Amugy hülyék voltak hogy nem fejlesztettek inkább hanem végigtolták a váltás elötti szezont.
    A Chevi is azért van még ott ahol, mert a motorjuk baromi erős volt.

  4. #54
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fujt ki csak a köcsög szabályok miatt nem lehet fejleszteni rendesen.
    Amugy hülyék voltak hogy nem fejlesztettek inkább hanem végigtolták a váltás elötti szezont.
    A Chevi is azért van még ott ahol, mert a motorjuk baromi erős volt.
    Jokerral lehet fejleszteni a motort is, mégse tették, hanem kaptunk egy szép új Type-R orrot..


  5. #55
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Jokerral lehet fejleszteni a motort is, mégse tették, hanem kaptunk egy szép új Type-R orrot..
    Én ugy tudom a motort is fejlesztették. Gyakorlatilag motor, aero, futómű ha jol tudom, de mindenhol csak egy kicsit reszeltek, ami Norbi szerint érezhető.
    Egy biztos, hogy jövőre minden jókert a motorra kell eltolni, mert kanyarban hiába lassu ha egyenesben nem tudják utolérni vagy megelőzni akkor lehet tartani a többieket.
    Kanyarokban amugy is jók.

  6. #56
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én ugy tudom a motort is fejlesztették. Gyakorlatilag motor, aero, futómű ha jol tudom, de mindenhol csak egy kicsit reszeltek, ami Norbi szerint érezhető.
    Egy biztos, hogy jövőre minden jókert a motorra kell eltolni, mert kanyarban hiába lassu ha egyenesben nem tudják utolérni vagy megelőzni akkor lehet tartani a többieket.
    Kanyarokban amugy is jók.
    Én motorról nem olvastam most, de a lényeg, hogy ezt így nem lehet kijelenteni, hogy a szabályok miatt nem lehet fejleszteni a motoron... Igazából mióta visszajöttek a civiccel övék a leggyengébb erőforrás és most nem csak a citroenrol van szó. Idő meg azért már telt el szépen.

    De igazából mindegy, reméljük fejlődni fognak már végre valamikor.

    Tapatalk-kal küldve


  7. #57
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "mert kanyarban hiába lassu"
    Valójában kanyarban annyira nincs is gond a Hondával. Motorerővel annál inkább.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Lehet párat kitiltanánk a szerverről...


  9. #59
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    nem tudom ki hogy van vele, de az utóbbi időben igencsak erőt kell vennem magamon, hogy leüljek és kövessem akár az időmérőt akár a futamokat, az egyedüli erő ami a képernyő elé szegez az Norbi. Ha Norbi nincs versenyben egyszerűen kikapcsolom a tv-t, mert nem kötnek le az egyéb történések. Szerintem nem olyan ez a wtcc mint mondjuk 5 éve, a még régebbi időket pedig ne is említsem...mondom ezt úgy hogy az összes Hungaroringi futamon ott voltam.
    Any Given Sunday!

  10. #60
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    A mai Futam 1xüren nem térek magamhoz, az idegtől. "Már lassan megeszem faterom szív gyógyszerét"

    Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, sem pedig célozgatni.
    Norbi és Zengő csapat egész idényben alázza a gyári Hondákat, erre ma race 1 ben jön az az ÁTKOZOTT monteiro, csinál 1 cifra balesetet Norbi előtt, véletlenül ennek köszönhetően mind két gyári Honda megelőzi Norbit a VB pontversenyben.

    Csak azért írtam kis betűvel monteiro nevét mert mivel ide nem írhatom le hogy,"csináljon magának természetes megtermékenyítéssel kistestvért", de azért ki szerettem volna fejezni az utálatomat, és megvetésemet.

  11. #61
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    nem tudom ki hogy van vele, de az utóbbi időben igencsak erőt kell vennem magamon, hogy leüljek és kövessem akár az időmérőt akár a futamokat, az egyedüli erő ami a képernyő elé szegez az Norbi. Ha Norbi nincs versenyben egyszerűen kikapcsolom a tv-t, mert nem kötnek le az egyéb történések. Szerintem nem olyan ez a wtcc mint mondjuk 5 éve, a még régebbi időket pedig ne is említsem...mondom ezt úgy hogy az összes Hungaroringi futamon ott voltam.
    Így vagyok vele én is. A Citroen-t én nem értem miért nem lehet tovább nehezíteni hogy legalább esély legyen egy versenyt nyerni Hondával úgy hogy nem a második pole-nak köszönheti valaki a dobogót.
    Papírból készült autók. Épp csak összeér 2 autó aztán kuka mindkettő.
    Majdnem olyan lett mint az F1. Azok legalább több tes-test elleni ütközést kibírnak. Ott meg egyszer végre meg kéne állapodni valamiben, aztán ahhoz igazodni, de ezek állandóan módosítgatnak. Autót, szabályt, pályákat, motorokat. Kiábrándító. Semmi tradíció.
    Az összeesküvésekkel kapcsolatban csak annyi, hogy szerintem Norbi már bizonyított. Ezt a hondások is tudják és látták. Az hogy most 4. lesz vagy sem, szerintem már tök mindegy.

  12. #62
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Az összeesküvésekkel kapcsolatban csak annyi, hogy szerintem Norbi már bizonyított. Ezt a hondások is tudják és látták. Az hogy most 4. lesz vagy sem, szerintem már tök mindegy.
    Azért írtam hogy nem akarok elméleteket gyártani,mert tom hogy ezt így kiszámítani nem lehetett. De amikor az a népművészeti agyagedény "és nem a virágvázára gondolok" az interjút adta azzal az önelégült vigyorral a száján, és még csak annyit sem tott mondani hogy "sajnálom hogy Norbit nem a pályán győztem le" ítt a vasúti átjáró pirosra váltott úgy fütyült a fülemen kiáramló gőz.

    És most hogy már elállt a fütyülés és gondolkodni is tok itt 1 kis fülbe bogár:
    Lehet 1 gyári Hondát megéri beáldozni, hogy a másik legyen a legjobb nem Citroenes vas, a mezőnyben.

  13. #63
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Na, a nagyarcú kötsögöt kizárták. Megérdemelte. http://www.autosport.com/news/report.php/id/121611

  14. #64
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Na, a nagyarcú kötsögöt kizárták. Megérdemelte. http://www.autosport.com/news/report.php/id/121611
    Nem túl nagy vigasz ez a HŐSEIMNEK, de azért most is megnézném monteiro vigyorát.

  15. #65
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Úrak nagyon nagy dolog ám amit a ZENGŐ csapat véghez visz, bár ezt gondolom itt mindenki tudja.

    A legkisebb csapatok közé tartozva, a legszerényebb anyagi háttérrel rendelkezve, sírás, magyarázkodás nélkül mennek és nyújtanak gyári csapatokat megszégyenítő teljesítmény, a legnagyobb alázattal, és szerénységgel.
    Engem minden alkalommal meghat amikor a pályán látom elszántságukat, és elkötelezettségüket, mindenféle politikától mentesen. Az egész Magyar sportélet, vagy inkább "sportélettelenség" példát vehetne róluk.
    Ha nekem lenne gyermekem azt szeretném hogy ZENGŐS és NORBIS poszterek legyenek a falain, és ne én legyek a példaképe hanem ezek az emberek, mert akkor bizton tudnám hogy nálam is jobb ember válik majd belőle.

    KÖSZÖNJÜK ZENGŐ CSAPAT TI VAGYTOK A GLADIÁTOROK GLADIÁTORAI.

  16. #66
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Úrak nagyon nagy dolog ám amit a ZENGŐ csapat véghez visz, bár ezt gondolom itt mindenki tudja.

    A legkisebb csapatok közé tartozva, a legszerényebb anyagi háttérrel rendelkezve, sírás, magyarázkodás nélkül mennek és nyújtanak gyári csapatokat megszégyenítő teljesítmény, a legnagyobb alázattal, és szerénységgel.
    Engem minden alkalommal meghat amikor a pályán látom elszántságukat, és elkötelezettségüket, mindenféle politikától mentesen. Az egész Magyar sportélet, vagy inkább "sportélettelenség" példát vehetne róluk.
    Ha nekem lenne gyermekem azt szeretném hogy ZENGŐS és NORBIS poszterek legyenek a falain, és ne én legyek a példaképe hanem ezek az emberek, mert akkor bizton tudnám hogy nálam is jobb ember válik majd belőle.

    KÖSZÖNJÜK ZENGŐ CSAPAT TI VAGYTOK A GLADIÁTOROK GLADIÁTORAI.
    Abszolút így van!!! És annak ellenére hogy privát csapat én nem látom hogy az anyagi lehetőségeken kívül bármiben is rosszabbak lennének mint a gyáriak. Lásd a mostani esetet is Monteiroval, vmit elcsesztek és oda a győzelem. Valahogy ezek az olaszok nem tűnnek túl profinak Nekem, semmilyen szinten. Míg a Zengős fiúk meg azért hihetetlen színvonalon dolgoznak tized annyi pénzből. Át kéne venni a JAS-tól a Hondát és két gyári Zengő Hondát indítani.

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

  18. #68
    Mai interjú Norbival: link
    Nem hivatalosan, de gyak. megerősítve hogy következő szezonban már gyári Hondával megy. Én örülök neki, nagy előrelépés.

  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Mai interjú Norbival: link
    Nem hivatalosan, de gyak. megerősítve hogy következő szezonban már gyári Hondával megy. Én örülök neki, nagy előrelépés.
    Ha a WTCC bajnokságbeli eredményességét nézzük, akkor én nem nagyon látom, hogy mi ebben az előrelépés? A technikát, a fejlesztéseket és az adatokat idén ugyan úgy Ő is megkapta, részt vett a teszteteken, amennyire én látom különösebb hátrányban nem volt semmiben a gyári versenyzőkkel szemben. Ezzel szemben a Zengő-nél mögötte van egy kiváló összeszokott csapat, akik már többször bizonyították, hogy szakmailag felveszik a versenyt a gyári csapattal és feltehetőleg mentálisan és egyéb tényezőkben is jelentősen hozzájárultak Norbi eddigi sikereihez.

    Szóval a gyári Honda csapatnál lesz Norbinak e tekintetben egy nagy minusz, de a kérdés, hogy mégis mi az a plusz, ami ott megvan, a Zengőnél meg nincs és amitől a nagy áttörést várjuk?


    Én ezen lépés jelentőségét abban látom, hogy karrier szempontból óriási ugrás Norbinak, hogy gyári versenyző lesz, mert ez egy olyan referencia számára, ami után számtalan kapu nyílhat még meg előtte a jövőben, meg anyagilag is nyilván jobban jár. De hogy csak ettől bármiben sikeresebb lesz-e a 2016-os szezonja, abban én kételkedem. És ez a véleményem lényegében mind Zengő Zolit és a csapatot dicséri, és amit Ők együtt közösen felépítettek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 05. 19:19.

  20. #70
    A több tesztelés, nagyobb anyagi háttér nyilván jelenthet előnyt, de az összeszokás egy olasz-japán csapattal, amelynél két náció mentalitását eleve össze kell boronálni, miközben azok finoman szólva sem hasonlítanak egymásra, nem garantálja a sikert. Zengőéknél gyakorlatilag együtt tanultak meg csapatként dolgozni, azért ez is számít. Ettől függetlenül, ezt meg kell lépnie, mert anélkül tényleges esélye nincs ennél jobb eredményekre és tulajdonképpen sok vesztenivalója sem a Honda-szerződéssel.

  21. #71
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a WTCC bajnokságbeli eredményességét nézzük, akkor én nem nagyon látom, hogy mi ebben az előrelépés? A technikát, a fejlesztéseket és az adatokat idén ugyan úgy Ő is megkapta, részt vett a teszteteken, amennyire én látom különösebb hátrányban nem volt semmiben a gyári versenyzőkkel szemben. Ezzel szemben a Zengő-nél mögötte van egy kiváló összeszokott csapat, akik már többször bizonyították, hogy szakmailag felveszik a versenyt a gyári csapattal és feltehetőleg mentálisan és egyéb tényezőkben is jelentősen hozzájárultak Norbi eddigi sikereihez.

    Szóval a gyári Honda csapatnál lesz Norbinak e tekintetben egy nagy minusz, de a kérdés, hogy mégis mi az a plusz, ami ott megvan, a Zengőnél meg nincs és amitől a nagy áttörést várjuk?


    Én ezen lépés jelentőségét abban látom, hogy karrier szempontból óriási ugrás Norbinak, hogy gyári versenyző lesz, mert ez egy olyan referencia számára, ami után számtalan kapu nyílhat még meg előtte a jövőben, meg anyagilag is nyilván jobban jár. De hogy csak ettől bármiben sikeresebb lesz-e a 2016-os szezonja, abban én kételkedem. És ez a véleményem lényegében mind Zengő Zolit és a csapatot dicséri, és amit Ők együtt közösen felépítettek.
    Ez bennem is megfordult, láttuk már többször hogy milyen fejetlenség volt a JAS garázsban. De szerintem maga a tény hogy gyári versenyző lesz óriási ugrás, hiszen az autó fejlesztésében 100* nagyobb szava lesz. Ő lesz az első akire hallgatnak nem pedig az ügyes srác a szomszéd garázsból. Arról nem is beszélve, hogy a japánok új autót terveznek 2017-re, biztos vagyok benne hogy Norbival hosszú távon számolnak, megbecsülik, és egy autóversenyző számára szerintem óriási dolog ha gyári versenyzőként részt vehet egy új autó tervezésében, finomhangolásában. Hiszen kvázi magára öntehti az új autót, amivel azért jobban fog teljesíteni, mintha minimális tesztel a háta mögött Tarquini kocsijából kéne kezdeni a szezont.

    Zengős oldalról az lett volna az ideális ha ők is gyári támogatású csapat lehettek volna. Remélem kitart mellettük a MOL, és lehetőséget kap egy magyar versenyző. Pl egy Kiss nevűvel kezdődő. (az hogy Norbi vagy Tamás, mindegy)

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Ő lesz az első akire hallgatnak nem pedig az ügyes srác a szomszéd garázsból. Arról nem is beszélve, hogy a japánok új autót terveznek 2017-re... hiszen kvázi magára öntehti az új autót, amivel azért jobban fog teljesíteni, mintha minimális tesztel a háta mögött Tarquini kocsijából kéne kezdeni a szezont.
    Nono, a másik két gyári pilóta valószínűleg ugyan úgy megmarad a Hondánál.

  23. #73
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    ...lehetőséget kap egy magyar versenyző. Pl egy Kiss nevűvel kezdődő. (az hogy Norbi vagy Tamás, mindegy)
    Uhh, már azthittem hogy Szabira gondolsz...
    Kettészakadt volna az ég'

  24. #74
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Uhh, már azthittem hogy Szabira gondolsz...
    Kettészakadt volna az ég'
    Haha, jó vicc.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •