Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (74 összesen)

Téma: FIA WTCC 2015

  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ajjaj, Norbi azért jól megkapta Coroneltől.

    https://www.youtube.com/watch?v=g-Nmtytl2c8

    Azért remélem belátta, hogy Norbi nem nagyon okozott még gondot neki, ellenben évekkel ezelőtt fordítva sok minden megtörtént.
    Nemvagyok nagyon benne, de próbáltam utánajárni, de nemláttam sehol egy hiteles, korrekt elemzést, felvételt az első kanyaros balesetről. Most akkor mi is történt? Ezen a felvételen, Coronell hátsójából, eléggé úgylátszik hogy simán túl későn fékezett Norbi.

    És továbbra sem értem, hogy hogy a frászba nincsen minden autóban kamera? Ma már minden utcasarkon, klotyón, kutyában, telóban párosával, mindenhol van kukucs kamera, csak a versenyautókban, meg a repükőgépeken nincs

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemvagyok nagyon benne, de próbáltam utánajárni, de nemláttam sehol egy hiteles, korrekt elemzést, felvételt az első kanyaros balesetről. Most akkor mi is történt? Ezen a felvételen, Coronell hátsójából, eléggé úgylátszik hogy simán túl későn fékezett Norbi.

    És továbbra sem értem, hogy hogy a frászba nincsen minden autóban kamera? Ma már minden utcasarkon, klotyón, kutyában, telóban párosával, mindenhol van kukucs kamera, csak a versenyautókban, meg a repükőgépeken nincs
    Minden kocsin van kamera, jellemzően nem is egy, de ezek képei nem publikusak. A bírók az összes felvételhez hozzáférnek, ezek alapján döntenek, de a részleteket nem kötik az orrunkra. Amit mi elérünk egyelten felvételt az esetről (ami lement adásban), abból kb semmi sem látszik... legalábbis nekem nem egyértelmű, hogy Norbi tolta le Coronel-t, vagy Coronel próbált meg úgy besorolni Norbi elé, hogy nem volt még teljesen előtte... sztem ezt sosem fogjuk megtudni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 04. 21. 17:09.

  3. #28
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Minden kocsin van kamera, jellemzően nem is egy, de ezek képei nem publikusak. A bírók az összes felvételhez hozzáférnek, ezek alapján döntenek, de a részleteket nem kötik az orrunkra. Amit mi elérünk egyelten felvételt az esetről (ami lement adásban), abból kb semmi sem látszik... legalábbis nekem nem egyértelmű, hogy Norbi tolta le Coronel-t, vagy Coronel próbált meg úgy besorolni Norbi elé, hogy nem volt még teljesen előtte... sztem ezt sosem fogjuk megtudni.
    Már megtudtuk Coronel összefoglaló videójában amit linkelt Kristóf ott van egy felvétel 3.20-tól ami az ő kocsijából néz hátrafele, elég egyértelmű a dolog 3 figyu Benézte ezt Norbi de hát mindenki hibázik.


  4. #29
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Már megtudtuk Coronel összefoglaló videójában amit linkelt Kristóf ott van egy felvétel 3.20-tól ami az ő kocsijából néz hátrafele, elég egyértelmű a dolog 3 figyu Benézte ezt Norbi de hát mindenki hibázik.
    Tommy fiú keresse ki az archívumából mikor Ő pattintotta ki Norbit, utána nézzen meg 2 Nevem Earl epizódot a karmán töprengve majd lépjen túl a dolgon....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Már megtudtuk Coronel összefoglaló videójában amit linkelt Kristóf ott van egy felvétel 3.20-tól ami az ő kocsijából néz hátrafele, elég egyértelmű a dolog 3 figyu Benézte ezt Norbi de hát mindenki hibázik.
    Igen. Sztem otta féktáv kezdete körül van egy hupszli az aszfaltban. Lehet az dobta meg Norbi autóját (pl már ott rosszkor kezdte a fékezést, és emiatt viselkedett másképp), az látszódott elölről úgy hogy Macsi lökte meg hátulról, és bebicsaklik. Lehetséges hogy ott vesztette el egy kicsit a kontrol-t, és csak Coronell-be tudott megállni. De azért több irányból is megnézném.

  6. #31
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Már megtudtuk Coronel összefoglaló videójában amit linkelt Kristóf ott van egy felvétel 3.20-tól ami az ő kocsijából néz hátrafele, elég egyértelmű a dolog 3 figyu Benézte ezt Norbi de hát mindenki hibázik.
    Azért egy versenybírótól ennél jóval nagyobb körültekintést várunk el!

    Norbi elnézést kért az esetért, bár akkor még ő sem nagyon láthatta több irányból, de legalább ott volt, velünk ellentétben

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    elég egyértelmű a dolog 3 figyu

  8. #33
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Igen a kozvetitesben is mondtak, h lehet, h Ma lokte ra Coronellre Norbit. Es ha jol emlekszem ez volt Norbi elso olyan balesete, amikor masban is kart okozott es o volt a hibas. Ja ezt benezte, de meg szerintem igy is Norbi az aki tok normalisan megy, nem ugy mint pl Bennani

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G6-L11-el

  9. #34
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Ki jön a Hringre? Lesz megint bandázás meg Tomcy szívatás ?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Haha. A bude-sek elég jó helyre firkantottak (német szimesek)

  11. #36
    R1-en Valente elég amatőr módon viselkedett szerintem, több pilótára durván rázárt, lekoccolt, legalább 4 figyi. Norbi nagyot ment, kár az R2-ért. Gyerkőc altatása miatt nem láttam a rajtot, pont akkor kapcsolódtam vissza, mikor mutatták, hogy ferde kerékkel evickél a boxba

  12. #37
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ...Gyerkőc altatása miatt nem láttam a rajtot, pont akkor kapcsolódtam vissza, mikor mutatták, hogy ferde kerékkel evickél a boxba
    Ha ez vigasztal, az EuroSport is lemaradt a rajtról! Abszurd, de tényleg.

  13. #38
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ez vigasztal, az EuroSport is lemaradt a rajtról! Abszurd, de tényleg.
    Az király

  14. #39
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Tényleg így volt
    Ment valami riport a boxban, és a következő képen már ment a futam.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  15. #40
    Na ez zavart meg engem is. Ment a riport, kikapcsoltam a tv-t, fél perc múlva bekapcsoltam a másik szobában és pont Norbit láttam csálén. Eurosport bekaphatja...

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Nordschleife R1 és R2 start:




  17. #42
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Azért Tiago nem kicsit volt zabos végén. Mondjuk jogos legalább nem beszél mellé végre. Hogy évek óta tényleg minden fasza csak az a k...motor harmatos pillecukor.A joker rendszer is arra jó hogy nézik a fejlesztéseket mert ott vannak a polcon,de majd jövőre beszerelik. Mikor meg kéne az új de azt nem csinálnak mert még most rakjuk be a tavalyit. Így elmenni egy kocsinak két másik mellett. Én csúnyábban beszélnék a Hondásokkal mer hajbókolni az megy.

  18. #43
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    A joker rendszer is arra jó hogy nézik a fejlesztéseket mert ott vannak a polcon,de majd jövőre beszerelik. Mikor meg kéne az új de azt nem csinálnak mert még most rakjuk be a tavalyit.
    Én értem, hogy a Citroen-francia-eurosport, csak egy dolgot nem. A Honda ugye 2013-ban szívességet tett azzal, hogy TC2T-s autót épített, és belépett a bajnokságba, mert egy évre terveztek egy autót, a semmiért. (A Chevy kiszállása ugye fájó pont volt a WTCCnek). Ők is bőven megtehették volna, hogy csak TC1-et építenek, és egy évvel később jönnek, és egy évet tesztelnek, csak ugye a WTCC szervezők kiimádkozták a Hondától ezt a dolgot. Azt nem értem, hogy ezért cserébe miért nem jár fejlesztési/joker kedvezmény. Persze, tudom, politikai kérdés, de szerintem az egyik gesztusért cserébe elvárható lenne egy másik is. Mondjuk az is igaz, hogy a (tippem szerint legalább) háromszoros költségvetés a csigazabálók oldaláról azért sokat segít a különbségek fenntartásában.
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Az előző évi gyártói végeredmény szerint kéne a következő évre a jokerek számát kiosztaniuk... minél hátrébb végzett egy gyártó, annál többet kapna, így lenne esély felzárkózni is.

  20. #45
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Én azon fejlesztenék hogy jobban bírja a futómű, mert a hondánál csak a lada bírja kevésbé a koccokat, a citromok meg olyanok mint a tank bazz..., komolyan vicces, hogy úgy törnek a kerekek mint a ropi.


    Amúgy nem is értem, hogy idénre is miért nem a csak a motorerőre növelésre használták a lehetőségeket, mivel a többi részével olyan nagy gond nem volt látszólag, és hiába jó kanyarban, ha egyenesben nem megy.
    Vicces hogy még szélárnyékban sem tudja a tempót tartani velük a honda.

  21. #46
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Sajnos ha jól láttam egy Citroennel akadt össze Norbi, plusz a Honda gyenge futómüve és valóban kész volt az R2 rajtja után a boxbamenés. Kár volt ezért a futamért.

    Valente meg simán idióta volt, egy versenyen most több marhaságot csinált mint Bennani több verseny alatt.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  22. #47
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Jól látszik, ahogy az egyik Citroennel koccan, de végül is nincs jelentősége, hogy kivel, nem volt semmi durvaság. Én úgy látom, hogy kerék a kerékkel találkozik. Nagyon szerencsétlenül találhatta el, vagy tényleg ennyire gyenge pont a Hondán az a rész.
    Valentének meg elgurult a gyógyszere, valószínűleg azt kereste futam közben.


  23. #48
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #49
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Miért is nem vagyok meglepve, hogy pont Bennani lökte meg a másik Citroen-t, aki végül kiütötte Norbi futóművét?!?!?

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az előző évi gyártói végeredmény szerint kéne a következő évre a jokerek számát kiosztaniuk... minél hátrébb végzett egy gyártó, annál többet kapna, így lenne esély felzárkózni is.
    Na, nem csak nekem jutott az eszembe: link

    Pedig múlt hétvégén többször is láttam Ribeiro-t, felvethettem volna neki az öltelet..

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •