Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 147 (147 összesen)
  1. #126
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Sajna sikerült a gépemnek kifognia (szépen szólva) rajtam, és kék halállal szépen elszállt az első kör közepén :P. Pedig jó lett volna csapatni, na mind1, majd legközelebb...
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  2. #127
    Mindenki beszél itt roncsderbiről. Mi meg egy kollégával tisztességesen végigcsaptuk R3-on a verseny és úgy hogy még izgalmas is volt!

  3. #128
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez az a futam amit nagyon gyorsan el szeretnék felejteni mertTitust vagy 3 szór ütöttem ki mikor megnéztem magam a visszajátszásba még a kutyánk is elpirult elég korrektül szoktam versenyezni de ez nem sikerült most

    még egyszer bocs mindenkitől legközelebb jobban koncentrálok...
    Pár napja én zúztalak le Téged
    Bár az utolsó már nagyon durva volt...de kellett hozzá Tóth István is, aki véresen komolyan védekezett.

    István: nem éri meg így védekezni. Azzal, hogy cikázol a másik előtt, csak magadat sodrod veszélybe, és az állandóan zárt ívekkel annyi időt veszítesz, hogy további autók érnek utól.
    Volt 2 olyan pont, hogy ha nem megyek le a pályáról, vagy veszem el a gázt akkor ütközünk.
    Mire megpróbáltam az előzést, már tudtam mire számítsak...és próbáltam a legtisztább helyen előzni, de Te visszapróbálkoztál. Az is csak azért sikerült mert Péter közben belémbombázott, semmi esélyed nem lett volna visszaelőzni ott, láttam ahogy bebombázol, direkt hagytam helyet, tudtam, hogy elrontod a kanyart, simán előztelek volna vissza. Ahogy később meg is történt.

    Pétert is ez viccelte meg, és azért lökött ki olyan durván, mert nem számított rá, hogy Te ott ilyen szűken mész.
    Legjobb védekezés, ha gyorsabban mész...viszont ha ez nem megy, és valaki ilyen sebességkülönbséggel jön mögötted, akkor érdemesebb a lehető leggorsabban túl lenni a dolgon..beállni mögé és húzatni magad amíg csak lehet.
    Utoljára módosította: Tilus; 2014. 12. 15. 19:56.

  4. #129
    Istvan Toth Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Város
    Linlithgow
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Pár napja én zúztalak le Téged
    Bár az utolsó már nagyon durva volt...de kellett hozzá Tóth István is, aki véresen komolyan védekezett.

    István: nem éri meg így védekezni. Azzal, hogy cikázol a másik előtt, csak magadat sodrod veszélybe, és az állandóan zárt ívekkel annyi időt veszítesz, hogy további autók érnek utól.
    Volt 2 olyan pont, hogy ha nem megyek le a pályáról, vagy veszem el a gázt akkor ütközünk.
    Mire megpróbáltam az előzést, már tudtam mire számítsak...és próbáltam a legtisztább helyen előzni, de Te visszapróbálkoztál. Az is csak azért sikerült mert Péter közben belémbombázott, semmi esélyed nem lett volna visszaelőzni ott, láttam ahogy bebombázol, direkt hagytam helyet, tudtam, hogy elrontod a kanyart, simán előztelek volna vissza. Ahogy később meg is történt.

    Pétert is ez viccelte meg, és azért lökött ki olyan durván, mert nem számított rá, hogy Te ott ilyen szűken mész.
    Legjobb védekezés, ha gyorsabban mész...viszont ha ez nem megy, és valaki ilyen sebességkülönbséggel jön mögötted, akkor érdemesebb a lehető leggorsabban túl lenni a dolgon..beállni mögé és húzatni magad amíg csak lehet.
    Próbálok nem 'cikázni'a pályán ami ugye azt jelenti hogy az egyenesben kanyar élött 1 irányváltoztatás engedett az etikett szerint. A hátsó egyenesben nem vagyok biztos benne hogy nem váltottam 2x ezt vissza kéne nézni. Ha igen akkor azért mindenképpen elnézést kérek.
    Védekezés: Nem szeretnék kioktatni senkit félre ne értsétek, új vagyok még ebben a közösségben. De.
    Az első előzésedkor ha jól emlékszem belül voltam védtem a belső ívet szűken kanyarodtam hogy hadjak helyet neked is. Maradt is, el is mentél. Próbálgattam a féktávokat gyakorláskor és tudtam hogy rövidebbet tudok az egyenes végén fékezni. Sikerült is, és itt is szűken fordultam hogy maradjon helyed befordulni. Szerintem ebben semmi szabály ellenes vagy etikátlan nem volt sőt.
    A védekezés általában abban merül ki hogy védem a belső ívet majd próbálok olyan féktávot venni hogy ne sato módjára keresztezve, versenytársam autóoldalán támaszkodva kanyarodjak be. A kilökésem pillanatában szintén belső ívet fogtam és időben kezdtem is fékezni mikor segbe raktak. A meglepetést nem értem mert féktávon seggemben egy versenyzővel nem fogok már ideális ívre húzodni kinyitva a kifékezés lehetőségét. Egyértelműen meggondolatlan felesleges manőver volt a mögöttem haladótól.
    Természetesen nyugodt értelmes módon szívesen kibeszélném a résztvevőkkel az ominózus eseteket.
    Remélem nem sértettem meg senkit versenytársaim.
    Pitu
    Don't Stop Me Now...

  5. #130
    Lesz valami eredmény tábla?

  6. #131
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg mviktor írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz valami eredmény tábla?
    lesz...

  7. #132
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Istvan Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálok nem 'cikázni'a pályán ami ugye azt jelenti hogy az egyenesben kanyar élött 1 irányváltoztatás engedett az etikett szerint. A hátsó egyenesben nem vagyok biztos benne hogy nem váltottam 2x ezt vissza kéne nézni. Ha igen akkor azért mindenképpen elnézést kérek.
    Védekezés: Nem szeretnék kioktatni senkit félre ne értsétek, új vagyok még ebben a közösségben. De.
    Az első előzésedkor ha jól emlékszem belül voltam védtem a belső ívet szűken kanyarodtam hogy hadjak helyet neked is. Maradt is, el is mentél. Próbálgattam a féktávokat gyakorláskor és tudtam hogy rövidebbet tudok az egyenes végén fékezni. Sikerült is, és itt is szűken fordultam hogy maradjon helyed befordulni. Szerintem ebben semmi szabály ellenes vagy etikátlan nem volt sőt.
    A védekezés általában abban merül ki hogy védem a belső ívet majd próbálok olyan féktávot venni hogy ne sato módjára keresztezve, versenytársam autóoldalán támaszkodva kanyarodjak be. A kilökésem pillanatában szintén belső ívet fogtam és időben kezdtem is fékezni mikor segbe raktak. A meglepetést nem értem mert féktávon seggemben egy versenyzővel nem fogok már ideális ívre húzodni kinyitva a kifékezés lehetőségét. Egyértelműen meggondolatlan felesleges manőver volt a mögöttem haladótól.
    Természetesen nyugodt értelmes módon szívesen kibeszélném a résztvevőkkel az ominózus eseteket.
    Remélem nem sértettem meg senkit versenytársaim.
    Pitu
    Nyugalom, nem volt semmi kirívó vagy szabálytalan dolog. Én már mielőtt utól értelek, tudtam hogy kb. mire számíthatok, de látod hogy mégis okozott 1 hatalmas balesetet meg egy kevésbé veszélyes jelenetet pár körön belül. Persze Péter bealvásai is kellettek Ha ketten vagyunk akkor ezzel semmi gond nincs, ott szoktak a galibák lenni amikor több autó is szorosan mögötted van. Az ideálistól eltérő ívválasztások tempóvesztéshez vezetnek és ez a mögötted lévő kígyót, de akár csak harmadik autót is meggondolatlan manőverekre buzdíthatja.

  8. #133
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nyugalom, nem volt semmi kirívó vagy szabálytalan dolog. Én már mielőtt utól értelek, tudtam hogy kb. mire számíthatok, de látod hogy mégis okozott 1 hatalmas balesetet meg egy kevésbé veszélyes jelenetet pár körön belül. Persze Péter bealvásai is kellettek Ha ketten vagyunk akkor ezzel semmi gond nincs, ott szoktak a galibák lenni amikor több autó is szorosan mögötted van. Az ideálistól eltérő ívválasztások tempóvesztéshez vezetnek és ez a mögötted lévő kígyót, de akár csak harmadik autót is meggondolatlan manőverekre buzdíthatja.

    Annyi biztos hogy most én is béna voltam lássuk be de a cikázás az teljesen igaz meg voltam győződve hogy visszahúzódik a külső ívre mire kapcsoltam már késő volt de hát legalább sokat tanultunk az esetből

    ennyi pozitívum volt ebbe a futamba és elnézést Atus...jó tempód volt éreztem jó harc is lehetett volna kár érte majd legközelebb

  9. #134
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A vasárnapi futam nem hivatalos végeredménye:

    R1: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_50%20Race
    R2: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_50%20Race

    Aki bármi hibát, eltérést tapasztal az kérjük jelezze! Hivatalos eredmény és ponttáblázat később..


    Relpay-ek: AC GT3 Tesztkupa - Replayek
    Óvások: AC GT3 Tesztkupa - Óvások
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 16. 20:20.

  10. #135
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Azért elnézést kérhettél volna, Szabó Gábor, hogy az első kanyar után amikor nem tudtad megfogni a kocsit, úgy kiütöttél jó helyemről az utólsóra, mint a pinty.

  11. #136
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Azért elnézést kérhettél volna, Szabó Gábor, hogy az első kanyar után amikor nem tudtad megfogni a kocsit, úgy kiütöttél jó helyemről az utólsóra, mint a pinty.
    Engem meg valaki rákényszerített a rázóra és felakadt rajta a kocsi ezért prögtem meg.

  12. #137
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Azért elnézést kérhettél volna, Szabó Gábor, hogy az első kanyar után amikor nem tudtad megfogni a kocsit, úgy kiütöttél jó helyemről az utólsóra, mint a pinty.
    Bakker, kb. 2 napja azon gondolkodtam, hogy megírjam-e vagy ne, de most , hogy már más is ír hasonlókat, akkor én is "kiírom magamból".
    Nem mintha bármin is változtatna a dolog, de olyan furcsa nekem, hogy a "második tesztkupán" nem kér senki elnézést senkitől. Tisztelet a kivételnek!
    A Spa-i futamon is a "B" szerveren indultam, azt hiszem a 6. helyről. Az első kanyar után úgy emlékszem, hogy maradtam a 6. helyen vagy talán egyel előrébb voltam és pont előttem a Pfenning Kristófot úgy kilökte valaki, hogy ott vége is lett a Kristóf futamának, aztán 30 másodperc múlva én kaptam egy hatalmasat féktávon, de ezt le is írtam.
    Nem erre van szükségem és nem ettől alszom majd jobban, de olyan furcsa, hogy még csak annyit sem böffentenek oda, hogy bocs bakker. Pláne úgy, hogy még írtunk is hozzászólást. Nem tudom, ki hogy van ezzel, de itt emberek készülnek, gyakorolnak, elvesznek a saját vagy adott esetben a családjuktól egy csomó időt, várják a versenyt és akkor jön valaki és egy pillanat alatt tönkretesz mindent. Alapjáraton nem vagyok egy "síros" srác, de amikor a 126.xxx km-ből 124-et úgy vezetek, hogy ... ahogy azt már leírtam, akkor nem annyira őszinte a mosolyom. ráadásul a versenykiírásban piros nagy betűkkel ki van írva, hogy próbáljunk meg fair versenyt futni. Sokmindenkinek nem sikerül. Kár!

  13. #138
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    A renitensek meg lesznek bas...akarom mondani büntetve, adott esetben kitiltva hogy ne ronthassák el a többiek versenyét, ne tehessék feleslegessé a beleölt időt, energiát. De ehhez az kell hogy tudjunk róla, úgyhogy tessék óvni...a többire meg had idézzem Szabit:

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése


    (Aki a fórumban úgy morgolódik, hogy közben nem képes egy óvást benyújtani, azt nyakon vágom! )
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #139
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    A renitensek meg lesznek bas...akarom mondani büntetve, adott esetben kitiltva hogy ne ronthassák el a többiek versenyét, ne tehessék feleslegessé a beleölt időt, energiát. De ehhez az kell hogy tudjunk róla, úgyhogy tessék óvni...a többire meg had idézzem Szabit:
    Tök igazatok van!

  15. #140
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    A renitensek meg lesznek bas...akarom mondani büntetve, adott esetben kitiltva hogy ne ronthassák el a többiek versenyét, ne tehessék feleslegessé a beleölt időt, energiát. De ehhez az kell hogy tudjunk róla, úgyhogy tessék óvni...a többire meg had idézzem Szabit:
    Ok, de most lesz eredménye? Legutóbb is nagy hévvel hirdettétek az igét (én magam is biztattam az embereket), és semmi nem lett belőle. Ez a hezitálás részben a ti hibátok is.
    Tessék megnyugtatni a népet, hogy van értelme óvni, és ki lesznek vizsgálva az esetek.
    Aztán ott van az is, hogy mi alapján vizsgáltok? Van valami tesztelésre váró szabályzat is ami alapján esetleg eljártok? A múltban volt két ember aki igen jó szabályrendszert dolgozott ki. Jó lenne erre alapozni, de minimum meg kéne mutatni nekünk is valamilyen szabályt a tájékozottságunk érdekében.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  16. #141
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, de most lesz eredménye? Legutóbb is nagy hévvel hirdettétek az igét (én magam is biztattam az embereket), és semmi nem lett belőle. Ez a hezitálás részben a ti hibátok is. Tessék megnyugtatni a népet, hogy van értelme óvni, és ki lesznek vizsgálva az esetek.
    Akkor ezennel szeretném megnyugtatnia a népet, hogy a benyújtott óvások ki lesznek vizsgálva.


    Teszt és Fun kupákon hagyományosan nincs érvényben komoly szabályzat, ugyanis a tapasztalat szerint a versenyzők jellemzően nem olvassák el azokat így az alapvető fairplay elvek vannak érvényben, a VB pedig saját hatáskörében dönt.... a cél pedig ilyenkor nem büntetés, hanem alapvetően a nevelés/tanítás. Aki nagyon szeretne szabályzatot is látni, az itt az 5. pontot olvasgassa, ez a jelenleg futó éles bajnokságunk szabályzata.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 19. 11:05.

  17. #142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezennel szeretném megnyugtatnia a népet, hogy a benyújtott óvások ki lesznek vizsgálva.


    Teszt és Fun kupákon hagyományosan nincs érvényben komoly szabályzat, ugyanis a tapasztalat szerint a versenyzők jellemzően nem olvassák el azokat így az alapvető fairplay elvek vannak érvényben, a VB pedig saját hatáskörében dönt.... a cél pedig ilyenkor nem büntetés, hanem alapvetően a nevelés/tanítás. Aki nagyon szeretne szabályzatot is látni, az itt az 5. pontot olvasgassa, ez a jelenleg futó éles bajnokságunk szabályzata.
    Értettem!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #143
    Kiss Dávid Regisztrált dadamc logója
    Csatlakozott
    2012. 05. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    16
    Boldog Karácsonyt!

    Érdeklődnék, mikorra várható az elmúlt futam ponttáblázata?
    P8Z68-VPRO/GEN3 | Intel(R) Core i5-2500 CPU @ 3,30 GHz | GV-N670OC-2GD | Corsair VengeanceŸ 8GB Dual Channel DDR3 Memory | Corsair Force Series 3 240GB SATA 3 6Gb/s | Corsair Builder Series CX600 | Samsung SA350 S21 | Logitech G27

  19. #144
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dadamc írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődnék, mikorra várható az elmúlt futam ponttáblázata?
    A futameredményeket itt a topikban megtalálod, viszont Sziszka jelezte, hogy szerinte nem stimmel a közzétett eredmény, így ennek még utána kell járnunk, ha ez megvan, akkor utána kikerül a pontverseny állása.

    Ami egyébként az első futam után teljesen azonos lesz a hivatalos futameredménnyel.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 25. 01:22.

  20. #145
    Kiss Dávid Regisztrált dadamc logója
    Csatlakozott
    2012. 05. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    16
    Szóval akkor a futam eredménnyel semmit nem érek, mivel Siska szerint nem stimmel, ergo nem valós. Majdnem 3 hete volt a 2. Spa-i futam. Bizonyára nagyon elfoglaltak vagytok, bár nem tudom mennyi energiát emészt fel, egy excel tábla összerakása. Kínos lenne úgy lefutni a 2. fordulót, hogy még az első "utómunkáit" sem fejeztétek be. Amennyiben kevesen vagytok rá (bár kétlem, ha belefér az adminoknak másik bajnokságban is indulni), akkor itt többen jeleztük hogy szóljatok és segítünk kedves GTR-"masters".
    P8Z68-VPRO/GEN3 | Intel(R) Core i5-2500 CPU @ 3,30 GHz | GV-N670OC-2GD | Corsair VengeanceŸ 8GB Dual Channel DDR3 Memory | Corsair Force Series 3 240GB SATA 3 6Gb/s | Corsair Builder Series CX600 | Samsung SA350 S21 | Logitech G27

  21. #146
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dadamc írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval akkor a futam eredménnyel semmit nem érek, mivel Siska szerint nem stimmel, ergo nem valós. Majdnem 3 hete volt a 2. Spa-i futam. Bizonyára nagyon elfoglaltak vagytok, bár nem tudom mennyi energiát emészt fel, egy excel tábla összerakása. Kínos lenne úgy lefutni a 2. fordulót, hogy még az első "utómunkáit" sem fejeztétek be. Amennyiben kevesen vagytok rá (bár kétlem, ha belefér az adminoknak másik bajnokságban is indulni)...

    A Monzai futam kezdete előtt fent lesz a hivatalos végeredmény. Az Excel tábla már több mint 2 hete kint van a nem hivatalos végeredménnyel, íme a csütörtöki és a vasárnapi futam.

    Az idő nem ez, hanem repaly és a log közötti eltérések okainak korrekt felderítése, és igen, valóban elfoglaltak vagyunk... az pedig, hogy adminok közül ki hogy osztja be az idejét az ünnepek alatt, az nem hiszem hogy te dolgod...

  22. #147
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A Monzai futam kezdete előtt fent lesz a hivatalos végeredmény. Az Excel tábla már több mint 2 hete kint van a nem hivatalos végeredménnyel, íme a csütörtöki és a vasárnapi futam.
    Sikerült átnézni az összes futamot és összevetni a log-ot a repaly-ekkel. Az korábban közzétett eredményekben két hibát találtunk:
    • Csütörtök R1: Sziszka valóban Fehér Norbert mögött végzett a 9. helyen
    • Vasárnap R2: Zsolt, Kritóf és Botond is lefutotta a 18 körös teljes távot, Botond a 14. helyen végzett Zsolt és Kristóf mögött



    A hivatalos végeredményt és a pontverseny aktuális állását itt találjátok: AC GT3 Tesztkupa - Pontverseny
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 03. 22:32.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •