Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (147 összesen)
  1. #76
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Na persze Azért fontold meg szt. mi lenne ha nem 50% kezdenénk a tesztet hanem 0% ? Lehet kicsit könnyebb lenne (drámák) nélkül ősze szokni a mezőnynek. ?
    A dráma része a versenynek és jó hatással van a kockázatvállalási kedv visszaszorítására is. A cél az, hogy megtaláljuk a lehető legreálisabb beállítást... ha a gyári törésmodell túlzó, akkor nyilván visszaveszünk belőle, de csak a szükséges mértékig.

  2. #77
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap az ezen a héten futott legjobb idők szerint lesz a beosztás. Hogy ezt kedden futottad meg, vagy szombaton fogod, az mindegy.
    Szabi!

    Ezt én nem teljesen értem. Sajnos nem tudtam elindulni csütörtökön, mert "cégeskariparty" volt, viszont mért időm az volt. Ahogy írtad, a vasárnapi versenyre, az ezen a héten futott idők döntik el a szerverbeosztást. Most viszont csak 17 embernek van ideje, (nekem nincs, mindjárt futok egyet) gondolom azoknak akiknek a csütörtöki verseny óta futottak mért kört. Akkor hogy is van ez?

  3. #78
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi!

    Ezt én nem teljesen értem. Sajnos nem tudtam elindulni csütörtökön, mert "cégeskariparty" volt, viszont mért időm az volt. Ahogy írtad, a vasárnapi versenyre, az ezen a héten futott idők döntik el a szerverbeosztást. Most viszont csak 17 embernek van ideje, (nekem nincs, mindjárt futok egyet) gondolom azoknak akiknek a csütörtöki verseny óta futottak mért kört. Akkor hogy is van ez?
    Majd meglesz, ha Szabi visszaállítja az időket..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #79
    Na még 1x, talán most már jön válasz is

    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    lehet kérni hogy legyen egy 5-15 perces gyakorlás is az időmérő előtt? Néha előfordul, hogy csatlakozás után kapcsolati hibára panaszkodik a játék és percekig nem látok senkit, aztán egyszer csak megjavul. Ezt jó lenne nem az éles időmérőn letudni, mert ha nem látok senkit akkor elég gázos kigurulni a pályára. Ráadásul a főmenüben sincs tökéletesen szinkronizálva a visszaszámláló a szerverrel így sosem tudok az időmérő elejére odaérni amivel értékes másodperceket/perceket veszítek (kb. -1 gyors kör). Akár lehetne úgy is hogy 8:45-kor indul a szerver 15 perc gyakorlással és akkor a menetrenden sem kell változtatni.

  5. #80
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    676
    Idézet Eredetileg bardocz írta Hozzászólás megtekintése
    Végig hidegek voltak a gumijaim Előttem lévő kettő összeakadt, és nem tudtam lendületből előzni, ezért kcisit beragadtam, és az megtörte a ritmust nekem, kellett pár kör, mire rendesen mentem.
    áhááá!!!! igen azt láttam, hogy nagyjából ugyan olyan időket mentünk, némelyik körben csíptél kb 3 tizedet, hol én hoztam vissza de egyértelműen jót tett nekem hogy beérted őket!
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  6. #81
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    lehet kérni hogy legyen egy 5-15 perces gyakorlás is az időmérő előtt? Néha előfordul, hogy csatlakozás után kapcsolati hibára panaszkodik a játék és percekig nem látok senkit, aztán egyszer csak megjavul. Ezt jó lenne nem az éles időmérőn letudni, mert ha nem látok senkit akkor elég gázos kigurulni a pályára. Ráadásul a főmenüben sincs tökéletesen szinkronizálva a visszaszámláló a szerverrel így sosem tudok az időmérő elejére odaérni amivel értékes másodperceket/perceket veszítek (kb. -1 gyors kör). Akár lehetne úgy is hogy 8:45-kor indul a szerver 15 perc gyakorlással és akkor a menetrenden sem kell változtatni.

    Átgondolom, mert lehet más szempontok miatt is változtatni kell a belépés és szerverindítás módján.

    Viszont ha ilyen problémád van, akkor javaslom néz körül a saját portádon is, mert ez így nagyon nem normális.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 12. 20:30.

  7. #82
    Inkább azt szokjuk meg, hogy papírból van az autó, és ne azt, hogy elpusztíthatatlan. Amúgy elvileg a szélvédő pókhálósodást ki lehet kapcsolni, van egy dds fájl, de nem tudtam megnyitni. glass_damage.dds a neve asszem. Ha valaki azt ki tudná venni, az elég jó lenne, mert lássuk be, semmi értelme.

  8. #83
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Átgondolom, mert lehet más szempontok miatt is változtatni kell a belépés és szerverindítás módján.

    Viszont ha ilyen problémád van, akkor javaslom néz körül a saját portádon is, mert ez így nagyon nem normális.
    Szabi.
    ezen nincs mit átgondolni,akartam volna én is ezt,15-perc practic,x Q,x race,vasárnap vagy amikeok megfelelő az időpont nézzünk,rá20 percből 5 perc elmegy a baromkodásra,teszteljük le vasárnap hogy practic alat is lehe skinezni csatizni stb ecetera
    törés,volt 1 fun futam a verseny előtt nincs replayem mert fogalmam nincsen hogyan lehet menteni replayt ha valami olyan történik a szerveren ami nem minden napi dolog ugye értjük,na szal az uccsó skánnál féktávon ráengedtem a srácra a kocsit vizuális érintkezés nem volt kb 2-5 méterre voltam tőle de olyan volt mintha felökleltem volna,ne menjünk bele a részletekbe szal ne erőlessük már azt ami nem megy még szóval a törés modelt,mindennek megvan az az idő amikor azt meg kell lépni de most ennek semmi értelme még nincs,lesz majd későbbiekben ha majd lesz update de ezt most hanyagolni kell mer nem kezeli rendesen az online részt
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #84
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    gumi kopás számomra elenyésző volt szinte semmi végig 16-17-es köröket mentünk,a merci valamivel gyorsabb mint az mclaren ezen a pályán,verseny tempóban egálba nézett ki bár meg kellene nézni felületesebben is,inkább az elmelegedéssel kelett bajlódni amikor erőltettem,bestekből adódva a mclaren is beférne bőven 15 alá de nagyon betegen kell menni hozzá,én nagyon cibálom már a kör közepén a kormányt,öregszem ez a helyzet
    anno olvastam amikor mintha azt írta volna Tilus hogy az emberi szem már olyan 80fps környéki képfolytonosságot is észre vesz,én valahogy ezt nem hittem el anno sry,alátámasztva
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #85
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    A futamon milyen gumival mentetek?

    Azt hogy lehet orvosolni, hogy kis kormánymozdulatokra úgymond durván reagál a kocsi. Számomra túl ideges az autó. Z4 és Mclarennél a Sinka Dani féle setupot használtam. Sajnos még el vagyok maradva az élmezőnytől mert az előbb említett dolog miatt óvatosan kell vezetnem, hogy ne csússzon meg a kocsi, esetleg forogjak meg. G27-em van és 900/900 a beállítás profile/game-ben. Remélem tudtok segíteni (Bár az is lehet, hogy race07-hez képest sokkal kisebb kormánymozdulatok kellenek, és Én még ahhoz vagyok szokva )


    Üdv
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    Visszatöltöttem a prekval-ba a korábbi időket is, így most már az is tud nevezni, aki péntek előtt futotta a mért körét!

    Nevezni a következő futamra vasárnap este 20:00-ig lehet!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 13. 15:17.

  12. #87
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Az én BMW-s 2.18575 -ös köröm hogy hogy kimaradt a visszatöltött idökből

  13. #88
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Az én BMW-s 2.18575 -ös köröm hogy hogy kimaradt a visszatöltött idökből
    Utánanézek...

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Utánanézek...
    Pótoltam. Szimplán csak kimaradt, ha vki hiányol még valamilyen korábbi időt a prekvalról, az bátran jelezze!

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A csütörtöki futam nem hivatalos végeredménye:

    R1: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_50%20Race
    R2: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_50%20Race

    AC_GT3_C1_result.jpg

    A használt autók kijelzését a jövőben még meg fogjuk oldani! Aki bármi hibát, eltérést tapasztal az kérjük jelezze!


    Relpay-ek: AC GT3 Tesztkupa - Replayek
    Óvások: AC GT3 Tesztkupa - Óvások
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 13. 19:52.

  16. #91
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A csütörtöki futam nem hivatalos végeredménye:

    R1: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_50%20Race
    R2: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_50%20Race


    A használt autók kijelzését a jövőben még meg fogjuk oldani! Aki bármi hibát, eltérést tapasztal az kérjük jelezze!


    Relpay-ek:
    AC GT3 Tesztkupa - Replayek
    nem rémlik hogy kört kaptam volna...
    és emlékeim szerint Fehér Norbi mögött értem be.

    2014-12-13_00001.jpg
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 12. 13. 17:52.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #92

    Prekvali probléma

    Kiss Gergővel mentünk a fun pre részben 18:00 után és mindketten javítottunk az aktuális kocsinkkal Ő BMW nekem meg a SLS volt. Nekem pl 0,4 tized volt jobb az előtte való időnél. Lehetséges hogy valahogy elő hozzátok? Pálya nem volt vágva!

  18. #93
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Üzenetek
    175
    Most mentunk par kort Kalóczi Gáborral és mindketten javítottunk,de az oldla megint....szarakodott és az időnket nem mentette.Az időnk elveszett vagy meg lehet keresni?

  19. #94
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kiss Gergő03 írta Hozzászólás megtekintése
    Most mentunk par kort Kalóczi Gáborral és mindketten javítottunk,de az oldla megint....szarakodott és az időnket nem mentette.Az időnk elveszett vagy meg lehet keresni?
    Valóban megint szarakodott az oldal, ilyenkor az idők feltöltése sem működik. Nem vagyok benne biztos, hogy megvannak az idők, utánanézek.
    Sorry, sajnos nem rajtunk múlik ilyenkor a dolog, én is csak annyit tudok tenni, hogy veszekszem a szolgáltatóval...

  20. #95
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Üzenetek
    175
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban megint szarakodott az oldal, ilyenkor az idők feltöltése sem működik. Nem vagyok benne biztos, hogy megvannak az idők, utánanézek.
    Sorry, sajnos nem rajtunk múlik ilyenkor a dolog, én is csak annyit tudok tenni, hogy veszekszem a szolgáltatóval...
    elhiszem..semmi baj majd akkor neki futunk megegyszer.Úgy is van meg benne vagy 2mp csak nem tudom hol

  21. #96
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Majd meglesz, ha Szabi visszaállítja az időket..
    köszi

  22. #97
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Nem kellett volna a szervert így elhagyni, lekapcsolással(prequal szerver)

  23. #98
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Furcsa dolgok történnek itt a szerverekkel. Tényleg nem kiforrott a project.

  24. #99
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Furcsa dolgok történnek itt a szerverekkel. Tényleg nem kiforrott a project.
    Nem teljesen értem miről beszélsz... mi a gond?

  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem, ma este 21:00-kor indul a móka, nevezni este 20:00-ig lehet!

    A prekvalifikációs és nevezési rendszer sajnos nem viseli jól a névazonosságot, ezért kérjük a Prekval listában mindenki kattintson rá a nevére, és ellenőrizze le, hogy a saját adatait látja-e.
    Ha bármi gond van, bátran jelezzétek felénk!


    Ismételten kérnénk mindenkit, hogy aki ma nem indul, az vonja vissza a nevezését, aki pedig igen, annak a szerveren a fairplay és a tiszta versenyzés legyen az elsődleges, és csak utána az eredmény!

    Nagyon figyeljetek egymásra, nem szeretnénk buta baleseteket, elfékezéseket, ráfutásokat és leszorításokat látni a futamon, legyetek körültekintőek és hagyjatok helyet magatok mellett, inkább többet, mint kevesebbet! A vágásokat szúrópróba szerűen ellenőrizni és büntetni fogjuk!
    Egy szerverre 20 versenyző fér fel, a futamra az érvényes nevezést leadók közül a leggyorsabb 20 kerül az #R1 szerverre, a többiek #R2, #R3....a pontos szerverbeosztás és a szerverjelszó itt lesz a topikban kihirdetve este 20:00 után. Aki nem a megfelelő szervre lép fel azt kizárjuk a versenyből!


    20:20 körül el fognak indulni teszt céljából az R1, R2, R3 szeverek, mindenki próbáljon meg fellépni, akinek gondja van, itt fórumban, vagy Team Speak-en jelezze!
    20:45-kor szerver restart lesz, 15 perc practice, majd 21:00-tól a Qual.



    Mivel nem babra megy a játék és szeretnénk mielőbb kiszűrni a nem teljesen korrekt versenyzőket, ezért lesz lehetőség majd sérelem esetén óvást benyújtani, kérjük mindenki őrizze meg a futamról a saját replay-ét!

    AC GT3 Tesztkupa - Replayek


    AC GT3 Tesztkupa - Óvások




    Ha a honlappal bármi probléma lenne, akkor a Facebook oldalunkon lesznek kihirdetve a további részletek:


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 14. 17:02.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •