Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (147 összesen)
  1. #51
    Grat mindenkinek, első ilyen futamomon 17.-ről 6.-nak befutni elég húzós volt, bár egyszer engem is leszorítottak a gumifalba, de nagyon élveztem ezt a futamot!

  2. #52
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    676
    Idézet Eredetileg Nyuny33 írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, nem így terveztem.
    nem baj, nem lett baj
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  3. #53
    Idézet Eredetileg Tomi írta Hozzászólás megtekintése
    A végén? utolsó előtti pár körben?

    én értem hozzád, de csak én lassultam le. sorry az ablakért
    Igen igen, nem gond, azokban a körökben valamiért eléggé lelassultam, láttam, hogy minden féktávon esel rám.

  4. #54
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    A 11.helyről rajtolva T1-ben már 7.-nek fordultam. Aztán a hátsó egyenesben 5-6-an voltunk egymás nyakán és én úgy éreztem, hogy Nagy Laci nagyon óvatosra vette a féktávot, viszont én a mögöttem jövő közelsége miatt nem akartam óvatoskodni és egy pillanattal később kezdtem fékezni és már nem tudtam teljesen megállni mögötte és kicsit megpöccintettem, ami még nem lett volna végzetes, de pont annyit csúszott előrébb, hogy meglökje Gaál Lászlót. Elnézést kérek a lökésért mindkettőtől! Nagyon sajnálom!
    Az eleje nagyon meglógott, de szép lassan hulottak ki előlem és a 4. helyen találtam magam. Senki nem zavart csak az unalom és az álmosság. Hát ez meg is bosszulta magát, mert az utolsó előtti körben egy olyan helyen pörögtem meg, ahol még soha. Menetiránnyal szemben álltam meg, így el kellett engednem egy 4-es bojt a megfordulás előtt és így 8.-ként fejeztem be a futamot.

  5. #55
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    129
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ma elhatároztam hogy bármi lesz végigmegyek! fél kör után kitört kerékkel a gumifalban nem tudom ki volt, de...
    Ez azt hiszem nekem köszönhetitek de rettenetesen sajnálom Az én automból visszanézve egy aprócska ősszeérés eredménye lehetett mert akkor a szituban nem is észleltem, hogy történt volna valami. Rögtön azután belenéztem tükörbe de nem is láttam semmit, az autó meg sem moccant az assettónak ez a része rohadt szar mert ilyenkor teljesen irreális dolgok a végeredmények!!!
    Mégegyszer ne haragudjatok!!
    Gigabyte GA-Z77-D3H I5 3570K 3.40 MHz Kingston HyperX 1x8 GB DDR3 1600 MHz CL9 Nvidia Msi GTX660 Twin Frozr III Corsair Tx 650 Kingston HyperX 3K ssd 120 GB WD HDD 1 TB Acer G24 60 Hz Gaming Win7 Ultimatex64

  6. #56
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    kösz hogy fölraktad, nem semmi, egy kis pöcc és két KO!

  7. #57
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg KTMNORBI írta Hozzászólás megtekintése
    Ez azt hiszem nekem köszönhetitek de rettenetesen sajnálom Az én automból visszanézve egy aprócska ősszeérés eredménye lehetett mert akkor a szituban nem is észleltem, hogy történt volna valami. Rögtön azután belenéztem tükörbe de nem is láttam semmit, az autó meg sem moccant az assettónak ez a része rohadt szar mert ilyenkor teljesen irreális dolgok a végeredmények!!!
    Mégegyszer ne haragudjatok!!
    Nem haragszom, csak egy kis odafigyeléssel lehetett volna ez egy szép manőver is. na majd legközelebb.

  8. #58
    Istvan Toth Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Város
    Linlithgow
    Üzenetek
    8

    a hülye...

    Mármint én
    Új gép, új monitor amit ma délután hozott a futár.
    Naná nem bírtam ki hogy le ne cseréljem. Miután bekötöttem jöttek a gondok. Folyamatos fps problémák fix 50 és fix 25 és ezt mixelte egy körben 4x-5x.
    Teljesen élvezhetetlen volt a játék + balesetveszélyes.
    Míg állítgattam chekoltam az időt a gépemen láttam van még bő egy órám a quali ig. A szerver keresgetés és állítgatás közepette elment az idő. 9.10 kor megint bementem a szerverre, de nem volt bent senki.
    Reconnect meg megint majd fórum hogy most mi van.
    Itt meg olvasom a versenyről a kommenteket
    ÉN BAROM ELFELEJTETTEM AZ IDŐELTOLÓDÁST.
    Pech. A következő futamra odafigyelek az időre.
    Grat a dobogósoknak és akik befejezték a futamot
    Don't Stop Me Now...

  9. #59
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez most elég rövidre sikeredett. Tilussal való kontakt után elszált a bal első felfügg. Vezethetetlen lett.
    Sajnálom, replay alapján egy picivel több helyet kellett volna hagyni
    Ez a manőver meg volt fejben, de kellett volna még az a kis hely amit a belső íven hagytál

  10. #60
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    ...Aztán a hátsó egyenesben 5-6-an voltunk egymás nyakán és én úgy éreztem, hogy Nagy Laci nagyon óvatosra vette a féktávot, viszont én a mögöttem jövő közelsége miatt nem akartam óvatoskodni és egy pillanattal később kezdtem fékezni és már nem tudtam teljesen megállni mögötte és kicsit megpöccintettem, ami még nem lett volna végzetes, de pont annyit csúszott előrébb, hogy meglökje Gaál Lászlót. Elnézést kérek a lökésért mindkettőtől! Nagyon sajnálom!...
    Én ezt az esetet betudtam a játék kezdetleges ütközés kezelésének, úgyhogy semmi gond. Előfordulnak ilyen kis hibák, de csak a játék miatt ilyen "végzetesek".
    Sajnáltam, mert ma elég sokat gyakoroltam a futamra. Igaz, az SLS-t csak a futam előtt ~2 órával vettem elő az UFO-k köridejeit látva, azelőtt Z4-el gyakoroltam, így a beállításaim sem voltak túl stabilak (meg is szopatott egy kerékvető az elején), de legalább a sebesség úgy-ahogy megvolt. Majd vasárnap...

    @neilszab: lehet kérni hogy legyen egy 5-15 perces gyakorlás is az időmérő előtt? Néha előfordul, hogy csatlakozás után kapcsolati hibára panaszkodik a játék és percekig nem látok senkit, aztán egyszer csak megjavul. Ezt jó lenne nem az éles időmérőn letudni, mert ha nem látok senkit akkor elég gázos kigurulni a pályára. Ráadásul a főmenüben sincs tökéletesen szinkronizálva a visszaszámláló a szerverrel így sosem tudok az időmérő elejére odaérni amivel értékes másodperceket/perceket veszítek (kb. -1 gyors kör). Akár lehetne úgy is hogy 8:45-kor indul a szerver 15 perc gyakorlással és akkor a menetrenden sem kell változtatni.
    Utoljára módosította: gaall; 2014. 12. 12. 00:52.

  11. #61
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    még jó hogy csak most néztem meg a zöld íjászt mert totál kész lettem volna a futamon
    sok hibával mentem nem is igazán találtam meg a tempót,néha jó volt néha meg pocsékul túl erőltettem,próbáltam volna megfogni Cipurt de csak tartani tudtam a távolságot,rajtot is majd gyakizni kell,setup se volt az igazi,kéne 1 kis fps is még
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  12. #62
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    676
    Idézet Eredetileg bardocz írta Hozzászólás megtekintése
    Igen igen, nem gond, azokban a körökben valamiért eléggé lelassultam, láttam, hogy minden féktávon esel rám.
    igen, szerintem valamiért túlmelegedhetett a gumid, mert folyamatosan jöttem fel.

    Bár elcsesztem a setupolást nagyon.... A kanyargós részeknél feljebb jöttem a 2 nagyobb egyenesben meg mindenki lelépett
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Páran nem indultak el a futamon.... szeretném megkérdezni, hogy az Ő autóikkal nem volt-e gond, nem maradtak-e ott a rajtrácson a célegyenesben?

  14. #64
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    129
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nem haragszom, csak egy kis odafigyeléssel lehetett volna ez egy szép manőver is. na majd legközelebb.

    Tényleg nem azért, hogy magamat védjem, nem hagyott nyugodni a dolog ezért korábban keltem ma, hogy jobban kielemezzem mi történt. Ha beülök replay-ben az autómba semmi kormánymozdulat nincs kifele egyszerüen csak íven haladtam.Azt meg a verseny annak a szitujában, hogy mellettem voltatok ketten is és ehhez képest mennyire vigyen még beljebb, hogy mindketten elférjetek azt szerintem nagyon nehéz onnan meghatározni(legalábbis számomra)
    Még mindig assetto-t okolom a történtek miatt ez a része kuka, s részben ez okolható pár szituért a versenyek alatt
    Gigabyte GA-Z77-D3H I5 3570K 3.40 MHz Kingston HyperX 1x8 GB DDR3 1600 MHz CL9 Nvidia Msi GTX660 Twin Frozr III Corsair Tx 650 Kingston HyperX 3K ssd 120 GB WD HDD 1 TB Acer G24 60 Hz Gaming Win7 Ultimatex64

  15. #65
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Azért reménytelenül is, de megkérdezem a következőket, hátha valaki mégis csak tud segíteni, mit kell ilyenkor tenni. Tegnap délután többször is használtam a két futó szervert, hiba nélkül ki-be léptem. Este 8 után kikapcsolásra kerültek a FUN szerverek. Vártam, hogy meglátom a jelzett 3 db R 1,2,3 jelű szervert. Hiába nyomogattam a frissítést, újraindítások, modem is ( jó UPC-m van hiba nincs vele soha )me hátha. De semmi, egy szervert nem értem el. 9 óra 20 után Szabi írta, hogy aki lemaradt annak indít egy 3-as szervert. Ezt már láttam, érdekes. Mit volt mit tenni, a 20. hely, 1-es szerver helyett az egy, számomra elérhető 3-as szerveren körözgettem harmad magammal. Értetlenül állok, hogy a többi szervert miért tiltotta le számomra valami. És miért léphettem be a 3-as szerverre, mondja már meg valaki, aki tudja. Köszi!

  16. #66
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg KTMNORBI írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem azért, hogy magamat védjem, nem hagyott nyugodni a dolog ezért korábban keltem ma, hogy jobban kielemezzem mi történt. Ha beülök replay-ben az autómba semmi kormánymozdulat nincs kifele egyszerüen csak íven haladtam.Azt meg a verseny annak a szitujában, hogy mellettem voltatok ketten is és ehhez képest mennyire vigyen még beljebb, hogy mindketten elférjetek azt szerintem nagyon nehéz onnan meghatározni(legalábbis számomra)
    Még mindig assetto-t okolom a történtek miatt ez a része kuka, s részben ez okolható pár szituért a versenyek alatt
    Igazából én sem tudtam eldönteni, hogy ki a hibás, csak betettem a videót, hogy közösen tisztábban lássunk, mielőtt egymás torkának ugrunk!
    Sajnos az AC alkalmatlan a three wide-ra, mert elég egy apró, oldalirányú koccanás és látható mi lesz az eredménye. Bár én csak inkább áldozat voltam a szituban, ha nem megyek oda 3.-nak, akkor simán megúszom, de sajna korábban túl sokat Indyztem, ahol belém égett az, hogy akár több percig is lehet three wideban autózni. Tudom ez egy teljesen más sorozat (környezet), legközelebb sztm 2x is átgondolom, hogy bevállalok e hasonló kockázatot.
    Videót nézve (a 3. belsőkamerás résznél) sajnos az jön át, hogy mindenképpen ez lett volna a végkifejlet, mert Norbi a kanyar után (incidens után) az ideális ívet tartva kihúzódott jobbra, szal pár méterrel később ugyan ez lett volna a szitu. Bár lehet csak a kocc hatására csúsztál ezt követően oda ki, kár is ezt fejtegetni, én versenybalesetnek könyvelem ezt az esetet.

    Igazából annyira nem bánkódom, mert a futam előtt kezdtem neki az egész tesztnek, szal túl sok időt nem tudtam áldozni a felkészülésre, így ráfordított időbeni veszteség sem ért. Az FPS gond viszont nálam is jelen volt. 50-60 között ugrált, de érzetre kb. 20 volt.
    simraceseries.com

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    A prekvalon eddig futott idők nem vesztek el, áttöltésre kerülnek majd a vasárnapi futam prekvalikiációs listájába is!


    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Azért reménytelenül is, de megkérdezem a következőket, hátha valaki mégis csak tud segíteni, mit kell ilyenkor tenni. Tegnap délután többször is használtam a két futó szervert, hiba nélkül ki-be léptem. Este 8 után kikapcsolásra kerültek a FUN szerverek. Vártam, hogy meglátom a jelzett 3 db R 1,2,3 jelű szervert. Hiába nyomogattam a frissítést, újraindítások, modem is ( jó UPC-m van hiba nincs vele soha )me hátha. De semmi, egy szervert nem értem el. 9 óra 20 után Szabi írta, hogy aki lemaradt annak indít egy 3-as szervert. Ezt már láttam, érdekes. Mit volt mit tenni, a 20. hely, 1-es szerver helyett az egy, számomra elérhető 3-as szerveren körözgettem harmad magammal. Értetlenül állok, hogy a többi szervert miért tiltotta le számomra valami. És miért léphettem be a 3-as szerverre, mondja már meg valaki, aki tudja. Köszi!
    Booking-os szerverek voltak az R1 és R2. Nincs rosszul beállítva a szűrőd?

  18. #68
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    676
    tehát vasárnap már az új futott idők szerint lesz a beosztás?
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  19. #69
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A 11.helyről rajtolva T1-ben már 7.-nek fordultam. Aztán a hátsó egyenesben 5-6-an voltunk egymás nyakán és én úgy éreztem, hogy Nagy Laci nagyon óvatosra vette a féktávot, viszont én a mögöttem jövő közelsége miatt nem akartam óvatoskodni és egy pillanattal később kezdtem fékezni és már nem tudtam teljesen megállni mögötte és kicsit megpöccintettem, ami még nem lett volna végzetes, de pont annyit csúszott előrébb, hogy meglökje Gaál Lászlót. Elnézést kérek a lökésért mindkettőtől! Nagyon sajnálom!
    Az eleje nagyon meglógott, de szép lassan hulottak ki előlem és a 4. helyen találtam magam. Senki nem zavart csak az unalom és az álmosság. Hát ez meg is bosszulta magát, mert az utolsó előtti körben egy olyan helyen pörögtem meg, ahol még soha. Menetiránnyal szemben álltam meg, így el kellett engednem egy 4-es bojt a megfordulás előtt és így 8.-ként fejeztem be a futamot.

    valóban óvatos akartam lenni az első körökben, sajnos rosszul sült el...de semmi gond, előfordul az ilyen...Gaál Lacit nagyon sajnáltam, én megúsztam törött szélvédővel meg kicsit jobbrahúzó kormánnyal,de egész jó volt így is a tempóm...a 4-dik helyen körözgettem nagyjából elég nyugisan, előttem utánam 4mp-re voltak, ami nem is nagyon változott
    aztán a 9 -dik kör környékén felugrott egy ablak, h frissítsek drivert és kikerültem a desktopra szerencsére a pályán kívül állt meg a verda így nem okoztram másnak galibát...megpróbáltam továbbmenni, de már teljesen kitekeredett a kormány így nkább elkönyveltem , h már vasárnapra kell koncentrálni

    de jó lesz ez és alig várom a vasárnapot...

    videó az első pár körről:



  20. #70
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    A szűrőkön azon kívül, hogy rákattintok és bepirosodik, vagy elhalványul, mit lehet-kell még állítani. Ezeket végig próbáltam és semmi.

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomi írta Hozzászólás megtekintése
    tehát vasárnap már az új futott idők szerint lesz a beosztás?
    Vasárnap az ezen a héten futott legjobb idők szerint lesz a beosztás. Hogy ezt kedden futottad meg, vagy szombaton fogod, az mindegy.

    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    A szűrőkön azon kívül, hogy rákattintok és bepirosodik, vagy elhalványul, mit lehet-kell még állítani. Ezeket végig próbáltam és semmi.
    Hát nem mindegy melyiket kapcsolod be és melyiket nem.
    Itt a helyes beállítás, így mindig minden masters szervert meg fogsz találni: link
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 12. 13:18.

  22. #72
    Idézet Eredetileg Tomi írta Hozzászólás megtekintése
    igen, szerintem valamiért túlmelegedhetett a gumid, mert folyamatosan jöttem fel.

    Bár elcsesztem a setupolást nagyon.... A kanyargós részeknél feljebb jöttem a 2 nagyobb egyenesben meg mindenki lelépett
    Végig hidegek voltak a gumijaim Előttem lévő kettő összeakadt, és nem tudtam lendületből előzni, ezért kcisit beragadtam, és az megtörte a ritmust nekem, kellett pár kör, mire rendesen mentem.

  23. #73
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom Ákos hogy ilyen csúnyán kipörgettek ... Lehet érdemesebb lenne Sérülés mentes konfiguráción futtatni a szervert ?? Mert sok vétlen pilóta esik áldozatul kisebb - nagyobb hibáknak , sérült géppel nem tud tovább futni, mert az autó gatya lett .!! ?? Ne vegyük el tőlük ezt a lehetőséget ?????!! De ez csak az én meglátásom, ha már lehet ,miért ne használjuk ??? ut:Ki mit gondol erről ?? vasárnap leszek de még elég gatya a gépem ...Csá.

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom Ákos hogy ilyen csúnyán kipörgettek ... Lehet érdemesebb lenne Sérülés mentes konfiguráción futtatni a szervert ?? Mert sok vétlen pilóta esik áldozatul kisebb - nagyobb hibáknak , sérült géppel nem tud tovább futni, mert az autó gatya lett .!! ?? Ne vegyük el tőlük ezt a lehetőséget ?????!! De ez csak az én meglátásom, ha már lehet ,miért ne használjuk ??? ut:Ki mit gondol erről ?? vasárnap leszek de még elég gatya a gépem ...Csá.
    Először is, a mondat végi írásjelekből elég csak egyet használni...
    Másodszor: a szerver jelenleg 50% sérülési rátával üzemel, természetesen a teszt célja a sérülési modell tesztelése is, így ezen az értéken folyamatosan fogunk igazítani.

    Ha vkinek valamilyen ütközéstől indokolatlan mértékű sérülése keletkezett, akkor azt kérjük jelezze felénk, lehetőleg a replay megadásával!
    (itt most a nem a szélvédő pókhálósodásra gondolunk, mert az csak egy effekt és semmit nem hátráltat, hanem a valóban konkrét fizikai károkra.)

  25. #75
    Na persze Azért fontold meg szt. mi lenne ha nem 50% kezdenénk a tesztet hanem 0% ? Lehet kicsit könnyebb lenne (drámák) nélkül ősze szokni a mezőnynek. ?

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •