Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 35 (35 összesen)
  1. #26
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Javaslat:
    Mivel másfél hónap múlva vége a GT3 bajnokinak, arra gondoltam hogy nincs-e kedvetek eltémázgatni a köv. bajnokin. Mi is legyen valójában.
    Legjobb lenne egy újjabb szavazást kitenni rá. (február végéig csak eldöntjük)
    Csak azért, hogy ne keljen megint hónapokat várni, amig eldöntjük mi legyen, mert ugye ezt a BT-nek meg is kell szerveznie, és az nem 5 perc.
    más:
    Tudni már, hogy az utolsó ADD-ON pálya mi lesz? Mert nem láttam erről szavazást.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Javaslat:
    Mivel másfél hónap múlva vége a GT3 bajnokinak, arra gondoltam hogy nincs-e kedvetek eltémázgatni a köv. bajnokin. Mi is legyen valójában.
    Legjobb lenne egy újabb szavazást kitenni rá. (február végéig csak eldöntjük)
    Csak azért, hogy ne keljen megint hónapokat várni, amig eldöntjük mi legyen, mert ugye ezt a BT-nek meg is kell szerveznie, és az nem 5 perc.
    Tökéletesen igazad van, két változó van még a dologban, a 2 hónapon belül megjelenő Dream Pack és a vele érkező nagy Update az új funkciókkal, valamint hogy a következő menetre szeretnénk végérvényesen megoldani a weblap elérési problémákat. Illetve ezen felül szeretnék majd tartani egy nagy össznépi kerekasztal beszélgetést a rendszeres résztvevők között, hogy levonjuk közösen a tapasztalatokat, tanulságokat és hogy eldöntsük mehetünk-e élesbe az AC-val és a bajnoksággal.

    Tudni már, hogy az utolsó ADD-ON pálya mi lesz? Mert nem láttam erről szavazást.
    Szavazás lesz, rövidesen kiírom.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 22. 12:23.

  3. #28
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tökéletesen igazad van, két változó van még a dologban, a 2 hónapon belül megjelenő Dream Pack és a vele érkező nagy Update az új funkciókkal,
    Nem tudom mit fogtok belőle tudni hasznosítani a két GT3on kívül.
    Nem hittem volna h ezt mondom, de a GT6 a limitek szabályozásával azért jóval szélesebb palettán belül tud összehozni 4-5 autót

    Az én szavazatomat - és a DLCt- mondjuk megvette már előre az Alfa 155

  4. #29
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    De nehogymá megint GT3 legyen. ☺
    Lehetne pl 92es DTM. DLC-ben jön a merci. BMW és a Sierra meg már adott. ✌

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    De nehogymá megint GT3 legyen.
    Lehetne pl 92es DTM. DLC-ben jön a merci. BMW és a Sierra meg már adott. ✌
    Az én elképzelésem az, hogy mielőbb szeretném betölteni az űrt, ami a GT Legends bajnokságunk befejezésével keletkezett, és indítani egy olyan AC bajnokságot (is), ahol kiélhetjük a régebbi verdák iránti szenvedélyünket. Emellett természetesen megmaradna a modern irányzat is... a konkrétumok kialakításába pedig természetesen be fogunk vinni Titeket is, hiszen a lényeg az, hogy Nektek tetsszen majd a dolog.


    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mit fogtok belőle tudni hasznosítani a két GT3on kívül.
    Nem hittem volna h ezt mondom, de a GT6 a limitek szabályozásával azért jóval szélesebb palettán belül tud összehozni 4-5 autót

    Az én szavazatomat - és a DLCt- mondjuk megvette már előre az Alfa 155
    A fentiek fényében én ezeket már nagyon várom: Alfa Romeo GTA, Alfa Romeo 155 V6 TI, Mercedes 190 E 2.6-16 Evolution 2
    ...és azon töröm a fejem, hogy tudnánk ezeket méltó módon jó alaposan kihajtani.

    Ami a plusz egy GT3-as autót illeti, azzal is fogunk kezdeni valamit, ha Ti is úgy akarjátok... bár megmondom őszintén, szerintem az tévhit, hogy attól lesz színesebb és izgalmasabb egy bajnokság, ha minél több fajta autó van benne. Viszont amire nagyon kell majd figyelnünk, hogy ne aprózzuk szét túlságosan a mezőnyt különböző szériákkal, minden igény nem tudunk majd egyszerre kielégíteni, hanem az is fontos szempont lesz, hogy együtt tudjon maradni a társaság (még ha az aktuális autó nem is mindenki kedvence), mert érdemi versenyeket csak úgy lehet vívni, ha van elég méltó ellenfél. Ami pedig az egyéni kívánságokat illeti, igyekszünk a jövőt úgy intézni majd, hogy idővel mindenki sorra kerüljön... viszont 10-15 fős mini bajnokságoknak szerintem nincs értelme belekezdeni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 23. 14:02.

  6. #31
    Srácok a Barcelona-i pálya honnan tölthető?
    Csak mert hétvégén futam és egy kört sem tudtam menni..

  7. #32
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok a Barcelona-i pálya honnan tölthető?
    Csak mert hétvégén futam és egy kört sem tudtam menni..
    Minden versenynek van külön topic-ja!
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post200121

  8. #33
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Minden versenynek van külön topic-ja!
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post200121

    Köszi!

    Az első oldalon kerestem volna, de még nem volt bele rakva a topic linkje.

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kiírásra került a szavazás az utolsó forduló helyszínét illetően, a választható pályák a Ti javaslataitok alapján kerültek fel a listára:

    AC GT3 Tesztkupa - Pályaszavazás

    Mindenki 3 pályára adhatja le a voksát, a szavazás vasárnap este 7 órakor kerül lezárásra!
    Ne feledjétek, vasárnap este 21:00-kor pedig futam: AC GT3 Tesztkupa - Barcelona

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kedves versenyzők!

    Elérkeztünk a GT3 Tesztkupa utolsó fordulójához, amely holnap este kerül megrendezésre Suzuka-ban:
    AC GT3 Tesztkupa - Suzuka

    A bajnokság aktuális állása az utolsó forduló hivatalos végeredményének kihirdetése előtt:
    AC GT3 Tesztkupa - Pontverseny
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 14. 12:23.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •