Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 48 (48 összesen)

Téma: HTCM8 - Pannonia Ring

  1. #26
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    SZERVERBEOSZTÁS!!!

    "A" szerver (GTR-Masters.hu #1): Prekvalifikáció szerint 1.-25. helyezett:

    Verpelethy József--> Kazinczi Zoltán


    "B" szerver (GTR-Masters.hu #2): Prekvalifikáció szerint 26.-39. helyezett:

    Szeredi Norbert--> Szente János


  2. #27
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Ez finoman szólva katasztrófa volt!!! Kezdve azzal hogy TELJESEN szabálytalan volt a rajt... Nálam 60-nál volt a limiter, de 70-nel is lemaradtam, aztán persze mindenki elmegy. Illetve szét is volt laggolva a rajt is, meg utána is rengeteg lag volt.... Azt csak mellékesen említem meg hogy a Q1-es gyors körömben vki 30-al kószált az ideális íven ahol 200 felett megyünk.... Most eléggé elment a kedvem, mert tetszik a pálya és készültem is rá.

    (Egyébként nem értem ha már 2 szerver indul akkor miért nem lehet félbe vágni a mezőnyt, hogy a B szerveren is legyen meg a létszám meg az A-n is élvezhető legyen menni (lagra gondolok))
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2014. 12. 10. 23:26.

  3. #28
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Igen, sajna Prost nem limiterrel ment a repülőrajtnál

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Íí, ez nagyon klafa volt!
    Az elsőn valóban furcsi volt a rajt. Lemaradtam, aztán kikapcsoltam a limitert, erre zöldzászló, nemvolt pofám többet előzni.
    R1-R2 végig védekezős, mögöttem gyorsabb járművezetők. Pejvajó csaták voltak, és szinte kizárólag tiszta manőverek amerre láttam. Első versenyen Tomcy-t akasztottam meg, szerintem tisztavolt, csak túlmentél, eldobtad az ismeretlenebb íven, esetleg félve tőlem. Megmég Petryx is a tükröm része volt sokáig. Ő is volt hogy már elöttem is volt, de visszagyüttem. Huszival kanyarokon keresztül tekeregtünk egymás mellett. Aztán jött Prost. Sötét leves. Sajna megakadt rajtam, részben bűnös vagyok, gyönyörű előzés lett volna, bevállalós. Nem voltam teljesen partner. Sorry. Innen komorkásabban márcsak végigmentem.

  5. #30
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Elnézést mindkét futamon megpöcköltem hátulról valakiket a másodiknál Bognár Danit, sajnos nem lassított le odáig kellőképpen a vas. Egy perccel nyolc előtt csak leneveztem, nem akartam mert már nem játszom igazán nem is volt stabil settem. A nyolcadik kör után elment az a maradék tapadás is ami igen kis jelét mutatta addig bezárólag is és nagyon kínlódtam, ellenben a frontos autók meg jöttek rendesen ki a fene érti ezt? Ott a hajtás és a kormányzás egy keréken és nekem lesz korcsolyapálya a placc...tiszta ideg voltam plusz az ilyen rontások utáni felgyorsulásnál 3-4 autó elment tovább mélyítve az érzelmi árkot melynek az alján voltam amúgy is....
    A király nem Elvis volt...

  6. #31
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, sajna Prost nem limiterrel ment a repülőrajtnál
    Ja, ezt jól elbactam , annyira figyeltem a zónát, hogy totál elfeledkeztem róla, és 72-vel mentem, most néztem vissza. Elnézést mindenkitől.
    Amúgy a R1 úgy a táv 2/3-áig elég sima volt, utána viszont elmelegedett a bal hátsóm és a bal első is elkezdte, emiatt elég horror lett minden kigyorsítás. A R2 nagyon jó volt, kemény csaták voltak, koccok, minden, aztán amikor már elérhetőnek tűnt a dobogó, akkor az egyik körben Kristóf nem tudta tartani a T1 -ben a belső ívet és lesodort a fűre. Visszaestem a 13. helyre, onnan még a 9.-re vissza tudtam kapaszkodni, de az elb@szott rajt meg ez az eset így együtt eléggé lehangolt most.

  7. #32
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Gyííííhááááá!
    Vééégre... micsoda futam volt!

    Q: Aránylag simán besétáltam a Q2-be, aminek nagyon örültem, de az egyetlen körös nyomdnekiteddoda nem szokott menni, sebaj, bent a 10-ben!

    Q2: Sikerült futni egy makulátlan kört és a lehető legjobbkor összerakva PB! 3. rajthely! Juppiiijj!

    R1: Közeledvén a rajt zónához nem értettem hogy ha benyomom a limitert miért távolodik az első sor... kikapcs, visszakapcs, kikapcs, visszakapcs és szerencsére pont kikapcs amikor Zöld zászló, de még így is buktam pár helyet.
    No para! 8-ban végezni, ez volt a cél! Na ezután egy bitang jó meccs vette kezdetét. (ezúttal Dani csapattárssal babrált ki a technika, leszakadt a szerverről az első körben )
    Kristóf foggal körömmel ragaszkodott a 3. helyhez, én meg nagyon szerettem volna elvenni tőle! 5-6 kör után egyetlen apró hiba és Tomcy már be is előzött.
    Később szerencsére nála volt a hiba, mi vissza... nem akartam semmi fölöslegesbe belemenni mert bőven szuper volt az elmúlt időszak után a 4. hely is, de néhány helyen Kristóf sokkal lassabb volt, bírkózott a technikával így be be szúrtam, aztán persze csak összeértünk, ki kellett engednem a fűre, de legalább elegánsan elengedtem Szeghy csapattársam, aki úri ember módjára két körrel később hasonló szépen vissza engedett! Pacsi! 5. hely!

    R2: Közepes álló rajt... na de ami ezután jött... talán nem túlzás hogy életem egyik legjobb csatája következett, úgy 9 körön keresztül egymáson! Volt hogy másodpercen belül kanyarogtunk hatan! Huszival nem láttam értelmét kakaskodni, gondoltam majd csinálja az utat, de egy darabig vele is tudtam menni és tartottam mögöttem Prostot. Lélekmelengető néhány kör volt, igazi túraautós csatákkal!
    Volt hogy öten estünk be a kanyarba és figyelt, vigyázott mindenki! Itt volt egy lökésem Huszin, de csak hogy érezze a törődést! Szerencsére baj nem lett belőle, elnézést érte!
    Aztán jöttek a hibák, szerencsére ezúttal nem nálam, aránylag stabilan tudtam róni a köröket. Prost és Kristóf csatáját páholyból figyeltem... hátha... és hátha, jött a kocc én meg el és 4. hely!

    A tavalyi fiaskó után egy iszonyatosan élvezetes és eredményes Pannnónia ringi futam volt számomra ami külön öröm az utóbbi idők szerencsétlenségei után, főként mert egy nagyon nehéz pályának tartom és valahogy sosem állt össze igazán! Hát most szuper volt!

    Gratula mindenkinek aki végig ért és eddig csak kértük, pedzegettük, emlegettük de most már követeljük a csapatbajnokság beállítását! szabibazdmeg!

    Jövő héten Monza!?


  8. #33

    Replayek

    Felkerültek a replay-ek.
    Természetesen az óvás topikban is megtalálhatók.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 12. 11. 00:51.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #34
    Ságodi Dániel Versenyző Godi logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    43
    Én nem annyira éreztem ezt a pályát,egyszerűen nem találtam meg a ritmusát.Gondoltam,hogy benne van a pakliban hogy kevés ponttal távozom,de hogy ennyire kevéssel,azt nem hittem volna

    Q1:mentem néhány kört,aztán Peti szólt,hogy iszonyatosan laggolok.Gyors reset,nagyjából megoldódott a probléma,sikerült futni egy 5. időt,ha jól emlékszem.Több nem is volt benne,mákos kör volt.
    Q2:elindultam a superpolera,az éles köröm közepén elkezdtek jönni az idők.Egy normális körrel nem lesz olyan rossz helyem-gondoltam.Végül P4,ami elég jó,tekintve,hogy nem tudtam pontosan mit várjak.Talán másoknak sem feküdt annyira ez a pálya.
    R1:A felvezető picit gyors volt,de semmi extra,a rajtot benéztem,mert én is a limiteren próbáltam menni,de aztán addig bambuláztam körbe,hogy mire feltűnt, zöld zászló van,addigra Kristóf lényegében kikerült kb 15 km/h sebességkülönbséggel.Petivel mentünk T1-T2-ben,aminek a kijáratán elengedett.Próbáltam kicsit belehúzni,de nem adta ki sehogyan,itt-ott elfinomkodtam a féktávokat,máshol meg lecsúsztam az ívről ,így utol is értek.A második körben az S kanyar végén Tomcy el is ment valakivel,aki mögé csapódott,utána az éles visszafordítónál pedig előjött ugyanaz a jelenség,ami a napokban többször:Egyszer csak eltűnik mindenki,egyedül kőrözök a pályán,méri szépen az időmet,de mintha offline lennék.#&@$!bzmg....Nyilván a kapcsolatommal van a baj ("vidéknet",4 Mb/sec sáv lefelé -elvileg-,ráadásul két falon keresztül wifin kapom a jelet.Speedtest szerint most 17ms ping,lefele 4,felfele 0,5 Mb a sávszélesség,de hogy mennyire állandó,ki tudja..)Amikor elkezdődik az időmérő,akkor a családból mindenkit leterelek a netről,így a laggal már nem szokott probléma lenni,a megfelelő sáv megvan,de hogy miért szakadt meg a héten többször is a net pl gyakorlás közben is,arról fogalmam sincs.Tudom,hogy az lenne az igazi,ha kábelen jönne a net,de se fúró ,se kábel,se semmi.Eddig egyébként ilyen megszakadás nem is volt,az elmúlt néhány napban kezdődött.
    Van valakinek bármilyen ötlete,hogy hogyan tudnám ezt megoldani és mi okozhatja?Használjak erősebb wifi antennát?drivert,firmwaret frissítsek?Szóljak a szolgáltatónak,hogy akadozik a jel? /ha offtopic,akkor bocsi/
    Remélem Monzára megjavul a dolog.Örülnék,hogy egy hét múlva újra futam,de kicsit tartok attól ,hogy addig nem lesz jobb a helyzet.Szerencsére a csapat rengeteg pontot szerzett,gratula Petinek és Rolandnak,le a kalappal,szépen mentetek!

  10. #35
    Ha rommá gyakoroltam volna magam, most nagyon morc lennék. Így talán csak egy kicsit...

    A B szerver megint családias létszámúra sikerült, amit én személy szerint nem bánok.

    A Q-k viszonylag jó sikerültek, egyetlen meglepetés az volt, hogy a Q2 utolsó pillanataiban még beesett elém a 2. helyre Szeredi Norbi, de ezt csak akkor vettem észre, amikor a 3. helyen találtam magam a rajtrácson... néztem, hogy ez meg mi a ...?

    Az R1 nagy része viszonylagos nyugiban telt a második helyen. Misi meg egyre csak távolodott... inkább a tükröt figyeltem, ott több látnivaló volt. Végül P2.
    R2-n is szépen potyogtak az emberek, így a 3(?) helyről sikerült gumifalba csapni az autót a futam féltávjánál. Defekt bal elől... b+
    [esc]

    Jó lett volna ezt is behúzni legalább a 3. helyen, de hát ez van...
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 12. 11. 11:32.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  11. #36
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Idézet Eredetileg Godi írta Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek bármilyen ötlete,hogy hogyan tudnám ezt megoldani és mi okozhatja?Használjak erősebb wifi antennát?drivert,firmwaret frissítsek?Szóljak a szolgáltatónak,hogy akadozik a jel? /ha offtopic,akkor bocsi/
    Én első körben kideríteném: szolgáltatóval, wifivel, vagy valami mással van a baj. Erre a legjobb megoldás egy kölcsön kábel, akár 20-30 méter is lehet, a hossz nem gond.

  12. #37
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Én első körben kideríteném: szolgáltatóval, wifivel, vagy valami mással van a baj. Erre a legjobb megoldás egy kölcsön kábel, akár 20-30 méter is lehet, a hossz nem gond.
    Bizony, egy kábelnél nincs jobb.
    (Wifi esetén esetleg érdemes azt is menézni – ha eddig nem volt –, hogy milyen csatornákat használnak a környéken és belőni az automatikus csatornaválasztást egy olyanra fixen, amit nem használ senki.)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  13. #38
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Hali! Én egy fél évig küzdöttem a wifi-vel de sosem volt az igazi finoman szólva.A végleges megoldás a kábel lett. Azóta semmi ilyen gondom nincs

  14. #39
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Hogy is mondjam, azt hiszem eddigi bmw-s pályafutásom legizgalmasabb versenye volt.
    "A" szerver
    Q1: sikerült a top 10, bár a prequalis időmtől elmaradtam.
    Q2: megmondom őszintén kicsit elnéztem az időt és csak 3 perccel az időmérő vége előtt gurultam pályára, így nem volt időm befejezni a körömet, bár tegyük hozzá, hogy nem valószínű, hogy a 10. helynél jobbra futotta volna.
    R1: a repülőrajt most nem sikerült túl jól, az első kanyarban pedig pont előttem lett kiforgatva egyik vw-s versenyzőtársam, akit nem tudtam kikerülni, rögtön buktam is 3 helyet. Majd egy kemény csata kezdődött előttem a szuperül rajtoló csapattársammal. A 9-10. helyen haladtunk és gyorsabbak is voltunk valamivel, mint az előttünk haladó és csatázó kettős, de megelőzni sajnos nem sikerült Őket. Nekem viszont sikerült hibáznom és egy kicsit belecsúsztam a csapattársam kicsi kocsijába, amiből kipördülés lett a vége a Részéről, itt is bocsánatot kérek érte!!! Majd bevártam, így a végén 19-20. helyen értünk be.
    R2: jól sikerült a rajt, viszont valaki (még nem néztem meg a replay-t) leszorított, annyi bizonyos, hogy vw-s volt. Az első kanyarban most kivételesen nem fóvés-t löktek, hanem hondást, ismét elém sikerült befordulni, -4 hely. És ezt követően óriási hajrá következett, remek kis csatákkal és tökéletes körökkel (már, ami engem illet). A gumik fantasztikusak voltak, köszönöm a Bridgestone-nak . Az utcsó körre sikerült befogni Pfennig Kristófot, de megelőzni már nem volt időm, így maradt a 6. hely.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  15. #40
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    Gyakorlatilag a második futam vége volt izgalmasabb számomra, de nem csak a kopott gumik miatt.

    Egyébként szinte végig estem-keltem a pályán, ami kiábrándító, mert nem ez volt az első versenyem itt, illetve kicsit többet készültem, mint múltkor Monaco-ra.
    Lag nálam is volt, a legzavaróbb akkor volt, amikor fordultunk a célegyenesre és próbáltuk felvenni a formációt, de futam közben is volt egy két érdekesebb jelenet...

    A következő pálya Monza lesz, többnyire ismerem. Remélem, hogy akkor is összejön az "A" szerver illetve egy jobb eredmény.

  16. #41
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Én első körben kideríteném: szolgáltatóval, wifivel, vagy valami mással van a baj. Erre a legjobb megoldás egy kölcsön kábel, akár 20-30 méter is lehet, a hossz nem gond.
    Szerintem is próbáld ki kábellel aztán ha úgy jó, akkor javaslom a powerline-t, de az fontos, hogy ugyanazon a fazison legyenek mindkét helységben a konnektorok.
    Nekem kb 2 éve powerline van teljesen stabil, de előtte én is sokat szívtam a wifivel. Vettem erősítős antennát meg mindent, de semmire nem mentem vele.

  17. #42
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Íí, ez nagyon klafa volt!
    Az elsőn valóban furcsi volt a rajt. Lemaradtam, aztán kikapcsoltam a limitert, erre zöldzászló, nemvolt pofám többet előzni.
    R1-R2 végig védekezős, mögöttem gyorsabb járművezetők. Pejvajó csaták voltak, és szinte kizárólag tiszta manőverek amerre láttam. Első versenyen Tomcy-t akasztottam meg, szerintem tisztavolt, csak túlmentél, eldobtad az ismeretlenebb íven, esetleg félve tőlem. Megmég Petryx is a tükröm része volt sokáig. Ő is volt hogy már elöttem is volt, de visszagyüttem. Huszival kanyarokon keresztül tekeregtünk egymás mellett. Aztán jött Prost. Sötét leves. Sajna megakadt rajtam, részben bűnös vagyok, gyönyörű előzés lett volna, bevállalós. Nem voltam teljesen partner. Sorry. Innen komorkásabban márcsak végigmentem.
    Nagyon megszívtam azt az esetet, későn tudtam fékezni, mivel ott voltál vagy is gondoltam hogy ott vagy(nagyon is jól) így nem tudtam időben befordulni, így későn fékeztem és még le is sodródtam, ami a nagyobb gond volt, hogy a köcsög játék az autókuplung kikapcsolása miatt levált üresbe, és így pont amire megálltam raktam 1-be de ott meg lefulladt, szóval nagyon nagyon mérges voltam, mert azt a 3. helyet kár volt elbukni.
    Amúgy ahogy néztem, majdnem oldalba vertél a kocsid seggével ahogy keresztbe tetted a jobbos törésbe.

  18. #43
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ahogy néztem, majdnem oldalba vertél a kocsid seggével ahogy keresztbe tetted a jobbos törésbe.
    Öö igen, az elég érdekes hogy a mellettem lévő kocsit a seggemmel megtudom lökni. Tiszta Kardashian...

  19. #44
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Az első futammal mi lett a táblázatban?

  20. #45
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futammal mi lett a táblázatban?
    Tudunk róla, javítás alatt van a dolog, elnézést kérünk hamarosan jó lesz.







  21. #46
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Tudunk róla, javítás alatt van a dolog, elnézést kérünk hamarosan jó lesz.
    Okker

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futammal mi lett a táblázatban?
    Javítottam az eredményeket, aki hibát lát, az szóljon!

  23. #48
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Kikerültek a Pannonia Ring-i büntetések a megfelelő topicba:

    HTCM8 - Pannonia Ring Büntetések







Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •