Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 105 (105 összesen)

Téma: HTCM8 - Monaco

  1. #101
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Arra gondolsz amikor én előztelek meg? Akkor Ti akadtatok össze előttem Danival én meg ezt kihasználva mentem el melletted. Akkor is azért értünk össze mert védeni akartad előlem a poziciód és be akartad húzni belülre a kocsit, csak én már melletted voltam.

    https://www.youtube.com/watch?v=miOm...8Ls-C2MiteZiuA

    Ezzel szemben amikor te előztél, eleve te csináltál magadnak helyet azzal, hogy elfékezted magad és mindkettőnket meglöktél. Mert nem csak Danit, engem is. A videón tisztán látszik. Az elfékezésed után egyáltalán nem kellett volna tovább harcolj abban a kanyarban a pozicióért. Mert nem kicsit fékezted el, hanem rendesen túlcsúsztál volna a hanyaron ha nem állsz meg rajtunk.

    Majd a kijáraton lehet hogy egyenesen álltál, de ahhoz, hogy egyedül, az ideális íven menj. Csak épp még ott voltunk ketten melletted, így pedig már elég rossz irányba állt a verdád.



    https://www.youtube.com/watch?v=jCLq...teZiuA&index=1

    Melléklet 10224


    Daninál nem az 1-1 eset a büntetendő, hanem végig kellene nézni a komplett futamát, hogy látszodjon, hogy mennyire sportszerűtlenül védekezik. Poziciót nem vesztettem vele, ezért sem óvtam.

    Ezzel szemben mi az első helyért meccselünk, éppen ezért magasabbak az elvárásaim, hogy szabályosan előzz meg, mert épp az egymás ellen megnyert pontok a legfontosabbak. Így ha úgy érzem, hogy szabálytalanul előztél meg, akkor nyilván onnantól a saját érdekeimet nézem és elkezdek pontokban gondolkodni, ezen szerintem semmi meglepő nincs Számomra teljesen egyértelmű a videó alapján az eset, de úgyis a BT-n múlik, hogy nekik mi fér bele.
    Nem arra gondoltam amikor megelőztél mert abban nem volt semmi gond, és ott a falazás után ösztönössen befele huztam a kocsit mert nem akartam a falon menni nehogy valami bug miatt beakadjon a kocsi aztán meghaljon a motorom mint tavaj az utolsó futamon ami a dobogoba került, hanem hogy Dani miket csinált velem, a féktávon irányváltás, leszoritás, bevágás, stb.

    Amugy az hogy kicsit ment a segge a kocsinak féktávon nem jelent semmit nálam sokszor van ilyen főleg a futamok 2. felében, ha megcsuszás nélkül tolom meg egy kicsit Danit akkor is ugyan az a helyzet.
    De ez a lökés akkor is apró volt csak az eleve nagyobb tempó miatt ami miatt amugy sam tudott volna Dani az iven fordulni ment tovább egy kicsit.

  2. #102
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    .. hanem hogy Dani miket csinált velem, a féktávon irányváltás, leszoritás, bevágás, stb.
    Ja az más, az érthető épp előttem akcióztatok, láttam minden húzását.



    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    De ez a lökés akkor is apró volt csak az eleve nagyobb tempó miatt ami miatt amugy sam tudott volna Dani az iven fordulni ment tovább egy kicsit.
    De pont ez a lényeg, hogy Dani is elmérte a féktávot, és akkor te mennyire elmérhetted, ha még így is tudtál lökni rajta . Ez a része nem is rám tartozik, hanem csak az, h én egy poziciót vesztettem és nem nagyon értem, h miért gondolod azt, hogy engem szabályosan előztél meg, főleg így utólag is visszanézve. Nah de ez van. Kicsit túl lett tárgyalva, ezért raktam be videót, mert a szövegből senki nem érthetné, hogy mi történt, videóból meg nagyjából le lehet szűrni a történteket.

  3. #103
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    "B" Szerver

    Rövid beszámoló a szerdai futamról.

    Viszonylag kevés időt fordítottam a felkészülésre, viszont az elején feltűnt, hogy valamilyen okból az autót erre a pályára nem sikerült jól beállítani hiszen kb. 4mp-re voltam a top időtől az átlag megszokott 2mp helyett.

    Q1: amint kiléptem a boxból rögtön megjött a topicban korábban taglalt nVidia effektus, mivel egyedül nem volt ilyen probléma, de most a pálya egyes részein mikroszaggatást tapasztaltam így 2 kör megtétele után inkább kiléptem és levettem az élsimítást 0-ra hátha segít a gondon (segített). Mikor visszaléptem már csak 10 perc volt hátra gyorsan a pályára hajtottam, de egy szerencsétlen eset miatt (egy TKP-és kocsi fordult meg előttem a falban) már gyors kört nem tudtam futni. Végül 3 perccel a vége előtt összedobtam valamit, de messze elmaradt a PB időmtől. P:8

    Q2: nem sikerült túl sokat gyorsulni és az sem nagyon kedvezett, hogy a pálya brutális módon kezdett melegedni. P:7

    R1: a pálya továbbra is melegedőben volt hiába fújtam fel a gumikat a futam végére már nem volt gumi amin begurulhattam volna, de ne szaladjunk ennyire előre. A felvezető körön sajnos megint történt valami az alagútból kiérve elsötétült a képernyő és 1x-er csak az utolsó 12 helyen találtam magam. Nem akartam visszavenni a helyem így maradtam hátul, szegény Molnár Laci lehet szívrohamot kapott mikor megjelentem hirtelen előtte, sajnos a rajt sem sikerült túl jól nem volt formáció sem hátul és én is szerintem megelőztem 1 embert aki előttem volt a hátulja nagyon szét volt szakadva sajnos. Eljöttem a 11-dik helyen aztán próbáltam beleadni mindent, de 2-dik körben falaztam a célegyenes előtti kanyarokban így elment Molnár Laci és Srankó Andris is. Ezután a nehezen is de csak legyűrtem Andrist az alagútban majd üldözőbe vettem a többieket akik folyamatosan hibáztak és szép lassan előrejöttem a 8-dik helyig. Ezután "csapattársam" Hegyi Zsolt előre engedett, mert sajnos egy korábbi balesetben megsérült az autója illetve Lehoczky Dávid falazott és így már a 6-dikként kezdtem a verseny utolsó harmadát. Minden azé és jó volt az uccsó körig ahol sikerült egy féktávon elmérni és a falba vágódni szerencsére az autó még ment, de buktam 3 helyet miatta, majd a célegyenes előtti a kanyarokban Fári Dani is előreengedett (ezúton köszönöm neki is ) így kerültem az aranyat érő pozícióba a 2-dik futamra. P:8

    R2:
    a rajt pocsékul sikerült az első helyről, Béla barátom sokkal jobban kapta el a lámpák kialvását mint én úgy hogy meg kellett elégednem a 2-dik hellyel a T1-után. Ezután körökön keresztül Bélát üldöztem az első helyért, de jó tempót tudott autózni és folyamatosan szakadt el tőlem. Mögöttem az első 3-4 körig Sass Norbi-Farkas Tomi kettős a lökösömön autózott, de egyszer csak eltűntek és kicsit megnyugodhattam, de aztán jöttek ezen az estén számomra nem az első és utolsó hibázások amiket ez a pálya nem torreál túl jól, így a futam végére megint megkaptam Norbiékat. Sajnos itt történt egy nem várt incidens Norbi részéről, de ez benne volt a pakliban nagyon közel autóztunk egymáshoz és az alagút kijáratánál lévő sikán előtt elfékezte magát és a megpördített ez 2 helyembe került sajnos, és még a végére megkaptam az első futamon nem sokat nyerő Illés Andrist a nyakamra aki végül megint az utolsó körös hibázásomért büntetett a T1 utáni emelkedőn elment mellettem, majdnem az 5-dik hely sem lett meg mert voltak még akik úgy gondolták ha már ilyen béna f*sz vagyok hogy a falnak verem az autót "akkor lenyomom én is stílusban" próbált megelőzni, de ha egy hajszálon is múlt megtudtam tartani a befutónál a helyet. P:5

    Összességében tetszett is a futam meg nem is erre a szűk pályára szerintem nem valók túraautók, de ettől függetlenül jó versenyek voltak és külön köszönet a "B" szerveres fiúk korrekt versenyzésért ha nme is voltunk sokan, de különösebb tömegbaleset nélkül lezajlottak a futamok. A csapatársaknak is gratulálok, mert a nehézségek ellenére azért igyekeztek a tőlük telhető legjobb teljesítményt hozni, de most sajnos nem jött ki nekik sem a lépés. Sajnos egy társunkat (Szente Jani) nélkülöznünk kellett technikai probléma miatt, de reméljük a következő futam már megint tud jönni.

    És a végére külön Gratula kedves barátomnak és szervező társamnak Prill Bélának a 2-dik futamos győzelemért, megérdemelted szép győzelem volt "Mester" úr







  4. #104
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    ...És a végére külön Gratula kedves barátomnak és szervező társamnak...
    A végén még elpirulok. Köszi!


    Jópár körön keresztül néztem kb fele-fele arányban a pályát magam előtt és mögött...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  5. #105
    Szűcs Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Város
    Lábatlan
    Életkor
    53
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.instructables.com/id/How-...vlddmkm-Error/

    Ezt dobta rá a google elsőre. Felül tudsz lépkedni a 9 steps-nél. Egy próbát megér. Nem néztem végig.

    Csak ezen a pályán csinálta... Pannonia ringel semmi probléma (minden driver és windows azonos az előző verzióval)

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •