Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (105 összesen)

Téma: HTCM8 - Monaco

  1. #76
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Q: Elqrtam, mert mikor nekiindultam volna, rájöttem, hogy még a vizes gumi fenn. Mivel a boxot nem hagytam el, bíztam benne, hogy visszaléphetek módosítani a setupot, de ez nem jött be, így mért kör nélkül a kiváló 9. pozíciót foglaltam el.

    R1: Érdekes rajt volt, mikor mindenki ráállt a gázra, akkor én ugyanezt tettem a fékkel . Nem tudom mi volt elől, de még így is felkoccantam Sharkra, de szerencsére nem lett belőle gond. Viszont így meglassulva reménytelennek tűnt a T1 túlélése ezen a pályán, de szerencsére mindenki figyelt, így nem lett gond. Utána az utolsó körig Sharkot üldöztem igazi előzési lehetőség nélkül - párszor beköszönve a hátsójába , bocs a koccokért - aztán az utolsó kör elején a T1-ben akció volt előttem, ennek köszönhetően a meglassult kollégákat sikerül kikerülni a szalagkorláthoz simulva és behoztam 7. pozícióba a gépet.

    R2: Közepes rajt a 2. helyről, a Rivageban megtoltam kicsit Szécsy Szabolcsot, elnézést érte, de vissza is engedtem, majd a Mirabeau-t kicsit elfékezte, így ott sikerült bebújni és megvolt a pole. Utána odaléptem neki, hogy mire Huszi átvergődik a mezőnyön, legyen némi előnyöm, de Monaco hozta a formáját, nem nagyon tudott előzni senki, így tök egyedül végignyomva behoztam 1-be a gépet.

  2. #77
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    "A" szerver

    Q: Hát szenvedtem nagyon, nem tudtam összerakni normális kört. Mikor korlátnak "csaptam" akkor elvettem és új kört kezdtem. 3 perccel a vége előtt tudtam futni egy értelmes kört, 14 helyre volt elég.

    R1: Féltem a rajttól és az első pár körtől. Nem hiába, olyan tülekedés alakult ki a lassú kanyarokban hogy azt sem tudtam merre húzódjak, ki-merre-hogyan-mikor van. El is mentek mellettem páran, nem tudom, biztos túl óvatos voltam, de nem akartam a lassú kanyarokban beszúrni, ahol mindenki vagy 10 km/h sebességgel próbál elfordulni. Aztán pár kört viszonylagos nyugalomban sikerült megtenni, amikor is Suput Zsolt csapta oda magát a palánkhoz a sikánban, persze elkerülni nem tudtam már. Én is megpördültem, forgalommal szembe, gyorsan hátramenet, hogy ne legyek annyira útban, de mire a gázra léptem megérkeztek vagy 5-en, kaptam rendesen, futómű, defekt, minden. Szerencsétlen helyzet volt, elkerülni nehéz lett volna. Szépen betipegtem a boxba, kaptam egy fullos szervízt, alvázmosással és megindultam a többiek után. Esélyem sem volt persze, a vége felé Huszi megérkezett, elengedtem és követtem (már amennyire tudtam). Végül 22. hely.

    R2: Rajt, megint para, lökdösődés mindenhol, beszúrás ott ahol szerintem nem kellett volna erőltetni (szerintem). Aztán Madarász Krisztiánt követve "autókáztam", Suput Zsolttal a hátsómban . Aztán bekövetkezett gondolom én Krisztián leszakadása, mert iszonyatosan elkezdett laggolni, vagy fél percen át, koccoltam is, próbáltam más íven menni, ugrált az autója össze-vissza, majd 1szercsak eltünt. Aztán hibázgattam kicsit, Zsolt el is ment mellettem, utána már én kóstolgattam, de nem hibázott olyan hogy be tudjak bújni mellé, szóval bejöttem a 17. helyre talán.

    Hát ez a pálya nem volt valami alkalmas erre a versenyre szerintem. Illetve nem is a pálya miatt, voltak olyanok akik nem vették figyelembe a forgalmat, és bebújtak, betolták magukat. Illetve láttam olyat is hogy egymás mellett mennek az első kanyar utáni emelkedőn, egyikük kb fél autóhosszal előrébb, és egyik sem enged, az előrébb lévő nem hagy helyet, a hátrébb lévő pedig ezt látva nem veszi el egy pillanatra és sorol be mögé. A vége pedig hogy keresztbe áll az előrébb haladó, mellettük meg 2-3an így elmennek. Na lehet én vagyok túl engedékeny, de szerintem ilyenkor jobb előzékenynek lenni, ha nem ismered a másikat akkor inkább a biztosabb dolgot kellene használni, legalábbis ezen a pályán. Persze ez csak az én véleményem. Aztán lehet majd megkapom hogy én sem vagyok engedélyek

    Persze akinek nem inge ne vegye magára, vannak nagyon korrekt emberek (szép számmal) akikkel öröm a csata!
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  3. #78
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Hát ez elég kemény volt, sok vonatozással, védekezéssel.

    Qual magamhoz képest jól sikerült.

    R1: A rajtot jól kaptam el, sikerült 1 helyet javítani, aztán Danit kínoztam egész verseny alatt, és az utolsó körben sikerült megelőzni, sajnos ő ahogy a külső ívről kanyarodott nekemhúzta kicsi a kocsit és kiment miatta a segg.
    Így meglett a 2. hely.

    R2: Na itt volt minden, a rajtnál sikerült feljönni 2 helyet, majd Rácz Dani becsukta az ajtót. Lefele a jobbos visszafordító elött féktávon behúzta elém a kocsit, így megtoltam, ami miatt az elötte lévő bmw-s elé került, én nem előztem meg mert nem lett volna szabályos. Utána nagy nehezen sikerült egy hiba után megelőzni és megint Dani mögött voltam aki nem túl fair módon zárogatta az ajtókat, volt hogy bedugtam a kocsi orrát és ráhúzott addig amig be nem tuszkolta a kocsi elém.
    Aztán egyik támadás után Huszi megelőzött, de ő sem bírt Danival, majd késöbb amikor csatáztak vissza tudtam előzni Huszit, kisebb nagyobb koccokkal karöltve, amolyan igazi túraautósan, persze Danit nem sikerült mert ott is olyan durván zárt, hogy a kiforgást nem mertem kockáztatni, aztán utána megint csak próbálkoztam és elrontotta az alagút kijáratot így rá tudtam gyorsulni és ott elmenni.
    Így meg lett a 3. hely, ha van még 1 kör akkor lehet a 2. is meg lett volna, mert jóval gyorsabb voltam de 4 secet kellett ledolgozni 3 kör alatt ami sikerült is de támadásra már nem jutott idő.

    Amúgy jó volt.

  4. #79
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    ...egy szűk fos amin még bicikli versenyt sem rendeznék nem hogy autót...
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy jó volt.



  5. #80
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...(Az A szerver második futamának letöltési linkje nem jó)
    Mi a gond vele?
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  6. #81
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a gond vele?
    Semmi különös, csak a B szerver Q2-t tölti le

  7. #82
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Fári Danitól bocs, az utolsó körös rádcsúszásért.
    Semmi gond, sajnos akkor már csak estem-keltem a pályán, mivel már nem volt meg az autóm eleje, illetve a gumik se tapadtak. (Egyébként más is ledarálta hozzám hasonlóan az első gumikat? Nekem pl.: 40 és 44 volt a kopás a második futam végén. )

    A győzelemhez pedig gratulálok, jól mentél.

  8. #83
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi különös, csak a B szerver Q2-t tölti le
    Az azért érdekes, mert rögtön a verseny után letöltöttem és úgytűnik az A2 jött le.

    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    ...(Egyébként más is ledarálta hozzám hasonlóan az első gumikat? Nekem pl.: 40 és 44 volt a kopás a második futam végén. )
    Számszerűsíteni nem tudnám, de az biztos, hogy nekem is csak hajszálvékony, meggypiros csíkok maradtak a gumikból verseny végére.

    Idézet Eredetileg Dawe2 írta Hozzászólás megtekintése
    ...Hatalmas Gratula..
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...gratula a B-s első helyért. C megvolt, most a B, jöhet az A
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    ...Bélának szintén gratula, szépen hozta az első helyet...
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    ...A győzelemhez pedig gratulálok, jól mentél.
    Köszi Urak!
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 11. 27. 12:50.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #84
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi különös, csak a B szerver Q2-t tölti le
    Mármint ha letöltöd innen, akkor az A R2 nevü file az a B szerver Q2-je? Lehet, hogy rosszat neveztem át, bár a méretből itélve kétlem.


  10. #85
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Mármint ha letöltöd innen, akkor az A R2 nevü file az a B szerver Q2-je? Lehet, hogy rosszat neveztem át, bár a méretből itélve kétlem.
    Bocs, én nem voltam egyértelmű, az óvásoknál lévő link nem stimmel. Kiment a fejemből, hogy külön van letöltési oldal is.

  11. #86
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ehhez az elért helyezés nagyban hozzátesz.
    Amugy ha az alagut után nem lenne az a hülye sikán hanem lehetne veretni tovább a balosig egyenesen akkor legalább lenne 1 hely ahol lehet előzni. Ugy sokkal izgibb lenne.

  12. #87
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Q. Az eső jót tett az izgalmaknak az amúgyis nehéz pályán Q2ben a felszáradó pályán, mindenki sorra hibázva, végül összejött a pole.

    R1: P1 A tempóm jó volt, előzni nem nagyon lehet így kényelmesen, kockázat nélkül próbáltam vezetni, pár tizeddel sikerült növelni körönként az előnyöm így meglett a P1, viszonylag eseménytelen futamon.

    R2: P4 Nah ez már kemény volt. Rajtnál sikerült fogni 1 helyet, majd jött a végelláthatatlan vonatozás. Ez a pálya ilyen, ha valaki jól védekezik és nem hibázik kb lehetetlen előzni. Nem is eröltettem, vártam a hibákat, és lepattanókat. Lassan a 4ik helyen karikáztam, Majd jött Rácz Dani. Féktávon irányváltás, leszorítás, falnak lökés, elvesztett pozicióból beesés kanyarba, másikon elfordulás, csak így amit Tomcyval és Mátéval elszenvedtünk ellened. 3unk közül még velem voltál legkevésbé sportszerűtlen, csak láttam hogy a többiek is mit kaptak tőled. Ki lehet védekezni egy komplett futamot, főleg Monacoban, de nem így. Apránként nincs mit óvjak rajta, a komplett futamot kellene látni, ami instant megérne egy BUÁt, viszont mások nevében nem óvok. Viszont meg kell tanulnod, hogy mi az a pont amin nem illik túlmenni védekezés címszó alatt. Tomcyt viszont óvni fogom, mert az, hogy elmérted a féktávod és megbicsaklodva nekünkcsúszol, úgy hogy Danit és engem is lesodorsz az ívről, rajtunk megállva, az nálam nem a beleférős túraautózás. Emiatt tudtál csak bejönni mellénk, majd még rá is szorítottál Danira, így előztél meg. Bathurstban még elnéztem a lökést, itt már nem. Aztán meglátjuk a BT mit mond.


    Végül pedig nagy grat Prostnak, örültem h uccsó pár nap végül beestél, hogy jönni tudtál és hogy meglett a futamgyőzelem, amennyi pech ért az utóbbi futamokon

  13. #88
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    "A" szerver

    Most először sikerült az A szerveren bejutnom a Q2-be, ez köszönhető volt a vizes aszfaltnak is és hogy zárt pályán mehettünk, amit kimondottan szeretek. Sajnos a Q2-ben sikerült már az első kanyart elrontanom, pedig éreztem a bugit a lábamban. Mindegy, 10. hely.
    R1: a rajt jól sikerült, rögtön 3 előre. Majd hosszú vonatozás következett. Mihajlovics Máté a 13. körben megérkezett Rácz Danira, a kettejük csatájából úgy gondoltam profitálhatok, de Dani nagyon, sőt túl keményen védekezett, végül nagy nehézségek árán Máté el tudott menni mellette és az utolsó előtti körben én is hasonló terveket dédelgettem, fölöslegesen. Dani az utolsó körre való célegyenes ráforduló előtt úgy gondolta, hogy ha már mögém került ezt nem hagyhatja, hát be is rakta az autót, még ha esélye sem volt ott előzni. Volt egy olyan érzésem, hogy ha már nekem nem jó, hát dögöljön a szomszéd tehene is elven autózott. Ennek köszönhetően utolértek Szeghy Rolandék, de Roli a célegyenes végén belém állt, mint a gerely és nekitolt Daninak, a nevető negyedik Prost lett, aki így el tudott menni mellettünk. Egyébként bocsánat Prost az utána lévő lökésért.
    Végül 8-ik hely. Sajnos Danira túl jókat nem tudok mondani, olyan módon próbálta védeni a pozícióját, ami bicska nyitogató volt, még akkor is, ha egy szűk pálya. Ez nem védekezés, ez pankráció volt.

    R2: első helyről indulva, a rajt jól sikerült, megtartottam az első helyet, kár hogy Prost úr jött mögöttem, sejthető volt, hogy nem sokáig akar mögöttem haladni . A pöckölésért nincs gond Prost, csak utána a Mirabeau-nál rendesen bele toltál a falba. Ezt követően mögöttem a srácok jól elvoltak Rácz Dani vezényletével, aki szépen oktatta a mögötte haladókat, hogyan kell falat fogni általa. Tomcy 3 körrel a vége előtt meg tudta előzni, és bár jó tempót jöttél Tomi, annyit helyesbítenék, hogy mivel elég nagy előnyöm volt már, nem kellett neki nyomnom, így azért tudtál megérkezni főleg, mert már bőven visszavettem a tempóból . Ettől függetlenül bizonyára gyorsabb is voltál, ezt nem kétlem, csak megjegyeztem.

    Összességében jó versenyek voltak szerintem!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  14. #89
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Ami tetszett: az alagútban esett...

  15. #90
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    ...csak utána a Mirabeau-nál rendesen bele toltál a falba..
    Direkt kimentem mögüled féktávon a belső ívre, hogy ne érhessünk össze, itt nem lehetett kontakt, a kanyarkijárat az tényleg húzós volt, próbáltam is szélesíteni, de kigyorsításon nem nagyon lehet a BMW-nél hirtelen irányt váltani, mert azonnal eldobod. Igazából nem én mentem neked, hanem leszűkült a pálya és nem tudtál hova menni, én meg nem tudtam annyira szélesíteni az ívemet, hogy ne súrold a falat. Elnézést érte, nyilván nem szándékos volt.

  16. #91
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Ne viccelj, nincs gond, tudom hogy korrekt pilóta vagy ! Kicsit leszorítósnak éreztem, de az is tény, hogy szűkült a pálya, a bömös pedig valóban nem szereti a gyors irányváltásokat. Megérdemelten nyertél, gratula hozzá és Huszinak is az első futam győzelemért.
    Egyébként most visszanéztem a 2. futamot és Tomcy sem volt ám sámli. Nagyon keményen és sokszor koccoltad Huszi lökösét. Azzal is egyetértek, hogy Dani ellen nem nagyon van mit óvni, egész futamos replay-t érdemel.


    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Direkt kimentem mögüled féktávon a belső ívre, hogy ne érhessünk össze, itt nem lehetett kontakt, a kanyarkijárat az tényleg húzós volt, próbáltam is szélesíteni, de kigyorsításon nem nagyon lehet a BMW-nél hirtelen irányt váltani, mert azonnal eldobod. Igazából nem én mentem neked, hanem leszűkült a pálya és nem tudtál hova menni, én meg nem tudtam annyira szélesíteni az ívemet, hogy ne súrold a falat. Elnézést érte, nyilván nem szándékos volt.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  17. #92
    Mihajlovics Máté Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 05.
    Üzenetek
    276
    belefért volna életem top 5 legszebb előzései közé de ping pong verseny lett belőle :/
    https://www.youtube.com/watch?v=aHnDvGh7DWQ

  18. #93
    Ságodi Dániel Versenyző Godi logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    43
    Eredetileg Tomcy írta
    aztán Danit kínoztam egész verseny alatt, és az utolsó körben sikerült megelőzni, sajnos ő ahogy a külső ívről kanyarodott nekemhúzta kicsi a kocsit és kiment miatta a segg.

    Elég érdekes fizikája volt a kontaktnak,próbáltam picit befelé húzni,mert ott nagyon hegyes a bejárat a Rascasse-nál, viszont tudtam ,hogy nem szabad élesen kormányozni,mert ha összeérünk,akkor baj lehet.
    Így utólag el kellett volna venni,de ha tudom előre,hogy elesek akkor nyilván inkább leülök.Úgy gondoltam hogy ott tartom és utána belül elfordulok,viszont szerencsétlenül értek össze az autók.

    Egyébként nagyon élveztem amíg nagyjából voltak gumik az autón. Sajnálom,hogy elment a dobogó lehetősége is,mert mire megfordultam és kitenyereztem a kávézóból,addigra Mihálszki Csaba is elment,így jártam.
    Talán legközelebb jobban jön ki a lépés.P4
    Az időmérő nekem meglepetés volt,annak ellenére,hogy belül éreztem,hogy viszonylag tiszta kört sikerült futni,a tapadást hellyel-közzel sikerült jól megsaccolni.
    Az R1 vége egyébként nekem is leginkább korcsolyaversenyhez volt hasonlítható,elvédekeztem a gumikat,a végére nem sok maradt,összességében talán sok volt nekem még ez a 15 környi nyomás.Remélem én nem védekeztem gázul,belülről ezt én nem látom annyira pontosan.
    R2 botrány rajt,és utána daráló ide-oda.A verseny utolsó harmadában nagyon vicces volt a vonat a második helytől hátrafelé.Próbáltam vadászni a zavarosban,párszor amikor védekezni kellett,utána a nagy felzárkózás közepette x helyen húztam a palánkot,igaz sérülés nélkül,viszont ezek mellé a verseny végén kettő kocc is becsúszott és az egyik ilyen után a következő körben a T1ben egyszerűen nem tudtam megállni.Szegény Huszit majdnem eldózeroltam,alig birtam utána befordulni.Azt hittem,elnéztem a féktávot,de a következő körben se tudtam elfordulni,érdekes módon a másik nagy féktávon az alagútból kifelé nem volt ekkora probléma.Kapott az autó bőven,úgyhogy elöl biztos valami már nem volt százas,bocs még egyszer a torpedóért,örülök hogy nem lett nagy baj!
    Végül az R2-n kb 10-12 pozíciócsere után P7.
    Ismét hibáztam olyanokat amilyeneket nem kellett volna,de pontokat tekintve nem ezek a futamok lesznek azok amiket szezon végén el kell dobni.

    Az jutott eszembe,hogy a szerver admin,vagy valaki a különböző session-ök elején egy rövid sorban leírhatná,hogy éppen mi is következik,hányan mennek a Q2ben,stb.Tudom,hogy ezt tudni kéne és tök alap dolog,de ha van egy kis feszkó,akkor az ember hajlamos elnézni-elfelejteni dolgokat.A session elején pedig szerintem jó eséllyel nem zavarna meg senkit.No offense,csak én pl saját magamról tudom,meg látni lehetett hogy elbénáztam időmérőket,meg repülő rajt helyett állót hittem R1-en egyszer,annyira rá voltam pörögve a versenyre.Ha nem csak én gondolom így,akkor szerintem érdemes lehet átgondolni.

  19. #94
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    BQ1: meglepődtem nem mentem rossz kört

    BQ2: P8

    BR1: namármost a melletem és az előttem lévő is "kiesett" a mókából a felvezetőn, nem igazán tudtam hova igazodjak (ezt majd legyetek szivesek a büntetésnél figyelembe venni), elég lassú voltam, de azt stabilan P3

    BR2: olyan jól megindulatam rajtnál hogy le is ugrottam a kuplungról és be is lassultam na mindegy majd már P3ban találtam magam és Farkas Tamás üldözött, köszönöm neki a fair menetet, nagyon türelmes voltál (Béla jön sörrrel ) egyszerűen 5. körre megint annyira elmelegedtek a gumik hogy na 120 fok 10.re meg el is fogytak, 11, körben elment a hang, kábeleket kellett megmozgatni és emgjavult, bocsi az extra bénázásért, majd 12.ben alagútból kifele elbasztam a féktávot, sajnálom Zoli a második helyed, (ment az óvás), ezután Tamás megelőzőtt, de az utolsó körre összeszedtem magam és visszaelőztem így P2

    jó futam lehetett volna ha nem zabáltatom el a gumikad, de ezt még a kisebb baj, Zoli esetét saknálom bocsi érte

  20. #95
    Rácz Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 16.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    58
    R1: Szabolcs..... a Rascasse előtt az az előzés... picit elvetted volna a gázt és simán beférsz. Én meg besoroltam volna mögéd mintsem, hogy a falba álljak. Persze ezt elfelejtetted megemlíteni. De így tényleg viccesebb volt "leparkolni" a kanyarban.
    R2: Keménykedett mindenki, Huszi Te is tudtál rajtam fékezni. Amikor pedig átcsúsztál a sikánon és úgy akartál magad elé visszaengedni, hogy a következő balosban azért alám tudjál fordulni. Hát... jót nevettem DDD

  21. #96
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Q. Az eső jót tett az izgalmaknak az amúgyis nehéz pályán Q2ben a felszáradó pályán, mindenki sorra hibázva, végül összejött a pole.

    R1: P1 A tempóm jó volt, előzni nem nagyon lehet így kényelmesen, kockázat nélkül próbáltam vezetni, pár tizeddel sikerült növelni körönként az előnyöm így meglett a P1, viszonylag eseménytelen futamon.

    R2: P4 Nah ez már kemény volt. Rajtnál sikerült fogni 1 helyet, majd jött a végelláthatatlan vonatozás. Ez a pálya ilyen, ha valaki jól védekezik és nem hibázik kb lehetetlen előzni. Nem is eröltettem, vártam a hibákat, és lepattanókat. Lassan a 4ik helyen karikáztam, Majd jött Rácz Dani. Féktávon irányváltás, leszorítás, falnak lökés, elvesztett pozicióból beesés kanyarba, másikon elfordulás, csak így amit Tomcyval és Mátéval elszenvedtünk ellened. 3unk közül még velem voltál legkevésbé sportszerűtlen, csak láttam hogy a többiek is mit kaptak tőled. Ki lehet védekezni egy komplett futamot, főleg Monacoban, de nem így. Apránként nincs mit óvjak rajta, a komplett futamot kellene látni, ami instant megérne egy BUÁt, viszont mások nevében nem óvok. Viszont meg kell tanulnod, hogy mi az a pont amin nem illik túlmenni védekezés címszó alatt. Tomcyt viszont óvni fogom, mert az, hogy elmérted a féktávod és megbicsaklodva nekünkcsúszol, úgy hogy Danit és engem is lesodorsz az ívről, rajtunk megállva, az nálam nem a beleférős túraautózás. Emiatt tudtál csak bejönni mellénk, majd még rá is szorítottál Danira, így előztél meg. Bathurstban még elnéztem a lökést, itt már nem. Aztán meglátjuk a BT mit mond.


    Végül pedig nagy grat Prostnak, örültem h uccsó pár nap végül beestél, hogy jönni tudtál és hogy meglett a futamgyőzelem, amennyi pech ért az utóbbi futamokon
    Azért ez kicsit túlzás...
    Megnéztem vagy jó párszor, és hát akinek reklamálhatna az Dani és nem te, bár akkor én is reklamálhatnék az elötte történtek miatt.
    Danit lököm meg egy kicsit, de te minden áron rá akartál kanyarodni, ha kivesszük a kocsimat és Danit a helyén hadlyuk akkor a hátsó kereke elött kaptad volna el a kocsiját, így hogy megtoltam egy kicsit így csak egy kicsivel előbb értetek össze.
    Bizonyítja ezt az is, hogy megnéztem pár körrel elötte, hogy mennyivel mentetek az adott ponton, és az oldalsó martinis palánknál 10km/h-val ment még Dani gyorsabban mint körökkel előtte, így a kopottabb gumival esélytelen lett volna neki a belső íven elfordulni, ahogy látszik ez abból is, hogy a koccom elött már eltekerte a kormányt de a kocsi nem igazán akart kanyarodni csak tolta az orrát.
    A kanyar után az összezárás nem volt annyira szép, de ahhoz sem én kellettem egyedül, szóval nem én szorítottalak rá Danira én a kanyarból kifele full egyenesen megyek, Dani volt az aki ott rám akart zárni csak te ott voltál félig köztünk, plusz a balosban is bőven hagytam helyet végig...
    De óvd meg aztán meglátjuk, nálam ez még belefér.

    Amúgy érdekes az is, hogy amikor Danihoz ér a lökösöm közeledek fizikailag pedig a km óra állása szerint ugyan azzal a sebességgel megyek mint ő sőt asszem 1km/h-val lassabban is.

    Amúgy érdekes, hogy Danit a sok sok dolog miatt nem óvod, engem meg egy ilyenért akarsz, inkább az van a háttérben, hogy jól jönne neked a pontversenyben ha megbüntetnek, Dani meg nem oszt vagy szoroz a te szemszögedből a pontversenyben, bár így is te vezetsz, a jelenlegi állás csak virtuális.

  22. #97
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Ne viccelj, nincs gond, tudom hogy korrekt pilóta vagy ! Kicsit leszorítósnak éreztem, de az is tény, hogy szűkült a pálya, a bömös pedig valóban nem szereti a gyors irányváltásokat. Megérdemelten nyertél, gratula hozzá és Huszinak is az első futam győzelemért.
    Egyébként most visszanéztem a 2. futamot és Tomcy sem volt ám sámli. Nagyon keményen és sokszor koccoltad Huszi lökösét. Azzal is egyetértek, hogy Dani ellen nem nagyon van mit óvni, egész futamos replay-t érdemel.
    Koccoltam párszor a visszafordítóban, de nem ő volt az egyetlen, az fwd-k olyan hülyén fordultak ott, hogy mindig utolértem a seggüket, bmw-t emlékeim szerint ott nem nagyon koccoltam, szóval ez nem Huszi kiváltsága volt.

  23. #98
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Az izgalmak már vasárnap kezdődtek amikor lerohadt az erőmérő cella a Fanatec pedálomban. Gyorsan előkaptam a Logitechet és kezdtem visszaszokni a pozíció szenzoros fékhez. Nagyjából ugyanazt az időt sikerült hozni ezzel is, de azért volt kavarodás a fejemben. Végül szerda estére meglett a pótalkatrész. Getreal, vagy mi gyorsan összeraktam, persze fordítva dugtam össze, kicsi keresgélés a neten, youtube végül 20:10re már újra a helyén volt az erőmérő cellás pedál, persze mégnagyobb zűrrel a felyemben a féktávokon.

    Q: A sok kavarás miatt vizes pályán nem ís mentem, így a quali alatt kezdtem esős tuningot és vizes féktávokat összerakni. A végén nem jött össze a tiszta kör: P13

    R1: Jó rajt, de ahogy azt Prost is írta, az eleje meglassult és végül a nagy tolakodásban a falhoz szorúltam, így nem tudtam előnyt kovácsolni a kezdeti lendületből. P10. Bognár Dani üldöztött vagy 10 körön át volt nyomás rajtam rendesen.
    A végére utól értem a Szeghy, Széchy, Prost, Rácz együttest, és lett is volna alkalom a lökdösődésük miatt előrébb kerülni, de sajna nem adta ki. Maradt a P10

    R2: Jó rajt, majd a Grand Hotelnál kívül a busz sávban is szereztem pár pozíciót, így már 8. voltam. Ságodi Dani támadott és a a 4. körben ügyesen kizökkentett az amúgy is kedvenc Rascassében --> P10. Fordult a kocka, most én üldöztem Bognár Danit pár körön keresztül, majd nagyon korrektül elvette az elfékezett, majd levágott sikánban az alagút után.
    Az utolsó 4 kör izgi volt. A 9. és a 6. hely között midenhol voltam többször is. Az alagút előtti jobbosban kicsit fent akadtam a palánkon két hely megint vissza, Nagy Gabesz bocsi az alagútban kicsit rátóltalak a palánkra, nem volt szándékos.
    Az utolsó körben az alagút után Ságodi Dani külső íven megkezdett majd rajtam elfordulós előzése a sikánban ahol 1 autó is alig fér el nekem annyira nem tetszett, de lehet csak én voltam túl óvatos.

    Összefoglalva jó kis meccsek voltak és vonatozás azért kiadott egy pár izgi inkább csak pozició váltást mint előzést

    PS.: Akinek Fanatec pedálja van szerezzen be tartalék erőmérő cellát “csak” 15€ viszont tuti a legrosszabbkor döglik meg

  24. #99
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    bár akkor én is reklamálhatnék az elötte történtek miatt.
    Arra gondolsz amikor én előztelek meg? Akkor Ti akadtatok össze előttem Danival én meg ezt kihasználva mentem el melletted. Akkor is azért értünk össze mert védeni akartad előlem a poziciód és be akartad húzni belülre a kocsit, csak én már melletted voltam.

    https://www.youtube.com/watch?v=miOm...8Ls-C2MiteZiuA

    Ezzel szemben amikor te előztél, eleve te csináltál magadnak helyet azzal, hogy elfékezted magad és mindkettőnket meglöktél. Mert nem csak Danit, engem is. A videón tisztán látszik. Az elfékezésed után egyáltalán nem kellett volna tovább harcolj abban a kanyarban a pozicióért. Mert nem kicsit fékezted el, hanem rendesen túlcsúsztál volna a hanyaron ha nem állsz meg rajtunk.

    Majd a kijáraton lehet hogy egyenesen álltál, de ahhoz, hogy egyedül, az ideális íven menj. Csak épp még ott voltunk ketten melletted, így pedig már elég rossz irányba állt a verdád.



    https://www.youtube.com/watch?v=jCLq...teZiuA&index=1

    capture_2014-11-28_02-03-42tomcy.jpg


    Daninál nem az 1-1 eset a büntetendő, hanem végig kellene nézni a komplett futamát, hogy látszodjon, hogy mennyire sportszerűtlenül védekezik. Poziciót nem vesztettem vele, ezért sem óvtam.

    Ezzel szemben mi az első helyért meccselünk, éppen ezért magasabbak az elvárásaim, hogy szabályosan előzz meg, mert épp az egymás ellen megnyert pontok a legfontosabbak. Így ha úgy érzem, hogy szabálytalanul előztél meg, akkor nyilván onnantól a saját érdekeimet nézem és elkezdek pontokban gondolkodni, ezen szerintem semmi meglepő nincs Számomra teljesen egyértelmű a videó alapján az eset, de úgyis a BT-n múlik, hogy nekik mi fér bele.

  25. #100
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg rdani001 írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor pedig átcsúsztál a sikánon és úgy akartál magad elé visszaengedni, hogy a következő balosban azért alám tudjál fordulni. Hát... jót nevettem
    Az, hogy kihúzódom mögüled, vagy ívet váltok mögötted, egyáltalán nem jelent egyből előzési kísérlet. Ha azon a szakaszon én előzni akartam volna akkor mindketten kiesünk.

    Nevethetsz, de ha bármelyikünk olyan felfogásban és olyan tisztelettel támadott volna ahogyan te védekeztél, akkor a falban kötsz ki valamelyik kanyarban. Akkor nem nevetnél ilyen jókat.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •