Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (105 összesen)

Téma: HTCM8 - Monaco

  1. #51
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    .
    Utoljára módosította: Hezso; 2014. 11. 26. 21:52.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  2. #52
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Látom B szerveren megint rengetegen leszünk, ha jól számolom nyolcan fogunk körözni..... Azért ez elég hervasztó most már.
    8-ig lehet nevezni, jelenleg 36 nevező van ami már 11, de még biztos bővülni fog. 51-en futottak időt.


  3. #53
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Látom B szerveren megint rengetegen leszünk, ha jól számolom nyolcan fogunk körözni..... Azért ez elég hervasztó most már.
    Már 11-en vannak azok a "8-ak" és még 20h-ig jöhet nevezés, esetleg aki nem nevezz természetesen jöhet "B"-re körözni azért nem írnám le a dolgot meg van olyan sajnos aki elfelejt vagy nem tud nevezni. Nyugi!







  4. #54
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Látom B szerveren megint rengetegen leszünk, ha jól számolom nyolcan fogunk körözni..... Azért ez elég hervasztó most már.

    Én pl nem neveztem, mert 9 körül derül ki, tudok-e jönni?!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  5. #55
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    SZERVERBEOSZTÁS!!!

    "A" szerver (GTR-Masters.hu #1): Prekvalifikáció szerint 1.-25. helyezett:

    Huszár Norbert--> Rácz Dániel


    "B" szerver (GTR-Masters.hu #2): Prekvalifikáció szerint 26.-39. helyezett:

    Lányi Tamás--> Szűcs Tibor

    B szerveren lesznek még kiadó helyek, aki nem nevezett, de úgy érzi felkészült jöhet.

    FIGYELEM !!!

    A Szerverjelszó megváltozott az új jelszót a szervertagok fórumában megtaláljátok!

    Jó tapadást

    Utoljára módosította: Zoliee; 2014. 11. 26. 21:19.







  6. #56
    Reszkessetek, jövök!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  7. #57
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    T komot senki ne vegyen

  8. #58
    Szűcs Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Város
    Lábatlan
    Életkor
    53
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a fekete képernyős jelenség, amikor a driver nem válaszol, majd újraindul, a G92-es gpu-k memory leak hibája volt. Nekem is volt ilyen problémám még a 9600GT karimmal, de a Fermi-ben és a Kepler-ben ez javítva lett. Én sem a GTS450-nel, se a GTX 660-nal nem tapasztaltam ilyet + nem egy driver-t telepítettem rájuk, szóval driver hibára sem gyanakodnék. Amit viszont észrevettem a Race-ben, hogy a magas élsimítás beállításokat valahogy nem tolerálja jól, ezért hiába bírja a gépem fullon, visszatettem 2x-esre, de érdemes kikapcsolva is megpróbálni, sokat nem jelent a hatása mozgás közben amúgy sem. Esetleg meg lehet próbálni alaplapi drivert frissíteni, vagy cserélni, hátha a videókari és alaplap közti kapcsolat nem tökéletes. Végső esetben a race v. a win reinstall-t is meg lehet próbálni, ha nem okoznak nagy melót az utómunkálatok.
    Ez a duma van az esemény naplóban!

    "A(z) nvlddmkm képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt."

    Lefrissítettem a drivert , még rosszabb mint volt első versenyre ki sem tudtam állni a rajtrácsra. a másodikon meg tudtam menni 1,5 kört és fal...

    Ha valakinek van tiptye akkó tippőjjön, .. én is kutakodom...

  9. #59
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Hát amilyen nagy reményekkel vágtam neki ennek a futamnak annál 2* rosszabbul sikerült. Már ha ez a sikerült kategóriába belefér. Feladtam a BMW-zést több ok miatt, visszatértem a hitemhez, az Alfához. Prekvalon top 10-be sikerült kerülni és még volt benne azért pár tized is, na mondom majd megmutatom a világnak.

    Q: Eső. Hát nagyon nem érzem én ezt, pedig igazából szeretek esőben vezetni. Csak itt valahogy semmi visszajelzést nem érzek. Azért a vége fele kezdtem belejönni, utolsó előtti körömben már a 2. szektorban -9 tizednél voltam, majd eldobtam az utolsó előtti kanyarban. Utolsó körben ugyanez. Pedig ahogy néztem pont befértem volna a Q2-be. Na mind1. P17 talán, úgy tűnik az Ákosok ma ide lett beosztva.

    R1: Első kör, sikán kijárat, elment a gázpedál. Nyomom és semmi. Újra le kellet nyomni hogy visszajöjjön. (ilyen még nyáron volt 1-2 alkalommal Road America gyakorlás közben csak akkor a fékkel). Elmentek jópáran. Ilyenkor valószínűleg elmegy a kalibráció is mert minden kis fékpedál érintésre blokkoltam. Aztán T1 féktávon kitudtam taposni hogy újra jó legyen. De szétesztem, közöm nem volt hozzá azt se tudom hányadik helyen értem be. Közben mégegyszer eljátszotta ugyanezt.

    R2: Jól elkaptam a rajtot, de valaki beragadt és nem láttam, tehát storno. Majd a sikánt elbasztam és megint szarakodott a pedál. ESC.

    Na mind1, majd hazai pályán. Kár hogy mindenkinek az lesz


  10. #60
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Fix írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a duma van az esemény naplóban!

    "A(z) nvlddmkm képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt."

    Lefrissítettem a drivert , még rosszabb mint volt első versenyre ki sem tudtam állni a rajtrácsra. a másodikon meg tudtam menni 1,5 kört és fal...

    Ha valakinek van tiptye akkó tippőjjön, .. én is kutakodom...
    http://www.instructables.com/id/How-...vlddmkm-Error/

    Ezt dobta rá a google elsőre. Felül tudsz lépkedni a 9 steps-nél. Egy próbát megér. Nem néztem végig.


  11. #61
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Fix írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a duma van az esemény naplóban!

    "A(z) nvlddmkm képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt."

    Lefrissítettem a drivert , még rosszabb mint volt első versenyre ki sem tudtam állni a rajtrácsra. a másodikon meg tudtam menni 1,5 kört és fal...

    Ha valakinek van tiptye akkó tippőjjön, .. én is kutakodom...
    Jaj mennyit szívtam ezzel mikor gtx460-am volt, azóta nincs ilyen gondom a radeonnal. Szóval nekem a legrosszabb eset volt: kártyahiba.

  12. #62
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    T komot senki ne vegyen
    De mindig a felvezető körön?

  13. #63
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Ez a Monaco ez egy nagyon kemény hely, főleg hogy sajnos csak nagyon keveset tudtam csak készülni... Remegnek a kezeim, meg minden bajom van.

    Q1: P15 Nem jött össze pedig szerintem egész jó setupom volt esőre és kezdtem ráérezni a dologra, mentem is egy nagyon jó kört a végén, de előttem valaki megforgott és fékeznem kellett, így kuka és a Q2-ben pihi.

    R1: P12 A Warmupon jól begyakoroltam az álló rajtot, és teljesen elfelejtkeztem róla hogy az első futam repülőrajtos... ELNÉZÉST MINDEKITŐL... Szerencsére vissza tudtam sorolni vhogy a 15 helyre. A futam maga az katasztrófa volt, az elején sikerült fogni 1-2 helyet, aztán próbáltam támadni körökön keresztül, de kukára mentek a gumik, így lemaradtam. Aztán úgy a 11 körben kilazult a komáynom majdnem leesett, így még azt hiszem Varga Ákos is megelőzött. (bocs a szerencsétlenkedésért) A vége meg szétment gumik és szenvedés.
    (Még annyi, hogy nálam elég sok lag volt, meg volt hogy beszaggatott a lejtős féktávon, így még izgibbét éve a dolgokat.)

    R2: P11 Ez már jobban ment úgy 6-7 körig egész jó tempót mentem, meg hibázgattak is előttem aztán visszaestem szétestem és most megyek aludni. Jóéjt.

  14. #64
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    T komot senki ne vegyen
    Nekem 14 év alatt egyetlen egyszer volt bajom vele (verseny időben, azon kívül meg... szerintem egy kezemen megtudnám számolni).
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  15. #65
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    "B"

    Q: Nem volt jó.

    R1: A verseny eleje még jó volt, aztán elrontottam, utána nem volt jó.

    R2: Nem volt jó.

    Bocs mindenkitől akinek útban voltam, most nem nagyon voltam formában, igaz kevesebbet is készültem ezzel az autóval.

  16. #66
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    De mindig a felvezető körön?
    Előző lakásban nekem is T-home volt ugye mint már írtam korábban. GTL-ben és Race-ben is amikor ezt csinálta akkor a legelső körben. Ha azt túléltem megnyugodhattam...


  17. #67
    Sokáig úgy nézett ki nem akarok indulni ezen a khm... fennséges, nagy hagyományokkal rendelkező rendkívüli pályán.

    A felkészülés elnagyolva, pláne, hogy nem is volt biztos, hogy tudok jönni; nem is esett jól.
    Q eltolva, tizenmittoménnagyonsokadik hely.

    R1: felvezetőn megelőznek! (wtf?) Villogok, lánc, vörös köd, cérna, ami ilyenkor kell... a 4. körben azon gondolkodtam, olyat leszek kénytelen írni, hogy egyetlen pillanatát nem élveztem, se a felkészülésnek, se a versenynek, nem is akartam jönni... aztán hirtelen végetért a futam és a 7. helyen találtam magam. Hm... mi a szösz?!

    Kieg:
    Fári Danitól bocs, az utolsó körös rádcsúszásért.


    R2: Az első kanyarig érzésre fej-fej mellett mentünk Vida Zolival, a T1-ből pedig már elsőnek sikerült kijönni szűkebb íven... onnantól kezdve a visszapillantót figyeltem egy darabig, aztán történt valami, és már nem volt mit látni benne. Már csak arra kellett figyelni, nehogy bealudjak és hirtelen a nyakamon legyen az egész mezőny.

    p1...

    Oooo yeah, baby!
    :



    Utoljára módosította: dingo; 2014. 11. 27. 10:54.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  18. #68
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    T komot senki ne vegyen
    Ott dolgozok, de vegyen, jó az!

    Mi a gondod, megszakad, ledob?

  19. #69
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Örülök, hogy ismét megtalálták a második futamon a hátsó lökösömet. Most Kazinczi Zoltán volt a nyertes, aki megpuszilhatta a hátsóm.
    Egy olyan versenyhétvége nincs, ahol ne ba...nák szét a seggem. Szerintem kezdek besokalni.
    Az első futamon is meglöktek és ez miatt sajnos kiforgattam Prantner Gábort. Bocsi érte!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  20. #70
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Életkor
    33
    Üzenetek
    191
    Vegyes érzelmek

    Kb ez a véleményem a versenyről, keveset tudtam készülni így kicsit félve ültem le a játék elé

    Q: Sikerült valahogy bejutnom az első 10 közé így irány a SS, +1 helyet léptem előre, nem sok, de nekem még ez is fantasztikus
    R1.: Repülőrajt viszonylag jól sikerült, nem volt gond kb úgy a 6.körig aztán sajnos összeakadtam Hegyi Zsolt kollégával amiért bocsánat
    Aztán pár körrel később újra összeakadtam Hegyi úrral amit kicsit megszívtam
    Rákövetkező körben kuka lett mert a felni és a motor KO.
    DNF

    R2.: Na ez volt aztán a cifrafo...........rgatag. 2.körben Hegyi Zsolt beforgatva egy beláthatatlan kanyarban (uszoda), kiestem a ritmusból és az autóból a 15 kör végére csináltam egy agyonnyomorgatott tejfölös dobozt
    Utolsó hely

    Hatalmas Gratula PRILL BÉLA úrnak a 2.futamon szerzett rajt-cél győzelemért

  21. #71
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Na mind1, majd hazai pályán. Kár hogy mindenkinek az lesz
    Én még soha nem mentem rajta. Remélem lesz időm felkészülni.

  22. #72
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    UPC-t se..

    Q: nagyon rossz
    R1: beesek az uszodánál a sikánba és keresztben egy azt hiszem Seat..Full teliba vágtam.. off minden. Kerékcsere.. full utolsó vagy 3 kör hátránnyal.
    R2: utolsó helyről rajt, majd mikor már kezdem élvezni valamennyire és araszolok felfelé ledob.. ha valakivel kib... tam emiatt akkor sorry.

  23. #73
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A szerver

    Q: nem nagyon akartam bele kerülni a sűrűjébe, Nem is nagyon erőltettem, amolyan lesipuskás taktikát terveztem a futamra. Így utólag hiba volt

    R1: Semmi extra, tartottam a pozícióm, vége felé Márk megérkezett rám, de sikerült megtartani a pozíciót P18

    R2: Első körben baleset az alagút előtt, lassítok, h kikerüljem őket, de hátulról többen meglöknek, felfüggesztés annyi. 16. helyen sokáig sikerült tartanom a Mihályi/Suput kettőst, de egyértelműen jobbak voltak nálam és egy hibánál elmentek. Remélem nem voltam sportszerűtlen veletek szemben. Visszaestem a 18. helyre, mögöttem pechvogel csapattársam Ákos. Mivel gyorsabb volt és én meg béna, ezért elment mellettem. Utolsó körig tartottam a 19. helyet Szeredi Norbi előtt, de az uszodánál a palánkról lepattanva meglökött, a második sikánt már nem tudtam bevenni, Norbi pedig ezzel a fantasztikus manőverrel megelőzött. Ja most ironikus voltam.

    Oltári hiba volt részemről kivárásra autózni és arra várni, hogy majd csak kipotyognak sokan előlem.

    Prill Béla csapattársnak meg gratula a B-s első helyért. C megvolt, most a B, jöhet az A
    Utoljára módosította: dtom84; 2014. 11. 27. 00:57.

  24. #74
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Elindultam mert miért ne??

    Quali felejtős, 12. hely.

    Aztán a futamokon volt minden, csak versenyzés nem. Hol engem löktek ki, hol az előttem levő hibázott és keresztben autózott, emiatt utolértem és estünk ki mind a ketten. Többször estem amiatt ki, hogy aki előttem volt elsokallt, vagy túl későn fékezett, aztán tolta össze aki előtte volt, én meg koccoltam majd hogy elkerüljem a nagyobb ütközést, kormány elkap és mentem legelni a szélére.

    Ráadásul az első futamban valamiért kaptam egy stop and go-t, amit nem is értek, mert sehol nem vágtam a pályát, nem úgy mint akik előttem mentek és nem kaptak ilyen büntetést. Na mindegy, ez lett az eldobós futam ebben a szezonban.

    Bélának szintén gratula, szépen hozta az első helyet.

    Ui: Első futamban Hummel Peti nagyon laggolt, nem is mertem közel menni hozzá, mert fogalmam sem volt hogy éppen reálisan hol van az autója. Aztán a egyik kanyarban szerintem meg is forgattam, de az is azért volt, mert a kanyar elején még messze előttem volt, aztán egyszercsak közvetlenül előttem, illetve mellettem. Az ő laggolása miatt sokat vesztettem, aki előttünk volt mind elment jó messzire, amig én próbáltam a laggjától messze maradni.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  25. #75
    Idézet Eredetileg Fix írta Hozzászólás megtekintése
    ...Ha valakinek van tiptye akkó tippőjjön, ...
    Énekeljük el a Himnuszt!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •