Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (105 összesen)

Téma: HTCM8 - Monaco

  1. #26
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Szezon előtt volt egy kollektív teszt Brnoban, ahol Prost feltöltötte ide a fórumra a sciroccós setupját. Az brnora nagyon jól ki lett hegyezve, de én azóta is azzal a setuppal megyek minden pályán, meg a fentmaradó futamokon is azzal fogok menni. Sőt, itt Monacóban a táblázatban szereplő többi autóra is ugyanezt a szetet töltöttem be. Csak a váltón szoktam állítani ha kell, mert hogy az alap. Minden más paraméter prost brno-i setupja, szerintem az egy nagyon jó alap az összes pályához. Gyári alap setuppal 1 másodpercen belüli időt lehet menni bárhol. Efölött minden plusz a pálya és autóismeretben bújik meg.

    Szerintem lényegesen többet lehet tanulni a gyorsak replayéből. Kanyarról kanyarra kielemezni a fékpontokat, íveket, apexet, kanyarsebességeket. Ezekben van a lényeg
    Kipróbáltam a setupot és tényleg jó volt. De a gond a controll set file volt. Valami lett vele. Egy régi mentésből előtúrtam és felülírtam a mostani file-t. Láss csodát, mintha kicserélték volna. Magamhoz mérten már normálisan tudok menni

  2. #27
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Efölött minden plusz a pálya és autóismeretben bújik meg.
    Azért az a 2 ezredmásodperc pofátlanság!
    Tessék még akkor javítani rajta!

  3. #28
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Azért az a 2 ezredmásodperc pofátlanság!
    Tessék még akkor javítani rajta!
    Megkérhetnél engem is ha ez így müködik...


  4. #29
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Azért az a 2 ezredmásodperc pofátlanság!
    Tessék még akkor javítani rajta!
    oki

  5. #30
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    oki
    Szép..!

    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Megkérhetnél engem is ha ez így müködik...
    Hát látod hogy ez így működik...akkor ne tartsd vissza magad Te se!

  6. #31
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Sziasztok!
    Csináltok 8 körös szerót? Lennénk egy páran, aki menne!
    Köszi!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  7. #32
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Csináltok 8 körös szerót? Lennénk egy páran, aki menne!
    Köszi!
    Belőttem a #3 szervert 8 körös versenyre, 10 perces Q. Viszont a prekval azt nem rögzíti (ha jól tudom), bár gondolom nem ez a cél.


  8. #33
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Belőttem a #3 szervert 8 körös versenyre, 10 perces Q. Viszont a prekval azt nem rögzíti (ha jól tudom), bár gondolom nem ez a cél.
    Köszöntem!
    Bár elég unalmas egyedül körözgetni. Úgy látom, csak egyedül én érzem úgy, hogy a versenyszituációk gyakorlása sem ártana.
    Remélem holnap senki nem fogja a hátsó lökösömet megcélozni.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  9. #34
    Szűcs Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Város
    Lábatlan
    Életkor
    53
    Üzenetek
    14

    Angry

    ...mi a bánatos franctól van az, hogy Monacoban kb 2-4 percenként elmegy a kép kb. 5 másodpercre (full fekete a monitor). Miután beleállok a falba, utána minden rendben van megint pár percig.

    Van valakinek 5letttttye? mert jó lenne ha nem úszna el a versenyem, nem mintha oly fényesen szerepelnék...

    Win7 64 bit
    intel Cpu
    Nvidia gtx kártya

  10. #35
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Fix írta Hozzászólás megtekintése
    ...mi a bánatos franctól van az, hogy Monacoban kb 2-4 percenként elmegy a kép kb. 5 másodpercre (full fekete a monitor). Miután beleállok a falba, utána minden rendben van megint pár percig.

    Van valakinek 5letttttye? mert jó lenne ha nem úszna el a versenyem, nem mintha oly fényesen szerepelnék...

    Win7 64 bit
    intel Cpu
    Nvidia gtx kártya
    És ha másik pályán mész, nincsen ilyen?


  11. #36
    Szűcs Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Város
    Lábatlan
    Életkor
    53
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    És ha másik pályán mész, nincsen ilyen?
    Más pályán nem tapasztaltam.

  12. #37
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg Fix írta Hozzászólás megtekintése
    ...mi a bánatos franctól van az, hogy Monacoban kb 2-4 percenként elmegy a kép kb. 5 másodpercre (full fekete a monitor). Miután beleállok a falba, utána minden rendben van megint pár percig.

    Van valakinek 5letttttye? mert jó lenne ha nem úszna el a versenyem, nem mintha oly fényesen szerepelnék...

    Win7 64 bit
    intel Cpu
    Nvidia gtx kártya
    Nálam is volt hasonló probléma, de betudtam annak, hogy nálam szar valami, mert kis túlzással mindig van valami problémám ezzel a játékkal. Kivettem a dVGA-t, aztán gyakoroltam úgy fél vagy max egy órát az integrálttal. Eredetileg úgy terveztem hogy azzal indulok, de a kevés FPS és az alacsony grafika miatt inkább visszaraktam a GTX750Ti-t a gépbe. Tegnap fent voltam a szerveren egy-két órát, de "csak" egyszer jelentkezett a probléma. Nem tudom mi lehet a gond, még nem sikerült a végére járnom idő (és kedv) hiányában. A Mini-s funrace-n nem emlékszem, hogy lett volna hasonló problémám itt.

    Viszont amíg laptopról játszottam, akkor is megvoltak tulajdonképpen ugyanazok, vagy legalábbis nagyon hasonló problémáim, mint amik most az asztali géppel vannak. És a kettőnek egy közös pontja van, az pedig az SSD, úgyhogy már erősen gyanakszom rá, hogy azzal van valami, mert amúgy az AC se tökéletes nálam.. Azt pont pár napja raktam át a HDD-re, de a RACE07 miatt még nem tudtam rendesen tesztelni.

    Szerintetek okozhat ilyen problémákat az SSD?
    -RACE07-ben néhány tizedmásodperces akadások néha, addig átugrik rajtam valaki
    -szintén RACE07-ben több másodperces fekete képernyő
    -AC-ben meg egyszerűen elmegy a kép, beakad a hang, és nyomok egy restartot, ami után szintén nem lesz kép, csak miután kikapcsolom a gépet, és úgy indítom el.

    Bocsánat, ez már eléggé OFF itt.

  13. #38
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Supi írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is volt hasonló probléma, de betudtam annak, hogy nálam szar valami, mert kis túlzással mindig van valami problémám ezzel a játékkal. Kivettem a dVGA-t, aztán gyakoroltam úgy fél vagy max egy órát az integrálttal. Eredetileg úgy terveztem hogy azzal indulok, de a kevés FPS és az alacsony grafika miatt inkább visszaraktam a GTX750Ti-t a gépbe. Tegnap fent voltam a szerveren egy-két órát, de "csak" egyszer jelentkezett a probléma. Nem tudom mi lehet a gond, még nem sikerült a végére járnom idő (és kedv) hiányában. A Mini-s funrace-n nem emlékszem, hogy lett volna hasonló problémám itt.

    Viszont amíg laptopról játszottam, akkor is megvoltak tulajdonképpen ugyanazok, vagy legalábbis nagyon hasonló problémáim, mint amik most az asztali géppel vannak. És a kettőnek egy közös pontja van, az pedig az SSD, úgyhogy már erősen gyanakszom rá, hogy azzal van valami, mert amúgy az AC se tökéletes nálam.. Azt pont pár napja raktam át a HDD-re, de a RACE07 miatt még nem tudtam rendesen tesztelni.

    Szerintetek okozhat ilyen problémákat az SSD?
    -RACE07-ben néhány tizedmásodperces akadások néha, addig átugrik rajtam valaki
    -szintén RACE07-ben több másodperces fekete képernyő
    -AC-ben meg egyszerűen elmegy a kép, beakad a hang, és nyomok egy restartot, ami után szintén nem lesz kép, csak miután kikapcsolom a gépet, és úgy indítom el.

    Bocsánat, ez már eléggé OFF itt.
    Igen azért kérdeztem, mert a Minivel is ugyanitt mentünk és semmi probléma nem volt vele. Bár nekem most se! Egyébként nem vagyok egy billgéc, de ezek az elmegy a kép, néha beszagatt problémák sokszor a melegedés miatt vannak. Esetleg ha jól láttam mindkettőtöknek nvidia kártyája van. Ha frissítgetni szoktátok, lehet hogy az új driver bugos? Én is szoktam, nekem most az utolsó előtti van fent, de láttam hogy kijött már még egy elég rövid időn belül. SSD kétlem, hogy ilyen problémát tudna okozni, nekem is arról fut.

    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Köszöntem!
    Bár elég unalmas egyedül körözgetni. Úgy látom, csak egyedül én érzem úgy, hogy a versenyszituációk gyakorlása sem ártana.
    Remélem holnap senki nem fogja a hátsó lökösömet megcélozni.
    Nem csak Te érzed úgy, többet ér az minden prekval körnél Előtte voltunk fent páran, nyomattunk bár csak 3 körös versenyt. Legközelebb észben tartom és lövök majd gyakorló szervert, talán már túl későn volt most.

    Viszont most hogy már vége a prekvalnak, átállítottam a Q-t 30 percre és 8 körös futamra az #1-en!
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 11. 26. 09:06.


  14. #39
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Igen azért kérdeztem, mert a Minivel is ugyanitt mentünk és semmi probléma nem volt vele. Bár nekem most se! Egyébként nem vagyok egy billgéc, de ezek az elmegy a kép, néha beszagatt problémák sokszor a melegedés miatt vannak. Esetleg ha jól láttam mindkettőtöknek nvidia kártyája van. Ha frissítgetni szoktátok, lehet hogy az új driver bugos? Én is szoktam, nekem most az utolsó előtti van fent, de láttam hogy kijött már még egy elég rövid időn belül. SSD kétlem, hogy ilyen problémát tudna okozni, nekem is arról fut.
    Persze, mert a tiednek nincs semmi baja, de az enyém lehet hogy hibás. Csak nem tudom az SSD tud e ilyen jellegű problémákat okozni. Mert alapból a VGA-ra gyanakodtam, de kezdem úgy érezni hogy mégse azzal lesz a gond. Túlmelegedés biztosan nincs nálam, pont valamelyik nap futtattam 20 perc furmarkot, semmi gond nem volt, 70 fokig ment fel a VGA. A procim hőmérséklete is rendben van, nem az a melegedős fajta. A RAM is jó elvileg, valamelyik éjszaka 10 órán keresztül futott a memtest, és nem jelzett hibát.
    Nekem is az utolsó előtti driver volt fent, most meg a legújabb van, egyikkel se tökéletes.

  15. #40
    Szűcs Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Város
    Lábatlan
    Életkor
    53
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg Supi írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, mert a tiednek nincs semmi baja, de az enyém lehet hogy hibás. Csak nem tudom az SSD tud e ilyen jellegű problémákat okozni. Mert alapból a VGA-ra gyanakodtam, de kezdem úgy érezni hogy mégse azzal lesz a gond. Túlmelegedés biztosan nincs nálam, pont valamelyik nap futtattam 20 perc furmarkot, semmi gond nem volt, 70 fokig ment fel a VGA. A procim hőmérséklete is rendben van, nem az a melegedős fajta. A RAM is jó elvileg, valamelyik éjszaka 10 órán keresztül futott a memtest, és nem jelzett hibát.
    Nekem is az utolsó előtti driver volt fent, most meg a legújabb van, egyikkel se tökéletes.
    Nú, összegzem az elmúlt 10 évet, mert beugrott valami!!

    - Volt egy nvidiás kártyám anno 9600GT - race07 és rfactor is csinálta ezt az 5mp vackot! (valami vga beállítás volt a baj... de nem emlékszem pontosan)
    - Lecsréltem atis 7790-re minden nyűg megszünt
    - most ismét nvidiás lettem gtx 970 és megint jönnek elő a szarakodások, gyanítom valami dx9-es beállítás lesz a nyűg, mint például: van ~400 fps és néha ugrik a kép?, 5mp-s feketék, texturák összeakadása- igaz ez csak nagyon néha történik.

    nekem HDD-van a játék , az SSD nem hiszem, hogy lehet a probléma forrása.

    A múlt hétvégét is ezzel a konfiggal futottam , mint a mostanit. De ott nem volt semmi akadás.

    Szerintem a pálya vagy a DX9 baállítások közt kellene megtalálni a tutit. De még a vgd driver is lehet, bár nem hiszem , hogy a DX9-es rész még fejlesztenék..

    A rajtrácsra fellehet állni, hogy a verseny lefutottnak legyen könyvelve? Tesztvezetésnél jó lenne a kalapban lenni!

  16. #41
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Pont kérdezni akartam mi ez a fekete képernyő de mások is szenvednek ettől úgy látom.....nVidia van nekem is. No, meg kerültem pár kört az időm meg nincs a táblázatban..ez is érdekes....
    A király nem Elvis volt...

  17. #42
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Pont kérdezni akartam mi ez a fekete képernyő de mások is szenvednek ettől úgy látom.....nVidia van nekem is. No, meg kerültem pár kört az időm meg nincs a táblázatban..ez is érdekes....
    Hát ez érdekes ha többeknél van. Mentünk már ezen a pályán a Minivel, meg régebben a HTCM is és nem volt gond. Az autókkal sincs gond, szóval lehet ez valami driver dolog lesz.. Nekem a 344.75 van fennt most és nincs vele gond.

    A táblázatban nem érdekes, hogy nincs mivel tegnap este lezárt a prekval.


  18. #43
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    No, meg kerültem pár kört az időm meg nincs a táblázatban..ez is érdekes....
    Mivel tegnap esete lezárt a prekval így jó hogy nem menti az időd


    Idézet Eredetileg Fix írta Hozzászólás megtekintése
    - Volt egy nvidiás kártyám anno 9600GT - race07 és rfactor is csinálta ezt az 5mp vackot! (valami vga beállítás volt a baj... de nem emlékszem pontosan)
    Nekem pont ugyan ilyen kártya ketyeg a gépemben és eddig nem volt semmilyen ilyen jellegű hiba soha egyik pályán sem és most Monacoban sem. Szerintem máshol lesz a probléma akkor nekem miért működik?
    Utoljára módosította: Zoliee; 2014. 11. 26. 13:03.







  19. #44
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Esetleg megoszthatnátok egymással, ki milyen grafikai beállításokat használ a játékban, illetve a Config-ban hogy van beállítva a DX, és az élsimítás. Esetleg érdemes lejjebb venni a minőségből, mert bizonyos pályarészeket be sem tölt a játék, ha High, Medium, Low, stb. van beállítva.
    (Ugyan az egy másik játék volt, de legnagyobb élsimításon játszhatatlan volt 10-15 képpel plusz megállásokkal, egyel lejjebb véve 80-100 kép röcc nélkül. Valamint szintén csak egyik gyártó kártyájánál csinálta, bár az az ati volt ha jól emlékszem.)

  20. #45
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg megoszthatnátok egymással, ki milyen grafikai beállításokat használ a játékban, illetve a Config-ban hogy van beállítva a DX, és az élsimítás. Esetleg érdemes lejjebb venni a minőségből, mert bizonyos pályarészeket be sem tölt a játék, ha High, Medium, Low, stb. van beállítva.
    (Ugyan az egy másik játék volt, de legnagyobb élsimításon játszhatatlan volt 10-15 képpel plusz megállásokkal, egyel lejjebb véve 80-100 kép röcc nélkül. Valamint szintén csak egyik gyártó kártyájánál csinálta, bár az az ati volt ha jól emlékszem.)
    Nekem a játékban minden high-on, csak a special effects van low-on, illetve a távolságok közelin. A configban az élsimítás Level 1-en van, de ez igazából lényegtelen mert az nvidia vezérlőpultban ez felül van bírálva, mivel fogalmam sincs mit takarnak a level-ek az ISI játékokban és kigooglezni se sikerüt még

    És nincs fekete kép. Drivert írtam feljebb. (nvidia gt635m)


  21. #46
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg megoszthatnátok egymással, ki milyen grafikai beállításokat használ a játékban, illetve a Config-ban hogy van beállítva a DX, és az élsimítás. Esetleg érdemes lejjebb venni a minőségből, mert bizonyos pályarészeket be sem tölt a játék, ha High, Medium, Low, stb. van beállítva.
    (Ugyan az egy másik játék volt, de legnagyobb élsimításon játszhatatlan volt 10-15 képpel plusz megállásokkal, egyel lejjebb véve 80-100 kép röcc nélkül. Valamint szintén csak egyik gyártó kártyájánál csinálta, bár az az ati volt ha jól emlékszem.)
    Nálam minden high, és very far, az élsimítás meg maximumon van (level 4). De akkor megpróbálom egy kicsit alacsonyabbra venni a beállításokat, hátha.. Meg lehet hogy felrakok a friss driver helyett egy néhány hónappal ezelőttit.

  22. #47
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel tegnap esete lezárt a prekval így jó hogy nem menti az időd
    Mi ez az új módi, hogy egy nappal előbb lezárul a prekval? Régen nem volt, és jó is volt úgy. Bosszantó....
    A király nem Elvis volt...

  23. #48
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Mi ez az új módi, hogy egy nappal előbb lezárul a prekval? Régen nem volt, és jó is volt úgy. Bosszantó....
    Hát azért annyira nem új keletű dolog már


  24. #49
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Nekem Nvidia kártyám van.

    Ezzel a játékkal konkrétan nincs gondom, viszont pl. AC-ban minden második frissités azt hozza, hogy játék közben egy bizonyos idő után felugrik egy ablak, hogy a windows teljesitmény lassulást érzékelt, akarom-e letiltani az effekteket. Ez azért jó, mert eltünik a vezérlésem és az autó arra megy amerre akar. Ez mondom minden második AC frissités után jön elő és nem is tudok vele semmit kezdeni, akármit állitok a grafikában megmarad. A következő AC frissités után megint magától helyrejön ez a gond és egy darabig minden rendben van.
    A másik ilyen gondom a Battlefield 2-ben van, ott meg ötletszerüen elkezd feketén csikozódni a képernyő játék közben, illetve néha pillanatokra csak fekete képernyő van. Erre elvileg megoldás valamelyik grafika érték közepesre való levétele, ami azért vicces, mert simán birja a gép a full-full grafot.

    A konfigom olyan, hogy még az AC is majdnem fullon tud menni 100 fps felett, tehát nem lehet memória gond.

    Három kártyával ezelőtt volt utoljára ATI ugyhogy nem tudom hogy azzal is lennének-e ezek a problémák.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  25. #50
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Ez a fekete képernyős jelenség, amikor a driver nem válaszol, majd újraindul, a G92-es gpu-k memory leak hibája volt. Nekem is volt ilyen problémám még a 9600GT karimmal, de a Fermi-ben és a Kepler-ben ez javítva lett. Én sem a GTS450-nel, se a GTX 660-nal nem tapasztaltam ilyet + nem egy driver-t telepítettem rájuk, szóval driver hibára sem gyanakodnék. Amit viszont észrevettem a Race-ben, hogy a magas élsimítás beállításokat valahogy nem tolerálja jól, ezért hiába bírja a gépem fullon, visszatettem 2x-esre, de érdemes kikapcsolva is megpróbálni, sokat nem jelent a hatása mozgás közben amúgy sem. Esetleg meg lehet próbálni alaplapi drivert frissíteni, vagy cserélni, hátha a videókari és alaplap közti kapcsolat nem tökéletes. Végső esetben a race v. a win reinstall-t is meg lehet próbálni, ha nem okoznak nagy melót az utómunkálatok.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •