Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (39 összesen)

Téma: Race07 VLAN (Tunngle) Tesztfutam2

  1. #1

    Race07 VLAN (Tunngle) Tesztfutam2

    Update: Hétfő estétől újra elérhető a hivatalos Race07 lobby, így már nincs szükség a Tunngle és egyéb megoldások használatára, minden a szokott módon működik!
    Ettől függetlenül a tesztfutamokat megtartjuk, csak most már a helyreállított gyári lobby működését fogjuk tesztelni, gyertek!
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




    Kedves Versenyzők!


    Köszönjük mindenkinek a szavazatokat!

    Mint tudjátok, technikai okokból kénytelenek vagyunk alternatív megoldásokat keresni a bajnokság folytatása érdekében.
    Az első teszten jól szerepelt a Tunngle, de nem szeretnénk, ha az éles futamon derülne ki hogy, ez csak egyszeri alkalom volt, ezért a kiírt szavazásra érkezett voksok alapján vasárnap tartunk egy újabb teszt futamot. (Kérjük, hogy aki még nem tette, addigra frissítse a Tunngle klienst, link lejjebb)

    A teszt célja a nem a verseny, hanem a rendszer használhatóságának vizsgálata, tehát szeretnénk mindenkit kérni, hogy próbáljon balesetmentesen minél közelebb autózni egymáshoz, mindenképpen menjetek végig a futamokon és amennyiben bárki bármilyen LAG-gal, szakadással, egyéb hibával találkozik, az jelezze nekünk itt a fórumon!

    Köszönjük!


    Időpontok: 2014.11.09. Vasárnap, 2014.11.10. Hétfő
    Pálya: Birubi Southern Cross (pálya a HTCM8 trackpack-ben; Patch)
    Autók: HTCM8 szezon autói (WTCC '06; WTCC '07 - kivéve Vauxhall Vectra -; WTCC '08; STCC; STCC2)
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: 15 perc
    Versenytáv: 2 × 8 kör (állórajt mindkét futamon!)
    rajthelyek száma: 30

    Tunngle használat: leírás, letöltés (v5.0)
    Tunngle szerver: gtrmasters
    Tunngle jelszó: *******

    Race07 szerver: GTR-Masters-hu #3
    Race07 jelszó: *******


    Gyülekező este 9 előtt, és kérjük lehetőleg minden résztvevő jöjjön fel a Masters TeamSpeak-re, azon belül a FunRace szobába, hogy bármilyen gubanc esetén tudjunk kommunikálni!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 11. 21:20.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Up. Lehetett volna a plakátban, vmi "Race07 VS Tunngle" szerűség

  3. #3
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Up. Lehetett volna a plakátban, vmi "Race07 VS Tunngle" szerűség
    hajrá...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  4. #4
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Nekem nem megy a Race. Hiányzó indítható file. Mindez a Tunngle frissítés után. Ötlet??

  5. #5
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Próbálj meg egy helyi fájlok ellenőrzését a Steamban.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem megy a Race. Hiányzó indítható file. Mindez a Tunngle frissítés után. Ötlet??
    Eza 'missing executable' szöveg?
    Indítsd race07 helyett, stcc, vagy racon, vagy vmelyik másikat, de steam restart bizti megoldja.

  7. #7
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Nálam is ez van. Az összes létező Race verziót megpróbáltam elinditani, mindegyiknél hibát jelzett.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  8. #8
    Meddig jut el?

    Csak mert megnéztem, hogy egyáltalán elindul-e, de az indítással konkrétan nincs baja.
    Igaz T nélkül, csak a steam a'la natur, és nem mentem bele nagyon, de pl a multi részig eljutottam gond nélkül.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #9
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is ez van. Az összes létező Race verziót megpróbáltam elinditani, mindegyiknél hibát jelzett.
    Zsolti most indítottam el a játékot és minden ugyan úgy működik mint eddig (Tunngle, multi stb) Beléptem a szervere is és semmi probléma egyelőre. Nálad/nálatok lesz valami. Tudom ez nem segítség, de lehet lassan érdemes nektek is egy steam reinstallal próbálkozni én eddig mindig azt csináltam és bevált!







  10. #10
    Szeghy Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Üzenetek
    61
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Zsolti most indítottam el a játékot és minden ugyan úgy működik mint eddig (Tunngle, multi stb) Beléptem a szervere is és semmi probléma egyelőre. Nálad/nálatok lesz valami. Tudom ez nem segítség, de lehet lassan érdemes nektek is egy steam reinstallal próbálkozni én eddig mindig azt csináltam és bevált!
    Nálam is ugyanez a szitu, viszont nalam avast lesz a ludas valószínűleg mert feldobott 1 ablakot h blokkolt vmit.

    Tuti , közbe kilőttem avastot és steam-ben nyomtam Race-ra 1 "Verify Integrity of Game Cache"-t
    indult is szépen..

  11. #11
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Nekem most mindent újra kell telepiteni, mert az a helyzet állt elő, hogy minden race-hoz kapcsolódó programra azt irta ki inditáskor hogy a társitott race07 progit frissiteni kell, addig nem tudja elinditani, a könyvtárból inditva pedig steam ini hibát irt ki.

    Frissiteni viszont nem volt hajlandó a steam, vizsgálat után kiirta hogy egy fájl hibás, frissiteni kell, de mindig szüneteltette a frissitést, a hitelesitésnél megállt állandóan a letöltés.

    Ha ezek után sem megy, szerintem letörlöm az egész játékot és sót szórok a helyére, mert már a sokadik versenyem úszik el hol steam hiba, hol race07 hiba, hol internet hiba miatt. Kicsit már sok a jóból.

    Kiderült hogy az Avast virusirtó csinálta a galibát, mint kiderült nem csak nálam. Úgy látszik tegnap volt egy frissités, ami sokunk játékát gallyra tette.
    Utoljára módosította: Hezso; 2014. 11. 08. 21:03.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  12. #12
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem most mindent újra kell telepiteni, mert az a helyzet állt elő, hogy minden race-hoz kapcsolódó programra azt irta ki inditáskor hogy a társitott race07 progit frissiteni kell, addig nem tudja elinditani, a könyvtárból inditva pedig steam ini hibát irt ki.

    Frissiteni viszont nem volt hajlandó a steam, vizsgálat után kiirta hogy egy fájl hibás, frissiteni kell, de mindig szüneteltette a frissitést, a hitelesitésnél megállt állandóan a letöltés.

    Ha ezek után sem megy, szerintem letörlöm az egész játékot és sót szórok a helyére, mert már a sokadik versenyem úszik el hol steam hiba, hol race07 hiba, hol internet hiba miatt. Kicsit már sok a jóból.

    Kiderült hogy az Avast virusirtó csinálta a galibát, mint kiderült nem csak álam. Úgy látszik tegnap volt egy frissités, ami sokunk játékát gallyra tette.
    Ugyan ez... Ma már nekem is szakadt a cérna...

  13. #13
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    És mi volt a megoldás az avastos problémára? Kedd óta nem indítottam a játékot, lehet holnap én is meglepődök.

  14. #14
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Annyi hogy elinditod az Avastot és a kivételekhez hozzá kell adni a Steam exét, valamint a Steam könyvtáron belül lévő RaceSteam.exe-t.
    Ha már karanténba tette, akkor meg kell nyitni a karantént, jobb klikk az exén és visszaállitás, illetve kivételekhez adás.

    Utána müködni fog, remélem más nem sziv vele annyit mint én.

    Ja és ha frissiteni akarja a Steam a játékot, de az sem sikerül neki, akkor azt a metódust is engedélyezni kell a karanténból és visszaállitani.
    Nekem ezek voltak a megoldások.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  15. #15
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Köszi. Ma meglátjuk csinálja-e nálam is.

  16. #16
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Annyi hogy elinditod az Avastot és a kivételekhez hozzá kell adni a Steam exét, valamint a Steam könyvtáron belül lévő RaceSteam.exe-t.
    Ha már karanténba tette, akkor meg kell nyitni a karantént, jobb klikk az exén és visszaállitás, illetve kivételekhez adás.

    Utána müködni fog, remélem más nem sziv vele annyit mint én.

    Ja és ha frissiteni akarja a Steam a játékot, de az sem sikerül neki, akkor azt a metódust is engedélyezni kell a karanténból és visszaállitani.
    Nekem ezek voltak a megoldások.
    Kössz a segítséget! Ha ezt nem írod le akkor én nem boldogultam volna vele és hagytam volna az egészet a picsába....

  17. #17
    Prantner Gábor Versenyző Pgabee#5 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 25.
    Város
    Paks
    Életkor
    49
    Üzenetek
    7
    Engem kb. 30 percenként ledob a Tunngle kezd idegesíteni...valakinek hasonló probléma?vagy ötlet,hogy miért csinálja?

  18. #18
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Kedves versenyzők el lett indítva a 3-as szerver 60 perc szabadedzéssel 21h-kor kezdődik a kvali addigra lehetőleg mindenki lépjen fel a szerverjelszó a szokásos. Gyertek minél többen hajtsuk meg ezt a tunngle programot hogy lássuk birja e!
    Várunk mindenkit szeretettel gyertek TS-re is minél többen!







  19. #19
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Beírom a jelszót, és nem történik semmi. Másnál is van gond? Mindhárom szerveren próbálkoztam.

  20. #20
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Beírom a jelszót, és nem történik semmi. Másnál is van gond? Mindhárom szerveren próbálkoztam.
    Nem a szerver jelszó kell amit éles futamokon használunk hanem ez nyílt és ilyenkor az egyszerűbb jelszó van érvényben. Itt találod: Tesztfutam jelszó







  21. #21
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Tunnglen egyeztetünk.

  22. #22
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Hát én leültem csak egy kicsit gyakorolni... Nem akartam a 3. szerveren versenyezni. Ledobott az 1. connection lost-tal. Utánna meg már csak a 3. szervert láttam - Race üzemmódban.. Se az 1. se a 2. szervert nem mutatta...

  23. #23
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731

    Tunngle teszt vélemény

    Lement a teszt, FP, Q, R1, R2.
    Gyakorlás alatt semmi extra, ha belépett vagy kilépett valaki nem volt lag, akadást, fagyást, ledobást nem tapasztaltam.
    Q szintén gond nélkül zajlott.
    A futam viszont nem volt az igazi!
    Sajnos igen magas 110-170-es pingek voltak folyamatosan. A baj az az hogy nem igazán tudtunk egymáson autózni, ugyanis ha ketten hárman közel kerültünk, egyből felmentek a pingek 200 fölé és apró pici mikrolag volt folyamatosan.
    Nagyobb teleportálásokat nem tapasztaltam, de ez így ebben a formában véleményem szerint necces éles bajnoki futam megrendezésére.
    Fun futamnak jó, élesnek szerintem nem!


  24. #24
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Lement a teszt, FP, Q, R1, R2.
    Gyakorlás alatt semmi extra, ha belépett vagy kilépett valaki nem volt lag, akadást, fagyást, ledobást nem tapasztaltam.
    Q szintén gond nélkül zajlott.
    A futam viszont nem volt az igazi!
    Sajnos igen magas 110-170-es pingek voltak folyamatosan. A baj az az hogy nem igazán tudtunk egymáson autózni, ugyanis ha ketten hárman közel kerültünk, egyből felmentek a pingek 200 fölé és apró pici mikrolag volt folyamatosan.
    Nagyobb teleportálásokat nem tapasztaltam, de ez így ebben a formában véleményem szerint necces éles bajnoki futam megrendezésére.
    Fun futamnak jó, élesnek szerintem nem!
    +1

    asszem kedden mentem a VSR-es ilyenen ott mintha kicsit jobb lett volna a helyzet de kb ugyanez

  25. #25
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Lement a teszt, FP, Q, R1, R2.
    Gyakorlás alatt semmi extra, ha belépett vagy kilépett valaki nem volt lag, akadást, fagyást, ledobást nem tapasztaltam.
    Q szintén gond nélkül zajlott.
    A futam viszont nem volt az igazi!
    Sajnos igen magas 110-170-es pingek voltak folyamatosan. A baj az az hogy nem igazán tudtunk egymáson autózni, ugyanis ha ketten hárman közel kerültünk, egyből felmentek a pingek 200 fölé és apró pici mikrolag volt folyamatosan.
    Nagyobb teleportálásokat nem tapasztaltam, de ez így ebben a formában véleményem szerint necces éles bajnoki futam megrendezésére.
    Fun futamnak jó, élesnek szerintem nem!
    +még 1
    Ez így kevés egy éles bajnokihoz.
    Próbáljuk ki holnap is, nemtom szerver oldalon lehet-e valamit még hozzá tenni, ha nem akkor bízzunk abban, hogy a simbines srácok (vagyis a néhai simbinesek) hamar megszögelik a lobbit (azt írják hogy már közel járnak lehet szerdára meg lesz)

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •