Oldal: 1 / 11 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (260 összesen)
  1. #1
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Technikai Segítség

    Halihó!

    Az a gondom hogy be akartam menni a szerverre a ma esti nyílt futamra edzeni.de azt írja : a verziók nem kompatibilisek ez mi?

    Hilfe!

  2. #2

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Halihó!

    Az a gondom hogy be akartam menni a szerverre a ma esti nyílt futamra edzeni.de azt írja : a verziók nem kompatibilisek ez mi?

    Hilfe!
    1.5 patch?
    Babinszki Gábor

  3. #3
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg Captain írta
    1.5 patch?
    Azt honnan lehet letölteni?

    Ill nem kérte telepítés után a szériaszámot [ az internetét] ( ez most jutott eszembe) az baj?

  4. #4
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Technikai Segítség

    Nekem is kéne egy kis segítség. Akinek ATI kártyája van és XP-je megtudná nekem mondani hogy milyen verziójú Catalyst drivert használ. Mert nekem csak akkor megy a GPL 1024x768-ban ha a kártyához kapott 3.0 van fennt, egyébként ha valami újjabb drivert teszek rá, akkor csak egy részét jeleníti meg a képernyőnek. Már próbáltam a legfissebbet az 5.12, aztán az 5.5 és a 4.11 de egyikkel se jó. Segítsetek pls.

  5. #5

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg Larionov írta
    Nekem is kéne egy kis segítség. Akinek ATI kártyája van és XP-je megtudná nekem mondani hogy milyen verziójú Catalyst drivert használ. Mert nekem csak akkor megy a GPL 1024x768-ban ha a kártyához kapott 3.0 van fennt, egyébként ha valami újjabb drivert teszek rá, akkor csak egy részét jeleníti meg a képernyőnek. Már próbáltam a legfissebbet az 5.12, aztán az 5.5 és a 4.11 de egyikkel se jó. Segítsetek pls.
    Nekem 9600pro van, és több driver próba után ez volt a legjobb:
    wxp-w2k-catalyst-8-09.exe (23 megás) nemtudom már hogy honnan szedtem, de ha adsz helyet, feltöltöm neked.

  6. #6
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Technikai Segítség

    Adnék én tárhelyet de honnan? Nekem se weboldalam se tárhelyem, elméletileg kaptam egy keveset a szolgáltatótól, de én sose vettem használatba. Mindegy ne fáradozz vele, nekem a név bőven elég, valahol majdcsak rátalálok a neten. Köszi szépen a segítséget.

  7. #7
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Azt honnan lehet letölteni?

    Ill nem kérte telepítés után a szériaszámot [ az internetét] ( ez most jutott eszembe) az baj?
    1.5 patch elérhetősége: http://www.10tacle.com/gtr-game/en/index.php?Downloads

    A patch telepítésénél már nem kéri a szériaszámot. Meg akkor sem, ha már egyszer fent volt a gépeden, és újra telepíted a játékot.

  8. #8
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg Larionov írta
    Nekem is kéne egy kis segítség. Akinek ATI kártyája van és XP-je megtudná nekem mondani hogy milyen verziójú Catalyst drivert használ. Mert nekem csak akkor megy a GPL 1024x768-ban ha a kártyához kapott 3.0 van fennt, egyébként ha valami újjabb drivert teszek rá, akkor csak egy részét jeleníti meg a képernyőnek. Már próbáltam a legfissebbet az 5.12, aztán az 5.5 és a 4.11 de egyikkel se jó. Segítsetek pls.
    Én tegnap telepítettem fel az 5.12-est, és eddig tökéletesen megy. Most mentem végig az esti brnoi tesztfutamon, és nem volt semmi problémám. A replay kicsit dadogott, de az lehet, hogy nem a driver hibája.

  9. #9
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg Captain írta
    1.5 patch?
    Az volt köcc.

  10. #10
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg White írta
    1.5 patch elérhetősége: http://www.10tacle.com/gtr-game/en/index.php?Downloads

    A patch telepítésénél már nem kéri a szériaszámot. Meg akkor sem, ha már egyszer fent volt a gépeden, és újra telepíted a játékot.
    Yesssssss.

  11. #11

    Re: Technikai Segítség

    A Laggoló embertársaim segítségére:

    Cfos - 1990 ft-ér

    Aki nem ismerné, egy kicsit stabilabbá teszi az adsl kapcsolatot, nekem pl mintha gyorsabban reagálna még a sexplorer is, szerintem hasznos progi. és most elég gyenge árért még meg is lehet venni. Akár még ez is segíthet a lag-olás elkerülésében.
    Aki nem akarja megvenni, annak tudok "segíteni" (upload)

  12. #12
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Technikai Segítség

    Én nem igazán akarnám megvenni még akkorsem ha ilyen olcsó. Ugyhogy megköszönném az uploadot.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  13. #13
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    A Laggoló embertársaim segítségére:

    Cfos - 1990 ft-ér

    Aki nem ismerné, egy kicsit stabilabbá teszi az adsl kapcsolatot, nekem pl mintha gyorsabban reagálna még a sexplorer is, szerintem hasznos progi. és most elég gyenge árért még meg is lehet venni. Akár még ez is segíthet a lag-olás elkerülésében.
    Aki nem akarja megvenni, annak tudok "segíteni" (upload)
    Lehet, hofgy egy próbát megér, de elsőre valszeg, tényleg csak az upload érdekelne engem is. Wireless routerrel is használható?(nem biztos, hogy van értelme ennek a kérdésnek, de megkérdeztem.)

  14. #14

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Lehet, hofgy egy próbát megér, de elsőre valszeg, tényleg csak az upload érdekelne engem is. Wireless routerrel is használható?(nem biztos, hogy van értelme ennek a kérdésnek, de megkérdeztem.)
    Routerhez Cfos speed kell. (jó neve van)

    Itt minden le van írva róla

  15. #15
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: Technikai Segítség

    oksa akkor tényleg kell(ene)

  16. #16
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Technikai Segítség

    Sziasztok.

    Segítséget szeretnék kérni a tárhelyemmel kapcsolatban. Tegnap fel akartam tölteni a Senna vs Prost videó 2. részét, de az uw nem engedte törölni az 1. részt. Nem értettem a dolgot, azt hittem az uw őrült meg, ezért a 2. résznek ugyanazt a nevet adtam mint az 1.-nek és felülírtam a tárhelyen lévő 1. részt. Mikor végetért a feltöltés, a mappában nem volt ott a videófájl, sőt az egész tárhelyen nincs sehol. Már letöröltem minden egyes fájlt a tárhelyről, de az uw szerint még mindig 151Mb (A videó mérete) "felhasznált terület", pedig teljesen üres a tárhely. Ha valakinek van ötlete az kérem írjon.

    Előre is köszönöm.

  17. #17

    Re: Technikai Segítség

    Segítsetek plz.
    Néha napján, (mostanában kicsit sűrűbben) kikapcsol magától a gépem. Volt hogy mire hazaértem , ki volt kapcsolva (először furcsán néztem, tutti nem volt otthon senki...), mostanában már előttem is csinálja (csak a letöltés fut) , és ma már GTR közben is kikapcsolt. Ledobott asztalra, és kikapcs.

    Full scan volt már többször is a vírusírtóval, nem vírusos.
    Eseménynaplóban van valami hiba bejegyzés, ha esetleg fontos, akkor be tudom másolni.

    Van valami ötletetek mi kapcsolhatja ki a gépemet?

    Csatoltam a futó progikat.

    Csatoltam a hibabejegyzést is
    Csatolt képek Csatolt képek

  18. #18
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Angry Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Segítsetek plz.
    Néha napján, (mostanában kicsit sűrűbben) kikapcsol magától a gépem. Volt hogy mire hazaértem , ki volt kapcsolva (először furcsán néztem, tutti nem volt otthon senki...), mostanában már előttem is csinálja (csak a letöltés fut) , és ma már GTR közben is kikapcsolt. Ledobott asztalra, és kikapcs.

    Full scan volt már többször is a vírusírtóval, nem vírusos.
    Eseménynaplóban van valami hiba bejegyzés, ha esetleg fontos, akkor be tudom másolni.

    Van valami ötletetek mi kapcsolhatja ki a gépemet?

    Csatoltam a futó progikat.

    Csatoltam a hibabejegyzést is


    Velem két éve játszsa ezt. Már majdnem mindent HW-t cseréltem benne, vettem bele Enermax tápot, kötöttem szünetmentesre, mégis kikapcsol néha.

  19. #19

    Re: Technikai Segítség

    Nos nekem is volt egy ilyen, pont mikor eloszor jatszottam a GTR2-vel. Hirtelen alt+tab, lattam a desktopot, majd a kek kepernyos kikapcsolo kep ugrott be egy pillanatra, es shut downolt a gep,ventik lealltak. Az egesz kb 3 mp alatt jatszodott le. Ami ebben a furcsa hogyha magam akarom kikapcsolni a gepet, akkor a sok progi timeoutja miatt kb fel - egy perc mire kikapcsol.
    Azota nem volt, es remelem nem is fog megtortenni tobbet.
    Pataki Adam

  20. #20

    Re: Technikai Segítség

    szerintem nézzetek utána biosban, hogy nincs e vmi beállítás ami automatikusan lekapcsolja a gépet egy bizonyos processzor hőmérséklet felett, vagy esetleg ventilátor sebesség alatt.

  21. #21
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: Technikai Segítség

    Nálam is játssza az utóbbi időben. Én Dram hibára gondolok, de nem száz.

  22. #22

    Re: Technikai Segítség

    az alt+tab-ozás ellen véd talán az, hogy ha autóból lépsz ki winbe, vagy félreállsz vhol a pályán vagy csak a boxban szimplán beröffented a kocsit és úgy.. eddig így nálam bevált és nem fagyott ki.. köszi Nibi az ötlet tőle van!

  23. #23
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg Mike írta Hozzászólás megtekintése
    az alt+tab-ozás ellen véd talán az, hogy ha autóból lépsz ki winbe, vagy félreállsz vhol a pályán vagy csak a boxban szimplán beröffented a kocsit és úgy.. eddig így nálam bevált és nem fagyott ki.. köszi Nibi az ötlet tőle van!
    Szivesen, de látod annyi eszem nem volt h itt megosszam...

  24. #24

    Re: Technikai Segítség

    Skacok,

    - létezhet, hogy a videókártya egyik kimenet megdöglik???
    - 2 kimenetből egyszerre csak az egyik működik?, és szoftveresen tudom esetleg váltogatni, vagy egyszerre mind a kettő küldi ki a jelet?

    nem éledt fel a monitor a sleep módból, már azt hittem, hogy a monitor meghalt, végül átdugtam a másik kimenetre, és ott előjött a kép.

    válaszokat előre is köszi...

  25. #25
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630

    Re: Technikai Segítség

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Skacok,

    - létezhet, hogy a videókártya egyik kimenet megdöglik???
    - 2 kimenetből egyszerre csak az egyik működik?, és szoftveresen tudom esetleg váltogatni, vagy egyszerre mind a kettő küldi ki a jelet?

    nem éledt fel a monitor a sleep módból, már azt hittem, hogy a monitor meghalt, végül átdugtam a másik kimenetre, és ott előjött a kép.

    válaszokat előre is köszi...
    Nagyon kicsi az esély arra hogy csak az 1-ik kimeneted döglik be. Sokkal valószínübb hogy a videohártya beállításoknál sikerült valamit el babrálni.

Oldal: 1 / 11 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •