Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (76 összesen)

Téma: HTCM8 - Birubi S.C.

  1. #51
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Értem. Jelen állás szerint 32 fő versenyez összesen. Nem akartad kimaxolni a szervert. Értem. Ennyi. Nagyon korrekt hozzáállás.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  2. #52
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Finoman, kulturáltan fogalmazva, ez felháborító volt. Vigyázok az előttem menőkre, a rajt után 2. kanyar, erre Bognár, Tomcy-s, belemegyek - meglassítom - elmegyek akciót kapok. Horváth M elfékezte, ez mondjuk belefér, mert emberi hiba volt. Ennyi. Legközelebb lehet, én is így előzök majd. Mert így nem is kell küzdeni.

  3. #53
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Kérem én, hogy mi a bánatos fszom volt a terve annak, aki kitolt arról a rohadt pályáról? Ha az, hogy a 11. helyről, visszaessek a 19.-re, akkor jelentem sikerült!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #54
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Igaz kevesen voltunk, de jó versenyek voltak. Két második hely, ezt nem gondoltam induláskor.

    Külön köszönetem az Álmatlan Racing Teamnak, mert Pfennig Kristóffal és Marton Istvánnal nagyon kulturáltan tudtunk fej-fej mellett versenyezni. Kristóf elnézést az első futamban a lökésért, elmértem a féktávot. De hál istennek nem estél le a pályáról én meg megvártalak.

    Szigethy Attilával is jókat vivtam, kár hogy párszor belerontottál.

    Csapattársamnak Fári Daninak is nagyon gratulálok, a csapat nevében gyönyörűen helyt állt az A szerveren, egy 15. és egy 13. hellyel öregbitette a csapat hirnevét.... :-D
    Másik csapattársam Szente Jani is nagyon jól ment, sajnos őt párszor megtalálták hátúlról, ami nem okozott tökéletes versenyélményt neki, de ő is nagyon jól ment.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Értem. Jelen állás szerint 32 fő versenyez összesen. Nem akartad kimaxolni a szervert. Értem. Ennyi. Nagyon korrekt hozzáállás.
    Nyilván az a legkézenfekvőbb verzió, hogy azért nem akarta kimaxolni a szervert, hogy jól kicsesszen azzal a 7 fővel... nem pedig az, hogy nem akarta megkockáztatni, hogy több mind 30 fő versenye menjen tönkre egy esetlegesen instabilan működő lagos szerverrel...


    Gyerekek, komolyan mondom én ezt nem is értem... Ti tényleg azt hiszitek, hogy a szervezőknek nincs jobb dolga, mint azon fáradozni, hogy veletek minél jobban kitoljanak? Annyira elképzelhetetlen, hogy az egyes nektek elsőre nem feltétlenül tetsző döntések is esetleg okkal születnek? Én nem vitatom, hogy olykor bizony előfordulhatnak rossz döntések is egyes kérdésekben, de ha a döntések mögött álló alapvetőn jószándékot és a szervezők hozzáállását is kétségbe vonjátok, akkor megette a fene ezt az egészet.

  6. #56
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    Az első futamon a felvezető körön történt baleset egy kicsit megzavart, emiatt nem sikerült a repülő rajt, szerintem jobban lemaradtam, mint kellett volna, emiatt elnézést kérek a mögöttem lévőktől. Továbbá elnézést kérek Bartha Zsolttól is az első futamon történt lökés miatt.

    Egyébként jó kis versenyek voltak, izgalmas és küzdelmes csatákkal!

    A csapatomnak gratulálok, remekül ment Zsolti és Jani is.
    Utoljára módosította: adfar94; 2014. 11. 13. 00:01.

  7. #57
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nyilván az a legkézenfekvőbb verzió, hogy azért nem akarta kimaxolni a szervert, hogy jól kicsesszen azzal a 7 fővel... nem pedig az, hogy nem akarta megkockáztatni, hogy több mind 30 fő versenye menjen tönkre egy esetlegesen instabilan működő lagos szerverrel...


    Gyerekek, komolyan mondom én ezt nem is értem... Ti tényleg azt hiszitek, hogy a szervezőknek nincs jobb dolga, mint azon fáradozni, hogy veletek minél jobban kitoljanak? Annyira elképzelhetetlen, hogy az egyes nektek elsőre nem feltétlenül tetsző döntések is esetleg okkal születnek? Én nem vitatom, hogy olykor bizony előfordulhatnak rossz döntések is egyes kérdésekben, de ha a döntések mögött álló alapvetőn jószándékot és a szervezők hozzáállását is kétségbe vonjátok, akkor megette a fene ezt az egészet.
    Elhiszem hogy nem érted ha valakinek nem tetszik valami. Én nem a jószándékot vontam kétségbe, sem a hozzáállást. Kifejeztem hogy nekem ez igy nem igazán tetszik, szerintem ehhez jogom van, ha másért nem azért, mert én is szervertag vagyok és pontosan ugyanúgy fizetem a szerverdijat mint akik az A szerveren mennek.

    Szerintem elég régen vagyok már itt, de még soha nem kötöttem bele senkibe semmiért. Most is csak a véleményemet irtam le.
    Amúgy nem értem miért nem lehetett mondjuk felezni a mezőnyt. Persze akkor meg azok bántódtak volna meg, akik állandóan A szerveren mennek. Nincs igazság.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  8. #58
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Kérem én, hogy mi a bánatos fszom volt a terve annak, aki kitolt arról a rohadt pályáról? Ha az, hogy a 11. helyről, visszaessek a 19.-re, akkor jelentem sikerült!
    Én voltam Ákos! Borzasztóan sajnálom de egyszerűen nem tudtam megállni mögöttetek és nagyon hülye szögben pöcköltelek meg!
    Sokkal korábban fékeztem direkt de ez is kevés volt mert hirtelen nagyon belassultatok én meg már blokkoltam. Sorry Dude!!!

    Borzasztó szar futam volt enélkül is, ezzel meg pláne! Semmi nem adta ki, estem keltem.
    Első futamon rossz setuppal rakott ki, birkóztam a vassal és csak estem egyre hátrébb.
    Másodikon sokáig mentem az elejével de elfogytam. Sajnos nagyon megbosszulta magát az a pár óra felkészülés ami összesen jutott és megint bebizonyosodott hogy ezt nem lehet fáradtan csinálni!
    Egyszerűen nem tudtam koncentrálni!
    Több szót nem is érdemel!
    Várom Monacot.


  9. #59
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam Ákos! Borzasztóan sajnálom de egyszerűen nem tudtam megállni mögöttetek és nagyon hülye szögben pöcköltelek meg!
    Sokkal korábban fékeztem direkt de ez is kevés volt mert hirtelen nagyon belassultatok én meg már blokkoltam. Sorry Dude!!!

    Borzasztó szar futam volt enélkül is, ezzel meg pláne! Semmi nem adta ki, estem keltem.
    Első futamon rossz setuppal rakott ki, birkóztam a vassal és csak estem egyre hátrébb.
    Másodikon sokáig mentem az elejével de elfogytam. Sajnos nagyon megbosszulta magát az a pár óra felkészülés ami összesen jutott és megint bebizonyosodott hogy ezt nem lehet fáradtan csinálni!
    Egyszerűen nem tudtam koncentrálni!
    Több szót nem is érdemel!
    Várom Monacot.
    Hát nem is tudom!Most már látom, nem volt terv! Majd Monaco-ban visszaadom, és egy jót csapatunk!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  10. #60
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Finoman, kulturáltan fogalmazva, ez felháborító volt. Vigyázok az előttem menőkre, a rajt után 2. kanyar, erre Bognár, Tomcy-s, belemegyek - meglassítom - elmegyek akciót kapok. Horváth M elfékezte, ez mondjuk belefér, mert emberi hiba volt. Ennyi. Legközelebb lehet, én is így előzök majd. Mert így nem is kell küzdeni.
    Sajnálom hogy így érzed, én nem éreztem szabálytalannak az esetet, legalábbis a magam részéről. Volt hely hagyva belül, ráadásul a féktávon Tomcy meg is lökött ami miatt megcsúsztál, nem tudom hova kellett volna mennem, mert arra esély se volt hogy kívülre húzódjak. Mögöttem is kemény játékosok jöttek.

  11. #61
    Hhö! Ez jóféle volt!

  12. #62
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Sajnos az elmúlt 3 verseny nekem kimaradt többnyire munka miatt (még sajnosabb, hogy ebből a harmadik mindenkinek a lobby miatt), de így újjúlt erővel csaptam a lovak közé. Ráadásul ez a pálya nagyon feküt a VWnek.

    Q1: meglett! P9

    Q2: egy kigyorsításon kicst lecsúsztam, emiatt maradt benne bőven -> P8

    R1: A rajtot jól elcsesztem. Az egyes vége meg a limiter egybe esett. A célegyenesben nagyon meglassúlt a csapat, ez jól meg is kavart és végül a limitert pont rátoltam amikor végre oldani kellet volna. 11.nek jöttem végül el. Mihálszki Csabit üldöztem vagy 3 körig de aztán sajna a T1be eldobta. Ez után Prantner Gabi életét keserítettem. Nagyon szépen hibátlanul mentél így fogást nem találtam rajtad. A végére Fedor is előkerült aki vérszemet kapott a 8. helyért, de szerencsére sikerült megtartani P8

    R2: Poleból indultam, de a Tomcy BMWje jobb helyen hajtott és szépen elment. Bognár Dani támadott keményen pár körön keresztül és végül el is rontottam a célegyenes ráfordítót. Így máris a két hófehérnek látszó VWs Dani közé szorúltam, de sajnos Sagodi hamar elszált mögülem egy kerékvető miatt. De már jött is az utánpótlás Roland és Huszi személyében. Volt kis kakaskodás a T1-2 ben bocsi Huszi, hogy meglöktelek a kigyorsításon nem törlesztés volt, hanem Rolandról pattantam neked. Szerintem egyébként rendben volt ott minden. Még négy körig tudtam tartani Huszit, de a 15.ben sajna lecsúsztam a buzi ugratós sikán után és ezzel a dobogóról is. P4!

    Köszi mindenkinek, remélem korrekten védekeztem, ha panasz lenne csak szóljatok!

  13. #63
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése

    Köszi mindenkinek, remélem korrekten védekeztem, ha panasz lenne csak szóljatok!
    Baromi jó volt az egész meccs, szépen védekeztél. Nem egy egyszerű pálya előzésügyileg, ha nincs a hibád vszinüleg mögötted is maradok, nem akartam én se sokat kockáztatni már a végén. Így is mindkét futamon tartottam az eldobós lejtős kanyartól.

  14. #64
    Szigethy Attila Versenyző Mikeka logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 02.
    Város
    Neszmély
    Életkor
    30
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Szigethy Attilával is jókat vivtam, kár hogy párszor belerontottál.
    Énis élveztem minden percét mind a két versenynek, főleg R2 végét amikor nem tudom hány körön keresztül kergetőztünk Pataki Szabolccsal. Örültem, hogy ott tudom magam tartani a 4.-5. hely környékén folyamatosan (ritka alkalmak egyike ). Igen, hibák voltak párszor, mikor kigyorsításon én már mentem volna, de Te valamiért még belefékeztél picit aztán megpusziltalak hátulról . Ezenkívül voltak hibák még, az R2 végét bánom nagyon, hogy elfékeztem a célegyenes ráfordítót és ez miatt vesztettem egy helyet az utolsó kör legvégén.
    Plusz volt pár nem tiszta helyzetem másokkal szemben azért szeretnék itt is bocsánatot kérni, de még szoknom kell a DFGT-t és a 900 fokot

  15. #65
    Ságodi Dániel Versenyző Godi logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Így máris a két hófehérnek látszó VWs Dani közé szorúltam, de sajnos Sagodi hamar elszált mögülem egy kerékvető miatt.
    Igen,azért nagy kár volt. Szerettem volna utánad eredni és a nagy igyekezetnek az lett a vége,hogy a lejtős-jobbos hetes kanyarban oldalaztam a határon és a hátulja valahogy kijjebb volt így átváltottam Carlos Sainz üzemmódba.Ahogy lement a rázóról onnan már csak fogtam a kormányt,valamit próbáltam csinálni,de hazudnék ha azt mondanám hogy teljesen tudatos volt minden mozdulat,főleg az elején.Bocsi az utánam jövőktől ,próbáltam értelmesen visszajönni,elég jó kis meglepi volt nekem is.
    Mindent egybevetve jó futamok voltak.Időmérőn a Q1ben nem ment.Nem sikerült negyedik próbálkozásra sem 10-ben lenni,aztán végül meglett,Q2ben pedig önmagamhoz képest jó kört tudtam futni.R1 egyes kanyarban későn fékeztem és elég necces volt,bocsi az érintettektől,összességében azon buktam sajnos.Végül rendeződött a 4. hely és próbáltam nézni,hogy fel tudok-e jönni a csapattársra.Voltak időszakok amikor tudtam közeledni,de idővel mindig ugyanannyira normalizálódott a különbség,a legvégét elspóroltam,hogy ne legyen nagy baj.R2 már egy fokkal érdekesebb volt,sokkal izgalmasabb volt számomra mint az első,volt küzdelem is,de próbáltam ésszel menni,végül a negyedik helyen találtam magam,amit az előbb említett módon,kb 1 kör alatt el is dobtam,8.ról jöttem vissza a hatodikra,néhány apróbb hibával.A másodikban több lett volna,de igazából élveztem,a többi majdnem mindegy.
    Jó volt ) Monaco kemény lesz.

  16. #66
    Mihálszki Csaba Versenyző mihi12 logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 27.
    Üzenetek
    168
    Q: Éppenhogy beestem a gép elé és csak bénáztam, kapkodtam. A legutolsó kör, utolsó szektora volt elfogadható,de hiába hoztam vissza fél mp-t az addigi legjobb időmhöz, századokkal lemaradtam a Q2-ről. Hidegzuhany...P11

    R1: Elég érdekesre sikeredett ez a repülőrajt. Egy helyet nyertem a startnál, valaki beragadt a jobb oldalon, de aztán a 3. kör környékén el is dobtam szépen az első féktávon. Kapott kicsit a felfüggesztés, de nem éreztem, h nagy gond lenne vele, a tempómmal már annál inkább. Aztán volt még egy kisebb csoportos koccanás az emelkedős balosban. Ráfutottam az előttem lévőre, aztán engem is megtaláltak hátulról, fű..pár hely mínusz..versenybaleset(sztem). a vége P12.

    R2: Sokkal jobban élveztem, tudtam tartani az élmezőny tempóját nagyjából. Rajtnál nyertem pár helyet, aztán főleg a kicsúszásoknak, kiesőknek(sajna Toga is köztük volt) köszönhetően jöttem még előrébb. A vége P5, de elég jó kis csaták voltak, hibázgatott mindenki, nem egyszerű ez a pálya, de a második futamot élveztem.

  17. #67
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    "A" szerver

    Q: Nem sikerült túl jó időt futni, de mivel keveset gyakoroltam, ezért nem is nagyon erőltettem (19. hely).

    R1: Felvezető, mögöttem történt a formációs vonal közelében a baleset, abban a kanyarban nekem is meglódult a feneke, de sikerül stabilizálni, a mögöttem jövőnek nem sikerült megfognia. Nem tudom hogy én zavartam be neki hogy kicsit megcsúsztam, vagy alapból neki is megcsúszott ott az autó. Aztán rajt, próbáltam biztonságit autózni, és nem veszélyeztetni senkit, korábban fékeztem, néha talán még túl óvatosan is. Egyszer így is sikerült (ha jól emlékszem) Vent Ákost meglökni, de szerencsére nem lett belőle gond, nem vesztett pozíciót sem. A továbbiakban kb annyi történt hogy mentem, kicsúsztam, elkezdtem felzárkózni, megint rontottam, végül a 21. helyre hoztam be. Nagyon nem állt össze az első verseny, szenvedtem.

    R2: Rajt után óvatosan autókáztam, elöl hátul tumultus, próbáltam nem eldobni az autót, ezért a kritikusabb helyeken óvatosabb voltam mint úgy általában. Nem is csúsztam ki. Nagyon jókat harcolgattam, vigyáztunk egymásra, le a kalappal mindenki előtt (akivel találkoztam). Nagyon nehéz volt előzni, azt hiszem Farkas Tamást üldöztem jó pár körön keresztül. Néhol gyorsabb voltam, de nem tudtam megelőzni. Fel is ért ránk Varga Ákos, aki be is tette mellém az egyik kanyarban az autóját, és elment, majd kicsivel később Tamás mellett is elment. Aztán Fari Ádám Dániel is jött, és kb 1 másodperccel mögöttem "stresszelt". Néha teljesen ott volt a hátsómban, de vigyázott rám . Végül nem is tudom, valahol a 12. hely környékén végeztem.

    Hát ez a pálya elég nehéz volt szerintem, vagyis bizonyos helyeken elég furán viselkedett az autó. Lehet a beállításaimmal volt a gond, nem tudom, de megszenvedtem minden féktávot .

  18. #68
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Q: P1. Újra és újra rájövök, hogy mennyire imádom a superpolet Elképesztő érezni végig a körben azt a nyomást, hogy egy apró hiba akár 5-6 helyet is számíthat. Prekvalhoz képest jóval melegebb és jóval tapadósabb volt a pálya, nagyon sokat gyorsult. 33,3al Pb-t futottam, egy nem tökéletes körrel, így biztos voltam benne, hogy kevés lesz, de a többiek is hibáztak így összejött a pole. Baromira meglepett, ki is kellett néznem a fórumra, a zónák miatt, mert csak nagyjából néztem meg előtte.

    R1: P1. Hasonló tempóval ezen a pályán szinte lehetetlen előzni ha valaki nem hibázik, így csak arra kellett figyelnem, hogy el ne dobjam a lejtős sikánban. Végig egy tempóban toltuk Togával, másfél sec volt köztünk a végén.

    ui: hát az a baleset a felvezetőkörben . Sorry a túl lassú uccsó kanyarokért, de néztem a térképen hogy mekkora kavarodás volt hátrébb, nem akartam úgy elindulni, hogy a mezőny harmada teljesen leszakadt.

    R2: P3 Ez kemény volt elejétől végig Örült vonatozás volt 1-1 helycserével, kisebb nagyobb hibák mindenkitől, volt izgalom rendesen, nagyon tetszett.
    Utoljára módosította: huszi; 2014. 11. 13. 10:46.

  19. #69
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    "A" szerver

    Q: Mintha taknyon mentem volna, semmi köze lett volna a prekvalis tapadáshoz. Talán 21. hely...

    R1: Kitaláltam mit kell állítani, hogy jó legyen a setup a versenyre... jól sikerült Így sikerült elérnem egy aszfalton tökéletesen használható Andros Trophy beállítást.
    A felvezetőn full káosz volt, valaki megforgott, össze vissza volt mindenki a hátsó szekcióban. Valamit talán előre jöttem, de kaptam egy pár pofont az első körben, kizökkentem teljesen majd 2. és 3. körben az ugratós kanyar után jobbra mindkétszer ugyan úgy beforogva a falon végeztem. Ezután már csak be akartam érni..

    R2: Megint állítottam setupot. Visszatértem a Q-s takony szintre... ezzel valamennyire lehetett menni. Unalmas verseny lett volna ez is, de valahogy ott termett mögöttem Prantner Gabi. Sokkal gyorsabb volt de vagy 5 vagy 6 körön keresztül tartottam. Eközben megjött Fedor is. Előzgettük egymást de a végén elfékezte magát mögöttem egy féktávon és kilépett ha jól láttam. Hátul értem be megint de ez a sok körös adok kapok nagyon tetszett.

    Összességében utáltam a pályát, nem is tudtam eleget gyakorolni, setupom sem volt... Szóval egyszer elég volt ez.

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Elhiszem hogy nem érted ha valakinek nem tetszik valami. Én nem a jószándékot vontam kétségbe, sem a hozzáállást. Kifejeztem hogy nekem ez igy nem igazán tetszik, szerintem ehhez jogom van, ha másért nem azért, mert én is szervertag vagyok és pontosan ugyanúgy fizetem a szerverdijat mint akik az A szerveren mennek.
    Nem az a gondom, hogy ha vkinek nem tetszik vmi, akkor azt jelezi is felénk. Ezzel nincs semmi gond, a probléma ezen közlések hangvételével és attitűdjével van:

    "Nem akartad kimaxolni a szervert. Értem. Ennyi. Nagyon korrekt hozzáállás."

    A fenti sor a szervezőség hozzáállását és korrektségét firtatja. Szeretném ha látnátok az árnyalatnyi különbséget a között, amikor problémát jeleztek, vagy kérést fogalmaztok meg... és a között, amikor követelőztök, vagy szemrehányásokat tesztek a szervezők felé. A szerverdíj befizetésével a szervergép, a honlap, a tárhely, a szoftverek és a különböző díjak költségeihez járultok hozzá, de ebben semmilyen formában nincs bent sem a versenyek szervezése, sem a szervezők munkája, a GTR-Masters nem egy szolgáltatás, amit megveszel. A szerver elosztásával kapcsolatban pedig ajánlom figyelmetekbe a versenyszabályzat 1. pontjában a prekvalifikáciról szóló részt, amit pontosan meghatározza, hogyan járunk el ilyen helyzetekben és pontosan ez lett most is alkalmazva. Ennek fényében "felezni" soha sem fogunk, a szerver létszámának megnövelésére van elvi lehetőség, amennyiben azt a szervezőség biztonságosnak ítéli meg.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 13. 11:48.

  21. #71
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    AQ: ha belekalkuláljuk, hogy a q1 practicen megy, ahol kisebb a pálya tapadása, mint qualyn, akkor hoztam a pb-hez közelit, ami p13 lett, ez nekem teljesen jó, főleg, hogy a versenytempón vagyok erősebb.

    AR1: a rajt előtti tömörülés kicsit gázos volt, kaptam is egy puszit hátulról a célegyenes ráfordítóban, de nem lett belőle gond. A célegyenesben még mindig rugózott kicsit a mezőny, de a pálya vonalvezetése nem könnyítette meg a formáció tartását.
    A rajtot ezek ellenére egész jól kaptam el, de annyira keskeny a pálya, hogy nem sokat lehetett variálni. Az előttem menők hibáinak köszönhetően p10 lett.

    AR2: a rajtot ismét jól kaptam el, t1-nél még toga mellett is el tudtam menni, de a lassú jobbosnál kaptam egy kicsit hátulról, ezzel buktam 1-2 pozíciót, de aki elment, úgyis gyorsabb volt nálam. Egy ideig tudtam menni az elejével, aztán a végére lemaradtam pár másodpercre, akárcsak a mögöttem jövők, p8 lett a vége. Az eredményekkel nagyon elégedett vagyok.

    Fedorról tudom, hogy kemény pilóta, de r1 első körében az a kis leszorítás nem volt szép. Óvást nem ér, a fűre nem szorítottál, de érezned kellett, hogy hosszan összeér a kocsink, ami miatt nem is tudtam elmenni melletted.

    Vent Ákossal r1-en és r2-n is jól elvoltunk, stresszeltél rendesen , de amennyit az egyik részen hoztál, annyit adtam a másikon.

    A múltkori tesztfutamon már nyilvánvalóvá vált számomra, hogy ez a pálya nem az előzések barátja. Többször volt, hogy két csatázó mellett jobb kigyorsítással elmehettem volna, csak nem volt hol, annyira keskeny ez a pálya. Összességében az elért eredménnyel maximálisan elégedett vagyok, küzdős pálya volt, versenyélmény szempontjából nem ez lesz a legemlékezetesebb, viszont jó bemelegítés volt monacora, szerintem ott még jobban kijönnek az itteni dolgok.

  22. #72
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Röviden és tömören?

    Két első hely!

    Szépséghiba hogy B csopi.

  23. #73
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Röviden és tömören?

    Két első hely!

    Szépséghiba hogy B csopi.
    Jó az, ne hülyéskedj







  24. #74
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Fedorról tudom, hogy kemény pilóta, de r1 első körében az a kis leszorítás nem volt szép. Óvást nem ér, a fűre nem szorítottál, de érezned kellett, hogy hosszan összeér a kocsink, ami miatt nem is tudtam elmenni melletted.
    Még nem volt időm visszanézni a replay-t, idő szempontjából padlón vagyok. A gond igazából abból indult, hogy a pálya leggyorsabb részén a tömeggel a háta mögött Prost épp bevárósdit játszott és elég hirtelen kellett jobbra korrigálnom (legalábbis így emlékszem). Éreztem, hogy csipkedsz, de mivel elmenni úgysem tudtál volna erőből, gondoltam egy picit elemeled, azt kész. Mindegy, gond nem volt. Ez a bevárós dolog meg tudom, hogy fair, (magam is bevártam egy kollégát, akit meglöktem - nem első körös eset), de szerintem első körben, ilyen tömeg mellett abszolúte nem tanácsos ezt csinálni. Bocs a kellemetlenségért.

  25. #75
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Igen ott Prost bekavart kicsit, ezért is tudtam jobban kigyorsítani, mert téged kicsit megakasztott. Az egyenes végére kicsit eléd kerülhettem volna, de belül voltál, a jobb ív a tied volt és amúgy is gyorsabb vagy valamivel, ezért gondolom, hogy felesleges volt az egész. Igazából semmi nem múlt rajta, nincs is tüske ezért.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •