Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (76 összesen)

Téma: HTCM8 - Birubi S.C.

  1. #26
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Jó hírrel tudok szolgálni, újra működik a lobby !

    Szerverek átállítva, már láthatóak is.

    Reméljük működik is és zavartalanul folytatódhat tovább a HTCM8 Őszi szezon Tessék készülni!

    Este azért aki tud jöjjön el a már nem alternatív lobby tesztre, hogy minden klappol-e!
    Szuper!

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem, holnap este bajnoki futam a megújult gyári lobby-val!

  3. #28
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Ugye a körülmények miatt a prekval nem zárult le tegnap éjfélkor?

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ugye a körülmények miatt a prekval nem zárult le tegnap éjfélkor?
    De, két körülmény miatt:
    • A prekval zárást időpontját nem tudjuk csak úgy állítgatni, ezt csak kódból lehet megtenni és nem tudtuk ilyen gyorsan megoldani az átállítást.
    • A prekval két hétig elérhető volt, aki valóban akart, eddig is tudott prekval időt futni.


    Ha esetleg sikerül mégis megnyitni a prekval-t ma délutánra/estére, akkor persze még mehettek, ha nem, akkor a fennmaradó helyekre lehet majd jönni szerverre, de csak annak aki valóban készült és nem veszélyezteti a többieket.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 12. 12:00.

  5. #30
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De, két körülmény miatt:
    • A prekval zárást időpontját nem tudjuk csak úgy állítgatni, ezt csak kódból lehet megtenni és nem tudtuk ilyen gyorsan megoldani az átállítást.
    • A prekval két hétig elérhető volt, aki valóban akart, eddig is tudott prekval időt futni.



    Ha esetleg sikerül mégis megnyitni a prekval ma délutánra/estére, akkor persze még mehettek, ha nem, akkor a fennmaradó helyekre lehet majd jönni szerverre, de csak annak aki valóban készült és nem veszélyezteti a többieket.
    1. ha valóban akartátok volna, meg tudtátok volna oldani az átállítást. Nehogy azt írd nekem, hogy több száz kódsort kell ehhez átírni...
    2. aki valóban akart a Tunngle-vel komoly versenyt fut, az valóban prekvalozhatott az utóbbi két hétben. Én személy szerint úgy voltam vele, hogy nem ér annyit, mivel láttam, mennyire instabil és hogy a többieknél is mennyi problémát okoz. Biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül...

    Hétfőn késő délután derült csak ki, hogy megy a lobby ismét. Ezek után AZ LENNE A MINIMUM, hogy a prekvalt ennek fényében kitoljátok minél későbbre!!!

  6. #31
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Támogatom TT javaslatát, "hörgését".

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    1. ha valóban akartátok volna, meg tudtátok volna oldani az átállítást. Nehogy azt írd nekem, hogy több száz kódsort kell ehhez átírni...
    2. aki valóban akart a Tunngle-vel komoly versenyt fut, az valóban prekvalozhatott az utóbbi két hétben. Én személy szerint úgy voltam vele, hogy nem ér annyit, mivel láttam, mennyire instabil és hogy a többieknél is mennyi problémát okoz. Biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül...
    1. Jelenleg csak egyedül Laci tudja a prekval zárást módosítani, amire már korábban megkértük, ha lesz rá alkalma/ideje, akkor megteszi, ha nem akkor nem, ez ilyen egyszerű.
    2. Viszont ha te lusta voltál rászánni az életedből azt max fél órát, hogy feltedd a Tunngle-t (ami egyébként 30 embernek simán sikerült az első tesztfutamra, ahol az tökéletesen is működött ), akkor azt talán nem másokon kéne számonkérni.

    Ha valóban akartál volna, akkor tudtál volna prekval időt futni a futamra, innentől fogva a MINIMUM elvárásokat talán magaddal szemben kéne elsősorban megfogalmazni..
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 12. 13:39.

  8. #33
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1. Jelenleg csak egyedül Laci tudja a prekval zárást módosítani, amire már korábban megkértük, ha lesz rá alkalma/ideje, akkor megteszi, ha nem akkor nem, ez ilyen egyszerű.
    2. Viszont ha te lusta voltál rászánni az életedből azt max fél órát, hogy feltedd a Tunngle-t (ami egyébként 30 embernek simán sikerült az első tesztfutamra, ahol az tökéletesen is működött ), akkor azt talán nem másokon kéne számonkérni.

    Ha valóban akartál volna, akkor tudtál volna prekval időt futni a futamra, innentől fogva a MINIMUM elvárásokat talán magaddal szemben kéne elsősorban megfogalmazni..
    Szabinak teljesen igaza van.
    Hétfő este óta megy a lobby, azóta úgy gondolom lehetett volna próbálkozni ha akarsz.
    Hidd el én is szoptam a Tunngle-val, engem is ledobált folyamatosan és voltak más gondjaim a Race-el illetve Avast-tal. Kb. 2 órát tudtam készülni rendesen emiatt ami igen sovány...

  9. #34
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    2. aki valóban akart a Tunngle-vel komoly versenyt fut, az valóban prekvalozhatott az utóbbi két hétben. Én személy szerint úgy voltam vele, hogy nem ér annyit, mivel láttam, mennyire instabil és hogy a többieknél is mennyi problémát okoz. Biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül...
    A második részével az észrevételnek abszolúte nem értek egyet hiszen a tunngles rendszer a prekvalizásra tökéletesen alkalmas volt (lesz mindig és minden körülmény között). A verseny megrendezés magas létszámmal bizonytalan volt abba valószínűleg nem mentünk volna bele, vagy fun futamként kezeltük volna ha megrendezzük a Tunngle segítségével. A szerver lassan 3 hete folyamatosan megy mivel ugye Hockenheim-i futam elmaradt ezért valóban lett volna elég idő arra hogy valaki ha nem is egyfolytában de egy fél óra óra készüléssel fusson egy elfogadható időt. A lobby nem a mi hibánkból állt le ezt hangsúlyozom, mi kínáltunk nektek egy alternatív megoldást amíg helyre nem áll a rend aki élt vele az jó járt aki nem nem ennyi! De ettöl a függeltelenül a futamra mindenki jöhet ha két szerveres lesz a B szerverre be fog férni valószinüleg.







  10. #35
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1. Jelenleg csak egyedül Laci tudja a prekval zárást módosítani, amire már korábban megkértük, ha lesz rá alkalma/ideje, akkor megteszi, ha nem akkor nem, ez ilyen egyszerű.
    2. Viszont ha te lusta voltál rászánni az életedből azt max fél órát, hogy feltedd a Tunngle-t (ami egyébként 30 embernek simán sikerült az első tesztfutamra, ahol az tökéletesen is működött ), akkor azt talán nem másokon kéne számonkérni.

    Ha valóban akartál volna, akkor tudtál volna prekval időt futni a futamra, innentől fogva a MINIMUM elvárásokat talán magaddal szemben kéne elsősorban megfogalmazni..
    Látom, megint nem látod vagy csak nem akarod látod látni a lényeget, mint legtöbbször: nem az a kérdés, hogy melyik versenyző mennyire lusta vagy melyiknek mennyi ideje van, hanem az, hogy a szervezőktől mi lenne az ilyen esetekben a normális elvárás. Persze ha a rendszer egy-két ember egyeduralmára épül, aki meglehetősen rugalmatlan, mint ahogy láthatjuk is ebben az esetben...

  11. #36
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Szabinak teljesen igaza van.
    Hétfő este óta megy a lobby, azóta úgy gondolom lehetett volna próbálkozni ha akarsz.
    Semmi, de semmi alapod nincs rá, hogy így gondold. Miből veszed, hogy ráértem volna azóta??? Logikusan gondolkodva szerinted lenne akkor problémám a dologgal???

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Látom, megint nem látod vagy csak nem akarod látod látni a lényeget, mint legtöbbször: nem az a kérdés, hogy melyik versenyző mennyire lusta vagy melyiknek mennyi ideje van, hanem az, hogy a szervezőktől mi lenne az ilyen esetekben a normális elvárás. Persze ha a rendszer egy-két ember egyeduralmára épül, aki meglehetősen rugalmatlan, mint ahogy láthatjuk is ebben az esetben...
    Egyrészt ez nem uralom/hatalom kérdése, hanem egyedül tudás, amivel jelenleg csak egy ember rendelkezik a stábban, így a reakcióidő valóban rugalmatlan. Ha te vagy bárki úgy érzi, hogy rendelkezik az ehhez szükség tudással, akkor jelentkezzen bátran! Laci is bizonyára örömmel venné, ha lenne vki, aki érdemben tud segíteni nekik a honlap és az SQL kódjaiban való turkálásban.

    Másrészt a lusta, nem törődöm versenyzőknek meg nem hiszem, hogy bármi nemű elvárásokat lenne jogalapja megfogalmazni a stábbal szemben...

  13. #38
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyrészt ez nem uralom/hatalom kérdése, hanem egyedül tudás, amivel jelenleg csak egy ember rendelkezik a stábban, így a reakcióidő valóban rugalmatlan. Ha te vagy bárki úgy érzi, hogy rendelkezik az ehhez szükség tudással, akkor jelentkezzen bátran! Laci is bizonyára örömmel venné, ha lenne vki, aki érdemben tud segíteni nekik a honlap és az SQL kódjaiban való turkálásban.
    Ok, ezt elfogadom, Laci valóban sokat tett/tesz itt a dolgokért...

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Másrészt a lusta, nem törődöm versenyzőknek meg nem hiszem, hogy bármi nemű elvárásokat lenne jogalapja megfogalmazni a stábbal szemben...
    Lusta, nem törődöm??? Úgy látom, romlik a memóriád, én magam is voltam szervező, ha nem emlékeznél rá...

    Na mindegy, hagyjuk, te egyszerűen nem változol: most is csak azt hangoztatod, ami az érdekeided szolgálja, a többit pedig nagyvonalúan hagyod elmenni magad mellett...

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Lusta, nem törődöm??? Úgy látom, romlik a memóriád, én magam is voltam szervező, ha nem emlékeznél rá...
    Én most erről a szituációról beszélek, te magad írtad, hogy nem ért meg neked annyit a dolog az elmúlt két hétben, hogy feltedd azt nyavalyás tunngle-t és menj pár kört a prekvalon.
    Mi mindenkitől kértük, hogy gyertek segítsetek tesztelni, a sárcok éjjel-nappal az alternatív megoldáson dolgoztak, meg is oldották, működött a prekval... ezzel kapcsolatban a kisujjadat nem voltál hajlandó megmozdítani.

    De a szervezőktől meg közben elvárod, hogy tegyenek meg mindet azért, hogy kompenzálják a lustaságodat.
    A prekval kitolás ennek fényében nem egy elvárás, hanem egy "plusz", amit ha a szervezők meg tudnak oldani, akkor szépen megköszönitek a plusz melójukat, ha pedig nem, akkor sem történt semmi, amivel kapcsolatban szemrehányások lehetne megfogalmazni.

    Még egyszer kihangsúlyoznám, hogy tisztában vagyok az eddigi érdemeiddel és egyáltalán nem gondolom hogy általában nem törődöm, vagy lusta lennél, viszont én most csak erről a szituációról beszélek és természetesen ez mindenki másra is vonatkozik, aki hasonló módon elkényelmeskedte az elmúlt pár hetet... de most meg nem rest mondogalódni.



    (Szerintem minden felvetett gondolatra reagáltam, nem szokásom kikerülni válaszokat...)
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 12. 16:53.

  15. #40
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi, de semmi alapod nincs rá, hogy így gondold. Miből veszed, hogy ráértem volna azóta??? Logikusan gondolkodva szerinted lenne akkor problémám a dologgal???
    Abból veszem amit írtál, hogy nem volt kedved a Tunngle-val kínlódni... Egyébként ez egy értelmetlen vita. A lényeg az egészből, ha át tudják állítani akkor lehet prekvalizni ma estig. Nem gondolom, hogy bárki csak ezért nem állítja át mert veled ki akar szúrni. Vannak szabályok és vannak döntések amik néha kedveznek néha meg nem. Nekem pl az utolsó két versenyem bánja a lobby hiányát, holott csak egyet buktam volna...

  16. #41
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése

    Lusta, nem törődöm??? Úgy látom, romlik a memóriád, én magam is voltam szervező, ha nem emlékeznél rá...

    Na mindegy, hagyjuk, te egyszerűen nem változol: most is csak azt hangoztatod, ami az érdekeided szolgálja, a többit pedig nagyvonalúan hagyod elmenni magad mellett...
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  17. #42
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Indulhatok B-n, ha nincs nevezésem?

  18. #43
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Igen


  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Indulhatok B-n, ha nincs nevezésem?
    Kérjük mindenki nevezzen, aki indulni szeretne, az is, akinek nincs ideje! Köszi!

  20. #45
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Látom, megint nem látod vagy csak nem akarod látod látni a lényeget, mint legtöbbször: nem az a kérdés, hogy melyik versenyző mennyire lusta vagy melyiknek mennyi ideje van, hanem az, hogy a szervezőktől mi lenne az ilyen esetekben a normális elvárás. Persze ha a rendszer egy-két ember egyeduralmára épül, aki meglehetősen rugalmatlan, mint ahogy láthatjuk is ebben az esetben...
    Itt az alapvető gond az volt, hogy tavaly volt jó pár olyan versenyző(többnyire akinek marha sok ideje van gyakorolni), hogy egy nappal előbb záruljon a prequal, ami addig kb 10évig tök jól működött úgy hogy a verseny előtt 1 órával zárult le.
    Már nem emlékszem mi volt az indok, talán, hogy verseny szitukat és a versenyt gyakorolják, bár egy max 15körös futamnál kurvára nincs értelme, még ha GTR-ről beszéltünk volna ahol valaki 90perces szimulációt menne még megértem de ennél a játéknál hülyeség volt.
    Na már most, szerintem azóta szerdánként napközben sokkal kevesebben mennek a szerverre mint előtte(egy statisztikás megnéznék róla), legalább is én nem megyek fel mert minek?! értelmetlen.

    Vissza kellene állítani szerintem a régi rendszert gondolván azokra akik nem reggel 8tól délután 4-ig vagy 5-ig dolgoznak és utána otthon meresztik a répuszt...

  21. #46
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, ezt elfogadom, Laci valóban sokat tett/tesz itt a dolgokért...


    Lusta, nem törődöm??? Úgy látom, romlik a memóriád, én magam is voltam szervező, ha nem emlékeznél rá...

    Na mindegy, hagyjuk, te egyszerűen nem változol: most is csak azt hangoztatod, ami az érdekeided szolgálja, a többit pedig nagyvonalúan hagyod elmenni magad mellett...
    Azért a tunngle-t vagy hogy a gyíkba írják felrakhattad volna, nekem sikerül szinte csont nélkül, és ahányszor felmentem soha nem kellett szervereket frissítgetni hogy lássam őket.

  22. #47
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Srácok van aki nem prekvalozott és nem is nevezett idő nélkül és jönne?


  23. #48
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    "A" szerver (GTR-Masters.hu #1): Prekvalifikáció szerint 1.-25. helyezett:
    Tóth Gábor--> Farkas Tamás

    "B" szerver (GTR-Masters.hu #2): Prekvalifikáció szerint 26-32. helyezett:
    Hegyi Zsolt --> Szente János

    B szerveren lesznek még kiadó helyek, aki nem nevezett, de úgy érzi felkészült jöhet.

    A szerverjelszó az eddigi, nem változott!

    Jó tapadást


  24. #49
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Most ez tényleg komoly hogy a B szerveren hatan fogunk keringeni??? Ez igy kicsit vicces urak.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  25. #50
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Most ez tényleg komoly hogy a B szerveren hatan fogunk keringeni??? Ez igy kicsit vicces urak.
    34 főt bír a pálya, nem akartam kimaxolni lehet nem egészséges ráadásul elég rövid is. Valamint páran jelezték hogy jönnének és nem prekvaloztak.... Nézd a jó oldalát, könnyü pontok és néha 1 ember is elég 1 jó versenyhez


Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •