Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 67 (67 összesen)

Téma: Lobby helyett: Tunngle VLAN!!

  1. #51
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem most sem indul a Tunngle, és az a baj, hogy én is valami ilyesmit gondolok, mint Fedor. Pláne úgy, hogy AC meg egyre jobb.
    Akkor menjetek AC-zni. De komolyan... Ha valami gond van a Tunngle-val akkor kérdezzetek, aztán talán tudunk segíteni. De attól hogy itt keltitek a jóhangulatot még nem fog megoldódni a RAJTUNK KÍVÜL álló probléma. Arról nem is beszélve, hogy nálam egész nap ment, sőt mióta feltelepítettem nem volt gond a tunngleval...


  2. #52
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor menjetek AC-zni. De komolyan... Ha valami gond van a Tunngle-val akkor kérdezzetek, aztán talán tudunk segíteni. De attól hogy itt keltitek a jóhangulatot még nem fog megoldódni a RAJTUNK KÍVÜL álló probléma. Arról nem is beszélve, hogy nálam egész nap ment, sőt mióta feltelepítettem nem volt gond a tunngleval...
    Figyi Ákos

    1. Ez itt egy fórum igaz? A fórumon meg szokták ez emberek osztani egymással a tapasztalatokat, elmondják a dolgokról a véleményüket, megbeszélnek sok mindent, ha úgy tetszik beszélgetnek.
    2. Olvastál egy betűt itt arról, hogy Titeket tartunk hibásnak a kialakult helyzet miatt?

    Akkor nem nagyon értem a felháborodásod okát....

    hidd el, hogy azok akik itt "keltik a jó hangulatot" azok sem örülnek....., sőt szomorúak a helyzet miatt

  3. #53
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól látom a mail szerverük akadt ki (de már működik, ha jól értem).
    Info INNEN.

    Érdemes még egy próbát tenni.
    Köszi, holnap lesz időm és nekifutok ismét.

  4. #54
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Most akkor neked az a probléma, hogy jött a megerősítő e-mail, rákattintottál a benne lévő linkre ami elvisz az aktivációs oldalra, ott végig csinált mindent és még se enged bejelentkezni a programba?
    Pontosan!

    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Figyi Ákos

    1. Ez itt egy fórum igaz? A fórumon meg szokták ez emberek osztani egymással a tapasztalatokat, elmondják a dolgokról a véleményüket, megbeszélnek sok mindent, ha úgy tetszik beszélgetnek.
    2. Olvastál egy betűt itt arról, hogy Titeket tartunk hibásnak a kialakult helyzet miatt?

    Akkor nem nagyon értem a felháborodásod okát....

    hidd el, hogy azok akik itt "keltik a jó hangulatot" azok sem örülnek....., sőt szomorúak a helyzet miatt


  5. #55
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan!

    Varcsi kicsit.
    Szoval kattkatt, elinditod. Elindul, feljon a kezelofelulet es mar ott nem tudsz bejelentkezni az ablak aljan?


    Kieg.: az oldalukat böngészve felmerült, hogy esetleg megpróbálhatod feltenni a beta verziót és azt updateled az újra, ha működik.
    (Minden mást ami eszembe jutott gondolom már te is próbáltál. újra install, másik reg... ilyesmik.)

    Amin még gondolkodom - bár általában nem szokott gondot okozni, de pl nem tudom, hogy lehet-e baj, ha nem jelentkezel be az oldalra reg után?
    (Nem tudom, hogy én megszokásból jelentkeztem be, vagy mert beléptetett a visszaigazoló mail linkje; és mi történt volna ha nem?! Mondjuk ez kicsit olyan mint ráolvasással próbálkozni, de ki tudja...?! )
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 11. 07. 09:32.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  6. #56
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Nos, adtam még egy esélyt a Tunnglenak. Újabb sikeres regisztrációt egy email követett, melyben megerősítettem a regisztrációm és ezúttal be is engedett mind az oldalon, mind a kliensben! Hurrá!
    Beállítottam a hálózatot és a jelszót, melyre egy két soros üzenetet kaptam, mely szerint csatlakoztam a hálózathoz.
    "Hálózatváltás sikeres. Türelem...Kapcsolódtál a hálózathoz."
    Ehhez képest a játék LAN menüjében 72x frissítés után sem jelenik meg egyetlen szerver sem.
    "Nincs rendelkezésre álló játék"
    Ötlet?

    szerk.: Köszi Ákos! Végre tényleg megy! Legjobbkor dobta le magát, csak egy órája szívok vele! :P
    Utoljára módosította: Petryx; 2014. 11. 09. 12:54.


  7. #57
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, adtam még egy esélyt a Tunnglenak. Újabb sikeres regisztrációt egy email követett, melyben megerősítettem a regisztrációm és ezúttal be is engedett mind az oldalon, mind a kliensben! Hurrá!
    Beállítottam a hálózatot és a jelszót, melyre egy két soros üzenetet kaptam, mely szerint csatlakoztam a hálózathoz.
    "Hálózatváltás sikeres. Türelem...Kapcsolódtál a hálózathoz."
    Ehhez képest a játék LAN menüjében 72x frissítés után sem jelenik meg egyetlen szerver sem.
    "Nincs rendelkezésre álló játék"
    Ötlet?
    Most már jó lesz, csak az éjszaka folyamán ledobta magát a szerveren a tunngle. Újraindítottam látom is, hogy ott vagy.

    Ilyenkor amikor a csoportban esetleg nem látjátok a gtrmasters felhasználót, akkor írjatok egyet ide, mert valszeg újra be kell vele jelentkezni...
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 11. 09. 12:53.


  8. #58
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    WBB-nél python-ban írtak kis python scriptet, ami a remoteport-ot dugja localport-ra, vagymi, és a játékban LAN-ban ugyanúgy látni a szerverüket.

    Ami jobb hír talán hogy kedden írta Ekkel (simbines srác):
    "a small update on the matter, we are close to resolving the issue, wading through paperwork at the moment but it looks like we are close to getting the servers back online!"
    talán már pislákol a fény az alagút végén...

  9. #59
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    WBB-nél python-ban írtak kis python scriptet, ami a remoteport-ot dugja localport-ra, vagymi, és a játékban LAN-ban ugyanúgy látni a szerverüket.

    Ami jobb hír talán hogy kedden írta Ekkel (simbines srác):
    "a small update on the matter, we are close to resolving the issue, wading through paperwork at the moment but it looks like we are close to getting the servers back online!"
    talán már pislákol a fény az alagút végén...
    Egészségedre


  10. #60
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Egészségedre
    Nem rólam van szó, hanem a közösségről. Egy megoldást mutattam fel.
    Hogymondjam, ez 40 kódsor, egy programkeretben (python), és tunngle meg egyéb program nélkül mehet a lobby. Bár a szerver oldali szkript-re még nem gondoltam.
    De lényegtelen mert mát nemkell sokat aludni...

  11. #61
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nem rólam van szó, hanem a közösségről. Egy megoldást mutattam fel.
    Hogymondjam, ez 40 kódsor, egy programkeretben (python), és tunngle meg egyéb program nélkül mehet a lobby. Bár a szerver oldali szkript-re még nem gondoltam.
    De lényegtelen mert mát nemkell sokat aludni...
    Csak arra irtam, hogy egy betut nem ertettem az elso reszbol Bar ezt a pythont olvastam mar acnal

    A masodik reszhez meg csak annyit, hogy csak megoldjak mar.... ez is tobb mint a semmi


  12. #62
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    De az aktiválás is sikeres volt mert élsőre én is baszoptam hogy nem irtam be a kódot ami az aktiváló oldal alján a keretes részben van a robotok ellen, de aztán másodszorra sikerült és azóta nekem is jó, legalább is pénteken az volt.

  13. #63
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    No én jól kihagytam ezt a szezont, attól kezdve, hogy Tunngle...
    Reménykedve nyitottam meg ezt a topicot, hátha az áll a végén, hogy "Uraim, nem kell többé Tunngle", de ha jól értem, még mindig így mennek a dolgok?
    Tavaszra talán összeszedem magam és jönnék, de ezek szerint megint meg kell küzdenem egy segédprogrammal amivel én jól még sosem jártam...
    (Az őszt nem ezért hagytam ki, besűrűsödött a diplomaírás meg a munka, de most van diplomám, és úgy tűnik állásom is legalább egy évre, jippi )

  14. #64
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    No én jól kihagytam ezt a szezont, attól kezdve, hogy Tunngle...
    Reménykedve nyitottam meg ezt a topicot, hátha az áll a végén, hogy "Uraim, nem kell többé Tunngle", de ha jól értem, még mindig így mennek a dolgok?
    Tavaszra talán összeszedem magam és jönnék, de ezek szerint megint meg kell küzdenem egy segédprogrammal amivel én jól még sosem jártam...
    (Az őszt nem ezért hagytam ki, besűrűsödött a diplomaírás meg a munka, de most van diplomám, és úgy tűnik állásom is legalább egy évre, jippi )
    ŐŐŐŐ nem. Már rég megy a lobby, nem kell a Tunggle.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  15. #65
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Sőt, nem is futottunk egy hivatalos versenyt sem tunnglellel, addig toltuk az időpontot mig megjavították a lobbyt

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Bocs, csak az első hsz. volt frissítve, a végére valóban nem írtuk ki...

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Update: Helyreállt a hivatalos gyári lobby működése, a Tunngle használatára a jövőben már nincs szükség!

  17. #67
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, csak az első hsz. volt frissítve, a végére valóban nem írtuk ki...
    Áhh, oké király

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •