Szavazás eredménye: Megvan-e neked a URD - Endurace GT mod?

Szavazók
44. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, már megvettem

    7 15,91%
  • Nem, de ha van értelme, beszerzem

    29 65,91%
  • Nincs és nem is tervezek költeni rá

    8 18,18%
Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (27 összesen)

Téma: UnitedRacingDesign - Endurance GT

  1. #1
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085

    UnitedRacingDesign - Endurance GT

    Engedjétek meg, hogy bemutassam a szlovén UnitedRacingDesign modder csapatot, akikkel Kunosék is felvették a kapcsolatot, és lehetséges hogy a közeljövőben hivatalosan is modder csapatuk lehet.
    Ugyanis állitólag majd a DLC csomagban szereplő Corvette C.7 is az ő munkájuk gyümölcse lesz, ahogy a már jól ismert C6R is. Ami valjuk be, remekül sikerült, igaz, még béta fázisban van.
    Mivel elég komoly csapat áll a háttérben, ezt nem is bizonyitja más, mint az eddig kiadott munkájuk.

    Ezt a topikot az EGT mod miatt nyitottam, mert a liga nevéből is kiindulva, itt szinte már alapnak számit a GT autókkal való versenyzés. Ezért gondoltam megérdemel egy topikot.
    Szeretném ,ha itt megbeszélnénk a moddal kapcsolatos dolgokat. Gondolok itt: hibák, bugok, hangok, teljesitménybeli különbségek, setupok, bajnokságra való alkalmasságok, stb, szóval mindet, ami ezzel a moddal összefügg.

    A mod tartalmaz 5 darab GT2 autót:


    A zárójelbe irt nevek a modban szerepelt márkák nevei, mivel a modder csapat nem akart a license-el és a márka nevek használati jogaival pereskedni, ezért ezeket a fiktiv neveket adták a kocsiknak.

    Ingyenes GT2 autó:

    Ha ehhez a 6 autóhoz még hozzá tesszük a BMW M3 GT2-t, akkor mindjárt kapunk egy szemrevaló teritéket autó választékból.
    Na itt jön a fekete leves...
    A mod fizetős! ITT tudjátok megvásárolni.

    Kiegészitők a modhoz:
    Eredeti autó nevek visszaálliása a játékban
    24h Nürburgring skin pack

    Aki már rendelkezik a moddal, az kérem ebben a topikban ossza meg velünk véleményeit, tapasztalatait.
    Várjuk hozzászólásaitokat, kérdéseiteket.
    Hajrá.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 27. 19:40.

  2. #2
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Egy kis bemutató a németektől:



    ..és tőlem.. :P

    Utoljára módosította: csori23; 2014. 10. 28. 01:20.

  3. #3
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Lehet, hogy én nagyon türelmetlen vagyok, de már nem bírom ezeket az utcaiautós unfair-roncsderbyket, nem ezért vettem meg az AC-t. Nem akarok, csak nosztalgiázni öregebbnél öregebb modellekkel. senkit sem akarok meggyőzni, hogy a modern ( bár némelyik itt sem fiatal) autók milyen kihívásokat adnak. Nekem ezek jobban tetszenek. Szépek, nagyon erősek, jobb a hangjuk, nagyobb sebességeknél kell manőverezni ( azé az is elég nehéz ), más, jobb a vezetési élmény számomra. Ezért ezt a mod-ot megveszem, még ha esetleg máshol tudom csak kipróbálni a versenyzési élményt is. Valaki tudja, hogy a MASZIM-nál, vagy valahol közelben, van e már kupa? Köszönöm előre is a segítséget!!

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A Maszim-nál sincs még kupa, máshol sem, mindenki csak előkészít. Illetve a szavazás szerint nálunk is GT lesz a következő menet... nyugi

    Illetve roncsderbit rendezni bármilyen autóval lehet, ez az ellen nem véd!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 28. 10:04.

  5. #5
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    32
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy én nagyon türelmetlen vagyok, de már nem bírom ezeket az utcaiautós unfair-roncsderbyket, nem ezért vettem meg az AC-t. Nem akarok, csak nosztalgiázni öregebbnél öregebb modellekkel. senkit sem akarok meggyőzni, hogy a modern ( bár némelyik itt sem fiatal) autók milyen kihívásokat adnak. Nekem ezek jobban tetszenek. Szépek, nagyon erősek, jobb a hangjuk, nagyobb sebességeknél kell manőverezni ( azé az is elég nehéz ), más, jobb a vezetési élmény számomra. Ezért ezt a mod-ot megveszem, még ha esetleg máshol tudom csak kipróbálni a versenyzési élményt is. Valaki tudja, hogy a MASZIM-nál, vagy valahol közelben, van e már kupa? Köszönöm előre is a segítséget!!
    Erősen off-topic lesz, amit írok, de ha már szóba került...

    A roncsderbi elkerülhetőek lennének, ha bizonyos emberek megtanulnák végre, hogyha biztosan tudok autózni pl. 2:20-as időt, akkor nem a bizonytalan 2:19-re hajtok verseny közben sem. Én eddig csak public szerverekre mentem (főleg a MASZIM-ra, és GT2 & GT3 géposztállyal), de amit egyesek művelnek...az borzasztó!

    Sajnos elmondható, hogy túlságosan is kicserélődött a szimulátoros társaság, az AC-nek (is) hála, túl sok az olyan új ember, akinek kb. 0 online versenyzés tapasztalata van, és ez bizonyos manővereken erősen meglátszódik, még mindig. Ilyen pl., hogy Spa-ba, a rajt után a társaság fele akkor kezd el fékezni, mint amikor nincs előtte senki, és persze, hogy rögtön crash van már a La Source kellős közepén, vagy a másikat lökdösöm jobbra-balra (mert ugye a 10 méter pálya nem elég széles az előzéshez), féktávon a másikat használom fel segítségnek, és még sorolhatnám.

    Régen jó volt, mert az ilyen típusú emberek hamar ki lettek p*csázva, most meg...lassan én vagyok az idióta meg a hülye, hogy szólni merek ilyenek miatt bizonyos embereknek.

  6. #6
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    @Jones
    Van benne valami amit mondasz, de ezt a topikot nem ezért nyitottam, de amúgy helyt álló amit írsz.
    Arra szeretnék kérni mindenkit aki már rendelkezik a moddal hogy írja le tapasztalatait, hogy megoszthassuk azokkal akik tervezik a megvételet , ill. kíváncsiak rá.
    Nekem teljesen bejön a mód. A gyariakkal szinte majdnem hogy pariban van.
    Végre igazi GT hangok 😊
    Az irányítás és a fizika teljesen korrekt. Azonnal érezni a csúszást. Nehéz leírni hogy ez miben is más, de még is jó. Ki kell probálni. 😉


    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  7. #7
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Úgy látom nem sok embernek van meg a mod, ezért szeretném a liga vezetőséget megkérni arra, hogy egy este meghajthatnánk az ingyenes tartalmú Chevrolet Corvette C6R-t.
    Egyben a GT3 teszt bajnokira való tekintettel, amolyan GT (felkészitő) betétfutamként Ebből ugyanis kiderülne sokak számára milyen minőséget is kap, ha beáldoz az EGT modra.
    Mit szóltok hozzá?
    Itt a lefrissebb verzió a Corvette-ből:http://www.racedepartment.com/downlo...c6r-2013.2852/
    Pálya lehetne mondjuk Spa
    Készitettem egy skinpackot is:https://onedrive.live.com/redir?resi...int=file%2crar
    Egy kis bemutató:

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom nem sok embernek van meg a mod, ezért szeretném a liga vezetőséget megkérni arra, hogy egy este meghajthatnánk az ingyenes tartalmú Chevrolet Corvette C6R-t.
    Egyben a GT3 teszt bajnokira való tekintettel, amolyan GT (felkészitő) betétfutamként Ebből ugyanis kiderülne sokak számára milyen minőséget is kap, ha beáldoz az EGT modra.
    Mit szóltok hozzá?
    Lehet róla szó!

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom nem sok embernek van meg a mod, ezért szeretném a liga vezetőséget megkérni arra, hogy egy este meghajthatnánk az ingyenes tartalmú Chevrolet Corvette C6R-t.
    Egyben a GT3 teszt bajnokira való tekintettel, amolyan GT (felkészitő) betétfutamként Ebből ugyanis kiderülne sokak számára milyen minőséget is kap, ha beáldoz az EGT modra.
    Mit szóltok hozzá?
    Délután megpróbálom rá belőni a prekvalt, ha összejön, akkor ezzel megyünk csütörtökön és vasárnap!

  10. #10
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Délután megpróbálom rá belőni a prekvalt, ha összejön, akkor ezzel megyünk csütörtökön és vasárnap!
    Akkor már ma is ezzzel lesz este a fun szeró?

  11. #11
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Életkor
    36
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom nem sok embernek van meg a mod, ezért szeretném a liga vezetőséget megkérni arra, hogy egy este meghajthatnánk az ingyenes tartalmú Chevrolet Corvette C6R-t.
    Egyben a GT3 teszt bajnokira való tekintettel, amolyan GT (felkészitő) betétfutamként Ebből ugyanis kiderülne sokak számára milyen minőséget is kap, ha beáldoz az EGT modra.
    Mit szóltok hozzá?
    Itt a lefrissebb verzió a Corvette-ből:http://www.racedepartment.com/downlo...c6r-2013.2852/
    Pálya lehetne mondjuk Spa
    Készitettem egy skinpackot is:https://onedrive.live.com/redir?resi...int=file%2crar
    Egy kis bemutató:
    Nálam ha ez a mod autó be van rakva akár csak válaszhatónak, és ki akarok lépni a "futamból" akkor lefagy a játék. legújabb mod és legújabb játék van fenn.

  12. #12
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Direkt kipróbáltam most offline versenyen + modolt kocsikat is beraktam, de szépen ki lépett. Nincs fagyás. Gyári pályán próbáltad? Valamely modolt pályánál csinált nekem ilyet annó.

  13. #13
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Életkor
    36
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Direkt kipróbáltam most offline versenyen + modolt kocsikat is beraktam, de szépen ki lépett. Nincs fagyás. Gyári pályán próbáltad? Valamely modolt pályánál csinált nekem ilyet annó.
    Gyári pálya: SIlverstone, és multiban is és single-ben is csinálja, azt hiszem újra rakom a Corvettet

    A Corvette újrarakása megoldotta a gondot
    Utoljára módosította: KommyKT; 2014. 11. 12. 16:30. Indoklás: kiegészítés

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Délután megpróbálom rá belőni a prekvalt, ha összejön, akkor ezzel megyünk csütörtökön és vasárnap!
    Belőttem a prekvalt és a szervert, illetve itt olvashatjátok az e heti AC Fun programot!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 12. 19:46.

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Belőttem a prekvalt és a szervert, illetve itt olvashatjátok az e heti AC Fun programot!
    A tesztfutam után várjuk ide a mod-dal kapcsolatos véleményeket, szerintetek összességben hozza/megközelíti-e gyári tartalmak színvonalát, alkalmasnak találjátok-e bajnokságra, avagy nem?

  16. #16
    Somogyi Peter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 04.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    110

    URD PACK

    Ezzel nagyon érdemes lenne indítani egy bajnokságot teljesen egyforma időket lehet menni mindegyik géppel...Szerintem még egy vegyes autókból álló bajnokság is lehetne..külön konstrutöri és külön egyéni pontrendszerrel..
    Tudom nem mindenki teheti meg hogy rohanjon megvenni de szerintem az itteni közösség megoldja házon belül ezt a problémát (hozzáférést) ÉN nagyon támogatnám az elképzelést ha konkrét szavazás lesz a dologból tölem egy igen szavazatra számíthattok..

    És ajánlom mindenkinek hogy próbálja ki egy igazán izgalmas dolog előtt állunk..... Várom hogy mi a javaslatotok...

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel nagyon érdemes lenne indítani egy bajnokságot teljesen egyforma időket lehet menni mindegyik géppel...Szerintem még egy vegyes autókból álló bajnokság is lehetne..külön konstrutöri és külön egyéni pontrendszerrel..
    Tudom nem mindenki teheti meg hogy rohanjon megvenni de szerintem az itteni közösség megoldja házon belül ezt a problémát (hozzáférést) ÉN nagyon támogatnám az elképzelést ha konkrét szavazás lesz a dologból tölem egy igen szavazatra számíthattok..

    És ajánlom mindenkinek hogy próbálja ki egy igazán izgalmas dolog előtt állunk..... Várom hogy mi a javaslatotok...

    Itt fent van már is egy előzetes szavazás, egyelőre felmérjük az igényeket, aztán majd meglátjuk!

    Viszont a warez-t semmi esetre sem fogjuk támogatni, amennyiben a készítők pénz kérnek a munkájukért, mi pedig meg vagyunk vele elégedve és örömmel használjuk, akkor az a minimum, hogy nem vágjuk át őket a palánkon, hanem biztosítjuk a körfogást, hogy ők is megtalálják a számításukat és a jövőben újabb igényes tartalmak is készülhessenek a mi szórakoztatásunkra!

  18. #18
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Vegyük, ne vegyük ez itt a kérdés???

  19. #19
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Rengeteg modot próbáltam már, voltak közöttük jók s rosszak.
    Ha nem érné meg azt a kevés pénzt, amit mondjuk egy este is el lehet tapsolni egy szórakozóhelyen, akkor topikot sem nyitottam volna neki..
    peace

  20. #20
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Az Audi R8 LMS is pariban van a modban lévő kocsikkal.
    Az imént teszteltem alap settekkel mindet.
    Egy 8 féle kocsiból álló széria már igen igéretesnek tűnik. Szerintetek is megérné összengedni őket?
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 11. 28. 14:29.

  21. #21
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Írtam Jézuskának, hogy karácsonyra Nekem is hozhatna ilyen technikát otthonra!

  22. #22
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Írtam Jézuskának, hogy karácsonyra Nekem is hozhatna ilyen technikát otthonra!
    Az attól függ.. Ha jó kisfiú voltál, akkor biztos
    Amugy az Occulus riften nem gondolkodtál? Bár én erre esküszöm..

  23. #23
    Bitter Tibor Regisztrált Tibi74 logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 27.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    3
    Szép napot !!

    Csináltam egy Skin Packot a URD EGT modhoz.
    Akit érint itt a link:
    https://mega.co.nz/#!FN4CTZ4R!6Zz970...7Ywj_PLCie6O2w

    Ha hiba van benne szóljatok és javítom..............

    Jó játékot...............
    Intel i5 4570, AsrockB85M Pro4, MSI GTX750Ti, HyperX 8GB Genesis DDR3 1600MHz
    SAMSUNG 120GB 840 EVO , CORSAIR CX Series Modular CX600M, COOLERMASTER SIL-652

  24. #24
    Hafner László Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 10. 05.
    Város
    Graz
    Életkor
    43
    Üzenetek
    33
    File: URD_EGT_v1_35.rar

    Grösse:409,17 MBhochgeladen:08/21/2015, 12:45


    nem túl régi feltöltés



    link törölve
    Utoljára módosította: haflac; 2015. 10. 19. 10:35.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg haflac írta Hozzászólás megtekintése
    File: URD_EGT_v1_35.rar

    Grösse:409,17 MBhochgeladen:08/21/2015, 12:45
    Ez egy fizetős mod?
    Ha igen, akkor kérlek ne osszatok meg közvetlen letöltési linket a fórumon.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •