Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (130 összesen)

Téma: AC FunRace - Shelby Cobra

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    AC FunRace - Shelby Cobra

    Figyelem! Időpontváltozás: a Forma-1 miatt előbbre hoztuk a futamot, 18:30-kor kezdünk!
    -----------------------------------------------------------------------------------------

    Kedves Versenyzők!


    Mivel rövidesen véget ér az AC Tesztkupa, a következő pedig csak 1-2 hét múlva kezdődik, így úgy gondoltuk, hogy valami igen tökös dologgal üssük el az időt az unalmas várakozás helyett!
    Már javában zajlik a szavazás a következő kupa meghajtandó autóit illetően, és eddig úgy fest a GT3-as gépeknek áll a zászló (ettől függetlenül aki még nem tette meg, az mindenképpen szavazzon ), viszont mivel igen népszerűnek bizonyultak a hőskori gépek is, így jövő héten teszünk egy próbált az 500 lóerős AC Shelby Cobra 427 S/C meglovaglására!



    A lebonyolítási rendszer az AC Tesztkupában már jól bevált módszert követi:

    Helyszín: Spa-Francorchamps
    Időpont:
    2014.10.30 (csütörtök) & 2014.11.02 (vasárnap)
    Nevezés: 18:30 - 19:00 (Masters Rank app-pal)
    Booking: 19.00 - 19:03 (annak, aki nem nevez előre, vagy szeretne Skin-t választani)
    Időmérő: 19:03 - 19:23 (20 perc)
    Futam hossza: 10 kör

    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    Szerver: GTR-Masters.hu #E0 , #E1, #E2..
    Szerverjelszó:
    masters


    A futam után 20:00-kor és 21:00-kor is újra elindul a szerver ha van nevező, bátran lehet folytatni a kergetőzést!

    Nevezési rendszer részletes leírása: AC Prekval és nevezési rendszer (érdemes éles futam előtt egyszer kipróbálni )
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • Mivel az Assetto Corsa multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 01. 17:29.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Olyan kérdésünk lenne még felétek, hogy akkor átmenjünk-e Pro módba, tehát ABS, TC és ESP nélkül nyomjuk, vagy nem pont a Cobra a legideálisabb választás elkezdeni komolyabban vageszkodni?
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 26. 21:10.

  3. #3
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan kérdésünk lenne még felétek, hogy akkor átmenjünk-e Pro módba, tehát ABS, TC és ESP nélkül nyomjuk, vagy nem pont a Cobra a legideálisabb választás elkezdeni komolyabban vageszkodni?
    Minden help nélkül menjünk szerintem

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Minden help nélkül menjünk szerintem
    Én is így gondolom, remélem nem riaszt el senkit a dolog, fel kell kötni a gatyót!

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Gyakorlás céljából elindítottam a FUN szervert 30 perc qual-lal és 3 kör futammal, ami 0-24 elérhető:

    Szerver:
    GTR-Masters.hu #FUN
    Pass: masters

    A gyakorló szerver "Pickup"-os, tehát bármikor lehet rá csatlakozni!


    A csütörtöki és vasárnapi futamra a prekvalifikáció és a nevezés is a szokott módon működik!
    TC, ABS és ESP nem engedélyezett, a kuplung segítség természetesen használható!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 31. 21:56.

  6. #6
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én is így gondolom, remélem nem riaszt el senkit a dolog, fel kell kötni a gatyót!
    tegnapi után..minden segítséget kapcsoljunk be...vagy inkább hagyjuk a francba....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #7
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Nem kell szerintem.

    Szépen vezethető az autó. Gázra persze harap ))

    Szabi a korábban (tegnap) futott időm a rankon fenn van de a pren nincs. Megnézed miért? Köfi

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi a korábban (tegnap) futott időm a rankon fenn van de a pren nincs. Megnézed miért? Köfi
    Mert a prekval heti ciklusban működik, csak az e héten futott idők szerepelnek benne.

  9. #9
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    valami setupot majd rakhatna fel valaki, mert itt azért sokat segítene szerintem a mezőnynek h biztonságosabban (na meg gyorsabban ) körbe tudjunk érni...

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlás céljából elindítottam a FUN szervert 20 perc qual-lal és 4 kör futammal:
    Kérésre áttettem 30 percre a kvalt és 3 körre a futamot. A szerver GTR-Masters.hu #Fun néven fut.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 29. 08:47.

  11. #11
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    Ez a Cobra nagyon kemény. Nagyon csínján kell bánni a gázzal, mert büntet ha már kicsit jobban odalép az ember. Nagyon élvezetes egyébként, csak sokszor megpördülök, nehéz összerakni egy kört (legalábbis nekem).

  12. #12
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a Cobra nagyon kemény. Nagyon csínján kell bánni a gázzal, mert büntet ha már kicsit jobban odalép az ember. Nagyon élvezetes egyébként, csak sokszor megpördülök, nehéz összerakni egy kört (legalábbis nekem).


    hát még 10-et....

    GTL egyik legvadabb masinája volt...nagyon örülök hogy pont ez készült el az AC-hez, de emberes és hatványozottan igaz a lassan járj tovább érsz hozzáállás, hosszútávon főleg. Imádnivaló...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #13
    Sári András Versenyző Sári András logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 09.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    51
    Már a vasárnapi futamra se tudtam csatlakozni a #0 szerverre pedig rendben volt a gyors köröm ,látható is volt a prek..... oldalon . Csak nem tudtam kijelölni bárhogyan is próbáltam ,kijelentkeztem ,frissítettem . Most ugyan az a helyzet itt is hogy nem tudok nevezni a lapon rögzített időm ellenére . Ami szükséges hozzá telepítve hisz az időm fent van . Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!! Tud valaki segíteni mi a pic.a lehet ez ?! Előre is THX

  14. #14
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Már a vasárnapi futamra se tudtam csatlakozni a #0 szerverre pedig rendben volt a gyors köröm ,látható is volt a prek..... oldalon . Csak nem tudtam kijelölni bárhogyan is próbáltam ,kijelentkeztem ,frissítettem . Most ugyan az a helyzet itt is hogy nem tudok nevezni a lapon rögzített időm ellenére . Ami szükséges hozzá telepítve hisz az időm fent van . Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!! Tud valaki segíteni mi a pic.a lehet ez ?! Előre is THX
    Azért nem tudsz nevezni, mert kétszer regisztráltál (ha jól sejtem) és az előző regisztrációd adatait adtad meg így a kört is oda számolja, tehát nincs időd amivel nevezni tudnál.

  15. #15
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Próbálgattam ezt az autót de nem igazán jött be. Másodikban fordulok alapjáraton már szinte vagy hússzal és úgy tolja a seggét ami már-már hihetetlen aztán nem is fordul, egy Ladával simán venném a kanyart ez meg megy a kavicsba.....borzasztó egy masina.
    A király nem Elvis volt...

  16. #16
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálgattam ezt az autót de nem igazán jött be. Másodikban fordulok alapjáraton már szinte vagy hússzal és úgy tolja a seggét ami már-már hihetetlen aztán nem is fordul, egy Ladával simán venném a kanyart ez meg megy a kavicsba.....borzasztó egy masina.
    Nekem nagyon bejön az autó, és milyen érdekes, én is pár nappal ezelőtt a Cobra vezetése közben a Ladázásra gondoltam. Az fogalmazódott meg bennem, hogy biztos minden olyan "idősebb, korombeli" embernek fog ez az autó tetszeni, aki a Ladán nőt fel. De akkor ezek szerint ez a felvetés nem jött be.

  17. #17
    Sári András Versenyző Sári András logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 09.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    51
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem tudsz nevezni, mert kétszer regisztráltál (ha jól sejtem) és az előző regisztrációd adatait adtad meg így a kört is oda számolja, tehát nincs időd amivel nevezni tudnál.
    Valamikor régen voltam regizve GTR de annak már jó-pár éve kb10 . A mostani regem meg 2014.06 történt ha jól emlékszem . Ac magyarítás hibái miatt telepítettem újra a gamét nemrég, azóta ez van . Nevezési időben hiába keresem a lap alsó részén a gyors köröm idejét . Csak ezt látom :
    SAJÁT KÖRIDŐID
    Nevezés Autó Köridő Session Időpont
    Nevezés:: Visszavonás:: Mit kéne tennem hogy megoldódjon a gondom ??? Regisztráljak ismét más néven és e-mail címmel ???

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Valamikor régen voltam regizve GTR de annak már jó-pár éve kb10 . A mostani regem meg 2014.06 történt ha jól emlékszem . Ac magyarítás hibái miatt telepítettem újra a gamét nemrég, azóta ez van . Nevezési időben hiába keresem a lap alsó részén az időmet . Csak ezt látom :
    SAJÁT KÖRIDŐID
    Nevezés Autó Köridő Session Időpont
    Nevezés:: Visszavonás:: Mit kéne tennem hogy megoldódjon a gondom ??? Regisztráljak ismét más néven és e-mail címmel ???
    Hát inkább a dupla acc-ot kellene megszüntetni, mintsem megtriplázni... a régi jelszavadra még emlékszel, vagy a régi e-mail címed él még?

  19. #19
    Sári András Versenyző Sári András logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 09.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    51
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát inkább a dupla acc-ot kellene megszüntetni, mintsem megtriplázni... a régi jelszavadra még emlékszel, vagy a régi e-mail címed él még?
    Eddig simán működött ,nem értem most mit szívat ... Nem tud valaki törölni a fenébe .

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig simán működött ,nem értem most mit szívat ... Nem tud valaki törölni a fenébe .
    Most próbáld meg légyszíves, illetve a jövőben kérnénk mindenkit, hogy tartózkodjatok a dupla acc-októl, mert mint látjátok bonyodalmakhoz vezethet!

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Egy kis Cobra életérzés...


  22. #22
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálgattam ezt az autót de nem igazán jött be. Másodikban fordulok alapjáraton már szinte vagy hússzal és úgy tolja a seggét ami már-már hihetetlen aztán nem is fordul, egy Ladával simán venném a kanyart ez meg megy a kavicsba.....borzasztó egy masina.
    Akkor nézd meg a videót amit Sziszka linkelt be.

    Ezt az autót nem igazán lehet "jól" belőni. Vagy a seggét fogja tolni (mondjuk bőgázon mindig fogja), vagy az orrát túrja le. Ezen kívül a hirtelen reakciókat, fék, gáz, de kifejezetten a kormányzásnál nem tolerálja kicsit sem.

    Csak finoman. Tojáshéjon lehet terelgetni.

    Nagyon jó mod lett.

  23. #23
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    a serveren nem lehetne lejjebb venni a serulést 100%ról?
    rohadt jókat mentünk Pffennig Kristóffal , de de egy érintés után úgy sérül az autó h félre húz a kormány...pedig tényleg még koccnak se nevezném , mert amúgy a szemünk se rebbent

  24. #24
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a serveren nem lehetne lejjebb venni a serulést 100%ról?
    rohadt jókat mentünk Pffennig Kristóffal , de de egy érintés után úgy sérül az autó h félre húz a kormány...pedig tényleg még koccnak se nevezném , mert amúgy a szemünk se rebbent
    Így van. Egyik este éppen megkoppinott valaki hátulról és alig láttam ki a szélvédőn, olyan hálós lett. Elmebaj.


  25. #25
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Így van. Egyik este éppen megkoppinott valaki hátulról és alig láttam ki a szélvédőn, olyan hálós lett. Elmebaj.
    Gyenge az a kasztni, mondtam én
    Amugy meg kontakt igy ugy is lesz. Ha nem kocsival, akkor a betonfallal

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •