Szavazás eredménye: Milyen kategóriával rendezzük a 2. Assetto Corsa bajnokságot? (4 db választható)

  • Street: Abarth, Alfa Romeo, BMW, Lotus...

    25 18,80%
  • Lotus Sport: Lotus Exige 240R/Scura/S/S Roadster

    6 4,51%
  • TrackDay: KTM X-Bow R, Lotus 2-11

    16 12,03%
  • Classic Touring: BMW M3 E30 DTM

    25 18,80%
  • Classic GT: AC Shelby Cobra 427S/C, Ferrari F40

    25 18,80%
  • Classic Formula: Ferrari 312T, Lotus Type 49, Lotus 98T

    11 8,27%
  • SuperCar: Mercedes SLS, Ferrari 458 Italia, McLaren MP4-12C

    15 11,28%
  • HyperCar: Ferrari 599XX EVO, LaFerrari, Pagani Huayra/Zonda R

    11 8,27%
  • GT2: BMW M3 GT2, Ferrari 458 GT2, Scuderia Glickenhaus P4/5 C

    74 55,64%
  • GT3: BMW Z4 GT3, Mercedes SLS GT3, McLaren MP4-12C GT3

    91 68,42%
  • GT (other): Lotus 2-11 GT4, Lotus Evora GTE

    21 15,79%
  • Formula: Tatuus F.Abarth, Lotus Exos T125

    31 23,31%
Szavazók
133 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (78 összesen)
  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Na, lassan lezárjuk a szavazást, és a jelenlegi állás szerint gyakorlatilag eldőlt, hogy GT gépekkel fogjuk megrendezni a következő teszt bajnokságok!
    A jelenlegi tervek szerint a 10.-ei héten kezdünk, pár részlet a háttérben még szervezés alatt van, de pár napon belül jelentkezünk a végleges verzióval!

    Ez egyben azt is jelenti, hogy jövő héten még FUN-olni fogunk, így arra gondoltam, hogy hajtsuk meg az egyik igencsak elhanyagolt GT gépet a Lotus 2-11 GT4-et, mondjuk Nürburgring-en. Mit szóltok?
    A jövő heti FunRace-szel kapcsolatos véleményeket ide várjuk: Assetto Corsa - Nyílt Szerver!!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 02. 14:18.

  2. #52
    Üdv!
    Mikor indul a második tesztkupa?

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg RSVRocky írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Mikor indul a második tesztkupa?
    Szia, az a helyzet, hogy sajnos jelenleg technikai akadálya van, ugyanis a prekvalifikációs rendszerünk és szerver indító automatizmus nem tudja kezelni az egyszerre több autótípussal rendezett futamokat, viszont ha már GT bajnoskágot indítunk, akkor szeretnénk az egy osztályba tartozó GT verdákat egyszerre a pályára engedni!

    Az automatikus szerver indítás talán nem annyira fontos, mert ezt kézzel is meg tudjuk oldani, de a prekvalifikációt mindenképpen szeretnénk megvalósítani, mivel a szavazatok száma alapján 30-40 fős masszív mezőnyre mindenképpen számítunk, és csak előzetes köridő és leadott nevezés alapján lehet korrekt módon elosztani a résztvevőket a szerverek között. Illetve az eddigi tapasztalat alapján a prekval nagyon jó hatással van a felkészülésre és a versenyek színvonalára is!

    Szóval ezen dolgozunk most, amint sikerült megoldani, indul a bajnokság!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 18. 19:41.

  4. #54
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, az a helyzet, hogy sajnos jelenleg technikai akadálya van, ugyanis a prekvalifikációs rendszerünk és szerver indító automatizmus nem tudja kezelni az egyszerre több autótípussal rendezett futamokat, viszont ha már GT bajnoskágot indítunk, akkor szeretnénk az egy osztályba tartozó GT verdákat egyszerre a pályára engedni! Az automatikus szerver indítás talán nem annyira fontos, mert ezt kézzel is meg tudjuk oldani, de a prekvalifikációt mindenképpen szeretnénk megvalósítani, mivel a szavazatok száma alapján 30-40 fős masszív mezőnyre mindenképpen számítunk, és csak előzetes köridő és leadott nevezés alapján lehet korrekt módon elosztani a résztvevőket a szerverek között. Illetve az eddigi tapasztalat alapján a prekval nagyon jó hatással van a felkészülésre és a versenyek színvonalára is! Szóval ezen dolgozunk most, amint sikerült megoldani, indul a bajnokság!
    Köszönöm a kielégítő választ!Gondolom így decemberben és januárban másoknak is több ideje nyílik az ilyesmire, így jó lenne azért ha lassan indulna valami

  5. #55
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, az a helyzet, hogy sajnos jelenleg technikai akadálya van, ugyanis a prekvalifikációs rendszerünk és szerver indító automatizmus nem tudja kezelni az egyszerre több autótípussal rendezett futamokat, viszont ha már GT bajnoskágot indítunk, akkor szeretnénk az egy osztályba tartozó GT verdákat egyszerre a pályára engedni!

    Az automatikus szerver indítás talán nem annyira fontos, mert ezt kézzel is meg tudjuk oldani, de a prekvalifikációt mindenképpen szeretnénk megvalósítani, mivel a szavazatok száma alapján 30-40 fős masszív mezőnyre mindenképpen számítunk, és csak előzetes köridő és leadott nevezés alapján lehet korrekt módon elosztani a résztvevőket a szerverek között. Illetve az eddigi tapasztalat alapján a prekval nagyon jó hatással van a felkészülésre és a versenyek színvonalára is!

    Szóval ezen dolgozunk most, amint sikerült megoldani, indul a bajnokság!
    Szóljatok, ha kell segítség, programozó vagyok, belemélyedhetek a dologba.

  6. #56
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, az a helyzet, hogy sajnos jelenleg technikai akadálya van, ugyanis a prekvalifikációs rendszerünk és szerver indító automatizmus nem tudja kezelni az egyszerre több autótípussal rendezett futamokat, viszont ha már GT bajnoskágot indítunk, akkor szeretnénk az egy osztályba tartozó GT verdákat egyszerre a pályára engedni!

    Az automatikus szerver indítás talán nem annyira fontos, mert ezt kézzel is meg tudjuk oldani, de a prekvalifikációt mindenképpen szeretnénk megvalósítani, mivel a szavazatok száma alapján 30-40 fős masszív mezőnyre mindenképpen számítunk, és csak előzetes köridő és leadott nevezés alapján lehet korrekt módon elosztani a résztvevőket a szerverek között. Illetve az eddigi tapasztalat alapján a prekval nagyon jó hatással van a felkészülésre és a versenyek színvonalára is!

    Szóval ezen dolgozunk most, amint sikerült megoldani, indul a bajnokság!
    ha ez így van , akkor miért nem rakjátok fel a szerverre az strackert?
    csináltok egy vagy több prekval szervert és a servereken futott köridőket rögzíti , sorbarakja...honlapon bárki megnézheti épp h áll a lista)
    a játéklosoknak nem is kell felrakni semmit ha csak ennyit akartok...(ha vágásellenőrzést is akartok akkor meg felrakatjátok a ptrackert )

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ha ez így van , akkor miért nem rakjátok fel a szerverre az strackert?
    csináltok egy vagy több prekval szervert és a servereken futott köridőket rögzíti , sorbarakja...honlapon bárki megnézheti épp h áll a lista)
    a játéklosoknak nem is kell felrakni semmit ha csak ennyit akartok...(ha vágásellenőrzést is akartok akkor meg felrakatjátok a ptrackert )
    Az időket rögzíteni most is tudjuk, hiszen a Rank Site-on is elve minden idő megtalálható, a lényeg a nevezés funkcióval való társítása, mert szerverbeosztást érdemben csak úgy lehet csinálni, ha pontosan tudjuk ki lesz ott a futamon.

    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Szóljatok, ha kell segítség, programozó vagyok, belemélyedhetek a dologba.
    Köszi szépen, privátban megkereslek majd...

  8. #58
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az időket rögzíteni most is tudjuk, hiszen a Rank Site-on is elve minden idő megtalálható, a lényeg a nevezés funkcióval való társítása, mert szerverbeosztást érdemben csak úgy lehet csinálni, ha pontosan tudjuk ki lesz ott a futamon.



    Köszi szépen, privátban megkereslek majd...
    Futam előtti éjfélig lehet nevezni...
    Lehetne egy külön nevezos topic...(vagy biztos van itt olyan aki össze tud dobni egy jó kis felületet a nevezésnek)
    Másnap 10 perc alatt be lehetne osztani h ki melyik szerverre kerül...
    Aki határidőig nem nevezett az a gyengébb szerverre kerül...

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futam előtti éjfélig lehet nevezni...
    Lehetne egy külön nevezos topic...(vagy biztos van itt olyan aki össze tud dobni egy jó kis felületet a nevezésnek)
    Másnap 10 perc alatt be lehetne osztani h ki melyik szerverre kerül...
    Aki határidőig nem nevezett az a gyengébb szerverre kerül...
    Olyan felület kell, ahol a futam előtt a lehető legkésőbbig van lehetőség nevezést leadni és visszavonni is, különben a nevezők jelentős része nem lesz ott a rajtrácson, aki pedig jönne, azok nagy részéről meg szimplán nem fogunk tudni.
    Emellett a nevek mellé előnyös ha társításra kerül a köridő is... különben belezöldülünk, mire összeáll egy szerverbeosztás.

    Illetve persze természetesen mindent meg lehet oldani vmi fapados módszerrel, de ha heti 2 futamot szeretnénk lebonyolítani úgy mint az előző tesztkupán, ami azért elég sűrű, akkor ehhez szervezői oldalról is biztosítanunk kell tudni az erőforrást, aki minden futam előtt mindent kézzel végigpötyögtet, ami mindent összevetve azért nem 10 perc. A bajnokság pedig egyből indul amint elkészültünk a megfelelő háttérrel, ami lehet hogy már jövő hét, de lehet hogy csak december, addig is fun-olunk!

  10. #60
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan felület kell, ahol a futam előtt a lehető legkésőbbig van lehetőség nevezést leadni és visszavonni is, különben a nevezők jelentős része nem lesz ott a rajtrácson, aki pedig jönne, azok nagy részéről meg szimplán nem fogunk tudni.
    Emellett a nevek mellé előnyös ha társításra kerül a köridő is... különben belezöldülünk, mire összeáll egy szerverbeosztás.

    Illetve persze természetesen mindent meg lehet oldani vmi fapados módszerrel, de ha heti 2 futamot szeretnénk lebonyolítani úgy mint az előző tesztkupán, ami azért elég sűrű, akkor ehhez szervezői oldalról is biztosítanunk kell tudni az erőforrást, aki minden futam előtt mindent kézzel végigpötyögtet, ami mindent összevetve azért nem 10 perc. A bajnokság pedig egyből indul amint elkészültünk a megfelelő háttérrel, ami lehet hogy már jövő hét, de lehet hogy csak december, addig is fun-olunk!

    Szabi! Én azt látom az utóbbi pár hétben h igencsak elkezdett stagnálni a magyar AC-s közeg és egyre keveseebbeket hoz lázba egy-egy tesztfutam (maszim szerver látogattottsága is jócskán megcsappant ahogy látom, illetve nálatok is egyre kevesebb a jelenlét))...viszont valószínűleg sokan várnak már valami ligaszerűséget , és akár egy tesztkupa is felpezsdítené újból az állóvizet...
    ez a topic a 2. tesztkupa topicja, ahogy szoktad hangoztatni ez még csak teszt

    jelenleg szervezői oldalról kicsit melósan lehetne megoldani , de én úgy gondolom h ti is a versenyzőkért , értünk csináljátok ezt az egész dolgot és felhasználói , játékos oldalról az általam említett szervezési megoldás pofonegyszerű (még egyszerűbb is mint ammi jelenleg van/volt hisz semmit nem kell telepíteni stb a játékosnak)

    tudom h melósabb és fapados, épp ezért én szívesen bevállalom h az adott eseményre nevezők szerverbesorolását megcsinálom a prekval idők alapján és ha igény van rá akár entry listbe be is pakolgatom (végülis mindegy h hova CTRL-V-zek)....és feltöltöm nektek

    amúgy mintha azt olvastam volna valamelyik általatok szervezett liga topicjában h ott is előző nap éjfélig kell leadni a nevezést a prekval listátokon , vagy addig lehet időt futni vagy valami ilyesmi

    ha valaki futam napján mégse tud jönni azt ugyanilyen fapados módszerrel tudja jelezni akár a fórumon és azt kiveszem az entry listből , berakom helyére a második szerver elsőjét stb...(szerintem így olyan nagyon sok üres hely így nem lenne )aki nem szól így se ,az akkor se szólna ha van fasza felület rá és csak egy kattintás lenne... (ahogy a mostani rendszereteknél is volt olyan h mégse jött be valaki a szerverre)
    de mondjuk ezzel a módszerrel a notórius késők se maradnak le a futamról, hisz ha nevezett akkor bent lesz az entry listben


    azt is értem h 2 futamot akartok hetente, egyelőre szerintem ez kb felesleges ha nem bírjátok megoldani... de szerintem sokan vannak úgy h a 2 tesztfutamot simán elcserélnék egy tesztkupára (mégha nem is mindig tudna jönni az illető)

    a másik gondolatom pedig az lenne , h így a játékosok tudnának bajnokizni , ami nagyon király , ti (Barzó Laci) pedig szépen addig míg ez lezajlik ,tudjátok fejleszteni a saját minden igényt kielégítő rendszereteket , és a fullos bajnokit már lehet azzal tolni
    (gondolom ott már szervertagság stb is kell majd , lesz egy plusz adu a kezetekben h miért éri meg a játékosnak hozzáétok befizetni a tagságit, plusz ez a GT-s tesztbajnokival azért tényleg sok embert meg tudnátok fogni , hogy igenis érdemes nálatok ligázni)

    szóval szerintem addig kéne ütni a vasat amíg meleg, és nem hagyni h elszállingózzanak az emberek ...
    nagyon sokan ki vannak már éhezve a ligázásra , meg kéne etetni őket

    más:
    személyes vélemény : talán érdemes lenne a tesztkupát GT2-vel indítani, mire lezajlik könnyen lehet h bővülne a GT3-as autópark (akár többb járgánnyal is) azt én a helyetekben a "nagy bajnokságra " tartogatnám egyelőre...
    de mintha ezt már írta volna valaki korábban

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Először is köszi szépen a felajánlkozást, lehet hogy élni fogunk vele és esetleg elosztjuk egymás között a melót, ezzel kapcsolatban még privátban megkereslek...
    Illetve egyelőre Laci dolgozik egy "gyorsított pályás" kerülő megoldáson, ha sikerrel jár, akkor lehet megspórol nekünk egy csomó kézi munkát.

    Ami a előző napos éjféli nevezési határidőt illeti, az egy olyan bajnokságunkban van, ahol 2 hét felkészülési idő van a futamok között, szóval nem teljesen azonos kategória, ez itt pedig egy sokkal lazább/pörgősebb történet.
    A csütörtöki és vasárnapi futamnapokat pedig pont a versenyzők miatt nem szeretnénk megszüntetni, hiszen az előző tesztkupán jól látszott, hogy sokan voltak, akik csak csütörtök és akik csak vasárnap tudtak jönni versenyezni és senkitől sem szeretnénk elvenni lehetőséget a szerepléstől. Csak ha meg nincs automatizmus, akkor az szervezői oldalról igényel majd jelentős plusz időráfordítást, amit megbízhatóan tudnunk kell majd hétről hétre biztosítani.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 19. 16:55.

  12. #62
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    bajnokságszervezők figyelmébe ajánlanék egy app-ot:
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...cutting.17852/

    a neve szerintem magáért beszél...
    tesztelgettem kicsit és tök jól működik...és szépen finomhangolható is akár...
    de az alapbeállítások is tök jól működnek...a lényege h a vágásokat , szélesítéseket lehet szűrni, illetve driver through penalty van benne (alapbeállításban a 4 ik vágás után)
    ha szimplán hibázik az ember és lemegy a pályáról , vagy leszorítjáki akkor viszont nem számolja vágásnak (az alapbeállítás h 1,3 mp-n belüli pályaelhagyást értékel büntetendőnek)

    a figyelmeztetések, büntetés letöltése stb megjelennek a chatben, így futam után is könnyen visszaellenőrizhető, hisz a serverlog tartalmazza a chat üzeneteket is (na meg mi is látjuk verseny közben a mások figyelmeztetéseit is)
    logban ha jól tudom még a kör szám is ott van ha netán vitás a dolog, akkor könnyen visszanézhető replayből)


    Szerk:
    sajnos nem server oldali
    mindenkinek fel kéne rakni...azért gondolom bajnokságban rendes becsületes emberek indulnának és használnák is
    a semminél jobb...
    elvileg a készítő dolgozik rajta , h ellenőrizhető leegyen az is h mindenki bekapcsolja-e ...
    de addig is, szerintem a túlnyomó többség becsületes


    Szerk2

    illetve strcker ugye szerveroldalon működik és ott látszik h kinek vannak invalid körei a versenyen/q-n) tehát éppen elég gyanús lehet ha valakinek van egy csomó invalid köre, ettől az app-tól meg nem, jön egy figyelmeztetés sem

    ha jól tudom akkor a Masters app is tudja értékelni a köröket h invalid vagy sem, így gondolom a majdani kész rendszeretekben a versenyeken is tudjátok majd ellenőrizni az adatokat egyszerűen , ahogy strackernél...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 11. 21. 17:42.

  13. #63
    Na?


    Lesz még idén valami, vagy költsem el másra a tagsági díjat?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Na?

    Lesz még idén valami, vagy költsem el másra a tagsági díjat?
    A tagsági díjat nyugodtan elköltheted, hiszen a rövidesen induló GT Tesztkupa még ingyenes lesz!
    Éles bajnokság csak 2015-ben indul majd, a féléves szervertagsági díj pedig kemény 1000 Ft lesz!

    Egyébként Laci idő közben elkészült egy a hagyományos rendszerhez hasonló prekval-lal, amit jelenleg éppen tesztelünk, ha minden oké vele és használhatónak bizonyul, akkor előreláthatólag másfél hét múlva, azaz december 4.-én kezdünk.

  15. #65
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    előreláthatólag másfél hét múlva, azaz december 4.-én kezdünk.
    fasza!

  16. #66
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A tagsági díjat nyugodtan elköltheted, hiszen a rövidesen induló GT Tesztkupa még ingyenes lesz!
    Éles bajnokság csak 2015-ben indul majd, a féléves szervertagsági díj pedig kemény 1000 Ft lesz!

    Egyébként Laci idő közben elkészült egy a hagyományos rendszerhez hasonló prekval-lal, amit jelenleg éppen tesztelünk, ha minden oké vele és használhatónak bizonyul, akkor előreláthatólag másfél hét múlva, azaz december 4.-én kezdünk.
    Ok, odaadtam a felszabadult 1000Ft-ot egy csövesnek, mondtam neki, jövőre ő is jöhet ide.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kedves Versenyzők!

    Elkészült a GT3 bajnokság hivatalos versenynaptára, melyet itt értek el: AC Tesztkupa #2 - Versenynaptár

    Mint láthatjátok jövő héten kezdünk Spa-ban, az előző tesztkupához hasonlóan csütörtökönként és vasárnaponként is lesz futam, egymástól független pontozásban!
    ABS-es és TC-vel kezdünk, mely segítségeket fokozatosan fogunk elvonni a kupa során, a versenytávok között pedig lesznek 45, 60 és 90 perces futamok is, a pontos részleteket holnap fogjuk közzé tenni!

    A nevezési rendszer is némileg megváltozik, a prekvalifikációt itt érhetitek el!


    Az e heti Fun program csütörtökön és vasárnap is a jövő heti kombó lesz, hamarosan röffentem a szervereket!

    Szerver: GTR-Masters.hu #FUN
    Pass: masters
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 02. 00:31.

  18. #68
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Ha jól értelmezem, akkor a futamon engedélyezve lesz az ABS és a TC. Viszont a gyakorló szerveren meg le van tiltva. Vagy csak nálam nem működött a factory beállítás miatt?

  19. #69
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól értelmezem, akkor a futamon engedélyezve lesz az ABS és a TC. Viszont a gyakorló szerveren meg le van tiltva. Vagy csak nálam nem működött a factory beállítás miatt?
    factoryban alapból van bennük elektronika

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól értelmezem, akkor a futamon engedélyezve lesz az ABS és a TC. Viszont a gyakorló szerveren meg le van tiltva. Vagy csak nálam nem működött a factory beállítás miatt?
    Szerveren "Factory"-ra volt állítva mindkettő és nem engedte bekapcsolni, most áttettem "ForcedOn"-ra, most meg lehet kapcsolgatni...
    Kicsit most fáradt vagyok ahhoz, hogy megértsem, mindenesetre most már használható...

  21. #71
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerveren "Factory"-ra volt állítva mindkettő és nem engedte bekapcsolni, most áttettem "ForcedOn"-ra, most meg lehet kapcsolgatni...
    Kicsit most fáradt vagyok ahhoz, hogy megértsem, mindenesetre most már használható...
    Köszönöm a gyors reagálást!

    Azt szeretném még megkérdezni, hogy ez a prekvalifikáció a jővő heti versenyre megy, gondolom ott úgy lesz kiosztva az autó típusok aránya, amilyen autókkal nevezünk. Viszont az e heti fun futamokra mivel lehet nevezni, vagy hogy lesz meghatározva az autók aránya?
    Utoljára módosította: White; 2014. 12. 03. 13:03.

  22. #72
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    factoryban alapból van bennük elektronika
    Azt tudom, hogy a factory azt jelenti, hogy az lesz a beállítás, ahogy a valós életben is működik az autó (vagy nem jól tudom?), de azt nem tudtam, hogy a szervernek milyen beállításai vannak és azokkal szemben hogy viselkedik a user beállítás.

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a gyors reagálást!

    Azt szeretném még megkérdezni, hogy ez a prekvalifikáció a jővő heti versenyre megy, gondolom ott úgy lesz kiosztva az autó típusok aránya, amilyen autókkal nevezünk. Viszont az e heti fun futamokra mivel lehet nevezni, vagy hogy lesz meghatározva az autók aránya?
    Szia, a heti fun futamokra nem lesz nevezés, a kocsik arányát az érdeklődés (prekval) fényében igyekszem majd belőni.
    Sajnos csak este lesz időm mindent részletesen kiírni.

  24. #74
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, a heti fun futamokra nem lesz nevezés, a kocsik arányát az érdeklődés (prekval) fényében igyekszem majd belőni.
    Sajnos csak este lesz időm mindent részletesen kiírni.
    Ok, értem. Köszi!

  25. #75
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Azt tudom, hogy a factory azt jelenti, hogy az lesz a beállítás, ahogy a valós életben is működik az autó (vagy nem jól tudom?), de azt nem tudtam, hogy a szervernek milyen beállításai vannak és azokkal szemben hogy viselkedik a user beállítás.
    csupán annyit akartam írni neked , h jól gondolod és nem nálad van a hiba hanem a szerverbeállításban...
    ha server factory-ra van állítva , akkor bekapcsolja a gyári tc-t és ABS-t a gt3-akban és te szabadon állítgathatod, ki is kapcsolhatod (TC-t szerintem érdemes is )

    az előbb ki is próbáltam , h nem -e bugzik...nem sikerült bugot találni...prímán működik a factory beállítás...multiclass verseny z4gt3 és shelby cobra között , factory beállítások mellett: a z4-ben szabadon kapcsolható az elektronika, a shelbyben még menüben trükközéssel se lehet bekapcsolni őket...

    valószínűleg Szabi elnézett valamit (ami velem is előfordult elég gyakran mikor a Maszim szervert állítgattam anno )
    vagy a serverre fér rá egy steam integrity check , mert valami elállítódott...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 12. 03. 14:28.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •