Szavazás eredménye: Hockenheim GP futam időpontja

Szavazók
33. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Megtartjuk a futamot Slovakiaring utáni héten (jan. 28.)

    29 87,88%
  • Az őszi naptárból töröljük a futamot és betesszük a pályát tavaszi szezonba.

    2 6,06%
  • Töröljük a futamot.

    3 9,09%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 137 (137 összesen)

Téma: HTCM8 - Hockenheim GP

  1. #126
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Hát Ákos megnéztem a replay-t. Az első esetnél az volt amit írtam korábban. Dezső Tomi iszonyat módon elfékezte magát és én ezért löktelek meg picit mert nem volt hová mennem vagy ha bementem volna akkor mindketten repülünk ki a pályáról..Csak a nagyobb bajt próbáltam elkerülni!!!! De úgy látom egy autónál hátrébb nem tudsz nézni csak rögtön ítélkezni.. Csak így tovább, bravó
    A második esetnél pont nem láttalak, de te sem vetted el az első összeérés után ugyan úgy ahogy én sem... én csak védtem a pozíciót!
    Láttam, hogy Tomi ott jól elszúrta, és lehet ha te nem löksz meg akkor ő durrant telibe, már a fékezés pillanatában előrébb voltam, tehát neked nemcsak a melletted lévőre kell figyelni, hanem az előtted lévőre is.
    A 2. eset pedig túlzott aggresszió egy elvesztett pozíció visszanyerésére, és már az első koccanásnak sem szabadott volna megtörténnie, mivel effektive megelőztelek mikor lecsúsztál az ívről, a második ütközésről meg ne is beszéljünk, mert a pálya ideális ívén fordulsz, akkor nem ütközünk össze, csak akkor nem tudtál volna megelőzni, mert akkor le kellett volna lassítanod. Egyébként teljesen mindegy már.
    Ezért szorgalmazom azt. hogy minél többen gyakoroljanak verseny előtti napokban a féltávos szerókon, de mindig csak ugyanazok a pilóták jönnek, és csodálatos módon velük nem is szokott ilyen probléma lenni.
    Utoljára módosította: Varga Ákos; 2015. 01. 29. 20:26.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  2. #127
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Hol is kezdjem!
    12 óra meló, tanulás a gyerekkel, vacsora 4 személyre, 1 óra pihi, majd csipásan 21:10-kor csatlakozás, szóval fitt voltam és üde!

    Q: Kemény 2 mért kör után, sikerült eloroznom az előkelő 20. helyet, potom 1,3 mp-re a PB-től! ...van kérdés?

    R1: Egész jól elcsíptem a "zöld zászló"-t, mondjuk azt nem értem hogy miért nem lehet egyszerűen "rajt, start, uccuneki", vagy csak simán "ZŐD". Na mindegy elindultunk, T1!-Pipa, T2!-Pipa, T3 zsolt szabó (a Caps Lock egy varázs gomb, tudtad?) rólam mandinerből kiüti Farkas Tomit (E-on) és még meg is előz!-Pipa, két kanyarral arrébb még egy kocc, és így a kör végére sikerült pontosan ugyan ott lennem, ahonnan indultam.
    De a verseny, kérem szépen most kezdődik!
    3. kör: Dezső Tomi (hova mentél barátom?)
    4. kör: Farkas Tomi (Horváth Peti kiüti) ...ezek az E-onosok nagyon pikkeltek egymásra!
    5. kör Bartha Zsolti (nagyon zoral a kocsi orra!)
    6.-12. kör Nagy Zsolti: (dögöljek meg nem tudom melyik a Mobil1! ...de a meccs nagyon fasza volt!
    13. kör Kis Szabi, Lányi Tomi (...hu 13. vagyok, há megy ez vazze!)
    13. kör Kis Szabi ritörn (vissza 20.-ra, ráadásul azzal a rozsdakupaccal! ) ...mint már írtam, semmi gond, van ilyen!
    14. kör Szeredi Norbi (ezt csak azért hogy ne 20. legyek)
    vége:P19

    R2:
    Egy Isteni sugallatra, 36 literről levettem a benyát 34 literre, úgy emlékeztem az előző versenyen 4 liter maradt, mert bizony az a 2 liter rengeteget számít ám!
    Egész csinos kis rajt, T1-re már 17. vagyok, T1 + 3 méter GIGANTIC SMOKE! ,kis para, de sikerül kikerülnöm (igen kérem, az ott egy Honda: link), hátsó visszafordítónál 14.-nek fordulok, kör végére még egy P13. Na de a következő két kör volt a legjobb, felértem Lányi Tomira, és olyan igazi kilincselős, fair csatát nyomtunk, az ilyenekért szeretem ezt az egészet. Közben Nagy Zsolti rontott, ill. György Danit is sikerült befognom, P10.
    A messzi távolban felsejlett egy bugyi kék színű BMW, de csak a 8. körre tudatosult bennem hogy ez bizony Prost kocsija, és épp Mihalylovics Mátén készül átlépni. T2 kigyorsom jobbra sikeredett, így a visszafordító előtt Máté már mögöttem volt, szerintem féktávon kicsit megijeszthettem, de baromi gyorsan lereagálta, szal grat a reflexeknek!
    Merjünk nagyot álmodni gondoltam, és előzzük meg Prost mestert! Mi sem egyszerűbb nem? Az az igazság hogy a tempóm jó volt, a gumik is bírták, szal kezdtem elhinni hogy ebből még akármi is lehet! Épp a felszívó fázisban voltam, mikor rám szólnak hogy "hé lassíts komám, kevés az abrak!". Hát ilyen gyorsan még életemben nem néztem jobbra le meg fel, gyors fejszámolás, 8 liter/3,5 kör, az annyi mint = HU B.ZDMEG!!! Ugye hülye gyerek milyen okos ötlet volt leszívni azt a 2 litert!
    Mondanom sem kell ECO-mód, de végül sikerült dadogva, 0,5 literrel, célba érni! vége:P9

    Nem panaszkodhatok, történt jó is, rossz is, végezhettem volna előrébb, de jóval hátrább is. Összességében elégedett vagyok, kár hogy a szezon során nem tudtam több futamon indulni.

    Gratulálok Huszinak a bajnoki címért, ill. grat a Csapatnak is az újabb dobogóért!

    Hogy tavasszal mi lesz még nem tudom, de Hajrá Exedy!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2015. 01. 30. 08:12.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  3. #128
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Láttam, hogy Tomi ott jól elszúrta, és lehet ha te nem löksz meg akkor ő durrant telibe, már a fékezés pillanatában előrébb voltam, tehát neked nemcsak a melletted lévőre kell figyelni, hanem az előtted lévőre is.
    A 2. eset pedig túlzott aggresszió egy elvesztett pozíció visszanyerésére, és már az első koccanásnak sem szabadott volna megtörténnie, mivel effektive megelőztelek mikor lecsúsztál az ívről, a második ütközésről meg ne is beszéljünk, mert a pálya ideális ívén fordulsz, akkor nem ütközünk össze, csak akkor nem tudtál volna megelőzni, mert akkor le kellett volna lassítanod. Egyébként teljesen mindegy már.
    Ezért szorgalmazom azt. hogy minél többen gyakoroljanak verseny előtti napokban a féltávos szerókon, de mindig csak ugyanazok a pilóták jönnek, és csodálatos módon velük nem is szokott ilyen probléma lenni.
    Csak ha én is el tudok kezdeni fordulni hozzád sem értem volna. Döntenem kellett, de a célom nem az volt kiszurjak veled hanem egy tömegbaleset elkerülése...
    Én is szivesen leülnek többet gyakorolni de család,gyerek,munka mellett annyi idöm van, hogy prequalzni tudok pár órát. És szerintem sok ember ugyan abban a cipöben jár mint én...

  4. #129
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Csak ha én is el tudok kezdeni fordulni hozzád sem értem volna. Döntenem kellett, de a célom nem az volt kiszurjak veled hanem egy tömegbaleset elkerülése...
    Én is szivesen leülnek többet gyakorolni de család,gyerek,munka mellett annyi idöm van, hogy prequalzni tudok pár órát. És szerintem sok ember ugyan abban a cipöben jár mint én...
    Elismerem hibáztam, azt a féktávot nagyon benéztem. De, ha kiveszünk a képletből, akkor se látom hogy fordultál volna el ott úgy, hogy ne érjetek össze, még Ákos mellett se voltál. Még egyszer mondom, elrontottam, de szerintem nélkülem is meglett volna a kontakt.

    A második futam utolsó előtti körében történt lökésért meg kár volt, buktam vele két helyet (pontosabban két pozíciónyi előzési lehetőséget).

  5. #130
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Q1: p10 körül valahol, nem is figyeltem
    Q2: úgy emlékeztem a top 5 megy (eddig nem követtem a Q1et, nem igazán veszélyeztetett, hogy odaérek ), ráadásul úgy emlékeztem 11. lettem, beállítottam futamra a benyát stb, nézem a chatet, top 10 superpole, én meg p9ben vagyok, valakit ledobott megint, csak nem voltam biztos benne, hanyadik is voltam q1ben, de azért kimentem, maradt is p9

    R1: jól kaptam el a rajtot, de Tomcy és Yaka a koccuk után visszaengedősdit játszottak, amivel pont annyira tartottak fel, illetve zavartak meg, hogy a csapattársam megelőzött, sebaj gyorsabbak előre, legalább tudtam menni a saját tempóm. Hátra azért végig kellett figyelni, volt nyomás rendesen. Két körrel a vége előtt sikerült t2 kigyorson a kopott hátsókkal sok gázt adnom -> pörgés -5 hely.

    R2: a rajtot ismét jól kaptam el, de t1 előtt hárman mentünk egymás mellett, próbáltam korábban fékezni, de nem eléggé, a többi a korábbi hsz.-ek alapján ismert.
    A sajnálatos incidens után tudtam javítani pár helyet, főnök Szabi megelőzött, Varga Balázzsal volt szép kilincses oda-visszánk, az király volt, de gyorsabb volt mint én. A futam vége felé Szabi utolérte Mihajlovics Mátét, és ahogy nyúzták egymást felértem rájuk. Utsó körben Szabi eldobta a hajtűnél, mi meg Mátéval a maradék fél kört végig harcoltuk, végül én futottam be előbb.

    Ui: én is azt mondom, hogy fontos a versenyszituációk begyakorlása, de én is azok közé tartozok, akiknek a meló, család, gyerek mellett van pár óra prekvalozni, aztán pár óra a versenyre. A futamokon ennek ellenére próbálok odafigyelni a másikra, hiszen jobb egy pozíció elbukása, mint egy egész versenyé, legyen szó rólam, vagy a versenyzőtársamról. Sikerült is a záró futamig mindössze 1 figyelmeztetést gyűjtenem.
    (Amúgy kivételesen most pont voltam kedden a gyakorlószerveren is...)

    Ui2: Krisztián még nem néztem meg a replayt végig, nem tudom hol volt az említett eset, de kinyomozom

    Ui3: gratulálok az egyéni és csapat bajnokoknak!

  6. #131
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Q: valahogy nem jött a prequalis idő, az első két szektorban gyorsabb voltam a preq-es időmnél, a harmadikban viszont rendre eldobtam az előnyt, így bő fél másodperccel lassabb körrel a 12. hely (Horváth Peti kilépése utána P11).

    R1: jó rajt, az 1. körben Béres Peti, Balogh Tomi és Lányi Tomi hármas csata, megfigyelőként és tapadva Rájuk sikerült egy kis helyet találni a küzdelmük közben, így megelőztem a csapattársamat és Tomcy-t is. Majd a következő kanyar féktávján túl sok helyet hagytam Tomcy-nak, ugyanis nem láttam, hogy mennyire van mögöttem és nem akartam koccanást, túl szélesen fordultam, így vissza tudott jönni elém. A replay alapján fölöslegesen hagytam ennyi helyet, nem volt annyira közel . Innentől tartottam a 8. helyet egészen a 6. körig. Megérkezett Antal Gabi, akivel kb 2 körig "csatáztunk", majd szépen megelőzött. A 9. körben Yaka hibázott, így visszajöttem a 8. helyre. De hiába a jó tempó és a kecsegtető pozíció (főleg a második futamra), a futam előtt nem sokkal tudtam meg, hogy kaptam áthajtásos büntit, úgy hogy oda az egész futam. Vissza a 25. helyre.
    Utolsó körre utolértem Hummel Petit a 23. helyen. Ez úton is elnézést kérek Tőled Peti, hogy beléd mentem, de többször is visszanéztem az esetet és egyrészt baromira hamar fékeztél, másrészt teljesen behúzódtál a belső ívre és sokkal hamarabb kezdtél fordulni, mint ahogy a kanyar egyáltalán kezdődik. Hiába kezdtem jóval hamarabb fékezni, azzal hogy hamarabb kanyarodtál és fékeztél, egyszerűen nem tudtam elkerülni az ütközést. Ne haragudj. Utána rögtön lelassítottam, szinte megálltam, hogy visszaengedjelek, de már jöttek Hegyi Zsoltiék is.

    R2: Köszönhetően a BUÁ-nak hátulról szép előre futni. Az 1. körben már a 16. helyen voltam. Előttem ádáz küzdelem Madarász Krisztián és Kiss Szabi között. Igyekeztem közel maradni, hogy hát ha nevető harmadikként majd fölszedem a lecsorgót. Így is lett, a parabolica utáni egyenesből jobban sikerült kigyorsítanom, mint Druszámnak, elé is kerültem, de a féktávon pont annyira pöckölted meg Szabi a bal keréknél az autómat, hogy az bebicskázott és egyensúlyt vesztettem, lecsúsztam az ívről, így vissza tudtál előzni. Mondjuk ez annyira nem tetszett, de hát ez van. Viszont bíztam ez első versenyen mutatott tempómban, hogy majd a 16. helynél előrébb sikerül jutnom, de ez csak 2 kanyarig tartott. Jött egy Honda-s, Szilágyi Dani személyében és visszarepített a valóságba egészen a 25. helyig (de örülök, hogy velem van problémájuk a Honda-s srácoknak, végül is utóbbi 3 futam, 4 kiforgatás, ebből 3 Honda és 1 VW). {Rögtön hozzá tenném, hogy egyikőtökkel sincs problémám, ha lenne, akkor privátban írnék és nem a hátatok mögött mutogatnék}.
    Na de uccu neki, felzárkózás indul, úgy is erről szólt szinte az egész verseny. Kemény csaták következtek, de én személy szerint élveztem. Az utolsó körre is jutott izgalom. Körökön keresztül Fári Danit próbáltam fárasztani, végül is nehezen de összejött, így meglett a 17. hely. Köszönöm a fair adok-kapokat, jó volt!

    Ennél sokkal több volt ebben a versenyben is, mint ahogy a Slovákiaring-i futamban is, de a külső körülmények már csak ilyenek. Sokat sikerült tanulnom ebben a szezonban, amiből okulván igyekszem a következő szezonban kevesebbet hibázni és a technika miatt remélhetőleg nem lesz több verseny kihagyásom sem. Köszönöm a szervezőknek a bajnokság szervezését és gratula a dobogósoknak!
    Utoljára módosította: Szemir; 2015. 01. 30. 12:44.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #132
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Bocsi Lányi Tomi, elég hülyén sikerült Yakát visszaengedni, elég érdekes volt a szitu előtte, de nem akartam, hogy esetleg bünti legyen belőle így visszaengedtem Yakát.

    A verseny amúgy nem volt jó, rettenetesen fáradt voltam és rohadtúl izgultam, próbáltam csak a biztosra menni, qualon is lassu voltam emiatt.

    Első versenyen a rajt utáni kavarodásba meglöktem Yakát aztán vissza is engedtem, majd utána megelőztem és utána sok minden nem történt.
    Második futam már izgibb volt Yakával jól elvoltunk, majd jött Huszi és megelőzött. Próbáltam visszaelőzni, 2x volt jó próbálkozásom, de kívülről mindig sikerült összeérni amiért ki kellett szélesíteni a pályát.
    Majd elfogyott a gumim és bejöttem 3.nak.

    Összeségében jó szezon volt, nagyon jó volt látni magamat a tabella élén jó sokáig, sajnálom, hogy a csapatból Holly egyáltalán nem jött, Ati meg csak ritkán, pedig a csapat 3. hely nem sokon múlt.

    Grat Huszinak!

  8. #133
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    6.-12. kör Nagy Zsolti: (dögöljek meg nem tudom melyik a Mobil1! ...de a meccs nagyon fasza volt!
    Én se tudtam, google segített. Gondoltam egyszerűbb ennyit írni mint azt, hogy a T1 mellett a másik olyan buzi gyors jobbos kanyar, amit végig kell egyensúlyozni, hogy eleget fékezz, ne csípj le belül a rázóból, majd ne csússz le a végén a vonalon kívülre.
    Ami fontos az az, hogy mindkettőnk számára jó kis meccs volt

  9. #134
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Urak!

    Hosszas vívódások és döntések után kikerültek a megfelelő topicba a büntetések!

    HTCM8 - Hockenheim GP Büntetések!







  10. #135
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    VB gyorsaságával én is írok ide.

    Sikerült benéznem erre a futamra, már megérte az utólagos büntik miatt, mától fekete öves bűnelkövető vagyok aki a fairplay és sportszerű versenyzést nem ismeri többé! (szerk.: már pecsétem is van róla)

    Q1: Nem tudom már hanyadik lettem de szétvágtam a pályát így sikerült a top 10 bocsánat a többi szabályos versenyzőtől akit kiszorítottam a super poleból.
    Q2: Itt is szétvágtam a pályát, de így se sikerült a pole lehet más is vágott? Na majd visszanézem.

    R1: Felvezetőn már próbáltam összezavarni a körülöttemlévőket véletlenszerű fékezéssel, gumimelegítéssel, lámpa villogtatással, majd ez nem jött be így a cél vonal előtt egy elgépelt Formáció üzenettel próbálkoztam, az összezavarodott mezőnybe sajnos nem sikerült az első helyre felverekednem magam....első körbe nagy verekedés Skywalker Lajossal alias Kristóf illetve Tomcyval, a hosszú egyenes végén valaki meglökött azt hittem Skywalker volt mert ő próbálkozott belső íven, de a replayt visszanézve Tomcytól kaptam egyet...mondjuk ezért nem értettem mikor visszaengedtél (de persze köszi nem óvtalak volna meg nem értem ettől való félelmed, amúgy se vagyok óvos ilyen apró esetek meg nem izgatnak , na jó ha VB általi autó akkor tuti óvok!), viszont itt sikerült összezavarni a körülöttünk lévő BMW-ket végre valami...kintről leírtak alapján nagy csatának tűnt pedig csak Tomcyval előztük egymást oda vissza egymás hibáit kihasználva talán 1-2x....majd egyszer hibázott amit én is bekamilláztam csak jobban így sikerül menni füvet nyírni vissza is estem a 10. helyre ahonnan már csak a top 8 volt a cél ami meg is lett. P8

    R2: Jó rajt, Tomcyval elég jót csatáztunk, majd jött Huszi vele is pár körös csata, próbáltam őket kilökni féktávokon illetve kanyarokba de nagyon jól védekeztek alattomos manővereim ellen. Végül Huszi elment Tomcy pedig picit leszakadt így már csak be kellett hozni a kocsit, valami trágár beírására gondoltam chatbe hátha Huszit megzavarom és eldobja 3(0) figyelmeztetést megért volna a győzelem, de ezt a puskaport félrerakom a tavaszi szezonra.
    Jó kis záró futam volt. P2

    Grat a nem hivatalos egyéni és csapat bajnoknak és dobogósoknak!
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2015. 02. 22. 12:01.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #136
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    VB gyorsaságával én is írok ide.

    Sikerült benéznem erre a futamra, már megérte az utólagos büntik miatt, mától fekete öves bűnelkövető vagyok aki a fairplay és sportszerű versenyzést nem ismeri többé! (szerk.: már pecsétem is van róla)

    Q1: Nem tudom már hanyadik lettem de szétvágtam a pályát így sikerült a top 10 bocsánat a többi szabályos versenyzőtől akit kiszorítottam a super poleból.
    Q2: Itt is szétvágtam a pályát, de így se sikerült a pole lehet más is vágott? Na majd visszanézem.

    R1: Felvezetőn már próbáltam összezavarni a körülöttemlévőket véletlenszerű fékezéssel, gumimelegítéssel, lámpa villogtatással, majd ez nem jött be így a cél vonal előtt egy elgépelt Formáció üzenettel próbálkoztam, az összezavarodott mezőnybe sajnos nem sikerült az első helyre felverekednem magam....első körbe nagy verekedés Skywalker Lajossal alias Kristóf illetve Tomcyval, a hosszú egyenes végén valaki meglökött azt hittem Skywalker volt mert ő próbálkozott belső íven, de a replayt visszanézve Tomcytól kaptam egyet...mondjuk ezért nem értettem mikor visszaengedtél (de persze köszi nem óvtalak volna meg nem értem ettől való félelmed, amúgy se vagyok óvos ilyen apró esetek meg nem izgatnak , na jó ha VB általi autó akkor tuti óvok!), viszont itt sikerült összezavarni a körülöttünk lévő BMW-ket végre valami...kintről leírtak alapján nagy csatának tűnt pedig csak Tomcyval előztük egymást oda vissza egymás hibáit kihasználva talán 1-2x....majd egyszer hibázott amit én is bekamilláztam csak jobban így sikerül menni füvet nyírni vissza is estem a 10. helyre ahonnan már csak a top 8 volt a cél ami meg is lett. P8

    R2: Jó rajt, Tomcyval elég jót csatáztunk, majd jött Huszi vele is pár körös csata, próbáltam őket kilökni féktávokon illetve kanyarokba de nagyon jól védekeztek alattomos manővereim ellen. Végül Huszi elment Tomcy pedig picit leszakadt így már csak be kellett hozni a kocsit, valami trágár beírására gondoltam chatbe hátha Huszit megzavarom és eldobja 3(0) figyelmeztetést megért volna a győzelem, de ezt a puskaport félrerakom a tavaszi szezonra.
    Jó kis záró futam volt. P2

    Grat a nem hivatalos egyéni és csapat bajnoknak és dobogósoknak!
    Te egy állat vagy!

  12. #137
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Gonosz törpés mesés jobb volt, mint eza szuicid yamasaki harakiris.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •