Szavazás eredménye: Hockenheim GP futam időpontja

Szavazók
33. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Megtartjuk a futamot Slovakiaring utáni héten (jan. 28.)

    29 87,88%
  • Az őszi naptárból töröljük a futamot és betesszük a pályát tavaszi szezonba.

    2 6,06%
  • Töröljük a futamot.

    3 9,09%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (137 összesen)

Téma: HTCM8 - Hockenheim GP

  1. #101
    Szűcs Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Város
    Lábatlan
    Életkor
    53
    Üzenetek
    14
    az a jó k...-be elfelejtetem a futamot. Ez a genyó meg warmup alatt már nem engedett belépni...

    Bocs, ha a nevezés megtévesztett valakit...

    Köszi mindenkinek a szezon közbeni támogatást remélem a köv. szezonban találkozunk.

  2. #102
    Egy ritka rossz nap méltó befejezése.
    ROTY!

  3. #103
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Ezt a pár sort nem szervezőként írom most!

    Ne haragudj Szabó Zsolti, de te mit szerettél volna abban a kanyarban? Teligázzal belészálsz 4-5 emberbe össze-vissza rángatod a kormányt, ne haragudj de ez nem versenypályára való!

    Horváth Peti! Te pedig légyszíves nézd át a neted, mert folyamatosan kilométereket laggoltál olyan szinten, hogy nem lehetett tudni mikor hova kerülsz vissza pályára, rám legalább 5x-őr hoztad a frászt. Valami gond van amig nem találod meg a problémát akár szolgaáltatói oldalról van szó akár másról addig szerintem kerüld a versenypályákat mert ezzel nemcsak egy hanem több ember versenyét tönkreteheted!







  4. #104
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    Na ez aztán verseny volt!

    Köszönet mindenkinek, mind a két futam emlékezetes marad!

  5. #105
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Köszönöm szépen Madarász Úrnak a 2. és a 14. körben ezt a fantasztikus teljesítményt, másként nem megy az előzés, csak úgy, hogy ki rakod a másikat!!
    Ugyanez szól Lányi Úrnak! Neked is köszi, éppen hogy csak 16 helyet buktam, és törött futómű lett a jutalmam!
    Mind a ketten jó srácok vagytok!
    Utoljára módosította: Varga Ákos; 2015. 01. 29. 00:25.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  6. #106
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Varga Ákos bocs, nem akartalak megforgatni, de ha visszanézed a replayt, láthatod, hogy ez nem egyértelműen az én hibám. szerintem egyszerű rajtbaleset. látszik, hogy 3-an mentünk egymás mellett t1 felé, én korábban is fékeztem, mint ti, hogy ne legyen gond, jobbra már nem tudtam jobban menni, mert nem volt több pálya, nem húztam rád, fékeztem, ahogy szűkült az ív összeértünk, sajnálom, de az is látszik, hogy nem nyomtam gázt se, hogy ne forogj jobban, de sajnos ez akkor már kevés volt. nem kell cinikusnak lenni, nem vagyok egy őrült lökdösőső, tesóddal is jót meccseltünk kanyarokon keresztül és szerintem korrektül.

  7. #107
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Finoman szólva vicces verseny volt.

    Leginkább egy nyilt szerveren éreztem magam.

    Németh Mihály jókat meccseltünk az első futamban, remélem nem én okoztam neked valamit, azért lassitottál le annyira.
    A második futamban meg Varga Ákossal mentünk jókat, igazából emiatt a két meccs miatt már megérte az egész verseny.

    A körülöttem lévő többi kedves versenyző kollégából párat inkább hagyjunk.......
    Öregember nem gyorsvonat.......

  8. #108
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ...tesóddal is jót meccseltünk kanyarokon keresztül és szerintem korrektül.
    Így van, fair volt, vigyorogtam is végig!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  9. #109
    Felkerültek a replayek, lehet óvni.

    A szerver:
    Q1
    Q2
    R1
    R2
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  10. #110
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Varga Ákos bocs, nem akartalak megforgatni, de ha visszanézed a replayt, láthatod, hogy ez nem egyértelműen az én hibám. szerintem egyszerű rajtbaleset. látszik, hogy 3-an mentünk egymás mellett t1 felé, én korábban is fékeztem, mint ti, hogy ne legyen gond, jobbra már nem tudtam jobban menni, mert nem volt több pálya, nem húztam rád, fékeztem, ahogy szűkült az ív összeértünk, sajnálom, de az is látszik, hogy nem nyomtam gázt se, hogy ne forogj jobban, de sajnos ez akkor már kevés volt. nem kell cinikusnak lenni, nem vagyok egy őrült lökdösőső, tesóddal is jót meccseltünk kanyarokon keresztül és szerintem korrektül.
    Elhiszem, hogy nem direkt volt,de sajnos az eredményen nem változtat, buktam 16 helyet. Ez van!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  11. #111
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Elhiszem, hogy nem direkt volt,de sajnos az eredményen nem változtat, buktam 16 helyet. Ez van!
    Én meg elhiszem, hogy az eredmény miatt csalódott vagy, de azért nézd vissza az esetet, nem olyan egyértelmű, hogy én voltam a gonosz aki nem törődve a végkimenetellel eszetlenül belédhajtott. Szerintem ez mindkettőnkön múlott, szerencsétlen eset volt, sajnos te sz*rul jöttél ki belőle.

  12. #112
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Q: 15

    R1: Az első kanyarban volt tömörülés, de szerencsére nem lett baj 15.nek tudtam eljönni. Aztán a hajtűkanyarban Szabó Zsolt leamortizálta a mögöttem jövőket, így kicsit fel tudtam lélegezni. Következő kör megint a hajtű, de most előttem volt kalamajka, ezzel sikerült 2 helyet nyernem. Aztán a 4 körben megint a hajtűkanyar előtt annyira koncentráltam, hogy helyet hagyjak magam mellett, hogy fékezni meg elfelejtettem. Lecsúsztam, majd Szabi előtt vizsgáztam pályára visszatérésből. Remélem erős kettes azért meglett
    Innentől Varga Balázs keményen támadott én meg remélem korrektűl védekeztem. A Mobil1 kanyarban kicsit összeértünk, sajnálom hogy lecsúsztál, mert mehettünk volna még 2-3 kanyart egymás mellett . Aztán páran kihullottak előlem, nekem pedig sikerült 13.nak célba érni.

    R2: Az első kanyar megint izgi volt. Kis híján a lelátót érintve sikerült csak elkerülni a kavarodást. P12, majd 11, majd kicsit behibáztam amit Lányi Tomi és Varga Balázs ki is használt. Balázzsal a Mobil1ben rendhagyóan összeértünk, de most ő jött ki belőle jobban. Aztán a 13 helyen Madarász Krisztián elől menekültem. Közben Szabi átvonult rajtunk, Dani meg kicsúszott, így maradt P13. A vége felé Krisztián keményen támadott, de a 14 körben lecsúszott a hajtű előtti hosszú egyenes elején. Annyira megkönnyebbűltem, hogy gyorsan el is néztem a féktávot, ezzel Danit vissza engedtem magam elé. Végül ismét P13.

    Jó kis versenyek voltak komoly kis csatákkal én élveztem nagyon.

    Köszönet a szervezésért! Nem egy egyszerű szezon volt, sajnos meló miatt 3-4 fordulót ki kellet hagynom, de jó móka volt.

    Remérem ez a rohadt gázkazán taasszal kikerül a listáról, Gyors-gyors, de olyan semmilyen, mint egy igazi VW...

  13. #113
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg elhiszem, hogy az eredmény miatt csalódott vagy, de azért nézd vissza az esetet, nem olyan egyértelmű, hogy én voltam a gonosz aki nem törődve a végkimenetellel eszetlenül belédhajtott. Szerintem ez mindkettőnkön múlott, szerencsétlen eset volt, sajnos te sz*rul jöttél ki belőle.
    A szándékosság fel sem merült bennem! Megnéztem a replay-t(a sajátomat és szerverét is),sajna a szerverén nem látni, hogy ki hogy fékezett, de viszont a sajátomon már igen,és láttam, hogy az én féklámpám kigyulladt, tehát fékeztem, sajnos nálad ezt nem láttam. A pálya külső ívére nem tudtam menni, mert mellettem volt Krisztián( előrébb volt, mint te) ergo csak ezt az ívet tudtam követni. Nekem nem az a gondom, hogy ütköztünk (ez előfordul), hanem utána semmi olyan reakciót nem láttam tőled, hogy a további történéseket el akarnád kerülni.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  14. #114
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    ...láttam, hogy az én féklámpám kigyulladt, tehát fékeztem, sajnos nálad ezt nem láttam...
    A saját replayeden más féklámpáját nem is fogod sajnos.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  15. #115
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen Madarász Úrnak a 2. és a 14. körben ezt a fantasztikus teljesítményt, másként nem megy az előzés, csak úgy, hogy ki rakod a másikat!!
    Ugyanez szól Lányi Úrnak! Neked is köszi, éppen hogy csak 16 helyet buktam, és törött futómű lett a jutalmam!
    Mind a ketten jó srácok vagytok!
    Hidd el Ákos nem direkt löktem meg az autódat. Így reggel kicsit zavaros a memóriám, de az első esetnél valaki ( talán Dezső Tomi) olyan durva féktávot (vagy elfékezte) vett belül, hogy nem tudtam bebújni melléd ahogy terveztem mert akkor mindenki a vetésben köt ki. Így meg már nem tudtam megállni mögötted. De vissza fogom nézni a replay-t természetesen. A 14. körbeni esetre nem emlékszem, de biztos volt valami ha mondod, szintén megnézésre kerül..

    Lányi Tomitól sorry a hajtűben történtekért, de annyira nem hagytál már helyet, nem tudtam hová menni egyszerűen.

  16. #116
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Q: 15


    R2: Az első kanyar megint izgi volt. Kis híján a lelátót érintve sikerült csak elkerülni a kavarodást. P12, majd 11, majd kicsit behibáztam amit Lányi Tomi és Varga Balázs ki is használt. Balázzsal a Mobil1ben rendhagyóan összeértünk, de most ő jött ki belőle jobban. Aztán a 13 helyen Madarász Krisztián elől menekültem. Közben Szabi átvonult rajtunk, Dani meg kicsúszott, így maradt P13. A vége felé Krisztián keményen támadott, de a 14 körben lecsúszott a hajtű előtti hosszú egyenes elején. Annyira megkönnyebbűltem, hogy gyorsan el is néztem a féktávot, ezzel Danit vissza engedtem magam elé. Végül ismét P13.

    Jó kis versenyek voltak komoly kis csatákkal én élveztem nagyon.
    Nagyon jól védekeztél, egyszerűen nem volt rajtad fogás, kár hogy elb...m a végére mert már kezdtél fáradni és hibázgatni és így lehet megfogtalak volna... grat..

  17. #117
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    A saját replayeden más féklámpáját nem is fogod sajnos.
    A szerver replay-en sem látom, úgy néz ki, hogy mindenki fékezés nélkül lassít!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  18. #118
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver replay-en sem látom, úgy néz ki, hogy mindenki fékezés nélkül lassít!
    A szerver replayen is egy emberét fogod látni, azét akit betölt a replay elejére! Lányi Tomi saját replaye kellene hogy lássad, ő mit csinált, de vannak erre még más trükkök is!







  19. #119
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    A szándékosság fel sem merült bennem! Megnéztem a replay-t(a sajátomat és szerverét is),sajna a szerverén nem látni, hogy ki hogy fékezett, de viszont a sajátomon már igen,és láttam, hogy az én féklámpám kigyulladt, tehát fékeztem, sajnos nálad ezt nem láttam. A pálya külső ívére nem tudtam menni, mert mellettem volt Krisztián( előrébb volt, mint te) ergo csak ezt az ívet tudtam követni. Nekem nem az a gondom, hogy ütköztünk (ez előfordul), hanem utána semmi olyan reakciót nem láttam tőled, hogy a további történéseket el akarnád kerülni.
    Igen, sajnos ahogy dingo is mondta, saját replayen csak a saját féklámpa látszik, szerverén kellene, nem tudom ott miért nem mutatja. mindenesetre ha eltekintünk a féklámpáktól, az autók mozgásából világosan látszik, hogy nem sokkal ugyan, de hamarabb elkezdtem lassítani, mint te. én is írtam, hogy sokan voltunk egymás mellett, senkinek nem volt túl sok helye.
    arra viszont kíváncsi lennék, hogy mit kellett volna az ütközés után tennem szerinted, mert az meg a fordulatszámmérőn látszik, hogy miután összeértünk, nem nyomtam gázt, hogy kiforgassalak, finoman lassítottam.
    én nem akarok ebből hosszú vitát, majd a VB eldönti, azt meg elfogadom, de nem értek egyet az általad leírtakkal.

    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Lányi Tomitól sorry a hajtűben történtekért, de annyira nem hagytál már helyet, nem tudtam hová menni egyszerűen.
    megmondom őszintén erre most nem emlékszem, majd visszanézem. bocs, ha nem hagytam helyet, remélem nem lett gondod belőle, nekem biztos nem, mert nem is maradt meg bennem az eset.

  20. #120
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Ezis megvolt...
    Q: Elég jól sikerültek, asszem 5. hely? Demér ilyen elöl?
    R1: Itt végülis csak az első kör volt izgalmas. Első-második-harmadik kanyar kombinációk. Yakával kellett bohóckodni. Aztán láttam a tükörben hogy yaka-tomcy páros milyen jól elszórakoznak. Elöttem meg Szeghy-ék szelték a habokat, de a szélárnyékig sose tudtam eljutni.
    R2: Hát itt volt kavar bőven. 1-es sem egyszerű, ezért a kettest el is rontottam, rendesen. Antal Gabival csatáztunk egy sort. Ott volt egy rész, amikor nemtudtam hogy direkt elengedsz, mert elötte koccoltál, de kis is csúsztál, nemértettem a helyzetet. Legelöl Tomcy-Yaka páros, Huszival kiegészítve, egészen elképesztőket alkotott ahogy láttam Aztán a végén tökre elkoptak a gumijaim, és jött Szeghy-Sági-Antal, megmég tán Prost is. Voltak lökdösések, helyezkedések. Végén énis berepültem Ságiba, bocsi nemvolt gumim. Szívtam. Nemhiányzott. Ahogy látom ezen múlhatott a csapatbajnoki 2 helyezés

    Köszönjük a szervezőknek a bajnokságot!
    Gratuláció Huszinak a bajnoki címért!

  21. #121
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Figyelem!

    Mint ahogy korábban is írtam, a Hockenheimi futamon lesz vágás ellenőrzés, a megfelelő topicban megtaláljátok a részleteket, hogy kinek és mit kell feltölteni. Erre most vasárnap (02.01.) estig van időtök. Köszönjük!

    HTCM8 - Qual vágás ellenőrzés







  22. #122
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Vegyes érzelmeim vannak a verseny után! Este nem voltam tintát tűrő állapotban!
    Első futamon amit kaptam, nem köszönöm meg senkinek! A másodikon sem!!! Elnézést Zsolti, lila köd, elgurult gyógyszer, tudom ez nem mentség! Egész szezon alatt nem volt velem ilyen, csatáztunk mi már korábban gond nélkül, szóval nem vagyok ilyen!
    Valaki magyarázza el, a parabolikában, miért jobb valakit seggbe verni, mint kilépni szélárnyékból? De még csak próbálkozás sem volt!
    Az agyvérzési rohamokat leszámítva jó volt, voltak oda vissza pofozkodások, de így volt szép!

  23. #123

    Gratula

    Huszinak az első helyhez, Tomcynak és Rolandnak pedig a dobogóhoz!

    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  24. #124
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ezis megvolt...
    Q: Elég jól sikerültek, asszem 5. hely? Demér ilyen elöl?
    R1: Itt végülis csak az első kör volt izgalmas. Első-második-harmadik kanyar kombinációk. Yakával kellett bohóckodni. Aztán láttam a tükörben hogy yaka-tomcy páros milyen jól elszórakoznak. Elöttem meg Szeghy-ék szelték a habokat, de a szélárnyékig sose tudtam eljutni.
    R2: Hát itt volt kavar bőven. 1-es sem egyszerű, ezért a kettest el is rontottam, rendesen. Antal Gabival csatáztunk egy sort. Ott volt egy rész, amikor nemtudtam hogy direkt elengedsz, mert elötte koccoltál, de kis is csúsztál, nemértettem a helyzetet. Legelöl Tomcy-Yaka páros, Huszival kiegészítve, egészen elképesztőket alkotott ahogy láttam Aztán a végén tökre elkoptak a gumijaim, és jött Szeghy-Sági-Antal, megmég tán Prost is. Voltak lökdösések, helyezkedések. Végén énis berepültem Ságiba, bocsi nemvolt gumim. Szívtam. Nemhiányzott. Ahogy látom ezen múlhatott a csapatbajnoki 2 helyezés

    Köszönjük a szervezőknek a bajnokságot!
    Gratuláció Huszinak a bajnoki címért!
    igen, direkt visszavettem mert koccoltalak és gondolom tempót vesztettél a kigyorson, csak aztán láttam, hogy mögötted jönnek szorosan, próbáltam kettőtök közé menni, de elfékeztem a kanyart, ugyhogy ment mindenki...előtte nagyon nyomtam neki, hogy ne érj utol és a végére elfogytak a gumik, estem keltem.

  25. #125
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen Madarász Úrnak a 2. és a 14. körben ezt a fantasztikus teljesítményt, másként nem megy az előzés, csak úgy, hogy ki rakod a másikat!!
    Ugyanez szól Lányi Úrnak! Neked is köszi, éppen hogy csak 16 helyet buktam, és törött futómű lett a jutalmam!
    Mind a ketten jó srácok vagytok!
    Hát Ákos megnéztem a replay-t. Az első esetnél az volt amit írtam korábban. Dezső Tomi iszonyat módon elfékezte magát és én ezért löktelek meg picit mert nem volt hová mennem vagy ha bementem volna akkor mindketten repülünk ki a pályáról..Csak a nagyobb bajt próbáltam elkerülni!!!! De úgy látom egy autónál hátrébb nem tudsz nézni csak rögtön ítélkezni.. Csak így tovább, bravó
    A második esetnél pont nem láttalak, de te sem vetted el az első összeérés után ugyan úgy ahogy én sem... én csak védtem a pozíciót!

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •