Szavazás eredménye: Hockenheim GP futam időpontja

Szavazók
33. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Megtartjuk a futamot Slovakiaring utáni héten (jan. 28.)

    29 87,88%
  • Az őszi naptárból töröljük a futamot és betesszük a pályát tavaszi szezonba.

    2 6,06%
  • Töröljük a futamot.

    3 9,09%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (137 összesen)

Téma: HTCM8 - Hockenheim GP

  1. #26
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap este óta kicsit bajos a prequal. Még most is azt mutatja, hogy a szerveren vagyok. Érdekes volt, egyedül voltam fenn, mikor lejárt az idő, nem tudtam átszavazni következőre. Kiléptem, újra akartam csatlakozni, nem engedet connection lostal, közben ketten is voltak fenn, aztán pár próbálkozás után beengedett, de sajna az időket nem mentette.
    Csak azért írom, hátha a szerver környékén is van valami bibi ami kapcsolat dobálásokat okozza.
    Szia! Ott bal oldalt gyakran bennmarad aki fentvolt a szerveren. Viszont a kapcsolat elvesztős problémának megpróbálunk utánanézni, le tudnád írni mikor volt?


  2. #27
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Szia! Ott bal oldalt gyakran bennmarad aki fentvolt a szerveren. Viszont a kapcsolat elvesztős problémának megpróbálunk utánanézni, le tudnád írni mikor volt?
    igen, az oldalon be szokott ragadni, tudom, de fura volt ez a szerveres dolog. prequal 22:30 kor mentette az utolsó időmet, kb 22:45 és 23:00 körül lehetett, mikor valahogy külön életre keltem a szerveren. én mentem a köreimet, de idő lejárat után nem tudtam léptetni. azt hiszem 23:00 után csatlakoztam újra, talán Dezső Tomi volt fenn még valakivel, de lehet rosszul emlékszem.

  3. #28
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    igen, az oldalon be szokott ragadni, tudom, de fura volt ez a szerveres dolog. prequal 22:30 kor mentette az utolsó időmet, kb 22:45 és 23:00 körül lehetett, mikor valahogy külön életre keltem a szerveren. én mentem a köreimet, de idő lejárat után nem tudtam léptetni. azt hiszem 23:00 után csatlakoztam újra, talán Dezső Tomi volt fenn még valakivel, de lehet rosszul emlékszem.
    Tényleg így volt, 1:48.7 körüli időt mentél. Se a tied, se Szilágyi Dániel (1:51.1xx), se az én köröm (1:49.079, ha jól emlékszem) nem került fel a prequal listába.
    Utoljára módosította: dtom84; 2014. 10. 22. 09:48.

  4. #29
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg így volt, 1:48.7 körüli időt mentél. Se a tied, se Szilágyi Dániel (1:51.1xx), se az én köröm (1:49.079, ha jól emlékszem) nem került fel a prequal listába.
    Rajta vagyunk, meglesznek az idők.


  5. #30
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Másnak sincs lobby? Többször próbáltam, de nincs lobby server.

  6. #31
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Másnak sincs lobby? Többször próbáltam, de nincs lobby server.
    Nekem sincs lobby! Frissített egyet a Steam előtte, lehet azzal van gond....

  7. #32
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sincs lobby! Frissített egyet a Steam előtte, lehet azzal van gond....
    ugyan ez...

  8. #33
    Prantner Gábor Versenyző Pgabee#5 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 25.
    Város
    Paks
    Életkor
    49
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Másnak sincs lobby? Többször próbáltam, de nincs lobby server.

    Hasonló gondokkal küzdöm én is...

  9. #34
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Már tegnap délután óta nem megy a Lobby.


  10. #35
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Én már tegnap délelőtt sem tudtam felmenni a lobbyra.
    Úgy néz ki hosszas hibának nézünk elébe.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  11. #36
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Valaki hiányol még időt a prequalból?


  12. #37
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Már tegnap délután óta nem megy a Lobby.
    ...és van valami hivatalos bejelentés, hogy miért nincs, vagy mikortól lesz újra?

  13. #38
    Kazinczi Zoltan Versenyző Kazinczi Zoltán logója
    Csatlakozott
    2014. 08. 01.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    ...és van valami hivatalos bejelentés, hogy miért nincs, vagy mikortól lesz újra?

    Egy bizonyos Connor Caple az RD fórumon kérdezte Jay Ekkel-t ezügyben, és a következő választ kapta:

    "We received reports that the server was down yesterday (thanks for the reports), we looked into it and found that the problem is that the server never moved as an asset to the new studio. Even though it was supposed to. Our IT guy is working on solving the problem. I have no ETA."

  14. #39
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Kazinczi Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Egy bizonyos Connor Caple az RD fórumon kérdezte Jay Ekkel-t ezügyben, és a következő választ kapta:

    "We received reports that the server was down yesterday (thanks for the reports), we looked into it and found that the problem is that the server never moved as an asset to the new studio. Even though it was supposed to. Our IT guy is working on solving the problem. I have no ETA."

    Hát jó lenne, ha belehúzna az IT-s fickó..!

  15. #40
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis infót kérni. Már vagy egy hete nincs lobby Race 07-hez. Esélyes, hogy elmarad, vagy eltoljuk a HTCM8 futamot vagy tuti meg lesz tartva, akkor is ha csak keveset tudunk rá gyúrni?

  16. #41
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Szuper ez a helyzet. Sajnos nekem úgy néz ki, hogy ma lett volna az egyedüli alkalom, hogy tudjak készülni a futamra és prequal-ozni, de hát a technika úgy néz ki nem engedi. Az eredmények alapján mondjuk nem túl sokan futottak mért kört eddig. Érdekes egy verseny lesz így, ha lesz egyáltalán.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  17. #42
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Szuper ez a helyzet. Sajnos nekem úgy néz ki, hogy ma lett volna az egyedüli alkalom, hogy tudjak készülni a futamra és prequal-ozni, de hát a technika úgy néz ki nem engedi. Az eredmények alapján mondjuk nem túl sokan futottak mért kört eddig. Érdekes egy verseny lesz így, ha lesz egyáltalán.
    Sajnos mi sem tudunk sok mindent csinálni, max ha gondoljátok ősszegyülünk egyikötök lakásán és LAN-ban lenyomjuk 60-an

    De komolyra fordiítva a szót sajnos ez nem a mi hibánk ez ellen tehetetlenek vagyunk természetsen azt szeretnénk mi is, hogy egy futam se maradjon el, ezért annyit biztosan kijelenthetek, hogy lesz futam, de nem tudni mikor és milyen formában mennyi felkészüléssel elötte. Ez patt helyzet rávagyunk útalva a készítőkre akik persze nem véletlenül nem erőltetik a dolgot olyan gyorsan, hiszen mint tudjuk most van egy új project amit nyomni kell a népnek, de ezt csak halakn jegyeztem meg. Reménykedjünk, hogy minél hamarabb megoldódik ez a helyzet!







  18. #43
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos mi sem tudunk sok mindent csinálni, max ha gondoljátok ősszegyülünk egyikötök lakásán és LAN-ban lenyomjuk 60-an

    De komolyra fordiítva a szót sajnos ez nem a mi hibánk ez ellen tehetetlenek vagyunk természetsen azt szeretnénk mi is, hogy egy futam se maradjon el, ezért annyit biztosan kijelenthetek, hogy lesz futam, de nem tudni mikor és milyen formában mennyi felkészüléssel elötte. Ez patt helyzet rávagyunk útalva a készítőkre akik persze nem véletlenül nem erőltetik a dolgot olyan gyorsan, hiszen mint tudjuk most van egy új project amit nyomni kell a népnek, de ezt csak halakn jegyeztem meg. Reménykedjünk, hogy minél hamarabb megoldódik ez a helyzet!
    De mi lesz a megoldás, pl ha holnapra jó a lobby akkor lesz futam vagy el lesz tolva egy héttel?
    Milyen alternatívák vannak?
    Eltoljuk még 2 héttel és az egész szezon csúszik egy futamnyit, vagy lesz egy sűrített program, hogy egyik héten ez a pálya a másik héten meg másik, vagy elrakjuk a szezon végére?
    Csak mert akik ebben a 2 napban mondjuk nem érnek rá azok elég sokat tudnak bukni adott esetben...

  19. #44
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    De mi lesz a megoldás, pl ha holnapra jó a lobby akkor lesz futam vagy el lesz tolva egy héttel?
    Milyen alternatívák vannak?
    Eltoljuk még 2 héttel és az egész szezon csúszik egy futamnyit, vagy lesz egy sűrített program, hogy egyik héten ez a pálya a másik héten meg másik, vagy elrakjuk a szezon végére?
    Csak mert akik ebben a 2 napban mondjuk nem érnek rá azok elég sokat tudnak bukni adott esetben...
    Pontosan az általad leírt variációkon gondolkodunk mi is még nem lett eldöntve melyik megoldás lépne életbe. Időben meg fogjátok tudni, előfordulhat hogy csúsztatjuk, vagy sűrítjük a naptárat, megpróbáljuk a lehető legjobb megoldást választani a lehetőségekhez mérten. Türelem lobbyt terem







  20. #45
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    De mi lesz a megoldás, pl ha holnapra jó a lobby akkor lesz futam vagy el lesz tolva egy héttel?
    Milyen alternatívák vannak?
    Eltoljuk még 2 héttel és az egész szezon csúszik egy futamnyit, vagy lesz egy sűrített program, hogy egyik héten ez a pálya a másik héten meg másik, vagy elrakjuk a szezon végére?
    Csak mert akik ebben a 2 napban mondjuk nem érnek rá azok elég sokat tudnak bukni adott esetben...

    Nyilván nem a Ti hibátok. Csak valamilyen alternatívára szükség van, mert nyilván azért van csak ennyi prequal-os idő eddig, mert ennyien értek rá gyakorolni ki többet, ki kevesebbet. De ahogy látható, a nagyobb többség még egy kört sem ment a szerveren. Nem hiszem, hogy a pálya megismerésével lesz a probléma, mert elég közismert helyszín, hanem a jó idő megfutásával, amihez időre van szükség, legalábbis magamból kiindulva kell 2-3 óra folyamatos körözés, hogy összeálljon valamelyest a történés.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  21. #46
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    ...mert elég közismert helyszín...
    Közismert... hm... Safranek, maga gúnyolódik velem...
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 10. 27. 21:50.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  22. #47
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    De mi lesz a megoldás, pl ha holnapra jó a lobby akkor lesz futam vagy el lesz tolva egy héttel?
    Milyen alternatívák vannak?
    Eltoljuk még 2 héttel és az egész szezon csúszik egy futamnyit, vagy lesz egy sűrített program, hogy egyik héten ez a pálya a másik héten meg másik, vagy elrakjuk a szezon végére?
    Csak mert akik ebben a 2 napban mondjuk nem érnek rá azok elég sokat tudnak bukni adott esetben...
    Köszi Tomcy, hogy te is megkérdezted, így legalább kaptam választ én is!

  23. #48
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Közismert... hm... Schafranek, maga gúnyolódik velem...
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  24. #49
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan az általad leírt variációkon gondolkodunk mi is még nem lett eldöntve melyik megoldás lépne életbe. Időben meg fogjátok tudni, előfordulhat hogy csúsztatjuk, vagy sűrítjük a naptárat, megpróbáljuk a lehető legjobb megoldást választani a lehetőségekhez mérten. Türelem lobbyt terem
    Ha szabad egy személyes megjegyzést: Remélem a sürítős megoldás felé mentek, mert én eddig elég sok mindent alakítottam az eddigi versenynaptárhoz. Szerintem az kevésbé fájó, ha egyszer egy hét lesz két futam között, mintha minden futam csúszna.

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Srácok, attól még, hogy nincs lobby, gyakorolni lehet még offline!

    Természetesen azt, hogy nem tudtatok a prekvalon időt futni, azt bele fogjuk kalkulálni a vészforgatókönyvbe, de azt, hogy nem tudtatok a futamra felkészülni, azt nem, mert az nem igaz.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •