Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (70 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem, ma este 9-től hepaj, ismételten kérnénk mindenkit, hogy legyen tisztába a nevezési rendszer működésével és nagyon figyeljetek egymásra, nem szeretnénk buta baleseteket, elfékezéseket, ráfutásokat és leszorításokat látni a futamon!

    Mivel nem babra megy a játék és szeretnénk mielőbb kiszűrni a nem teljesen korrekt versenyzőket, ezért lesz lehetőség majd sérelem esetén óvást benyújtani, kérjük mindenki őrizze meg a futamról a saját replay-ét!

    AC Tesztkupa - Replayek


    AC Tesztkupa - Óvások

  2. #27
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bent sem vagy, csak ha futam előtt közvetlenül nevezel és azt is vissza tudod vonni még 9 előtt..
    jaaj értem. Csak arra gondoltam hogy a prekvaliból kiindulva a 21-ik időt futó emberke akár mehet az E0 szeróra.

  3. #28
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    :)

    Nekem sikerült megint négyesből egyesbe váltani...
    Azért volt pár jó csatám előtte KTMNORBI-val.
    Ja az elején valaki nekikent a falnak közvetlenül indulás után a célegyenesben...
    Grat a 2 UFÓ-nknak.

  4. #29
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    129
    Engem is valaki eltalált rajtnál bal oldalról így 20-ról eredtem a mezőny után. Kimondhatatlan nevü Petivel jó volt a csata, fárasztottam és végül sikerült 14-ik helyre behozni.Összességében nem volt rossz leszámitva a rajtot!

  5. #30
    Ott énis már hiába húzódtam jobbra, forogtam, de valahogy ezzel is sikerült kettőt előzni az elején Örülök neki, hogy minden futamot jóval előrébb tudok befejezni, mint ahonnan rajtolok.

  6. #31
    Hát ez nekem elég unalmas volt, Keszthelyi Ákos, láttam mekkorát kaptál Kiss Attila lagjából...

    Amúgy, az óvásokból mikor lesz valami? Már 3 hete toljuk a dolgot, ha jól számolom, most már azért jó lenne látni azokat a döntéseket, főleg, mert így a teszt kupa ideje alatt senki nem tanul a hibáiból, pedig eredetileg ez lett volna a cél.

  7. #32
    Hát én szédületesen béna voltam, de csak annyit tudok mondani, hogy lesznek itt még egyelő feltételek.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  8. #33
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Szépen megszívtam, boxutcából rajtoltam, rosszkor nyomtam ESC-et. Aztán meg a boxutca kijárat volt majdnem teljesen elzárva (páran ott kipottyantak valahogy).

    A tempóm nem volt túl jó, nem vagyok elégedett, sokat hibáztam. Na még gyakorlunk picit

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    jaaj értem. Csak arra gondoltam hogy a prekvaliból kiindulva a 21-ik időt futó emberke akár mehet az E0 szeróra.
    Nem, nem érted. Ha nem nevezel, akkor nem vagy a listában, így nem vagy sehányadik sem...

  10. #35
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez nekem elég unalmas volt, Keszthelyi Ákos, láttam mekkorát kaptál Kiss Attila lagjából...


    simraceseries.com

  11. #36
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése


    Sajnálom, jó meccs volt.
    Nem tudom mit kezdhetnék ezzel, az esetek túlnyomó többségében hibátlan a kapcsolat aztán van ez....monster lag kb 1 tized másodperce.
    De egy/két tized másodpercet eleve meg kéne tudnia oldania a rendszernek(prediction model?). Vagy legalább eltünne, de hogy jön össze hogy 20 méterrel arrébb kerül az autóm, azt nem tudom

  12. #37
    Kvalin is volt valaki, akinek folyamatosan ugrált a kocsija, de a versenyen már nem láttam.

  13. #38
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    @Kiss Attila
    Semmi baj, sajnos ez benne van. Ott élőben igazából nem is tudtam, hogy mi történt. Először azt hittem, hogy vmi pálya bugot találtam el, mert azt nem is láttam, hogy előttem egy pillanatra eltűntél (kanyar csúcspontra koncentráltam épp).
    Amúgy jó meccs volt a 3. 4. 5. helyért kár, hogy ez miatt félbeszakadt.
    simraceseries.com

  14. #39
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, azoktól akik ebben kompetensek, hogy legközelebb nem lehetne az, hogy a kb. 25-30 jelentkezőt igazságosan ketté osztani a két szerveren? Csak azért kérdezem, mert tegnap is az "A" szerveren voltatok 20-an a "B" meg csak 5-en körözgettünk. Technikailag megoldható lenne az, hogy fele-fele arányban lennének elosztva a versenyzők?

  15. #40
    Elmaradt az űrháború ! Bár ez köszönhető annak hogy sok benzint tankoltam 44 lt. és rengeteg kisebb-nagyobb hibáimnak is . Nem igazán akartam beleszólni Attila szárnyalásába sem, hisz nem tudok teljes szezont futni . Emiatt kicsit akciómentes versenyt tudhatók magam mögött . Rajtot jobban kaptam el mint Attila, kicsit mellé tudtam érni de nem tudtam pozíciót fogni .Szépen megoldottuk az 1-ső kanyarokat is . Már csak be kellett érnem és kész. Megérdemelten nyerte a futamot Mindenkinek GRAT! Sajnálóm
    Gadfly versenyét , kib.szott lag , pedig ahogy láttam az időket közel voltak páran egymáshoz . ui:Vasárnap visszavágó
    Utoljára módosította: Sári András; 2014. 10. 10. 08:48.

  16. #41
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Elmaradt az űrháború ! Bár ez köszönhető annak hogy sok benzint tankoltam 44 lt. és rengeteg kisebb-nagyobb hibáimnak is . Nem igazán akartam beleszólni Attila szárnyalásába sem, hisz nem tudok teljes szezont futni . Emiatt kicsit akciómentes versenyt tudhatók magam mögött .
    Sipos Attila ott volt velem a TS-ünkön, szerintem nyugodtan beleszólhatsz bármibe, minél több a tiszta akció annál jobb, még a végén elveszti a motivációját
    Egyébként meg ilyen ez, minél jobban mész annál unalmasabbak a versenyek
    Ha eleget nyomasszuk Szabit, akkor összeállit egy tuti halál bonyolult handicap kreditrendszert mint régen és akkor nem lesz unalmas futam....csak előbb legyenek meg az 1.0ban várható finomitások és egy szezont guruljunk normál módban.

  17. #42
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    hát sajnos az update nem ma jön...

  18. #43
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    hát sajnos az update nem ma jön...
    Akkor mikor?

    Nem te voltál akit kilöktem kigyorsításon? Bárki is volt, nagy Bocs! Amatőr hiba volt.

  19. #44
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, azoktól akik ebben kompetensek, hogy legközelebb nem lehetne az, hogy a kb. 25-30 jelentkezőt igazságosan ketté osztani a két szerveren? Csak azért kérdezem, mert tegnap is az "A" szerveren voltatok 20-an a "B" meg csak 5-en körözgettünk. Technikailag megoldható lenne az, hogy fele-fele arányban lennének elosztva a versenyzők?
    Na valaki? Erre kapok választ?

  20. #45
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Na valaki? Erre kapok választ?
    Legyen az a motivációd Megint nem jöttél gyakorolni, ezért kerültél a B szeróra.
    Aki megdolgozott azért hogy az első 20-ba kerüljön, elég szarul érezné magát, ha CSAK azért nem mehetne A-n mert kevesebben jöttek mint általában.

  21. #46
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mikor?

    Nem te voltál akit kilöktem kigyorsításon? Bárki is volt, nagy Bocs! Amatőr hiba volt.
    De én voltam! Spongyát rá!

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, azoktól akik ebben kompetensek, hogy legközelebb nem lehetne az, hogy a kb. 25-30 jelentkezőt igazságosan ketté osztani a két szerveren? Csak azért kérdezem, mert tegnap is az "A" szerveren voltatok 20-an a "B" meg csak 5-en körözgettünk. Technikailag megoldható lenne az, hogy fele-fele arányban lennének elosztva a versenyzők?
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Legyen az a motivációd Megint nem jöttél gyakorolni, ezért kerültél a B szeróra.
    Aki megdolgozott azért hogy az első 20-ba kerüljön, elég szarul érezné magát, ha CSAK azért nem mehetne A-n mert kevesebben jöttek mint általában.
    Technikailag megoldható, de jelenleg nem így van programozva az automatikus rendszer és ezen most már nem is fogunk változtatni a hátralévő 2 versenyhéten.
    Azt pedig hogy mi az "igazságos", az Tilus reakciójából is látszik, hogy nem egyértelmű.

  23. #48
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, azoktól akik ebben kompetensek, hogy legközelebb nem lehetne az, hogy a kb. 25-30 jelentkezőt igazságosan ketté osztani a két szerveren? Csak azért kérdezem, mert tegnap is az "A" szerveren voltatok 20-an a "B" meg csak 5-en körözgettünk. Technikailag megoldható lenne az, hogy fele-fele arányban lennének elosztva a versenyzők?
    Fele - fele arányban biztos hogy nem lesz elosztva a mezőny, az minden lenne csak nem igazságos.
    Aki egész héten gyakorol és hajt a prequalon hogy #E0 szerveren legyen, nem hiszem hogy túlzottan boldognak érezné magát ha azért csúszna le mert nem 40-en hanem csak 38-an neveztek.

    Készőbb lesz minimum határ a szerver létszámokra de 5-6 főnél ez nem lessz több.

  24. #49
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Fele - fele arányban biztos hogy nem lesz elosztva a mezőny, az minden lenne csak nem igazságos.
    Aki egész héten gyakorol és hajt a prequalon hogy #E0 szerveren legyen, nem hiszem hogy túlzottan boldognak érezné magát ha azért csúszna le mert nem 40-en hanem csak 38-an neveztek.

    Készőbb lesz minimum határ a szerver létszámokra de 5-6 főnél ez nem lessz több.
    Bakker, biztos bennem van a hiba ,mert nincs bennem elég nyerési vágy, de nekem, ez eszembe sem jutott, hogy ez "most" ennyire fontos, hogy ez ennyire komoly. Én tényleg egy picit félvállról vettem, mármint az egész tesztbajnokságot és ebben igaza is van Tilusnak, hogy többet kéne gyúrnom.....

  25. #50

    Thumbs up skin

    Nem ide tartozik srácok de ha saját Skint szeretnétek akkor azt ma kéne megtennetek és elküldeni az Adminoknak de ti tudjátok

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •