Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 35 (35 összesen)
  1. #26
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Szórakozásnak tökéletes lenne, csak kár hogy nincs VR support

  2. #27
    Jó ez csak kevés de nagyon.

  3. #28
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Nem tudjátok, hogyan lehet fanatecet beállítani irányításnál, csak mert a controllersben külön veszi a pedált és a kormányt is, vagy egyikkel vagy másikkal lehet csak irányítani!? Használ valaki kormányt irányításhoz?
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudjátok, hogyan lehet fanatecet beállítani irányításnál, csak mert a controllersben külön veszi a pedált és a kormányt is, vagy egyikkel vagy másikkal lehet csak irányítani!? Használ valaki kormányt irányításhoz?
    G27-el nekem problémamentes, de olvastam vmi ilyen kavarról. A megoldás hogy kiválasztod a beállításokban valamelyik kontrollert (kormány, vagy pedál?), és a többit kézzel beállítod hozzá (gáznál nyomod a pedált stb.), és akkor felfogja a dolgokat szépen.

    Amúgy elég jó, élvezetes lett a gamma. Gőzkieresztésre kitűnő! Az aréna, és 8-as pályákban ugyan kevés a sikerélményem, egy kicsit adhoc, véletlenszerűnek érzem hogymost ki-kit hol talál el éppen.

  5. #30
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    G27-el nekem problémamentes, de olvastam vmi ilyen kavarról. A megoldás hogy kiválasztod a beállításokban valamelyik kontrollert (kormány, vagy pedál?), és a többit kézzel beállítod hozzá (gáznál nyomod a pedált stb.), és akkor felfogja a dolgokat szépen.

    Amúgy elég jó, élvezetes lett a gamma. Gőzkieresztésre kitűnő! Az aréna, és 8-as pályákban ugyan kevés a sikerélményem, egy kicsit adhoc, véletlenszerűnek érzem hogymost ki-kit hol talál el éppen.
    kösz a választ. Igen, ezt próbáltam, de ha a kormányt választom ki controllernek, akkor a pedált nem érzékeli, ha a pedált, akkor meg a kormányt nem veszi be. Ezért nem értem és ilyet még nem láttam. Azt sem értem miért veszi külön, de ha már így van, legalább manuálisan tudjam beállítani, de nem engedi.
    pedig tényleg jónak tűnik, szórakozáshoz ideális, vagány a hangulata nagyon.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  6. #31
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    kösz a választ. Igen, ezt próbáltam, de ha a kormányt választom ki controllernek, akkor a pedált nem érzékeli, ha a pedált, akkor meg a kormányt nem veszi be. Ezért nem értem és ilyet még nem láttam. Azt sem értem miért veszi külön, de ha már így van, legalább manuálisan tudjam beállítani, de nem engedi.
    pedig tényleg jónak tűnik, szórakozáshoz ideális, vagány a hangulata nagyon.
    SG-n találtam:
    Nekem is külön kell állítani a kormányt (logitech), a pedált (Fanatec).
    A lényeg hogy lapozgass a kontrollermenüben, mindent nullázz, aztán Logi' kormány menü-> jobbra-balra (meg amit még kormányról vezérelsz), Fana' pedál menü-> szintén nulláz aztán gáz-fék-kuplung,...ha van több akkor tovább így.
    Szóval a két külön lapon kell beállítani az eltérő funkciókat. Próba...

  7. #32
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    SG-n találtam:

    Szóval a két külön lapon kell beállítani az eltérő funkciókat. Próba...
    Köszi a segítséget. Kipróbálom, aztán megírom mire jutottam.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  8. #33
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    SG-n találtam:

    Szóval a két külön lapon kell beállítani az eltérő funkciókat. Próba...
    Sikerült. Minden controller beállítást nullázni kellett és utána engedte és mükszik. Thx
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  9. #34
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Kipróbáltam én is, hát ez valami állati!

    Itt aztán lehet test-test ellen versenyezni sőt, csak úgy lehet
    A gyerekek is élvezik, mert ugye AC-s versenyek/felkészülés közben a közelembe sem jöhetnek, itt meg szurkolnak, ahogy apa rombol az arénában
    Sőt, ki is próbálták: 2 éves fiam az ölemben ülve, a kormányt sem tudja körbe forgatni az FFB miatt, de mindenképp ki kellett hogy próbálja...
    Beszélni még alig tud, így csak röhögve azt mondogatta, "eeeltöjött"

    Egyébként így szimulátoros szemmel is eléggé rendben van az irányítása is, a "törésmodell" is, de persze a lényege hogy az eszetlen rombolás közben azért érjen be a szekér a célba, mielőtt teljesen szétesik
    Ajánlani tudom ezeket a modokat:
    https://steamcommunity.com/sharedfil...?id=1442474949
    https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=877356003

    A hangokon még mondjuk lehetne kicsit (sokat) javítani, mert mindegyik motorhang helyett csak valami kávédaráló hang van, meg a belső nézetbe néha a fejembe áll egy-két bója, deszka, leszakadt alkatrész

    Na de itt aztán lehet gyakorolni, az oldalról, hátulról, kiszámíthatatlanul beléd rohanók elkerüléséét

  10. #35

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •