Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (35 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    Next Car Game: Wreckfest

    Tojok ennek a játéknak egy témát.
    Bugbear-ék Flatout-os folytatása... egy kicsit igényesebb kivitelben.
    <- Ez nem a legjobb videó, ezt találtam frisset. Belsőkamerás, hátha erre rákaptok.

    2669622-1.jpg
    http://nextcargame.com/
    http://store.steampowered.com/app/228380/


    Na a lényeg, ma jött update, és többeközött lett multiplayer.
    Á bázz
    Pejvajó gőzkieresztő!
    Többiek sírtak hogy már az első kanyarban szétzúztam őket, és nem tudnak továbbmenni!
    Kebasszott hippik sírtak...
    Mondtam volna nekik ha tisztán versenyezni akarnak körbe körbe jöjjenek HTCM-ezni...
    Szóval, szívesen szétzúználak titeket is. Pl tegnapi Essington után most kapásból két emberre is hajtanék.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 10. 05. 01:49.

  2. #2
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    nahh hamár megvettem anno a te hatásodra szólj mikor és mehetünk feszkót levezetni!

    ez a multi még kicsirt akad,de hát ugye friss. vagy 40ből egyszer sikerált a szeróra lépni ha nem dobott le. De jónak igérkezik főleg hogy lehet szerót csinálni igaz az is baekadt,de lehetne eg levezetős nab+ most lökty le versenyt csinálni!
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 10. 03. 13:02. Indoklás: idézet ki
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    nahh hamár megvettem anno a te hatásodra szólj mikor és mehetünk feszkót levezetni!

    ez a multi még kicsirt akad,de hát ugye friss. vagy 40ből egyszer sikerált a szeróra lépni ha nem dobott le. De jónak igérkezik főleg hogy lehet szerót csinálni igaz az is baekadt,de lehetne eg levezetős nab+ most lökty le versenyt csinálni!
    Hát akadás, lag olykor volt nekemis (ritkán, de az nagy), de amúgy szépen futott. Szerverrel sem volt problémám. És mivel friss, jó sokan is vannak fent.
    Ma este 8-9 körül mehetünk, csakmég nem tudom hogy hogyan is találjuk meg egymást, hogy egy helyre kerüljünk.

  4. #4
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát akadás, lag olykor volt nekemis (ritkán, de az nagy), de amúgy szépen futott. Szerverrel sem volt problémám. És mivel friss, jó sokan is vannak fent.
    Ma este 8-9 körül mehetünk, csakmég nem tudom hogy hogyan is találjuk meg egymást, hogy egy helyre kerüljünk.
    volt mostanában frissités? multi mióta van?

    (off: én a The Crew várom már, novemberben jelenik meg, béta is nagyon bejött)

  5. #5
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát akadás, lag olykor volt nekemis (ritkán, de az nagy), de amúgy szépen futott. Szerverrel sem volt problémám. És mivel friss, jó sokan is vannak fent.
    Ma este 8-9 körül mehetünk, csakmég nem tudom hogy hogyan is találjuk meg egymást, hogy egy helyre kerüljünk.
    este 10 körül 6-7 szeró ment. A freq -nél mit érdemes beállítani? Mert ahogy lestem aszerint is vannak csoportosítva a szerók. De még kicsit a szerver oldal frissítésre szorul, ami érthető mert ugye új. 150 -es pingjeim voltak pedig amúgy 10 kb. Meg volt hogy beállt a game és 1 FPS -em volt 1 percig. Amúgy eszi a gépet szépen. Hát majd felveszel barátnak valahogy ,mert lehet és akkor ugye meg lehet nézni a barátok hol vannak. vagy ilyesmi.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  6. #6
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Üzenetek
    243
    LeoBodnar kábellel nem lehet életre kelteni a pedált? vagy csak nekem nem megy?

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    LeoBodnar kábellel nem lehet életre kelteni a pedált? vagy csak nekem nem megy?
    Passz nincs olyanom. G27-essel megy normál...
    Mostani, okt.3-ai frissítésben lett multiplayer.
    Tegnap viszont láttam repülő autókat, meg el nem induló derbit (mindenki kint állt a lobby-ban), és brutál lagokat (ez lehet gyenge szerver is). Mondjuk ahhoz hogy egy 20-30 darabból álló épp szétrepülő gumibálafal minden egyes darabjának a pozicióját elküldje a szerver, bizti kell sáv

    Kapott vmi új hivatalos nevet is a játék: Wreckfest

  8. #8
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    LeoBodnar kábellel nem lehet életre kelteni a pedált? vagy csak nekem nem megy?
    Majd megpróbálom én egyelőre billel ekecseltem eddig
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  9. #9
    Mit lehet tudni a megjelenéséről?

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Mit lehet tudni a megjelenéséről?
    hogy több mint 3 éve kint van:
    http://store.steampowered.com/app/22...ame_Wreckfest/

  11. #11
    Bétára nem vagyok kíváncsi a teljes verzió érdekel.

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Bétára nem vagyok kíváncsi a teljes verzió érdekel.
    Ma már olyan nem létezik, gyakorlatilag minden szoftver beta és folyamatosan patch-elik őket, amíg meg nem unják, a valós megjelenés csak egy jelképes állapot. A fenti cím ennél sokkal jobb már nem lesz, függetlenül attól, hogy éppen milyen verzió van a plecsnijén.

  13. #13
    Hát igen de minden játék eléri az 1.0-át ami késznek mondható és lekerül róluk az örli ekszesz amit rühellek.

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen de minden játék eléri az 1.0-át ami késznek mondható és lekerül róluk az örli ekszesz amit rühellek.
    Teljesen mindegy milyen verziószámot írnak rá, sok cím EA fázisban készebb állapotban van, mint sok másik ami már rég elhagyta a v1.0-et.
    Nem lehet általánosítani és a verziószámból következtetéseket levonni, utána kell járni az adott címnek, hogy mi a helyzet, mennyire kiforrott.

  15. #15
    Viszont ezzel a címmel kapcsolatban érdemes tudni, hogy a finn fejlesztők talán valamikor év elején csődöt jelentettek és ugyan ha jól rémlik, végül megmenekültek és utána érkezett pár hotfix a játékhoz, de sokan már ezen esemény előtt halottnak hitték a projektet, nemhogy utána...

  16. #16
    Jövőre elkészül az alapjátéka állítólag.

  17. #17
    Egyébként úgy látszik valóban nem volt igazam, mert tavaly év végén és néhány napja is megjelent egy-egy jelentősebb frissítés hozzá, szóval ezek szerint némi stagnálás után újra lendületet kapott a fejlesztés. Valaki próbálta esetleg? Főleg az érdekelne, hogy milyen az irányítás és az FFB kormánnyal.

  18. #18
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként úgy látszik valóban nem volt igazam, mert tavaly év végén és néhány napja is megjelent egy-egy jelentősebb frissítés hozzá, szóval ezek szerint némi stagnálás után újra lendületet kapott a fejlesztés. Valaki próbálta esetleg? Főleg az érdekelne, hogy milyen az irányítás és az FFB kormánnyal.
    Nem egy hardcore szimulátor, ellenben egész hitelesen adja el magát, mondhatni természetesnek hat. Az FFB erejét 60%-ra le kellett vennem viszont, különben konstans clipping.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként úgy látszik valóban nem volt igazam, mert tavaly év végén és néhány napja is megjelent egy-egy jelentősebb frissítés hozzá, szóval ezek szerint némi stagnálás után újra lendületet kapott a fejlesztés. Valaki próbálta esetleg? Főleg az érdekelne, hogy milyen az irányítás és az FFB kormánnyal.
    Utóbbi időben inkább dicsérik a játékot. Nemtudom mit javítottak, fejleszthettek rajta, mennyi ember tartott ki mellette, mennyien tolják online. Kb 2 éve toltam utoljára...

  20. #20
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Utóbbi időben inkább dicsérik a játékot. Nemtudom mit javítottak, fejleszthettek rajta, mennyi ember tartott ki mellette, mennyien tolják online. Kb 2 éve toltam utoljára...
    Beállt mögéjük egy kiadó, gondolom lett pénz is, meg rendes timeline.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  21. #21
    Tudni lehet e már hogy mikor jön?

  22. #22
    Június 14-én érkezik a végleges verzió PC-re, konzolokra pedig novemberben. Ki gondolta volna!


  23. #23
    Éppen ideje volt már azt hittem megdöglött a játék.

  24. #24
    Megnőtt a gépigénye is.

  25. #25
    Kell is a nagy vas ha kimaxolva akarjuk élvezni. Nagyon zabálja.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •