Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (103 összesen)

Téma: HTCM8 - Bathurst 2006

  1. #51
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    de amikor elindultunk a felvezetőre érzem, hogy nincs ffb.-m
    ALT+F újraéleszti

  2. #52
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Mindenkitől elnézést kérek akinek esetleg gondot okoztam ma este, nagyon sajnálom. Bocsánat.

  3. #53
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Hát akkor első BMW-s futam, gondoltam hogy itt nem lesz könnyű dió, főleg hogy tegnap mentem csak 1-2 órát.

    Q: Esik, fasza, P22.

    R1: Első körben egy Hondást (Varga Ákos talán?) megpusziltam hátulról a lejtő kezdetén, szerencsére nem lett belőle baj, de azért bocsi. (remélem a kocsidnak se)Második körben abban a buzi emelkedős éles balosban beraktam nagyon belülre, felült a vas és már pörögtem is. Megvártam míg elmegy mindenki és indultam a mezőny után. Pár kör után utol is értem az előttem levőket, előzni is tudtam a végén P17.

    R2: Jó rajt (nah jó inkább a hátsó kerék hajtás volt jó) T1-ig 4 helyet hoztam. Sikerült utána körökben párat előzni, 11 helyen voltam azt hiszem, amikor Fedor és TT csatájából TT kitért a pályáról és hát nem túl szépen vissza, buktam élből 2 pozíciót. Redőny itt kicsit lement, sikerült visszaszerezni utána pár helyet. Aztán Lányi Tomit kellet volna újra megfogni, de megpöccintettem utolsó kanyarban és kipördült. Bocsánat érte, megy az óvás. Utána nagy káosz lett, tőletek is bocsi, bár megnéztem, elég szerencsétlenül alakultak a dolgok.... Pedig kezdtem érezgetni már a vasat második futamra... Ami teljesen kuka lett. ESC

    De legalább nem készültem sokat, viszont Hockenheim-ben már nincs kifogás.

    Akiknek eltűnt mindenki kérdezném, T-home (Kristóf gondolom Te azért "léptél ki" a régi szép idők emlékére)?


  4. #54
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Ez van! Semmi gond!
    Kössz! Ez korrekt Tőled!

  5. #55
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    "B"
    Nagyon sajnálom az első versenyen történtek miatt Istvánt, sajnos egy kicsit takarásban nem jött ki jól a féktáv...enyém volt sajna. A másodikon is már nincs meg tisztán de ott is féktávon összekoccantunk én középen mintha rátolódtam volna az előttem lévőre nem tudom már pontosan de annak is rossz vége lett nem csak nekem... Elnézést kérek mindenkitől!
    A király nem Elvis volt...

  6. #56
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ebből ennyi elég volt asszem erre a bajnokságra. De áldom az eszem hogy nem készültem órákat. Shiftes verziót ismertem igaz az sem volt rommá gyakorolva. Ez más azért több helyen meg az autó is. Majd Slovakiaring környékén sztem elindulok vagy , ha a csapat megkívánja. Pl. mint ma , mert tudtuk nem lesz Dani.


    Kvali esett: 5 m-el jókora javításban a vonal előtt átugrott kvali 2 -re. 16. hely

    R1: felvezető kör, majd jó rajt óvatosan első kanyarok 10 hely körül aztán a hátsó egyenesig jutottam. Féktávon jött egy sirocco. Láncos ringlis érzés és esc, majd ki.
    R2: jahh olyan most sem volt.
    Söri, bocs, az én voltam, azonban nem értettem a szitut. Mert csak úgy nem mentem volna neked, annál inkább sem, mert ezen a ponton kb. 3-szor előztem, és itt már tavaly is ment az előzgetés nekem.
    Szóval, amit nem értettem, hogy miért fékeztél olyan korán? Lehet, hogy sodródtál, és meg akartad fogni, vagy csak rálógott a lábad a fékre, vagy a fékezési pontot nem láttad az előtted menőktől, de tény, hogy féktáv előtt meglassultál kicsit, és elkerülhetetlen volt a kocc. Meg fogom óvni, és én fogok kapni miatta, de ha nem lassulsz féktáv előtt, akkor nincs galiba. Nagy kár érte! Sajnálom. Mindegy, biztos azt fogod mondani, hogy én vagyok a fasz, de tény hogy nem tudtam mit tenni.

  7. #57
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült utána körökben párat előzni, 11 helyen voltam azt hiszem, amikor Fedor és TT csatájából TT kitért a pályáról és hát nem túl szépen vissza, buktam élből 2 pozíciót. Redőny itt kicsit lement, sikerült visszaszerezni utána pár helyet. Aztán Lányi Tomit kellet volna újra megfogni, de megpöccintettem utolsó kanyarban és kipördült. Bocsánat érte, megy az óvás. Utána nagy káosz lett, tőletek is bocsi, bár megnéztem, elég szerencsétlenül alakultak a dolgok.... Pedig kezdtem érezgetni már a vasat második futamra... Ami teljesen kuka lett.
    Bocsi, próbáltam összekaparni a kocsit a fűvön és hát így sikerült... Utána megforgattad Lányi Tomit, én meg már nem tudtalak kikerülni titeket, csatt, majd amikor mégis sikerült, akkor dominó szerűen falpaszíroztatok a gumifalra...

  8. #58
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, próbáltam összekaparni a kocsit a fűvön és hát így sikerült... Utána megforgattad Lányi Tomit, én meg már nem tudtalak kikerülni titeket, csatt, majd amikor mégis sikerült, akkor dominó szerűen falpaszíroztatok a gumifalra...
    Semmi gond, már megszépültek az emlékek Visszanéztem, nagyon szerencsétlen eset volt az utána..


  9. #59
    Marton István Versenyző Svejk logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    "B"
    Nagyon sajnálom az első versenyen történtek miatt Istvánt, sajnos egy kicsit takarásban nem jött ki jól a féktáv...enyém volt sajna. A másodikon is már nincs meg tisztán de ott is féktávon összekoccantunk én középen mintha rátolódtam volna az előttem lévőre nem tudom már pontosan de annak is rossz vége lett nem csak nekem... Elnézést kérek mindenkitől!
    Sebaj! Bár elég morci lettem, de most már mindegy! Majd legközelebb elengedsz, ha mögötted leszek :-)

  10. #60
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, hogy a szabályzatunk és bajnoki futamaink nem arra lettek kitalálva, hogy egy hirtelen vezérelt ötlettel lehessen csatlakozni minden féle előzetes tájékozódás nélkül!
    De el kell keserítselek, a Corsa-val rendezett versenyeink sem ilyenek lesznek!
    Tisztába vagyok az első mondattal nem kell a kioktatás kösz!! Pont ezért is nem indultam el mert más versenyét nem akarom elk*rni!
    Ki mondta vagy honnan hallottad hogy én akarok itt Corsa futamon/bajnokságába indulni
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztába vagyok az első mondattal nem kell a kioktatás kösz!! Pont ezért is nem indultam el mert más versenyét nem akarom elk*rni!
    Ki mondta vagy honnan hallottad hogy én akarok itt Corsa futamon/bajnokságába indulni
    Csak akkor nem értem minek kell olyan rosszmájú megjegyzéseket tenni, amiért az (érzékenyebb lelkivilágú ) szervezők érezhetik esetleg hibásnak magukat azért, hogy túl bonyolult rendszert alkottak neked ahhoz, hogy csak úgy ripsz-ropsz elindulhass és különben is, bezzeg az AC meg milyen jó. Totálisan tök értelmetlen és fölösleges hozzászólás volt a részedről, már ha nem az volt a cél, hogy beletörölhesd vmibe/vkibe a lábad, csak mert nehezedre esett indulni a futamon és 5 percig még kacérkodtál is a gondolttal...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 16. 00:04.

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Akiket ledobott a szerver, azok kérjük írják meg nekünk, hogy pontosan mikor és hogy történt, milyen netet használnak és helyileg pontosan hol vannak?

    Köszi!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 15. 23:59.

  13. #63
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Bakker nem ártott volna benéznem ide és akkor nem lepődök meg hogy mi a bánatért indult el a mezőny fél km-el a cél elött...

    Első veseny nem volt rossz, sokat csatáztam, volt egy kicsúszásom a hosszú egyenes végén, ott a visszajövetel kicsit necces volt, mert közben Huszi is épp a pályára igyekezett, aztán nem igazán tudtam normálissan lekezelni a szitut, mert leakadt az agyam, a Huszi mi a faszt keres itt kérdésnél, szerencsére nem lett gond belőle megoldottunk.
    Aztán az utolsó körben a első időmérő elött a gyors jobbosban elúszott a kocsi és megforogtam, még szerencse hogy volt egy kis lendület így nyomtam egy rükit aztán padló gáz és vissza tudtam fordítani a kocsit. Az ott full életveszély lett volna ha ottmaradok. Így buktam 1 helyet vele. Huszitól bocsi, az egyenes végén kicsit megdörgöltem a kocsi orrát a lökösödön, de érzésre elég korai volt a fékezés, és olyan közel voltam, hogy csak a replayból láttam hogy összeértünk, belülről full nem éreztem semmi kontaktot.

    R2:
    Rajt után ismét pole majd jött Huszi, akit próbáltam kicsit tartani, majd inkább elengedtem, gondoltam kipróbálom hátha bejön ez a taktika. Sajna nem jött be, mert a többiek is utolértek hamar.
    Volt egy hatalmas driftem is erről csináltam egy gyors vidit mert baromi jól néz ki szerintem.

    Itt is van:



  14. #64
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Supi írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán a verseny előtt nézem a rajtrácsot, mindenkit össze-vissza ír, engem pl. a 18. helyre.. Oda is rakott nagyjából, de rá egy másik autóra...
    Race07-nek van egy olyan bugja ha a start elött csak 10mp-en belül csatlakozol a rajtrácsra, akkor rárakhat valakire, ilyenkor legelsőnek,vagy utolsónak is szokott mutatni. Másokat meg kékzászlóval idegesítve.
    Lényeg, idő lejárta elött 10mp-el csatlakozni a rajtrácsra!



    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    de amikor elindultunk a felvezetőre érzem, hogy nincs ffb.-m...
    Mivel R1 en nem volt ffb, gondolkodtam, hogy kormány usb ki és vissza, vagy elég ha csak átugrik a következő játékra, .... biztosra akartam menni ..... ki és vissza, ki a gridre.... Valami olyan fals kormánybeállítást töltött be a logitech, hogy nem tudtam vezetni az autót...
    Elvileg játék közben alt+f kombó visszahozza, nekem még ez valahogy nemment.
    Boxban kint (két futam között), opciók/vezérlés/speciális/ és a ffb csuszkát egy kicsit told arrébb, nekem így vissza szokott jönni szépen.

    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Akiknek eltűnt mindenki kérdezném, T-home (Kristóf gondolom Te azért "léptél ki" a régi szép idők emlékére)?
    Igen már majdnem sikerült elfelejtenem, de most újra megvolt.
    Igazából már az időmérőn az esőben elvesztettem a fonalat. Kicsitse számítottam rá. Vki jó rossz helyen is feltartott, "engedett el". Plussz mostmár vki az elejéből árulja el hogy esőgumival ment a Q1-ben, vagy sem? Külső kamerákból néztem, Q1-en szárazzal mentek, Q2-n javarészt esőgumit láttam. Szar lenne a külső követős kamera?
    Szóval vmi jó szar hely jutott mára, de a felvezető körön, az Esses környékén eltünt mindenki. Lost. Végülis nem a legrosszabbkor történt, bár a pályát kedvelem.
    Remélem cefetül esett, és jó rossz verseny volt
    Meg remélem a bmw-s expresszesek jól mentek

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akiket ledobott a szerver, azok kérjük írják meg nekünk, hogy pontosan mikor és hogy történt, milyen netet használnak és helyileg pontosan hol vannak?
    Köszi!
    R1 felvezető kör felénél, esses körül jártunk.
    Egypillanatra mindenki eltünt, majd még egy utolsó pillanatra visszaköszönt mindenki, és utána végleg eltünt mindenki. En mentem tovább ,connection lost feliratot, kidobást nem kaptam. Boxnál esc-el kiléptem.
    Budipest, T-online adsl
    Nekem ha leszakad a net, akkor javarészt a futam első köreiben történik.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 10. 16. 00:03.

  15. #65
    Illés András Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 01. 31.
    Város
    Buchs
    Életkor
    46
    Üzenetek
    9
    Bocs mindenkitöl a B/R1-ben az "útlezárásért".... hogy miért pont a legszűkebb részen kellett megforognom és r&#224;ad&#224;sul kétszer..... nem teljesen értem.... valószinüleg a hűvösebb aszfalt viccelt meg.. :-(

  16. #66
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Race07-nek van egy olyan bugja ha a start elött csak 10mp-en belül csatlakozol a rajtrácsra, akkor rárakhat valakire, ilyenkor legelsőnek,vagy utolsónak is szokott mutatni. Másokat meg kékzászlóval idegesítve.
    Lényeg, idő lejárta elött 10mp-el csatlakozni a rajtrácsra!
    A replay szerint az ~52. másodpercben álltam ki a rajtrácsra, és nem én voltam az utolsó, úgyhogy nem ez volt a gond. És ez amúgy is csak egy bug a sok közül, amivel ma találkoztam. Miért mutatott már előtte rossz rajtsorrendet? Miért dobott le Q1-en? Rajt után miért maradt ott a három piros lámpa középen? Miért volt meghülyülve minden (körszámláló, XD, pozíciójelző)? Szerintem örök rejtély marad, hogy mi történt itt ma este. Amúgy Inviteles vagyok.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akiket ledobott a szerver, azok kérjük írják meg nekünk, hogy pontosan mikor és hogy történt, milyen netet használnak és helyileg pontosan hol vannak?

    Köszi!
    Q1, kb 7 perccel a vége előtt. Invitel, Göd.
    Utoljára módosította: Supi; 2014. 10. 16. 00:13.

  17. #67
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak akkor nem értem minek kell olyan rosszmájú megjegyzéseket tenni, amiért az (érzékenyebb lelkivilágú ) szervezők érezhetik esetleg hibásnak magukat azért, hogy túl bonyolult rendszert alkottak neked ahhoz, hogy csak úgy ripsz-ropsz elindulhass és különben is, bezzeg az AC meg milyen jó. Totálisan tök értelmetlen és fölösleges hozzászólás volt a részedről, már ha nem az volt a cél, hogy beletörölhesd vmibe/vkibe a lábad, csak mert nehezedre esett indulni a futamon és 5 percig még kacérkodtál is a gondolttal...
    Rosszmájú? Azt megéreznéd ha annak szánnám..... (Kb annyi volt a lényege a hsz-emnek, hogy sajnos nem indulok, így meg már nem mert nem akarom másnak a versenyét elbaszni a saját felkészületlenségemmel, a többieknek meg jó futamot, nem véleményeztem a szabályt, ha indulok elfogadom úgy ahogy van, max máshol leírom a véleményem indoklással ha valami nem tetszik, de már ezt se kívánom megtenni)
    De a hiba bennem van úgy tűnik ez az utóbbi hetekbe nem az első hogy valaki benézte a lényegét a hsz-emnek, ezentúl majd csinálok egy lényegi kivonatot is hogy mi az értelme külön, úgy talán nem szaladunk félre, vagy a múltkori után húzok egy újabb szabályt magammal szembe.
    Az hogy mennyire volt értelmetlen és fölösleges a kommentem, mint korábban leírtam esélyes hogy ilyenek lesznek mint bármi komoly...az hogy valaki felveszi vagy nem az lelki teherbírására bízom, max dobok neki még egy csontot legyen mit rágcsálni még ha nincs is benne velő....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #68
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akiket ledobott a szerver, azok kérjük írják meg nekünk, hogy pontosan mikor és hogy történt, milyen netet használnak és helyileg pontosan hol vannak?...
    Téged is ledobált, hogy folyamatosan jöttél-mentél?
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 10. 16. 00:22.

  19. #69
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Söri, bocs, az én voltam, azonban nem értettem a szitut. Mert csak úgy nem mentem volna neked, annál inkább sem, mert ezen a ponton kb. 3-szor előztem, és itt már tavaly is ment az előzgetés nekem.
    Szóval, amit nem értettem, hogy miért fékeztél olyan korán? Lehet, hogy sodródtál, és meg akartad fogni, vagy csak rálógott a lábad a fékre, vagy a fékezési pontot nem láttad az előtted menőktől, de tény, hogy féktáv előtt meglassultál kicsit, és elkerülhetetlen volt a kocc. Meg fogom óvni, és én fogok kapni miatta, de ha nem lassulsz féktáv előtt, akkor nincs galiba. Nagy kár érte! Sajnálom. Mindegy, biztos azt fogod mondani, hogy én vagyok a fasz, de tény hogy nem tudtam mit tenni.
    Azért lassítottam , mert TT meg Márk egymás mellett voltak előttem. Kicsit óvatosabbra vettem , de nem extrémen. Amúgy ha megfigyeled direkt előtte rálegyeztem a fékre, hogy lassíts kicsit aztán fékeztem a nagyobbat. Tudom ott lehet előzni,de legalább a 2. kört várjuk meg ki - hol fékez. Ne óvd meg, majd legközelebb jobban figyelsz.

    Legalább javítottam az R3E hotlapon.

    Jahh és egy nagy bocsánatkérés Kristóftól, hogy a gyors körödön feltartottalak,de a pilács nem világított mire a kék zászló megjött meg a kanyarban voltam és a falon meg nem tudtam átmenni a kanyarban. / elég hülye helyzet volt /

    Most nézem a naptárt.. Az utolsó futam ugye csak el van írva és a 4 GP lesz a Slovakiaring amin a WTCC amúgy is megy?
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 10. 16. 01:03.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Téged is ledobált, hogy folyamatosan jöttél-mentél?
    Nem, én kérlek szépen kifagytam..

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Rosszmájú? Azt megéreznéd ha annak szánnám..... (Kb annyi volt a lényege a hsz-emnek, hogy sajnos nem indulok, így meg már nem mert nem akarom másnak a versenyét elbaszni a saját felkészületlenségemmel, a többieknek meg jó futamot, nem véleményeztem a szabályt, ha indulok elfogadom úgy ahogy van, max máshol leírom a véleményem indoklással ha valami nem tetszik, de már ezt se kívánom megtenni)
    De a hiba bennem van úgy tűnik ez az utóbbi hetekbe nem az első hogy valaki benézte a lényegét a hsz-emnek, ezentúl majd csinálok egy lényegi kivonatot is hogy mi az értelme külön, úgy talán nem szaladunk félre, vagy a múltkori után húzok egy újabb szabályt magammal szembe.
    Az hogy mennyire volt értelmetlen és fölösleges a kommentem, mint korábban leírtam esélyes hogy ilyenek lesznek mint bármi komoly...az hogy valaki felveszi vagy nem az lelki teherbírására bízom, max dobok neki még egy csontot legyen mit rágcsálni még ha nincs is benne velő....
    Őőő...mintha a hsz-ed első verziójában nem teljesen úgy fogalaztál volna, mint ahogy most olvasom...
    De mire reagáltam rá vagy át is írtad, vagy én vagyok teljesen hülye (ez is egy opció )... mindenesetre ami most van ott, az már valóban teljesen korrekt és azt jelenti, amit most mondtál

  22. #72
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Őőő...mintha a hsz-ed első verziójában nem teljesen úgy fogalaztál volna, mint ahogy most olvasom...
    De mire reagáltam rá vagy át is írtad, vagy én vagyok teljesen hülye (ez is egy opció )... mindenesetre ami most van ott, az már valóban teljesen korrekt és azt jelenti, amit most mondtál
    Nincsen semmi szerkesztve (mint a kis alsó index mutatja vagyis mivel nem mutatja ) minden a maga valójában van, ahogy leírtam őket elsőre úgy is maradtak

    Szerk.: Ez viszont szerkesztve van!
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 10. 16. 09:55.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #73
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akiket ledobott a szerver, azok kérjük írják meg nekünk, hogy pontosan mikor és hogy történt, milyen netet használnak és helyileg pontosan hol vannak?

    Köszi!
    Engem Essingtonban hagyott cserben a szerver, szerencsére most nem.
    A netem a T-Home-nak fiezetem, viszont itt nálunk most még a Vidanet hálózatán adják a Vidanet internetjét. Most készülök váltani, mert lejárt a hűségidőm.

    Viszont marad a T-Home (külvárosi részen nincs sok alternatíva, vagy a Vidanet, aki semmit nem fejlesztett, viszont jó drágán akarja mérni a dolgokat, vagy T-Home IPTV +net).

    Ezzel kapcsolatban sürgős kérdésem is lenne. Milyen garantált feltöltési sebességű net a megfelelő a szimulátorozáshoz? Aki tud valamit, az szóljon, mert pont ma délelőtt kéne pontot tenni a dolog végére! Mivel ez itt offtopic, jöhet privátban is. Előre is köszi.

  24. #74
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Q: P1 q1-2 jól alakult nagy reményekkel vágtam neki a futamoknak.

    R1: P7 Jól is alakult 6-7 körig, lassan távolodtam Togától, már 3 sec körül voltam amitől megnyugodtam és pillanatra elszállt a koncentrációm meg vele együtt az első lökösöm is. Onnantól nem fordult és 3-4 seccel belassultam. Toga pillantok alatt utol is ért. Nagyon nem akartam viaskodni inkább a 2ik helyet próbáltam volna megtartani, mert 8-9 secre voltak mögöttünk. Erre kicsit szerencsétlenül összeakadtunk. instabil féktáv,fű, korcsolya.. vissza a 6ik helyre. Majd utólért és el is ment Roli is. Tomcy hibázott a végén, az ő vasa még az enyémnél is lassabb lett így az egyenesben elmentem majd belülre húztam poziciót védeni de Tomcy túl közel volt és nem tudta h én hamarabb fogok fékezni. a kocsi állapota ezt követelte meg. 1 pozició minusz. Sem itt, sem a Toga esetben nem fogok óvni mert elég hülye szituk voltak és fordított helyzetben nem hiszem h én el tudtam volna kerülni az ütközéseket. Ez van. Sokkal jobban zavart a hibám mikor megnyaltam a falat.

    R2: P1 Közepes rajt, 3ikként fordultam, majd voltam 4ik is. Aztán megnyugodva kicsit visszábbvettem és így lassan sikerült előrébblépkedni. Felértem Tomcy mögé a 2ik helyre. Éreztem, hogy gyorsabb vagyok így nem is eröltettem, 5-6 kör alatt bíztam benne, hogy majd csak hibázik egyet. Láttam, hogy ő sem nagyon erölteti a védekezést, úgyhogy egyik helyen csak bebújtam. Innentől egész sima volt, csak arra kellett figyeljek nehogy megint beleálljak a falba.

    Hát az R1 rányomta a bélyegét a hangulatra, ilyen saját hibákon simán elmehet egy bajnokság. Sokkal több volt ebben mint amit kihoztam, főleg, hogy baromira bejön a pálya.

  25. #75
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akiket ledobott a szerver, azok kérjük írják meg nekünk, hogy pontosan mikor és hogy történt, milyen netet használnak és helyileg pontosan hol vannak?

    Köszi!
    Felvezető kör, Essess-ben araszoltunk, szerintem épp Kristóf BMW-jét láttam átrepülni szellemként a mezőnyön, majd hirtelen mindenki megállt, de úgy hogy azt is hittem hogy torlódás van, aztán láttam hogy rángatóznak a kocsik és huss, mindenki eltűnt!
    T-Home DSL és soha még csak hasonlót sem produkált! Ezzel a nettel megyek a kezdetektől

    Kristóf! A feltartó / rosszul elengedő én voltam, elnézést kérek érte de egyszerűen nem volt hova menni, mivel el kellett vennem mert brutál feltartottak és nem tudtam ESC-et nyomni sem mert kevés volt az idő. Sorry!


Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •