Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 86 (86 összesen)
  1. #76
    Sajna betegség miatt kihagytam a versenyt de remélem a többin veletek tudok tartani ! Grat a dobogósoknak :Sipos Attila Keszthelyi Ákos Sinka Dániel és mindenkinek aki részese volt az eseménynek

  2. #77
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem a közelgő nagy updateben érkeznek szerver adminisztrációs frissítések is. Többek közt örülnék ha a rajt sorrendet is lehetne állítani, mert esetlegesen egy 2. futamos fordított grid kicsit jobban megkeverhetné a kártyalapokat.
    Na igen, és ha az a pár ember aki ABS-el megy, kicsit izzadna nélküle, szóval a segítség tiltások nagyon kellenének.
    Itt nagyon kijött ki megy azzal, mert ritka rövid féktávot vettek T1-nél.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  3. #78
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, és ha az a pár ember aki ABS-el megy, kicsit izzadna nélküle, szóval a segítség tiltások nagyon kellenének.
    Itt nagyon kijött ki megy azzal, mert ritka rövid féktávot vettek T1-nél.
    Ööö, most ebben a kocsiban van ABS, és egyáltalán be lehet kapcsolni? (mert nekem ctrl+a, és ctrl+t is mindig off maradt)

  4. #79
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a távolság jelzés még jó lenne, úgyhogy kimondottan értékelném és még gondolom jópáran ezt az appot.
    Az lenne az igazi, ha összhangba lehetne hozni a spotter app-pal. Az sem lenne rossz, ha nem errorozna ami lagolást okoz.
    Távolság jelzés? Hisz elve mikor ott van már a nyíl, akkor k__va közel van!

    (Amúgy eddig is tökéletesen megvoltunk spotter meg nyilacskák nélkül és aki figyelt és használta az eszét az elég jól tudta mindig hol lehet a másik. Megmondom őszintén, nekem nem nagyon tetszik, hogy ezt az elemi készséget és odafigyelést egy app-ra akarjuk bízni)

  5. #80
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö, most ebben a kocsiban van ABS, és egyáltalán be lehet kapcsolni? (mert nekem ctrl+a, és ctrl+t is mindig off maradt)
    Természetesen nincs benne ABS és TC sem.
    A billentyűkombinációk csal akkor élnek, ha valaki kint a menüben bekapcsolja az ABS-t és a TC-t...
    Egyébként engem is eléggé zavar, hogy egyesek 50 méterrel rövidebb féktávot vesznek (persze tudom én vagyok a béna, mert ABS nélkül a profik jobban fékeznek...)

  6. #81
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ehh tegnap bepattantam kivi voltam mit tesz az abs hoz-e valamit itt,csak 2 kört mentem vele de már a 2.ban jobbat mentem annál az időnél ami 2 délutánba került igaz pár századdal de jóval több ki jött volna ha folytatom plusz túl kormányzott lett több kanyarban is a kocsi kanyarbejáraton azt bőszen kelett öblögetnem.bár ez biztos azért volt így mert túl hátul volt a fékem,meghát,biztos hogy 2-3 tizedet jelent a használata bár az is lehet hogy másnál többet vagy kevesebbet ki tudja,plusz érzésre sokkal könnyebb volt stabilabb és sokkal de sokkal hamarabb össze tud állni a setup is és a kör is,szal nem biztos hogy rosszabb használni gyakorlásnak de csak pár körig
    sztem kizárt hogy 50m-el bejjebb lehet fékezni de pasz nem mélyedtem bele
    sztem is próbáljuk meg a használata nélkül mert versenyen tényleg tud meglepetést okozni plusz lehet lesz akit kifejezetten bosszanthat ha abs-el fékezik ki és pozíciót veszít mert versenyen tényleg pasz hogy bent van-e vagy nincs,felőlem használhatja bárki meg még úgyse lehet szerver oldalon állítani
    akartam volna kérdezni hogy a gumikopás az 10-20 körnél hogyan alakult?érezhetően koptak a gumik vagy nem jellemző,hosszabb etapokat nem nagyon mentem de az volt a jellemző hogy ahogy fogyott a benzin úgy lett gyorsabb a kocsi inkább,még nem olyan frankó ez a része sztem,vagy nem vagyok képben még
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  7. #82
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen nincs benne ABS és TC sem.
    A billentyűkombinációk csal akkor élnek, ha valaki kint a menüben bekapcsolja az ABS-t és a TC-t...
    Egyébként engem is eléggé zavar, hogy egyesek 50 méterrel rövidebb féktávot vesznek (persze tudom én vagyok a béna, mert ABS nélkül a profik jobban fékeznek...)
    Khm http://www.tech-racingcars.eu/bmw-e30-m3 e szerint volt benne ABS....

  8. #83
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Khm http://www.tech-racingcars.eu/bmw-e30-m3 e szerint volt benne ABS....
    Na ja, de itt nincsen, kivéve a fenti trükkel.
    Ma én is futottam egyet ABS-el, és hát alap hangon fél mp, de akár még több is lehet, ha a setupot is belövöm hozzá.
    És nézegetve a prequalos időket, jó pár emberke használta (olyanok is, akiknek nincs szükségük rá), amit őszintén sajnálok, de végül is nem volt megbeszélve, hogy nem lehet használni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Na ja, de itt nincsen, kivéve a fenti trükkel.
    Ma én is futottam egyet ABS-el, és hát alap hangon fél mp, de akár még több is lehet, ha a setupot is belövöm hozzá.
    És nézegetve a prequalos időket, jó pár emberke használta (olyanok is, akiknek nincs szükségük rá), amit őszintén sajnálok, de végül is nem volt megbeszélve, hogy nem lehet használni.
    Srácok, a különböző help-ek és minden más egyéb trükkök alkalmazás a része a tesztnek.

  10. #85
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Na ja, de itt nincsen, kivéve a fenti trükkel.
    Ma én is futottam egyet ABS-el, és hát alap hangon fél mp, de akár még több is lehet, ha a setupot is belövöm hozzá.
    És nézegetve a prequalos időket, jó pár emberke használta (olyanok is, akiknek nincs szükségük rá), amit őszintén sajnálok, de végül is nem volt megbeszélve, hogy nem lehet használni.
    Én nem használtam, de monza-n nagyon jól jönne

  11. #86
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, a különböző help-ek és minden más egyéb trükkök alkalmazás a része a tesztnek.
    Ok, ok tisztában vagyok vele, de azért hát na!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •