Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (86 összesen)
  1. #51
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    2. futam eredménye - Csütörtök:

    BMW M3 E30 Gr. A / Nürburgring / 2014.09.25. - 21:00

    #E0: EREDMÉNY

    #E1: EREDMÉNY
    simraceseries.com

  2. #52
    Borsányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 09. 22.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    77
    Van rá mód futam közben újra indítani a motort?
    Nekem csütörtökön az egyik körben a célegyenes végén, piros motorjel ill. motor leállás történt. Mitől, miért nem tudom.
    Vissza léptem a boxba, utána tudtam folytatni a versenyt.
    Találkoztatok hasonlóval?

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg peti60 írta Hozzászólás megtekintése
    Van rá mód futam közben újra indítani a motort?
    Nekem csütörtökön az egyik körben a célegyenes végén, piros motorjel ill. motor leállás történt. Mitől, miért nem tudom.
    Vissza léptem a boxba, utána tudtam folytatni a versenyt.
    Találkoztatok hasonlóval?
    Ha a motor piros, akkor tönkrement, nem lehet újraindítani. Valószínűleg túlpörgetted a váltásoknál...

  4. #54

    Assist off

    Az se mindegy hogy van vagy nincs segítség bekapcsolva mert ha beraksz egy egy nem off os setupot nem fog tetszeni és az autó máshogy viselkedik.Én off al megyek bár így sokan gyorsabbak nálam mert stabilabb ha benn vannak a segítségek de én ezt szeretném megszokni.

  5. #55
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Az se mindegy hogy van vagy nincs segítség bekapcsolva mert ha beraksz egy egy nem off os setupot nem fog tetszeni és az autó máshogy viselkedik.Én off al megyek bár így sokan gyorsabbak nálam mert stabilabb ha benn vannak a segítségek de én ezt szeretném megszokni.
    Nem tudom hányan használnak segítséget, de azt tudom, sokan nem. Nekem eszembe sem jutott eddig bekapcsolni. Kizárólag a beépített abs-t tc-t szoktam, ha úgy érzem segít, de sok autóban az sincs.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  6. #56
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    csatasorba állok én is holnap,uccsó szektor nem nagyon megy,valahogy a config se az igazi még,talán 11 elejét tudom majd én is
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem, ma este 9-től hepaj, ismételten kérnénk mindenkit, hogy legyen tisztába a nevezési rendszer működésével és nagyon figyeljetek egymásra, nem szeretnénk buta baleseteket, elfékezéseket, ráfutásokat és leszorításokat látni a futamon!

    Mivel nem babra megy a játék és szeretnénk mielőbb kiszűrni a nem teljesen korrekt versenyzőket, ezért lesz lehetőség majd sérelem esetén óvást benyújtani, kérjük mindenki őrizze meg a futamról a saját replay-ét!

    AC Tesztkupa - Replayek


    AC Tesztkupa - Óvások

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Na mostantól lehet nevezni egészen 21:00-ig!!

    Egy szerverre 20 versenyző fér fel, a futamra nevezők közül a prekval szerinti leggyorsabb 20 kerül az #E0 szerverre, a többiek #E1, #E2.... ellenőrizzétek a neveteket a szervereken a névlistában... szabad hely booking-ra csak az utolsó szerveren lesz. A szerverek óra egészkor indulnak.



    Ha akarjátok természetesen futam után 22:00-kor is lehet nyomni még egy menetet (csak nevezni kel hozzá ismét még 22 előtt), az természetesen már nem lesz hivatalos...

  9. #59
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na mostantól lehet nevezni egészen 21:00-ig!!

    Egy szerverre 20 versenyző fér fel, a futamra nevezők közül a prekval szerinti leggyorsabb 20 kerül az #E0 szerverre, a többiek #E1, #E2.... ellenőrizzétek a neveteket a szervereken a névlistában... szabad hely booking-ra csak az utolsó szerveren lesz. A szerverek óra egészkor indulnak.



    Ha akarjátok természetesen futam után 22:00-kor is lehet nyomni még egy menetet (csak nevezni kel hozzá ismét még 22 előtt), az természetesen már nem lesz hivatalos...
    Mester, nem nagyon van E1 szerver, pedig elvileg azon lennék.
    Csak E0-át látok!

  10. #60
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    én beneveztem mégse enged fel
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  11. #61
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    most nézem hogy nem jelzi a nevezésemet,pedig olyan 7 körül rányomtam hogy jövök,vagy újra indult?de ne szóljatok minek,rászántam 2 délutánt a semmiért,thx
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  12. #62
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    most nézem hogy nem jelzi a nevezésemet,pedig olyan 7 körül rányomtam hogy jövök,vagy újra indult?de ne szóljatok minek,rászántam 2 délutánt a semmiért,thx
    cola 21:30 - kor indul nevezés az van kiírva a preki alá. ott van a bibi.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #63
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    jóvan én néztem be,20-30kor kelett volna neveznem ki van írva csak nem figyeltem ezt a részét de már értek mindent,de ez a rendszer akkor is gagyi
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #64
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    sajnos az fpsem 30 alá ment a futamon, csúszkáltam folyamatosan, inkább kiléptem mielőtt valakit legyalulok, de a lényeget igy is megtudtam, kell az új gép

  15. #65
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Kiss Szabolcs
    Amikor ütköztünk, akkor előttem voltál 117-es ping-el majd miután jobbra-balra pattogott az autód eltűntél, utána hátulról belém jöttél.....
    Már a célegyenes ráfordítónál is eltűntél néha, majd random megjelentél.
    Az ilyen laggokkal nem tudok mit kezdeni. sry.

  16. #66
    Szar verseny vót.

    Elején bénáztam, majd Rádi Peti megpöckölt (szerintem letoltál), ezért Kis Ati rámjött, majd kilökött, aztán még 1x , aztán visszaengedett, aztán beragadtam vki mögé, ezért white is megelőzött, aztán én vissza, és ennyi.
    White kicsit lecsíptem a sikán (nagyon ), bocs, fostam, hogy nem fogunk elféreni, de elfértünk volna.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  17. #67
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    jóvan én néztem be,20-30kor kelett volna neveznem ki van írva csak nem figyeltem ezt a részét de már értek mindent,de ez a rendszer akkor is gagyi
    Igen ez baromi gáz, ez a booking meg tököm, tök értelmetlen, gondolom ezt is a gyökerek miatt találták ki, hogy hívatlan vendég ne tudjon belerondítani valamelyik szerver versenyébe de attól még gáz.

  18. #68
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Megint B szerver, bár 3 kört mentem olyan 8 körül az volt az össz gyakorlás, de sikerült behúzni ezt a futamot.
    Egyenlőre még mindig kűzdök a jó kormány beállítással, de az új géppel már nincs fps problémám.

  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    Kiss Szabolcs
    Amikor ütköztünk, akkor előttem voltál 117-es ping-el majd miután jobbra-balra pattogott az autód eltűntél, utána hátulról belém jöttél.....
    Már a célegyenes ráfordítónál is eltűntél néha, majd random megjelentél.
    Az ilyen laggokkal nem tudok mit kezdeni. sry.
    Szia, ugyan ezt láttam én is belőled, aztán T2-ben egymásra rakott minket a gép (egészen addig hol előttem, hol mögöttem voltál, nem tudom melyikünknél volt a gond... )

  20. #70
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Igen ez baromi gáz, ez a booking meg tököm, tök értelmetlen, gondolom ezt is a gyökerek miatt találták ki, hogy hívatlan vendég ne tudjon belerondítani valamelyik szerver versenyébe de attól még gáz.
    A bookingnak technikai okai vannak, hogy a session alatt ne kelljen autókat töltögetni, amivel mások laggolnának, de tudom, vannak erre jobb megoldások is, de itt így sikerült.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  21. #71
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Ismét 2. hely(ek), feltehetően ez jobb már nem lesz míg Sipos Attila is a pályán lesz. Csak úgy lenne esély, ha ő a soft gumival menne, mint ahogy az első mugelloi futamon is volt.

    A rajtokat jól kaptam el, köszönhetően a rövidebb áttételnek. Mindkét futamon Attilával együtt kanyarodtunk az első kanyarban, viszont egyik esetben sem volt esélyem elé kerülni. Mondjuk nagyon én sem erőltettem, mert 1. sok értelme amúgy se lett volna, 2. ismerve az ütközésmodellt még az apró koccokat is próbáltam kerülni, így inkább safety üzemmódban működtem. Az autón szerda óta nem állítottam már semmit, ettől független mindig tudtam javulni egy picit, viszont még mindig hatalmas volt a lemaradás Sipos úrhoz képest.

    Remélem a közelgő nagy updateben érkeznek szerver adminisztrációs frissítések is. Többek közt örülnék ha a rajt sorrendet is lehetne állítani, mert esetlegesen egy 2. futamos fordított grid kicsit jobban megkeverhetné a kártyalapokat.

    Gratula a dobogósoknak ill. mindenkinek, akik célba értek!
    simraceseries.com

  22. #72
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    E1:
    Q: jól sikerült de sok maradt benne mind1 pole megvolt
    R: A hosszú eggyes miatt meg hogy itt nem lehet normálisan 1-es kuplunggal indulni nem volt az igazi 2. hely-re estem vissza voltak nagyon jó csaták de 3x hibáztam ebből 2szer kis is csúsztam az első után még vissza tudtam kapaszkondi a 2. helyre de mire mehettem volna ismét az első helyért akkor megint bakiztam így a 3. heylyen haladtam a végén meg egyszer elmértem a hátsó sikánt így menekülő uton kelett mennem, 2 kör volt még de sajnos már nem sikerült felérnem a 2. helyezetthez 3. lettem, de sokkal jobban élveztem ezt a versenyt mint bármelyik rFactorost vagy Race07-est, éreztem hogy az autó itt azt csinálja amit én akarok vagy ha nem akkor arról kapok visszajelzést és lehet korrigálni, ezért volt is 1-2 f*sza driftem is

  23. #73
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    White kicsit lecsíptem a sikán (nagyon ), bocs, fostam, hogy nem fogunk elféreni, de elfértünk volna.
    Semmi gond, már belülről mellettem voltál, úgyhogy nem zártam volna rád, ennyire ismérhetnél már. (Ebből a szempontból tök jónak tartom a kis piros nyilat, ami jelzi a közelben lévő autók irányát, hogy éppen merre van. A Race futamokon is keresgélem a piros nyilat, mert ott is nagyon hiányzik ez vagy valami hasonló megoldás.)
    Nagyon nem szeretem ezt a pályát, jóval többet kapok az ufoktól, mint más pályákon. A verseny replayt visszanézve azért kiderült, hogy a versenyzők legalább 70%-a keresztülvágta 4 kerékkel a sikánt és több helyen is elhagyták 4 kerékkel a pályát.
    A rajtnál mindenki elment mellettem a hosszú váltóáttétel miatt, de sikerült még az 1. körben visszaelőznőm pár embert, aztán a 2. körben - ha jól rémlik - Csatay Gábor csúszott vissza elém a pálya mellől, akit eltrafáltam. Bocsi, bár nem voltam vétkes a szituban és te sem. Aztán volt az az eset, amit már említett Norsten is, így kis időre pár hellyel előrébb kerültem, de aztán ők gyorsan átugrottak rajtam. Kb. az 5. körtől kezdve magányosan körözgettem, így kicsit uncsi lett a vége.

  24. #74
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, már belülről mellettem voltál, úgyhogy nem zártam volna rád, ennyire ismérhetnél már. (Ebből a szempontból tök jónak tartom a kis piros nyilat, ami jelzi a közelben lévő autók irányát, hogy éppen merre van. A Race futamokon is keresgélem a piros nyilat, mert ott is nagyon hiányzik ez vagy valami hasonló megoldás.)

    Igen, ismerlek, de magamat még nem eléggé.
    Amúgy én is intenzíven használom a "helyzetjelzőt", de nekem ami hiányzik, az a pontos távolság, mert sokszor nem tudom, hogy mellettem hol helyezkedik el az egyén. Majd összedobok neki valami appot. Már tervezem régóta, csak kell valami indíttatás, pl egy bajnokság.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  25. #75
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy én is intenzíven használom a "helyzetjelzőt", de nekem ami hiányzik, az a pontos távolság, mert sokszor nem tudom, hogy mellettem hol helyezkedik el az egyén. Majd összedobok neki valami appot. Már tervezem régóta, csak kell valami indíttatás, pl egy bajnokság.
    Igen, a távolság jelzés még jó lenne, úgyhogy kimondottan értékelném és még gondolom jópáran ezt az appot.
    Az lenne az igazi, ha összhangba lehetne hozni a spotter app-pal. Az sem lenne rossz, ha nem errorozna ami lagolást okoz.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •