Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (114 összesen)

Téma: HTCM8 - Essington

  1. #76
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A csapatok később lesznek aktualizálva, ezzel jelenleg kérlek ne foglalkozzatok és kérlek ne is piszkáljátok el őket a profilotokban. Köszi
    Bocsi, csak azért merészkedtem szólni, mert a múlt hétem még létezett a csapatunk, most meg már nem, de akkor várunk türelemmel.

  2. #77
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    "B" szerver

    A második versenyem. Időmérőn nagyon sokáig a 12. helyen voltam, egy picit elkezdtem izgulni, hogy nem fogok beférni az top 10-be és nem tudok soperpole-ni, nem volt őszinte a mosolyom. Rá is görcsöltem egy kicsit, de a vége előtt sikerült bejönnöm a 9. helyre, úgyhogy superpole.

    Itt sikerült az 5. helyre qulifikálnom magam. Azt hozzá kell tennem, hogy jóval elmaradtam a prequlis időmtől, nem tudom miért de nekem ez az egykörös tempó sosem jön össze. Mindegy az a lényeg, hogy a gördülő rajtot az 5. helyről kezdhettem.

    R1: Sokan írtátok, hogy hátul túl nagy volt a tempó, az elejében mi (direkt néztem 130-at nem léptük át egyszer sem), de nyilván ha a mezőny közepe lemarad és szeretné utolérni a többieket, akkor megy a racsingolás hátul. Hál Istennek ebből kimaradtam. A rajtom tűrhetően sikerült, bár valahol vesztettem egy pozíciót. Aztán nem is történt túl sok minden vagyis nem nagyon emlékszem olyan dologra amit meg kéne említenem, annyit max, hogy amikor utolértem az előttem haladót, akkor mindig hibáztam egy kicsit így lemaradtam, de ezt eljátszottam vagy 3x. Az utolsó előttiben is hibáztam egyet, akkor már gumim sem volt túl sok, és akkor eldöntöttem, hogy jobb ez a 6. hely, mintha eldobnám, így maradt is a P6.

    R2: 3. helyről rajtoltam, előttem csak elsőkerekesek, gondoltam most kell jól elkapni a rajtot, és sinen vagyunk, mint ..... Így is volt, szerencsére jól sikerült a rajt, P1 , aztán kb a második körre elfogyott az előnyöm, ment egy kicsit az adok kapok, aztán voltam 2. is, de a végére csak sikerült visszavennem a P1.-et így megnyertem a második versenyt! (majdnem Kitty ) Összeségében jó kis verseny volt, köszönöm mindenkinek.

  3. #78
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Apropó írkálás!

    Nem irkálunk chatstop alatt qualin, ugye?




    kieg: a tockos nem csak Sorinek jar amugy, hanem annak is, akinek valaszolt! Bar mar emlekszem ki is volt o, de neki ketto jar.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  4. #79
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Hmmm azért érdekes olvasni a beszámolókat , nagyobb százalékba rossz hangulatú/kicsengésű mint jó Kinek sikerült egyáltalán jól a verseny
    Mondjuk ezek tükrébe kevésbé bánom, hogy nem indultam egyik futamon se....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #80
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Háát, nemtudom mi volt a levegőben tegnap este, de elég sok incidenst volt szerencsém látni. Talán a pálya volt új, de mi lett volna még itt esőben?
    Q: Utolsó percben tudtam egy PB-nél talán mégjobb, tiszta (remélem) kört menni, amivel 10-be kerültem. Superpole-nál már megint túlbiztonságiztam, de ezmost működött, mert ha jól láttam, értettem, akkor ketten rontottak is valamit, így P8.
    R1: Repülőrajtnál egy kicsit bealudtam, nemtudom mire figyeltem, olyan hirtelen jött, csak a többi motor felbőgésénél kapcsoltam. Első kanyarban -élmezőnyben nem túl gyakori-, matchboxozás történt, kb a falhoz sunyulva tudtam csak biztonságosan előre haladni. Második kanyar, Sinka keresztbe az úttesten, lelassítok hogy még kitudjam kerülni. Mellettem hárman el (éljen a biztonság, és a sárga zászló). Innen egypár előzés, és mégnéhány kieső pilóta. Mihi-t, meg Cola-t ugyanott a jobbos visszafordító kigyorsításánál tessékelték kijjebb, ott a wv-k jobban tudtak kigyünni, de azért na. Végéhez közeledve Tomcy-t kaptam meg, hátmost megakartam előzni, de elég szívós pilóta. Hogymondjam. Olyan kellemetlen típus amit nem kíván az ember, de még szabályos. Mindig pont arra megy mint a másik. Szűk jobbos visszafordító elött, egymás mellett fordultunk be, de lesodródtam kívül, nemvolt túlsok hely, és már nemtudtam megállni a füvön, eltrafáltam Tomcyt, buktunk egy helyet. Bocsánat érte. Nekemis futómű kuka lett, de beértünk. P6
    R2: Rajt tűrhető, de Tomcy egyből lerajtolt, próbáltam préselni, de grr. Toga jött mögöttem, várva a megfelelőre elengedtem. De Lányit nemelég gyorsan tudtad megelőzni. Présbe kerültem, előre nemlehet, mögöttem VW hadak. Blöehh. Roland megelőzött, izé, elég furcsán. Aztán szűk jobbos elött nemtudom miért, sztem kelletténél jobban lefékezett, amit kénytelen voltam lereagálni, de a mögöttem jövő K.Gergőnek ez nem sikerült (pedig volt távolság), és belémrongyolt. Öööe. Fék, néha. Keresztbe, de megmentve, sokhely bukta. Innen volt egykét előzés, pár kieső. Antal Gabival szép csata. Végén elfogyott mindenem. P6

    Hogymondjam. Mintha a BMW-ket aprították volna a VW-sek. Talán túl eltérően viselkedtek. De valami került a pitába...
    Sajnáltam, sajnálom a sok hiányzót!

  6. #81
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Nekem jól sikerült Mondjuk ehhez kellett, hogy néhány élmenő nem indult, néhány pedig hibázott.

    AQ: elmaradtam pq-tól, de a forró aszfalt másnak sem tapadhatott annyira, első 20-ban voltam valahol, jó az nekem.

    AR1: Fári Dani kicsit bealudt a repülőrajtnál, én meg jól kaptam el, nem tudtam kikerülni, megtaláltam a hátsó lökősét, de ha nem lett baja az autódnak, akkor legalább nyertél vele annyit, hogy adtam egy kis rásegítést a kigyorsításra azért elég jól megúsztam a rajtot, sikerült pár helyet is javítani. a 14-15. hely környékén autóztam, aztán elkezdtek fogyni előlünk az emberek és a 11. helyen autóztam azt hiszem pont Danival és Terattival. előttünk eltávolodtak, mögöttünk senki, aztán Dani kicsit lemaradt, én nagy nehezen tartottam Attilát, és az utolsó körökben hirtelen 8. lettem
    először le sem esett, aztán rájöttem, hoppá R2-n pole-ból indulok

    AR2: gondoltam, majd szép elegánsan (de nem kék zászlósan) elengedem a nálam jóval gyorsabb top pilótákat. a rajtot sikerült jól elkapnom, elsőként tudtam fordulni, aztán a pálya felénél még mindig első voltam, aztán az első kör végén még mindig ez is több volt, mint amire számítottam. a második körtől megkaptam togát, őt kb. 2 körig tudtam tartani (nekem ez is csúcsteljesítmény ), vele együtt elment Szeghy Roland is. sebaj, ilyen tempóval gondoltam a top 10-be talán beférek, mire mindenki megelőz a gyorsabbak közül.
    És itt kezdtem el "aprítani" a népet a pálya elég keskeny volt, nehéz volt előzni, én nem húzódtam félre, de szerintem nem is voltam szabálytalan. aki mögém került pár kör múlva hibázott, visszaesett és kaptam egy másik támadót, így váltotta magát 3-4 pilóta is. T6 azt hiszem a lassú leejtős jobbos, ahol jelentősen lassabb voltam a mögöttem érkezőknél, és ez biztos megzavarta a népet bocsi érte. Kristóf, talán pont én zavarhattam be Rolandnak, amikor nagyot lassított R2-n. a végén Kiss Gergő és Kristóf üldöztek, de aztán inkább egymást lassították, és mire Kristóf leelőzte Gergőt, volt 1,5 mp előnyöm, meg másfél kör. a gumik jól bírták, így be tudtam jönni !!!! 4. helyre !!! a dobogósoktól is csak 4 mp-re voltam lemaradva, erre is büszke vagyok.

    ez a futam felért nekem egy győzelemmel! persze kellett hozzá szerencse, mások hibája, és hogy a körülöttem lévők nagyon korrektek voltak és vigyáztak rám. köszönöm mindenkinek, és remélem nem idegesítettelek fel titeket túlságosan . én szabályosnak és korrektnek éreztem a vezetésemet, remélem tényleg az volt.
    ezt az élményt jól elraktározom, nem hiszem, hogy a közeljövőben lesz még egyszer ilyen szerencsém.

    togának gratula, és még egyszer köszi az élményt mindenkinek!
    Utoljára módosította: latoo; 2014. 10. 02. 12:45.

  7. #82
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Kiss Gergő03 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi de sztem egyáltalán nem löktelek ki.Lecsúsztál és amennyire tudtam bent tartottam, igaz egy nagyon picit kiengedtem akaratlanul,amiért bocsi.A kanyarbejáraton is látszik h amennyire lehetett a szélén voltam.Neked is látnod kellett volna h már rég előtted vagyok de csak ott hagytad.Elhiszed h úgy akartam fordulni h mindkettőnknek jó legyen?.Am meg hol löktelek neki a falnak?????Amikor megelőztél hozzám értél és mentem kifelé ha nem veszem el akkor ki is sodródtam volna.Meg figyi már...lehet hibázok mert azért előfordul,de ne beszélj már többes számban azert mert egy páran úgy közlekednek ahogy leírtad.Én mindig próbálok úgy menni h senkinek ne ártsak,de vmikor elbaszom ez van,de a mostaniban nem érzem magam hibásnak.Óvd meg és majd eldöntik h ki volt a fasz.
    meg néztem hogy történt az biztos hogy én nem láttalak te láthattad hogy picit leestem az ívről mivel mögüllem jöttél,aztán beraktad szűkre a kocsit és padlon kigyorsítottál,viszont tarthattad volna az ívedet belül mivel ketten voltunk abban a kanyarban és te voltál a támadó,az nem tetszett hogy úgy nyomtad mintha ott se lettem volna
    előtte egyébként a fun race-n kn 5 körből 4 szer így fordultam amikor te jöttél mögöttem

    az egyenes szituhoz,asszem nincs tiltva hogy hozzád érjek,ha minden eset csak ennyi lenne akkor huráznánk hogy mekkora versenyt nyomtunk,de amúgy simán elvettem a gázt az egyenes végén a jobbosban hogy tudj a külső íven menni,ezt kb az itteni versenyzők közül nem mondok sokat de kb 5 tették volna meg,amikor már úgy éreztem hogy én vagyok jobb pozícióban onnan már nyomtam neki

    sajnos többes számban kell beszélni mert ez a jellemző,és nem meg bántásból írom le,tanulni kell az esetekből mert van mit,nekem is nem csak neked vagy nektek
    az óvásnál százszor többet ér ha meg tudjuk beszélni
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  8. #83
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    Teny, hogy voltak ennel jobb futamok is de azert Zolder szint meg messze van... Osszessegeben szerintem nem volt ez rossz.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #84
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Nem tudom hogyan csak egy ötlet. Valahogy el keééene érni, hogy verseny szimulációt is menjünk együtt szezon elején ne az első versenyek menjenek rá. Főleg, hogy tényleg máshogy viselkednek kanyr be és kijáraton a vágenek, mint a többi és mégha tudjuk is hogy máshogy megy azért nem ugyanaz mintha ki is próbáljuk. Meg anblokk kicsit szokni egymást ki merre hogy vezet. Csak egy ötlet. Lehet blőődség.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #85
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Hmmm azért érdekes olvasni a beszámolókat , nagyobb százalékba rossz hangulatú/kicsengésű mint jó Kinek sikerült egyáltalán jól a verseny
    Mondjuk ezek tükrébe kevésbé bánom, hogy nem indultam egyik futamon se....
    Nekem várakozáson felül sikerült. Nemrég kaptam vissza a kormányomat garis javításból, ami több mint egy hónapig tartott, ezért nem tudtam a szezonyitón indulni. Ennek megfelelően úgy áltam ehhez a futamhoz hogy biztonságira megyek, stabil pontszerzés a cél.
    Ehhez képest a kvalin 2. lettem, pedig kockáztatás nélküli kört mentem a Q2-ben.
    Aztán a replülőrajtnál volt egy kis ijedtség, ilyet még nem csináltam, főleg nem első sorból, de sikerült megőrizni a 2. helyet. Toga ellépett az első 2 körben, 2-3 mp-s előnye volt amit csak tartani tudtam, mögöttem Cola Kiss Gergővel akadt össze, így szinte unalmas volt a futam. Egyszer rontottam, de szerencsére meglett a 2. hely. Egyébként BMW-zés után a Sirocco megtankolva sokkal veszedelmesebb, nagyon óvatosan kellett menni vele, ráadásul eröltetés nélkül is 110 fokon volt a bal első gumi. Jól el is fogyott a végére.

    R2: Pocsék rajt után sikerült felzárkózni P7, de nagyon óvatosan mentem, nyilván vissza kell rázódnom. Több olyan is volt, hogy előttem vki befékezett, én is lassítok, nehogy kilökjem erre mögülem vki berakja a gépet és pofátlanul elmegy, én meg visszaesek 2 helyet... Egy ilyen pályán, ami nem csak szűk de még bukótér sincs érdemesebb óvatosra venni a figurát, szerintem kifizetődőbb mindenkinek.

    Kár hogy nem fogok tudni jönni Bathurstre, sok jót hallottam róla..

  11. #86
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogyan csak egy ötlet. Valahogy el keééene érni, hogy verseny szimulációt is menjünk együtt szezon elején ne az első versenyek menjenek rá. Főleg, hogy tényleg máshogy viselkednek kanyr be és kijáraton a vágenek, mint a többi és mégha tudjuk is hogy máshogy megy azért nem ugyanaz mintha ki is próbáljuk. Meg anblokk kicsit szokni egymást ki merre hogy vezet. Csak egy ötlet. Lehet blőődség.
    Én is gondolkodtam ezen, lehet az is elég lenne, ha minden pályánál lenne egy rövid elemzés, hogy hol vannak az előzési pontok, hol lehetnek potenciális veszélyzónák, ahol nem érdemes erőltetni stb.
    Vagy lehetne az első két verseny ovál pályán.

  12. #87
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    B szerver

    Q1: Talán 5. lettem, de már nem emlékszem pontosan, a lényeg, hogy továbjutottam a Q2-be.

    Q2: Nem örültem a vízes aszfaltnak, mert száraz körülmények között is keveset gyakoroltam, esőben meg talán 1 kört mentem. Végül elég jó kört sikerült összeraknom, így meglett a P1.

    R1: Kicsit izgultam hogy mindent jól fogok e csinálni a repülőrajtnál, de végül is nem volt gond. Vagyis a replay-t visszanézve volt gond bőven, de az nem rajtam múlt. Az első néhány körben nem tudtam elszakadni Német Mihálytól, 0,5-1s-re követett, de aztán szépen lassan sikerült. A végére 5s előnyöm lett, alapvetően elég unalmas verseny volt, de nem baj, kellett már egy jó eredmény Silverstone után. P1

    R2: A rajtom nagyon jól sikerült a 8. helyről, az első kanyarban már a második helyen fordultam. Aztán üldözőbe vettem Csatay Gábort, akit 4. körben sikerült is megelőznöm. Gábor, az a cikázás az egyenesben nem volt szép, egy irányváltás engedélyezett. De az örömöm nem tartott sokáig, mert egyből lecsúsztam egy kicsit a pályáról, és falnak csaptam a bal hátulját. Suspension problem, visszaestem a harmadik helyre, itt úgy voltam vele, hogy mindegy mi lesz, csak maradjak valahogy a dobogón. Aztán volt mégegy kisebb hibám, aminek köszönhetően visszacsúsztam a 4. helyre. De nem adtam fel, mert még a verseny fele hátra volt. Sikerült is visszaelőznöm, majd egy kicsit lekoccoltam hátulról Marton Istvánt, bocsánat érte, szerencsére sikerült megfognod, nem lett belőle komoly gond. Végül őt is megelőztem, és az utolsó kb két körre megint Gáborral csatázhattam a győzelemért. Sajnos ez nem volt elég az előzéshez, talán ha néhány kör lett még volna.. De akkor se biztos, mert jól védekeztél. Eléggé bosszant az a hiba a 4. körben, de nem baj, így is sokkal jobban sikerült a vártnál ez a "versenyhétvége". P2

  13. #88
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Supi írta Hozzászólás megtekintése
    Gábor, az a cikázás az egyenesben nem volt szép, egy irányváltás engedélyezett. P2
    Elmondom röviden az egész sztorit és hogy mi járt a fejemben. Megérkeztél mögém a hosszú egyenes elején. Na mondom nem hagyom, hogy beállj mögém a szélárnyékomba, ekkor teljesen igazad van vagy 2x irányt váltottam. Aztán eszembe jutott, hogy ez most lehet, hogy szabálytalan (?), de arra gondoltam, hogy szerintem csak féktávon nem szabad többször irányt váltani, de biztos ami biztos az egyenes végén a hosszú jobbos előtt elvettem, hogy menj el mellettem és ha szabálytalan voltam, akkor ezért ne óvj.
    Mindent összevetve szerintem fasza futam volt.

  14. #89
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Nemigazán tudtam mit csináljak elinduljak -e vagy sem. Kb minden ellene szólt. Közérzet, fék csillagok állása is szerintem. Aztán ugye csak mégis menni kéne. /nem kellett volna/ Pályát sikerült könnyen megtanulni, aztán kedden meg szerdán gyakoroltam rá. Volt esős, száraz race, kvalis szet. Versenytempó egész jó volt szinte a kvalis.

    Kvali: q1 3. -ra jött össze a kör,mert első kuka másodiknál feltartottak harmadik sikerült. Nekem is sikerült Antal Gabi-t egyszer feltartani sorry. Aztán a q2 óvatosra sikerült és hibáztam is benne a vége felé így 6. hely.

    R1: Cola előttem Sinka Dani mögöttem.. Nahh ekkor már nem voltam nyugodt. Nem miattuk aggódtam, hanem miattam, nehogy valami gebaszt csináljak velük. Rajt: Szeghy Roli kicsit bealudt jobbról elmentem Cola balról Dani mögöttem. Szépen elmentünk a T1 ben aztán kicsit elovatoskodtam a következő balost és akkor helyet hagytam, mint egy ólajtó. Dani bebújt szépen / ha IFA -val jön is befért volna / nem is húztam rá, aztán kigyorson közel akartam menni hozzá. Sikerült.. mégegyszer sorry Hajszállal összeértünk, amit nem is éreztem és meg is forgattam mire eljutott az agyamig. Ekkor Satu én ki a fűre Dani-t visszafordították aztán lekapták a hátsó lökőjét de tovább tudott menni. Én az utolsó helyre jöttem vissza Varga Balázzsal. Majd 2 körig többet voltam a füvön, mint az úton fejben k.o. . Baromira bosszantott a Dani-s dolog. Márk csapattársam meg szegény mögöttem kínlódott míg estem- keltem magamban. Utolértem egy bolyt, de előzni nem igazán mertem már. 2 kört követtem őket majd egyet sikerült előzni, azt is hibából, majd utána Nagy Gabeszt értem utol, de ott is óvatoskodtam, míg a hátsó hosszú egyenesben valami történt és lekaptam a fűre az autót, majd egyből nyomta is az Escet így a gumifalról már nem pattantam az útra 240 -el. Picit néztem a versenyt aztán úgy láttam ,ha itt ma ezt nem tovább és esc. Asszem az első volt. Bár a fék miatt amúgy sem volt életbiztosítás. Ha oldalról nyomom nem fog rendesen. Load cellnál ez hogy lehet? Meg kell nézni lehet a kis lemez van elrepedve megint. Nemigazán tudom merre, hogy mert igazán jót csatázni nem tudok biztonsággal csak ha ismerem az illetőt, hogy vezet, mert ahhoz kéne a bal láb óvatoskodni és 1 mp -re menni a másiktól meg ott az ETS 2..

    A Csapatnak gratula elég gyászosan indult az első 2 verseny. Nekem nagyon Márknak félig ,de Dani most hozott a konyhára. Gratula nekik, hogy beértek és a helyezésekhez. Remélem ez a sorozat nekem megszűnik, mert 6 futamból 4x sikerült falnak csapnom. Ez kb. az egyéves átlag se.

    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Én is gondolkodtam ezen, lehet az is elég lenne, ha minden pályánál lenne egy rövid elemzés, hogy hol vannak az előzési pontok, hol lehetnek potenciális veszélyzónák, ahol nem érdemes erőltetni stb.
    Vagy lehetne az első két verseny ovál pályán.
    Vagy " hazudhatnának" egyet a szervezők és egy kamu első versenyt beraknának az elejére Bajnokság előtt bajnoksági autókkal is menni kéne valahogyan, valahol egymást közt. Persze nem lefutni a bajnokságot előre meg a "kiéheztetást" meghagyni ,de mégis picit szokni egymást.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 10. 02. 15:24.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  15. #90
    Alázatosan jelentem, B szerveren az első versenyen én voltam az a birka aki azt hitte, hogy az az álló rajt. Még egyszer elnézést kérek! Nem voltam eléggé figyelmes. Többé nem fordul elő.

  16. #91
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Az R2 viszont egy iszonyúan jó verseny volt. Varga Ákos és Nagy Gabesz...

    Odabasz volt!!!!

  17. #92
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Teny, hogy voltak ennel jobb futamok is de azert Zolder szint meg messze van... Osszessegeben szerintem nem volt ez rossz.
    Miért? Mi történt Zolderba? Én már nem emlékszem.

    Én abba látom a plusz veszélyfaktort amit nehezebben tudnak lekezelni az emberek, hogy az autók viselkedése (itt értem BMW vs VW) merőben tud különbözni, nem arra gondolok melyik mennyit tud driftelni, mert ebből is lehetne verseny, hanem pl a kanyarsebesség, idáig is volt különbség ilyen téren, mert pl a BMW-TDi nagyon más kanyarcsúcsponti sebességgel működött, de nem volt ennyi mindkettőből. Talán ehhez a GTL-en nevelkedett versenyzők vannak jobban hozzáedződve. Azt már csak halkan jegyzem meg a VW kanyartempója nem valós szerintem... pár teszt futamon lettem erre figyelmes, hogy némely kanyarba úgy rám estek a VW-k, hogy már-már féltem. VW előnyös tulajdonságai és nagyszámú felbukkanása meg pluszba megkeverte a paklit ha csak a neveket nézem, így sok olyan ember találkozik a pályán olyannal akivel idáig nem és nem ismerik egymást illetve egymás viselkedését....

    Repülőrajt meg várható volt, hogy előbb utóbb probléma is lesz nem csak áldás ezt mondtam már tesztek alatt is, de meggyőztetek (vagyis inkább magatokat), hogy az jól le van írva blabla és az úgy működni fog, de ez persze a gyakorlat, na mindegy reméljük csak jobb lesz és nem rosszabb....

    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése

    ....
    Kár hogy nem fogok tudni jönni Bathurstre, sok jót hallottam róla..
    Na örülök, hogy valakinek jól is sikerült a futam Meg ahogy látom Toga-nak is, egy kettős győzelemnél nincs is jobb

    Sajnálhatod, hogy kihagyod ezt a pályát én hányok az ilyen dimbes-dombos pályáktól de ez nagyon nagy király
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 10. 03. 02:23.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #93
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Sajnos ki kellett hagynom ezt a futamot, de lehet hogy nem is jártam olyan rosszul!?

    Ezt az egymás elleni csatákat és bajnoki autós fun futamokat én is nagyon szorgalmaztam, mert láttuk hogy Road America micsoda felkészülési fun futamot hozott, de süket fülekre talált sajna.
    Amikor a szervezők elérhetővé tették a hármas szerveren a több körös futamolást is mindenki az egyesen hotlapolt, 4-5 fő meg nem ugyanaz.
    De olyan vélemény is volt hogy nem kő fánolni, majd a futamokon megismerjük egymást oszt jónapot. Hát most ismerkedtetek legalább!

    Szervezőket kérdezném hogy a TV közvetítésről szabad tudni valamit? Eltűnt mint szürke szamár a ködben mintha nem is lett volna.

    Söri!
    Nézd meg a fékpedálodban a gumit! Nekem gyanús volt már Silverstone előtt is, de nem volt időm vele foglalkozni. Aztán szétszedtem és a felkeményedést szolgáló gumi konkrétan sz@rrá feslett a pedálban! Nulla ellenállása nincs! Pótlásában sajnos a "gyártó" egyelőre nem tud segíteni! Apropó! Valakinek valami ötlete loadcell fék gumi pótlására?


  19. #94
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Miért? Mi történt Zolderba? Én már nem emlékszem...
    Én csak arra emlékszem, hogy az első futamom idegebetegen ért véget a kevesedik körben, a másodikon meg idegből falhoz b***tam, a kb ugyanannyiadik körben... szóval az egy kimondottan rossz futam volt.

    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ...Repülőrajt meg várható volt, hogy előbb utóbb probléma is lesz nem csak áldás ezt mondtam már tesztek alatt is, de meggyőztetek (vagyis inkább magatokat), hogy az jól le van írva blabla és az úgy működni fog...
    Ami itt bibi volt, annak az égvilágon semmi köze ahhoz hogyan van, vagy nem van leírva?!
    A maradék négy (ha meg külön veszem a két szervert, akkor összesen hét) futamon meg simán lement, úgyhogy én továbbra is azt mondom, alapjaiban azért rendben van.

    Ha meg 100%-ig ki akarunk küszöbölni minden hibalehetőséget, akkor mindenki nyomjon egy uninstall-t a Race07-re majd a Steam-re, végül formázza a vinyóját...

    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    ...Szervezőket kérdezném hogy a TV közvetítésről szabad tudni valamit? Eltűnt mint szürke szamár a ködben mintha nem is lett volna...

    Az AARTV nem vállalta tovább, majd megkerestük a SimSportTv-t is, ők meg alapból nem.

    Röviden, nagy vonalakban.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 10. 03. 08:29.

  20. #95
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Repülőrajt meg várható volt, hogy előbb utóbb probléma is lesz nem csak áldás ezt mondtam már tesztek alatt is, de meggyőztetek (vagyis inkább magatokat), hogy az jól le van írva blabla és az úgy működni fog, de ez persze a gyakorlat, na mindegy reméljük csak jobb lesz és nem rosszabb....
    Nem volt semmi probléma a repülőrajttal, csak a "B" szerveren volt egy újonc pilóta aki elfelejtette, hogy repülőrajt van és miatta (is) lett kisebb galiba. De ez nem jelenti azt, hogy rosszul van megfogalmazva, leírva a dolog. Volt rá mindenkinek több lehetősége hogy gyakoroljuk nem hiszem, hogy rögtön a leírt szabályokban kellene keresni a hibát. Egyébként csak halkan teszem hozzá, hogy a "A" szerveren semmi probléma nem volt tökéletes volt a kivitelezés a repülőrajtnak. Ne haragudj Yaka, de most megvédem a mundér becsületét, mert olyan dolgot (közhelyet) írtál le amivel azt sugallod, hogy a szerezőség hibája hogy nem sikerült xy embernek a repülrajtott megfelelően kivitelezni. Ráadásul mondod mindezt úgy, hogy ott sem voltál csak a mások által leírtakból következtetsz arra, hogy el lett rontva valami.







  21. #96
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ki kellett hagynom ezt a futamot, de lehet hogy nem is jártam olyan rosszul!?

    Ezt az egymás elleni csatákat és bajnoki autós fun futamokat én is nagyon szorgalmaztam, mert láttuk hogy Road America micsoda felkészülési fun futamot hozott, de süket fülekre talált sajna.
    Amikor a szervezők elérhetővé tették a hármas szerveren a több körös futamolást is mindenki az egyesen hotlapolt, 4-5 fő meg nem ugyanaz.
    De olyan vélemény is volt hogy nem kő fánolni, majd a futamokon megismerjük egymást oszt jónapot. Hát most ismerkedtetek legalább!

    Szervezőket kérdezném hogy a TV közvetítésről szabad tudni valamit? Eltűnt mint szürke szamár a ködben mintha nem is lett volna.

    Söri!
    Nézd meg a fékpedálodban a gumit! Nekem gyanús volt már Silverstone előtt is, de nem volt időm vele foglalkozni. Aztán szétszedtem és a felkeményedést szolgáló gumi konkrétan sz@rrá feslett a pedálban! Nulla ellenállása nincs! Pótlásában sajnos a "gyártó" egyelőre nem tud segíteni! Apropó! Valakinek valami ötlete loadcell fék gumi pótlására?
    Az nálam is kuka lett először, de Tilus jófej volt és tudott küldeni , mert valahol volt talonban neki. Azt a piros műanyag belső része vágja szét. Ha megnézed ilyen csillag alakakú rész kiáll a műanyagból. Én beraktam oda egy 5 vagy 10 Ft -ost. / legjobb, mindkettő oldalára / Így arra fekszik fel és nem vágja szét. Egy oldal kb. 8 % -ot elvesz a fékútból de megoldja. Vagy esetleg lehet oda fele olyan vékony lemezt rakni valahonnan ami nem vesz el annyi fékútat. Szerintem nekem a hátsó lemez lesz ludas, csak most le van a parkettára ragasztva a cucc és nincs kedv felszedni. Pedig muszáj lesz )
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 10. 03. 14:02.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #97
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Apropó! Valakinek valami ötlete loadcell fék gumi pótlására?
    én se jutottam hozzá pedig kértem de mindegy,én azzal helyettesítettem hogy van valami ipari rugó vagy mi,prés szerszámoknál is használják ezzel dobatják le az anyagot a szerszámról,na a vége az hogy beszereztem azt majd este előkotrom,majd szét nézek még mert több féle keménységben is van,bár amit használok az kb hasonló az eredetihez talán picit keményebb,nem tudom de a cipészek is használhatnak valami ilyesmi gumit sztem,de ha túl puha mindenképpen rakni kell valami pénzt vagy valami vékony fémlapot ahogy Söri írta
    ha nagyon ég a ház akkor tudok küldeni belőle de már csak a jövőhéten mert estig melózok
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  23. #98
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    log fileokat fel tudjátok tenni valami elérhető helyre?

  24. #99
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Supi írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver
    Q2: Nem örültem a vízes aszfaltnak, mert száraz körülmények között is keveset gyakoroltam, esőben meg talán 1 kört mentem. Végül elég jó kört sikerült összeraknom, így meglett a P1.
    azt megkérdezhetem milyen gumival mentél?

    BQ1: P7 sikerült egy jó kör

    BQ2: kivártam száradt a pálya P3

    BR1: jó rajt majdnem meglett a második hely is, de óvatos voltam, majd elhúztak előttem, mögöttem meg kezdtek lemaradni kb 1-2 másodpercre így uncsin haladtam, a vége felé kuka volt a gumi így volt kis izgalom hogy fél mp-re megközelített István de behoztam P3

    BR2: rajt jó volt, 5-6 helyen mentem majd lemaradtam, mögöttem is 2 mp-re voltak kb, majd az utolsó 2 körre utolértem az élbolyt és mögöttem is rám estek, végül P4


    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Nem volt semmi probléma a repülőrajttal, csak a "B" szerveren volt egy újonc pilóta aki elfelejtette, hogy repülőrajt van és miatta (is) lett kisebb galiba.
    azért ne áltassuk magunkat, nem csak az volt a probléma, de nem a szabályokkal hanem pár ember kivitelezésével volt probléma

  25. #100
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    azt megkérdezhetem milyen gumival mentél?
    Esőgumival mentem. Igazából meg se fordult a fejemben hogy slick-kel menjek, pedig a végén már szerintem nem sok kellett volna hozzá, hogy az legyen a jó.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •