Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 114 (114 összesen)

Téma: HTCM8 - Essington

  1. #101
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Supi írta Hozzászólás megtekintése
    Esőgumival mentem. Igazából meg se fordult a fejemben hogy slick-kel menjek, pedig a végén már szerintem nem sok kellett volna hozzá, hogy az legyen a jó.
    igen nagyon gondolkodtam melyik gumi legyen és a slick mellett döntöttem de akkor 1 körre csak az eső kellett volna

  2. #102
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Értékelném először a szezonnyitót, azt csak azért most mert gyorsan felejtőpályára kellett raknom, de a Tomcy miatti párhuzam miatt most szükséges
    Az első gond, hogy túl hamar elkezdtem rá készülni, és mire jött a futam kicsit ellaposodott a lelkesedésem, nem volt meg a plussz adrenalin aznapra.
    Q1-ben jobb kört mentem mint Q2-n, elég gáz, mindegy. R1-en Huszi lerajtolt és gyakorlatilag ez a sorrend. Párszor támadtam és elmelegítettem a hátsókat, amire még nem volt példa, erre is sor került.
    R2 már érdekesebb. Meglehetősen jól rajtoltam, vagyhát kitudja, mihez képest.. Kristóf engedett utamra és beálltam Tomcí mögé.
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    ...Togával jót kűzdöttünk, benn volt a zabszem végig.
    Aztán jött pár kör élvezet, faszán elvoltunk. Két hibát is vétettem, egy buta elfékezést az 1.helyért, majd kimentem tök amatőr módon a szántásba és pörifori. Volt most annyi lélekjelenlétem hogy befejezzem a versenyt a csapat érdekei miatt, ez volt az egyetlen pozitiv momentum mert jól állunk összetettben, Krisznek most grat a dobogóhoz.

    Mostani szerda. A komplett élmezőny hiányzott vagy peches volt, kevés volt a km stb. ennek fényében nem érzem dicsőnek az eredményt, de köszi.
    Most figyeltem, hogy ne menjek túl sokat futam előtt, csak amennyi jólesik és szükséges. Egykör nem lett jó, többet várok magamtól ezen a téren, most mindenesetre elegendő lett. Bognár Daninak grat, az rendben volt!
    R1 lezajlott gond nélkül. R2 láttam hogy Tomcy megint előttem lesz, ott már vakargattam a fejem rajt perfekt lett. Krisz megint engedett utamra, köszi! Aztán Lányi Tomival egy kis vonatozás..
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ...a második körtől megkaptam togát, őt kb. 2 körig tudtam tartani (nekem ez is csúcsteljesítmény)
    ..teljesen rendben volt, vigyáztunk egymásra Tomcy meglépett addig, illetve menekült futam harmada felé csaptunk össze egy újabb sportszerű és kemény meccs keretein belül.
    VW tempójáról két gondolat két futam alapján. Még nem tudtam eldönteni hogy állórajtnál én rajtoltam jól, vagy az elsőkerekesekhez képest is rosszabbul indul-e el a VW, de lehet az utóbbi. Szerdán -4 VW a rajtnál.
    A tempójáról pedig Huszival is beszéltünk, szerintem nem gyorsabb mint a TDi versenyben, jobban fordul de több üzemanyagot is cipel, szal egál. Viszont a futam 2. felében a gumik miatt egyértelműen jobb.
    Any Given Sunday!

  3. #103
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Nem volt semmi probléma a repülőrajttal, csak a "B" szerveren volt egy újonc pilóta aki elfelejtette, hogy repülőrajt van és miatta (is) lett kisebb galiba. De ez nem jelenti azt, hogy rosszul van megfogalmazva, leírva a dolog. Volt rá mindenkinek több lehetősége hogy gyakoroljuk nem hiszem, hogy rögtön a leírt szabályokban kellene keresni a hibát. Egyébként csak halkan teszem hozzá, hogy a "A" szerveren semmi probléma nem volt tökéletes volt a kivitelezés a repülőrajtnak. Ne haragudj Yaka, de most megvédem a mundér becsületét, mert olyan dolgot (közhelyet) írtál le amivel azt sugallod, hogy a szerezőség hibája hogy nem sikerült xy embernek a repülrajtott megfelelően kivitelezni. Ráadásul mondod mindezt úgy, hogy ott sem voltál csak a mások által leírtakból következtetsz arra, hogy el lett rontva valami.
    Egyik részével egyetértek, védd is meg a mundér becsületét ha már szervező vagy, ti találtátok ki (gondolom mindenkinek tetszett), akkor ez is feladatod, hogy azt az oldalt támogasd, minden érvvel!
    Másik fele azért kicsit belém állt, szerencse, hogy mikor olvastam nem tudtam válaszolni, mert akkor lehetett volna moderálni, így már higgadtabb fejjel válaszolok, talán nem lesz olyan csípős.
    Sugallni én semmit nem sugallok (az max a sámonod vagy jósod aki sugallgat dolgokat) én leírtam a véleményem, amit nem a hasamra ütve generáltam, a tesztek alapján is illetve tapasztalatból mondtam a szezon előtt, hogy jó dolog a repülő rajt de valamilyen formában lesz galiba belőle....nem a mennyiséget mondtam hogy mennyi, hanem hogy lesz..lett. Pipa! Illetve anno a talin beszéltem ezt talán Ákossal meg talán Bélával is ott is említettem az aggodalmaimat, és ott próbáltak meggyőzni, hogy ez jó lesz/nem lesz baj...erre írtam az előzőt, mi találkoztunk ott? Nem rémlik!
    Ez meg már régi elvem, hogy hiába van bármilyen jó szabály ha nincs betartatva, kb szart se ér, ezt anno VSR-en is kifejtettem mire megértették...és nem a szervezőséggel van bajom nem posztom, hogy én az ő hibáikat keresgéljem, a legjobb az ha ti találjátok meg.
    Másik az hogy nem voltam ott a futamokon tény! De ez feltételezi azt hogy mások véleménye alapján írom a sajátom? Nem elérhető a replay? Nem néztem meg? Általában a semmiből alaptalanul szoktam ilyen dolgokhoz hozzászólni? Biztos! Nem ismerjük még egymás, sose beszéltünk....

    Na ennyi voltam ez kikívánkozott, viszont itt meghúzom azt a vonalat amit már rég terveztem, innentől ha hozzászólok bármiféle technikai vagy szervezési dologhoz valaki csapjon a kezemre (moderálja ki vagy szóljon nekem, hogy töröljem), marad inkább az élménybeszámoló ha lesz miről, meg a további tartalmas tartalmatlan hszek.
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 10. 04. 00:36.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #104
    Illés András Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 01. 31.
    Város
    Buchs
    Életkor
    46
    Üzenetek
    9
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Illés Andrástól kérek mindenek előtt nagy nagy bocsánatot az első verseny első kanyarjáért. Akkora tömegben voltam, hogy mire kibujtam egy "biztonságos" helyre, ahol majd fékezni is tudok, addigra késő volt és belédcsúsztam.

    B szerver

    Q: 14. hely, azért a PB sikerült, gyászos volt ez a pálya számomra, valamiért nem találtam a jó íveket és a beállításokkal is biztos volt gond, kigyorsításokon rendszerint elpattogott az egyik kerék, de ahhoz képest hogy alig készültem valamit, még ez is csoda

    R1: repülőrajt vélemények és javaslatok: lehet, hogy a 130 túl gyors elől haladónak, elég lenne a 100. Már középen is akkora lemaradások voltak, hogy padlógázon teperve se tudtam néha közeledni az előttem haladóhoz. Másfelől túlságosan a pálya végén volt a formációs zóna, az éles jobbosba a mezőny vége még 170-el érkezett, és akkora karambole lett hogy senki nemtudta hova merre. Végül még felértünk a sorba, ami mögöttem történt azt jobb nem látni
    A verseny során sokan sokszor hibáztak, én is köztük voltam, Illés Attilát találtam meg a végére akivel korrekt csatát vívtunk, élvezetes volt.

    R2: szintén 14. helyről rajt (a'sszem), elég jól elkaptam, sikerült nem kilökni senkit se, de a hibák csak be-be csúsztak, illetve elkaptam egy-egy keresztbeálló kocsit, végül ismét Illés Attilával csatáztam, többször is megelőztem aztán kicsúsztam fél körrel később . De látszott hogy tanul az előzésekből, következő alkalommal ugyanott már számított a manőverre és másképp kellett próbálkozni, kifejezetten jó volt
    Valamit elnézhettem mert a végére elfogyott az üzemanyag, így az utolsó 2-3 körben már spórolósan közlekedtem, meg is lett az eredménye egy sokadik megpörgéssel, de végül ha jól sejtem 14. lettem ismét.

    Szégyenteljes futam volt, de azért köszi mindenkinek aki részt vett és körülöttem korrektül közlekedett
    bocsánatkérés elfogadva.....

  5. #105

    Essington QualCheck

    Kedves Versenyzők,

    sajnos kicsit megcsúsztunk, de nem marad el a beígért vágás ellenőrzés.

    A HTCM8-Qual vágásellenőrzés topikba és a HTCM8 - Qual Check táblázatba bekerültek azon pilóták nevei, akiknek a gyors köreit vizsgáljuk.
    Mivel mi is késtünk, így a feltöltési határidő is kitolódik természetesen, ezért 2014.10.09., csütörtök, 23:00-ra módosult!
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 10. 05. 22:15.

  6. #106
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    log fileokat fel tudjátok tenni valami elérhető helyre?
    Egy szervező esetleg tudna mondani valamit?

  7. #107
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szervező esetleg tudna mondani valamit?
    (Gondoltam Szabi erre jár és ő hülye kérdés nélkül is tudni fogja milyen fileokat szeretnél... de nem járt erre - legalábbis látszólag -, én meg csak gyanítom, ezért megkérdezem)

    milyen log fileokat is szeretnél pontosan?

  8. #108
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    (Gondoltam Szabi erre jár és ő hülye kérdés nélkül is tudni fogja milyen fileokat szeretnél... de nem járt erre - legalábbis látszólag -, én meg csak gyanítom, ezért megkérdezem)

    milyen log fileokat is szeretnél pontosan?
    Az essington verseny dedi szerver által mentett log file-ait. Ezek txt fileok, benne van mindenkinek minden körének az ideje stb. AutoSim Analyzer progival király táblázatokat lehet vele csinálni.

  9. #109
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az essington verseny dedi szerver által mentett log file-ait. Ezek txt fileok, benne van mindenkinek minden körének az ideje stb. AutoSim Analyzer progival király táblázatokat lehet vele csinálni.
    Ok, akkor jól tippeltem.

    Kis türelmet kérnék, csütörtökön legkésőbb kibányászom és bedobom a letöltések közé.
    Ha megfelel.

  10. #110
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, akkor jól tippeltem.

    Kis türelmet kérnék, csütörtökön legkésőbb kibányászom és bedobom a letöltések közé.
    Ha megfelel.
    Előre is köszönöm!

  11. #111
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Előre is köszönöm!
    Parancsolj!
    Használd egészséggel.

  12. #112
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az essington verseny dedi szerver által mentett log file-ait. Ezek txt fileok, benne van mindenkinek minden körének az ideje stb. AutoSim Analyzer progival király táblázatokat lehet vele csinálni.
    postold ha tudod, kiváncsi vagyok rá
    Any Given Sunday!

  13. #113
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Nem 100-as, mert pl a qual időket nem mutatja (a top 5-öt sem) és a szerintem rajtpozíciók sem valósak R2-nél, de az idők jók:

    Essington A Race1: http://latoo.uw.hu/essington_a_race1/g_info.htm
    Essington A Race2: http://latoo.uw.hu/essington_a_race2/g_info.htm

    Essington B Race1: http://latoo.uw.hu/essington_b_race1/g_info.htm
    Essington B Race2: http://latoo.uw.hu/essington_b_race2/g_info.htm

  14. #114
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    vannak benne érdekes dolgok köszi
    Any Given Sunday!

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •