Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 164 (164 összesen)
  1. #151
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Hypeboy írta Hozzászólás megtekintése
    Voltál emlegetve futam közben, én is inkább hagytam helyet, csak érjek célba
    Az a baj, hogy kis pöcire is olyan valószínűtlenül történik minden, hogy inkább messziről kerülöm a kontaktot, csak ne a porból kelljen összeszednem.
    Meg amit Kálmán mögött leműveltem, ahogy megközelítettem, azonnal elkezd pulzálva szaggatni(de az app szerint 60 fps alá nem megyek...), ráadásul zavar hogy nem látom a pályát se, rögtön keresztbe veszem a kanyart. Remélem idővel meg lesz ez is oldva és nem évekig húzzák amikorra már az erősebb konfigok miatt kevésbé jelentkezik ez a szaggatás.
    Igen, azt én is tapasztaltam, hogy az ütközés modell még nincs teljesen rendben. Egy kis vállösszeakasztásból is elég durva lepattanások keletkeznek, én is voltam emiatt kétszer kavicsban, pedig repaly alapján ez nem igen volt indokolt.
    Mindegy, még jobban kell figyelni.

  2. #152
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Nekem ez a futam rosszabb volt, mint amiket általában a public szervereken futottam az utóbbi időben.
    Az időmérő még rendben volt, 4. helyet értem el, kicsivel elmaradva a Rank-os időmtől.
    Sajnos a rajt a hosszú áttétel miatt nem sikerült (nem hiszem, hogy a valóságban is ilyen áttételezést csinálnak ehhez az autóhoz. ) 8. helyre visszaestem már a T1-ig, ott már kicsit sűrű volt a mezőny, de ügyesen elfordultunk többen is egymás mellett ami szépen ment is a T3-ig. Ott Palkó Miklós betámasztott hátúlról, amitől egyből megpördültem, sajnos valaki nem is tudott már kikerülni (bocsi tőle). A replay-t nézve sem értettem mi volt az elképzelés ott. Nem akartam senki elé visszakecmeregni , így megvártam, hogy elmenjen mindenki, ezzel visszaestem a mezőny végére, és már 30mp hátrányom volt az 1.-től. Hát nem ez volt az alap elképzelésem a futam előtt.
    Csatay Gábort viszonylag gyorsan utolértem, de megelőzni már nem volt olyan egyszerű. Sajnos többeknél is tapasztaltam azt, hogy amint utolértem, elkezdte kiszélesíteni a pályát, 4 kerékkel túllépve a fehér vonalat. A 10. körre feltornáztam magam a 11. hely környékére, amikor KTMNorbit (bocs, de nem tudom a rendes neved - szabályzat szerint ez is helytelen) próbáltam megelőzni kívűlről a célegyenes végén. Egyszerre fordultunk T1-ben, bőven hagytam helyet a belső íven (1,5-2 autónyit), de lecsúszott az ívről és nekem jött és kilökött. Vissza is estem megint pár pozíciót. Az utolsó két körben Kalóczi Gábort próbáltam megelőzni, de nem volt túl könnyű, mert folyamatosan a pálya közepére helyezkedett, és ha én jobbra húzodtam, akkor ő is egy kicsit arra sodródott, ha balra, akkor ő is. Hát ez sem volt túl korrekt. Az utolsó körben kicsit túlcsúszott a T1-en és így sikerült megkerülnöm és 12. helyen befejezni a futamot.
    Valahogy nem ezt a mentalitást szoktam meg a Masters futamain, remélem nem ebbe az irányba fogunk haladni.
    Utoljára módosította: White; 2014. 09. 22. 10:05.

  3. #153
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtom nekem is hatalmas volt,azért is kerültem mögéd hip-hop.....modjuk én tudom hogy nekem miért jött össze így a rajt
    De lehet a slick ,jobb választás lett volna mint a médium,na mind 1 ezt is kipróbáltam.
    Ha te nem írod le, majd én leírom (White is említette), hogy a váltóáttét miatt volt, mert aki a Set 1-el ment, az jól rajtolt, mivel a Set 2-nek idegesítően hosszú az 1-es.
    Viszont a Set 1 számomra használhatatlan volt stabil gyors körözésre.
    Ami a soft-med témát érinti, egyértelműen a med volt a jó választás, mivel a soft úgy 6-7 kör alatt teljesen elfogyott (a medhez képest). Erre volt példa csütörtökön, írták is, és én is tapasztaltam.

    Ja és én is bocsánatot kérnék mindenkitől...,hogy nem indultam.
    Szerdán már szarakodott a netem, csütörtökön tönkre is vágtam a magam és pár ember versenyét, majd vasárnapra megjavították. Tartott is kb vasárnap 20:00 óráig, amikor az az 1 villám ami lecsapott, az is tönkrevágta vhol a netet, és azóta megint nincs netem Zsííír.
    Persze tudom, hogy ez nem sok embert érdekel, de erre mondják, ha nem megy, ne erőltesd.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #154
    Tegnapi végeredmény valahol már fent van?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  5. #155
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnapi végeredmény valahol már fent van?
    Igen, itt: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_54%20Race

    Sajnos úgy tűnik, hogy az időmérő eredményeket még nem sikerült mentenie a rendszernek.

  6. #156
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez a futam rosszabb volt, mint amiket általában a public szervereken futottam az utóbbi időben.

    Valahogy nem ezt a mentalitást szoktam meg a Masters futamain, remélem nem ebbe az irányba fogunk haladni.

    A mentalitáson akkor tudunk javítani, ha megtörténik a különböző incidensek kivizsgálása és vétkes félnek egyértelműen tudomására tudjuk hozni, hogy hol/mit hibázott.

    Ehhez persze az kell, hogy ezen esetekre fény derüljön, kérlek szépen nyújtsatok be óvást a megfelelő formában, ha a futamon olyan dolog történt, ami szerintetek már nem fér bele.

    Ha következetesen mindenki így tesz, akkor rövid időn belül mindenki megtanulja, hogy illik közlekedni a pályán.
    (Ha nem, akkor viszont nem fog változni semmi, pláne nem egy fórum hsz-től...)
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 22. 14:26.

  7. #157
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, itt: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_54%20Race
    Sajnos úgy tűnik, hogy az időmérő eredményeket még nem sikerült mentenie a rendszernek.
    Köszi!

    Szabi ez a játék bugja, vagy Barzó Lacié?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  8. #158
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi ez a játék bugja, vagy Barzó Lacié?
    Én azt nem tudom, hogy maga a szerver nem közli-e az adatokat, vagy csak Lacinak nem sikerült még megoldania a feldolgozását..

  9. #159
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt nem tudom, hogy maga a szerver nem közli-e az adatokat, vagy csak Lacinak nem sikerült még megoldania a feldolgozását..
    Remélem utóbbi, mert az hamarabb megoldható.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  10. #160
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    A mentalitáson akkor tudunk javítani, ha megtörténik a különböző incidensek kivizsgálása és vétkes félnek egyértelműen tudomására tudjuk hozni, hogy hol/mit hibázott.

    Ehhez persze az kell, hogy ezen esetekre fény derüljön, kérlek szépen nyújtsatok be óvást a megfelelő formában, ha a futamon olyan dolog történt, ami szerintetek már nem fér bele.

    Ha következetesen mindenki így tesz, akkor rövid időn belül mindenki megtanulja, hogy illik közlekedni a pályán.
    (Ha nem, akkor viszont nem fog változni semmi, pláne nem egy fórum hsz-től...)
    Amúgy ez az óvásos dolog ez olyan, hogy csak az első kör utáni incidenseket kell jelenteni, vagy már az első körösöket is? Mert régebben (GTR-nél) úgy volt, hogy az első (első kettő?) kört automatikusan megnéztétek.

  11. #161
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ez az óvásos dolog ez olyan, hogy csak az első kör utáni incidenseket kell jelenteni, vagy már az első körösöket is? Mert régebben (GTR-nél) úgy volt, hogy az első (első kettő?) kört automatikusan megnéztétek.
    Nincs automatikus vizsgálat, max csak szúrópróba szerűen, ezért ami esetet problémásnak látsz, azt jelezd kérlek.

  12. #162
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem utóbbi, mert az hamarabb megoldható.
    A kimenetben volt egy következetlenség. Már a múlthéten javítottam, csak elfelejtettem frissíteni. Most már működik.

  13. #163
    thx a lot.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #164
    jó volt a futam, csak én voltam lassú.
    A rajt jól sikerült, köszönhetően a rövid egyesnek. Az öröm az első kanyarig tartott ahol mindjárt kiforgatott valaki, aztán jött a szerencsétlenkedés a forgalommal szemben..
    Verseny közepe felé valaki megint kirakott, nem tudom ki, mert replajom nincs, de ha lenne se biztos h. megnézném annyira iszonyatosak a kameranézetek, meg az egész kezelése.
    Aztán Whitével sikerült találkozni, aki épp hátulról szivárgott előre és mivel sokkal gyorsabb volt, minden szándékom ellenére gyorsan legyűrt.
    Végig próbáltam helyet hagyni, ha olyan volt a szituáció, de azért nem akartalak túl künnyen sem elengedni, remélem nem voltam szabálytalan, replayt sajnos nem láttam mint már mondtam..
    Aztán őt rakták ki ezért vissza tudtam venni a helyem. Utána vártam az újra támadást de egyszer csak eltűntél a tükörből....
    Így lett a tempóm alapján a jól meg nem érdemelt 11-ik(?) hely az enyém.

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •