Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (164 összesen)
  1. #101
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Miről beszéltek? Nincs ennél jobb autó!
    Amúgy azt nem teljesen értem, hogy miért kell az összes futamon ezzel a csodával menni?
    Több oka is van:

    • Egyrészt az előzetes szavazáson torony magasan ez a verda győzött! (A második meg az utcai verzió lett )
    • A teszt szerves része az is, hogy részletesen és mélységeiben kiismerjük a kocsi- és a gumifizikát, valamint a setup-olást, a különböző segítségek működését és az egyéb beállításokat. Ehhez azonban teljesen össze kell érnünk az autóval, amihez 2-3 futam kevés.
    • Mivel nagyon szoros a menetrend és hetente vannak az új futamok, így nem akartuk, hogy a kocsitanulással menjen el az idő, vagy felkészületlenül jöjjenek a versenyzők a futamokra. Ezek nem FUN futamok, azt szeretnénk, ha kihajtanátok a verdából a maximumot!



    Bevallom azon a kérdéses sokat vívódtam magamban, hogy 1 vagy esetleg 2 autót hajtsunk meg, de végül győzött az egyszerűség és a praktikum, így is meg voltam kicsit csúszva a szervezéssel..
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 19. 12:01.

  2. #102
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Na akkor én is elmondom a tegnapi versenyről a tapasztalatokat.

    lemaradtam a versenyről!
    Ahogy írtátok neveztem egyszer, de szerintem a 20:00 versenyre adtam le a nevezésemet, akkor láttam is, hogy az egyik szerveren megjelent a nevem, de amikor beléptem csak egyedül voltam, így nem is erőltettem, hanem kiléptem, gondoltam, ok így kell ezt csinálni csak egy óra múlva.
    Na 21:00-ra elfelejtettem nevezni!

    Amikor észbe kaptam eszembe jutott, hogy talán bookingolva fel tudok menni, de úgy sem sikerült. sajnos.
    Ezt az egészet csak azért írtam le, mert azt tapasztaltam, hogy ha nem jelentkezek futamra, és a szerver nincs tele, akkor bookingolva miért nem tudtam belépni? Nem telt le az idő és a 20 fős szerveren 15-en voltak csak.

  3. #103
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    u.i.: bár a rengeteg piros autó biztos nem tenne hozzá túl sokat a kép világhoz, viszont ha készül egy futamösszefoglaló videó, akkor azt én is szívesen várom
    Viszont nem mindenki volt piros, illetve az E1 szerveren egy kicsit színesebb volt a mezőny. Arra én még nem jöttem rá, mi alapján kerül kiosztásra a skin, de vmi trükk biztos van, Barzó Laci talán tudja is, hogy mi az.

    Azt nem ígérem, hogy a skin-ezés kérdés meg lesz oldva a tesztkupa végégig, viszont napirenden van a dolog, bár ennél vannak fontosabb fejlesztések is a rendszerben, amiket meg szeretnénk mielőbb valósítani.

  4. #104
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Kértek videót ütős zenével.. Mintha egy szívlapáttal vertek volna fejbe!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #105
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont nem mindenki volt piros, illetve az E1 szerveren egy kicsit színesebb volt a mezőny. Arra én még nem jöttem rá, mi alapján kerül kiosztásra a skin, de vmi trükk biztos van, Barzó Laci talán tudja is, hogy mi az.

    Azt nem ígérem, hogy a skin-ezés kérdés meg lesz oldva a tesztkupa végégig, viszont napirenden van a dolog, bár ennél vannak fontosabb fejlesztések is a rendszerben, amiket meg szeretnénk mielőbb valósítani.
    Ja mielőtt félreértenéd nem azért írtam, mert problémám lenne vele, viszont az tény, hogy a változatosabb skinek tovább tudnák fokozni a hangulatot. Ennél a modellnél van bőven választék, viszont a prequal-os megoldásotokkal nem tudom, hogy mennyire lehet manipulálni az entrylist-es fájlt, ahol a skinek is hozzárendelődnek az autókhoz. Ahogy írtad, Laci biztos képben van vele, és ha sikerül ez irányba is fejleszteni a kódot, akkor az csak az amúgy is jól összerakott tortának a habja lenne, amit mi szépen "lenyalogatunk" róla, mint élmény elem.
    simraceseries.com

  6. #106
    Kiss Dávid Regisztrált dadamc logója
    Csatlakozott
    2012. 05. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    16
    Nagyon jó lett a futam összefoglaló. Esetleg a másik futamról is lenne valakinek ideje, energiája, összedobni valami hasonlót?

  7. #107
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor észbe kaptam eszembe jutott, hogy talán bookingolva fel tudok menni, de úgy sem sikerült. sajnos.
    Ezt az egészet csak azért írtam le, mert azt tapasztaltam, hogy ha nem jelentkezek futamra, és a szerver nincs tele, akkor bookingolva miért nem tudtam belépni? Nem telt le az idő és a 20 fős szerveren 15-en voltak csak.
    Elvileg be kellett volna tudnod lépni, ha 21:03-ig beírod a jelszót és booking-olsz az #E1-es szerveren és 21:03 után a JOIN gombra kattintasz. Mi volt a gond?

  8. #108
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg be kellett volna tudnod lépni, ha 21:03-ig beírod a jelszót és booking-olsz az #E1-es szerveren és 21:03 utána a JOIN gombra kattintasz. Mi volt a gond?
    Már léptem be szerverre booking-olva. Jelszó bent volt, nem járt le a booking idő, de valamiért nem engedett fellépni A Join gombra nem engedett kattintani, behajtani tilos tábla volt! Vagy lehet, hogy AC-ban is a szerver mondjuk 20:50-kor vagy 20:55-kor újraindul, a 21:00-s futam miatt és én nem frissítettem rá és lehet hogy ez volt a hiba?

  9. #109
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Már léptem be szerverre booking-olva. Jelszó bent volt, nem járt le a booking idő, de valamiért nem engedett fellépni A Join gombra nem engedett kattintani, behajtani tilos tábla volt! Vagy lehet, hogy AC-ban is a szerver mondjuk 20:50-kor vagy 20:55-kor újraindul, a 21:00-s futam miatt és én nem frissítettem rá és lehet hogy ez volt a hiba?

    ha az E0-ra akartál bookingolni akkor oda persze h nem engedett be hisz 20 ember nevezett rá...ergo tele volt, még akkor is ha te éppen azt láttad h még van hely , páran biztos később léptek fel az előre lefoglalt helyükre...

  10. #110
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Már léptem be szerverre booking-olva. Jelszó bent volt, nem járt le a booking idő, de valamiért nem engedett fellépni A Join gombra nem engedett kattintani, behajtani tilos tábla volt! Vagy lehet, hogy AC-ban is a szerver mondjuk 20:50-kor vagy 20:55-kor újraindul, a 21:00-s futam miatt és én nem frissítettem rá és lehet hogy ez volt a hiba?
    Lehet, hogy egy szinkronizációs anomália áldozata lettél. Sajnos ez még mindig jelen van a lobbyban.
    simraceseries.com

  11. #111
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy egy szinkronizációs anomália áldozata lettél. Sajnos ez még mindig jelen van a lobbyban.
    Nagyon sajnáltam, mert nagyon készültem a futamra. Nem baj, majd vasárnap, addig is gyúrok.

  12. #112
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ha az E0-ra akartál bookingolni akkor oda persze h nem engedett be hisz 20 ember nevezett rá...ergo tele volt, még akkor is ha te éppen azt láttad h még van hely , páran biztos később léptek fel az előre lefoglalt helyükre...
    Először azt a szervert próbáltam ahol csak 15 fő volt, de amikor oda sem sikerült akkor megpróbáltam a 20 főst is az esélytelenek nyugalmával, hát nem is sikerült.

  13. #113
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont nem mindenki volt piros, illetve az E1 szerveren egy kicsit színesebb volt a mezőny. Arra én még nem jöttem rá, mi alapján kerül kiosztásra a skin, de vmi trükk biztos van, Barzó Laci talán tudja is, hogy mi az.

    Azt nem ígérem, hogy a skin-ezés kérdés meg lesz oldva a tesztkupa végégig, viszont napirenden van a dolog, bár ennél vannak fontosabb fejlesztések is a rendszerben, amiket meg szeretnénk mielőbb valósítani.
    Skinezesre szerintem megvan a megoldás, mert úgy rémlik működik nálatok is...meló után leirom


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont nem mindenki volt piros, illetve az E1 szerveren egy kicsit színesebb volt a mezőny. Arra én még nem jöttem rá, mi alapján kerül kiosztásra a skin, de vmi trükk biztos van, Barzó Laci talán tudja is, hogy mi az.

    Azt nem ígérem, hogy a skin-ezés kérdés meg lesz oldva a tesztkupa végégig, viszont napirenden van a dolog, bár ennél vannak fontosabb fejlesztések is a rendszerben, amiket meg szeretnénk mielőbb valósítani.


    Sony Xperia SP-ről küldve

  14. #114
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Már léptem be szerverre booking-olva. Jelszó bent volt, nem járt le a booking idő, de valamiért nem engedett fellépni A Join gombra nem engedett kattintani, behajtani tilos tábla volt! Vagy lehet, hogy AC-ban is a szerver mondjuk 20:50-kor vagy 20:55-kor újraindul, a 21:00-s futam miatt és én nem frissítettem rá és lehet hogy ez volt a hiba?
    Én neveztem, de nekem még 21:06-kor is még booking-ot írt, le kellett frissítenem a szerverek listáját ahhoz, hogy Qual-t írjon és beengedjen.
    Lehet nálad is ez volt a gond, ilyenkor érdemes frissíteni párszor a listát!

  15. #115
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Üzenetek
    175
    Nyugtassatok meg,h nem ezzel az autóval lesz az élses bajnokság.Vagy akkor legalább a dtm-s változatával legyen

  16. #116
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kiss Gergő03 írta Hozzászólás megtekintése
    Nyugtassatok meg,h nem ezzel az autóval lesz az élses bajnokság.Vagy akkor legalább a dtm-s változatával legyen
    Az éles bajnokság autója a teszt utáni igényeket fogja tükrözni, akárcsak most, akkor is meg fogjuk kérdezni a véleményeteket!

    Így egyelőre sem megnyugtatni, sem elkeseríteni nem tudlak...

  17. #117
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az éles bajnokság autója a teszt utáni igényeket fogja tükrözni, akárcsak most, akkor is meg fogjuk kérdezni a véleményeteket!

    Így egyelőre sem megnyugtatni, sem elkeseríteni nem tudlak...
    Na ja, csak nem mind1 miből vállogathatunk. Ha mondjuk nem lenne benne a group a, az nem lenne baj.

    Egyébként én nem feltétlen értek egyet ezzel a szavazásos dologgal, mert nem jó az, ha csak az dönti el majd a versenyeket, ki mire szavazott. Sok esetben nincs tisztában vele a szavazó, mire is szavazott.
    Persze ismerem a régi problémát, amikor pont fordítva volt, mindent pár ember döntött el, de valahol a két út között lehet az igazi megoldás.

    Mind1, először fusson le a teszt, majd azután nyígok.
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 09. 19. 17:27.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #118
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    működnek a skinek a Nevezéses rendszerrel is.....( a 9 órás serverre nevezve kipróbáltam)

    szóval aki nem pirosban akar menni az nevezzen természetesen , de a booking időszak alatt nyomjon a request for booking-ra is...
    válaszd ki az autóhoz a kívánt skint...ha lejár a visszaszámláló a kis dobozban alul akkor nyomj a join gombra...
    így a választott skinnel kerülsz a serverre...

    egyedi skinnel próbáltam egyébként direkt...(nyilván ha ilyeneket akarunk /akartok használni akkor ahhoz h mindenki lássa (és ne fehér autót helyette) az egyedi skint a többieknek is le kell töltenie...)

  19. #119
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Ja mielőtt félreértenéd nem azért írtam, mert problémám lenne vele, viszont az tény, hogy a változatosabb skinek tovább tudnák fokozni a hangulatot. Ennél a modellnél van bőven választék, viszont a prequal-os megoldásotokkal nem tudom, hogy mennyire lehet manipulálni az entrylist-es fájlt, ahol a skinek is hozzárendelődnek az autókhoz. Ahogy írtad, Laci biztos képben van vele, és ha sikerül ez irányba is fejleszteni a kódot, akkor az csak az amúgy is jól összerakott tortának a habja lenne, amit mi szépen "lenyalogatunk" róla, mint élmény elem.
    Aki nem csak nevez, de Booking-ol is a futamra az nem a gyári skin-t kapja, hanem amit választ.

  20. #120
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    egy skines topicot létrehoznátok, ahol összegyűjthetnénk egy packba az egyedi skikineket, aki olyat akar használni?

  21. #121
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Kértek videót ütős zenével.. Mintha egy szívlapáttal vertek volna fejbe!
    Én kértem a zenét, de az összefoglaló alá... Ez pedig a teljes verseny.

  22. #122
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Aki nem csak nevez, de Booking-ol is a futamra az nem a gyári skin-t kapja, hanem amit választ.
    De igy nem 2 helyet foglal majd el az illető a szerveren?

  23. #123
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    De igy nem 2 helyet foglal majd el az illető a szerveren?
    tegnap mikor próbáltam , akkor nem duplázott meg...
    meg ugye az e0-s server bajnokin eleve tele is lesz alapból...

  24. #124
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    De igy nem 2 helyet foglal majd el az illető a szerveren?
    Ezt még le kell tesztelnem, mert régebben volt ezzel vmi blama, de most én is úgy látom, hogy nem okoz problémát...

  25. #125
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem, ma este 9-től hepaj, ismételten kérnénk mindenkit, hogy legyen tisztába a nevezési rendszer működésével és nagyon figyeljetek egymásra, nem szeretnénk buta baleseteket, elfékezéseket, ráfutásokat és leszorításokat látni a futamon!

    Egy szerverre 20 versenyző fér fel, a futamra nevezők közül a leggyorsabb 20 kerül az #E0 szerverre, a többiek #E1, #E2.... ellenőrizzétek a neveteket a szervereken a névlistában... szabad hely booking-ra csak az utolsó szerveren lesz. A szerverek óra egészkor indulnak.

    Mivel nem babra megy a játék és szeretnénk mielőbb kiszűrni a nem teljesen korrekt versenyzőket, ezért lesz lehetőség majd sérelem esetén óvást benyújtani, kérjük mindenki őrizze meg a futamról a saját replay-ét!

    AC Tesztkupa - Replayek


    AC Tesztkupa - Óvások




    Újdonság, hogy a futamra lehet már SKIN-t is választani, erről bővebb infók itt: AC Tesztkupa - Skin választás

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •