Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (164 összesen)
  1. #51
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Gondolom indulhattok mind2 nap, és a jobb eredményt fogják beszámolni, de lehet tévedek...

  2. #52
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    jelszót azt nem. De nem is kérte.. illetve ezek szerint tovább enged és a betöltés közepén visszaugrik a menübe? :O Érdekes..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #53
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Egy picit megint változott a szitu. Az én drágám össze-vissza variálja az életünket Most úgy néz ki, hogy ma is tudnék indulni, de vasárnap is. Elindulhatok mindkét nap, (és nyilván csak az egyik nap számítana) vagy csak az egyiken?
    Én úgy értelmezem h mi.dket nap indulhatsz,és mindkettő számít...
    Persze ez gyakorlatilag azt jelenti h 2 bajnokságban indulsz,hisz külön pontozás van...

  4. #54
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    jelszót azt nem. De nem is kérte.. illetve ezek szerint tovább enged és a betöltés közepén visszaugrik a menübe? :O Érdekes..
    Igen,csak betolteskor írja az errort...
    Egyszer beírod a jelszót és utána jó lesz (meg is jegyzi automatikusan, legközelebb már nem kell beirnod)

  5. #55
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    A rajtolással kapcsolatban szeretném a segítségetek kérni, mert jelenleg azzal a problémával küzdök, hogy rajtoláskor nem indul el normálisan az autó.
    A két gearset közül a "hosszabbikat" használom, mert azzal lehet jól menni, viszont ezzel nem lehet rajtolni. A másik gearsettel (rövidebb) pedig viszonylag jól tudok rajtolni, de azzal kb. 2-3 sec-el lassabb vagyok a pályán. Értelem szerűen a gyorsabb gearsetet szeretném majd futamon használni. A kormányom DFGT, tehát korlátozottak a lehetőségeim. Nem szeretnék a rajtnál galibát ez miatt, így ha van vkinek vmi ötlete, azt megköszönném.
    simraceseries.com

  6. #56
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtolással kapcsolatban szeretném a segítségetek kérni, mert jelenleg azzal a problémával küzdök, hogy rajtoláskor nem indul el normálisan az autó.
    A két gearset közül a "hosszabbikat" használom, mert azzal lehet jól menni, viszont ezzel nem lehet rajtolni. A másik gearsettel (rövidebb) pedig viszonylag jól tudok rajtolni, de azzal kb. 2-3 sec-el lassabb vagyok a pályán. Értelem szerűen a gyorsabb gearsetet szeretném majd futamon használni. A kormányom DFGT, tehát korlátozottak a lehetőségeim. Nem szeretnék a rajtnál galibát ez miatt, így ha van vkinek vmi ötlete, azt megköszönném.
    Valami analóg kontrollered nincsen? Azzal talán meg lehetne oldani a kuplung csúsztatását.

  7. #57
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Valami analóg kontrollered nincsen? Azzal talán meg lehetne oldani a kuplung csúsztatását.
    hmmm... most, hogy mondod gamepadom van, amin van analóg kar. ha hazaérek, akkor kipróbálom. (remélem nem akad össze a kormánnyal)
    köszi az ihletet
    simraceseries.com

  8. #58
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Valami analóg kontrollered nincsen? Azzal talán meg lehetne oldani a kuplung csúsztatását.
    Aki gear 2-t választ az kuplunggal is úgy rajtol majd mint egy csiga

  9. #59
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    A Gear 2-nél annyit tudsz tenni lejjebb húzod 96 a fordulatszám szabályzót. Úgy jobban fog gyorsulni valamennyire.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #60
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Köszi a tippeket, végül a gamepaddal sikerült megoldani. Így sem pályázhatok majd a legjobb rajtra, de legalább rendesen el lehet indulni a kocsival. Picit játszani kellett a beállításnál a range-el ill. invertálni is kellett, de müxik.
    Picit fura ugyan, hogy az asztalon van a kuplung, de a cél és legfőképp a biztonság érdekében mindent.
    simraceseries.com

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem, ma este 9-től hepaj, ismételten kérnénk mindenkit, hogy legyen tisztába a nevezési rendszer működésével és nagyon figyeljetek egymásra, nem szeretnénk buta baleseteket, elfékezéseket, ráfutásokat és leszorításokat látni a futamon!

    Egy szerverre 20 versenyző fér fel, a futamra nevezők közül a leggyorsabb 20 kerül az #E0 szerverre, a többiek #E1, #E2.... ellenőrizzétek a neveteket a szervereken a névlistában... szabad hely booking-ra csak az utolsó szerveren lesz. A szerverek óra egészkor indulnak.

    Mivel nem babra megy a játék és szeretnénk mielőbb kiszűrni a nem teljesen korrekt versenyzőket, ezért lesz lehetőség majd sérelem esetén óvást benyújtani, kérjük mindenki őrizze meg a futamról a saját replay-ét!

    AC Tesztkupa - Replayek


    AC Tesztkupa - Óvások
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 18. 18:26.

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez érdekelne engem is. Mármint hogy csak az egyiken lehet indulni, vagy mindkettőn? Mert ha csak az egyiken akkor lehet inkább gyakorolnék kicsit, és vasárnap indulnék (Race07 futam miatt nem volt sok időm AC gyakorlásra).
    Mindkét futamon bátran lehet indulni minden megkötés nélkül!

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy értelmezem h mi.dket nap indulhatsz,és mindkettő számít...
    Persze ez gyakorlatilag azt jelenti h 2 bajnokságban indulsz,hisz külön pontozás van...
    Pontosan így van!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 18. 17:54.

  13. #63
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48

    nem jó a rank app

    Sziasztok, nem működik nálam az app így hotlapot se tudok menni a prequalra. Kivan pipálva a settingsben, mégsem látom a listában mikor a pályán vagyok. Érdekes, hogy a leaderboard meg ott van. Ötlet?

  14. #64
    Lehet tudni a verseny szerverhez mi lesz a jelszó?

  15. #65
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg csige791 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, nem működik nálam az app így hotlapot se tudok menni a prequalra. Kivan pipálva a settingsben, mégsem látom a listában mikor a pályán vagyok. Érdekes, hogy a leaderboard meg ott van. Ötlet?
    ..... csak mert hasonló cipőben jártam ...... nemrég
    Ha mindet úgy csináltál, ahogy le van írva, tehát fent van...., átírtad....., beírtad.....stb, akkor a játékban, amikor kimész a pályára, akkor jobb oldalon az egérrel keresd meg az appok közt, asszem a legutolsó lesz, rakd ki a képernyőre, de ez sem fontos és jó lesz .....

  16. #66
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet tudni a verseny szerverhez mi lesz a jelszó?
    ha bookingolsz akkor masters, ha prequal, akkor sztm nem kell, de ha még is, akkor is masters.
    simraceseries.com

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Gyertek TS-re is, aki akar: Masters TS

    FunRace szoba!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 18. 20:26.

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem, ma este 9-től hepaj, ismételten kérnénk mindenkit, hogy legyen tisztába a nevezési rendszer működésével és nagyon figyeljetek egymásra, nem szeretnénk buta baleseteket, elfékezéseket, ráfutásokat és leszorításokat látni a futamon!

    Mivel nem babra megy a játék és szeretnénk mielőbb kiszűrni a nem teljesen korrekt versenyzőket, ezért lesz lehetőség majd sérelem esetén óvást benyújtani, kérjük mindenki őrizze meg a futamról a saját replay-ét!

    AC Tesztkupa - Replayek


    AC Tesztkupa - Óvások

    Na mostantól lehet nevezni egészen
    21:00-ig!!

    Egy szerverre 20 versenyző fér fel, a futamra nevezők közül a prekval szerinti leggyorsabb 20 kerül az #E0 szerverre, a többiek #E1, #E2.... ellenőrizzétek a neveteket a szervereken a névlistában... szabad hely booking-ra csak az utolsó szerveren lesz. A szerverek óra egészkor indulnak.



    Ha akarjátok természetesen futam után 22:00-kor is lehet nyomni még egy menetet (csak nevezni kel hozzá ismét még 22 előtt), az természetesen már nem lesz hivatalos...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 18. 20:58.

  19. #69
    Laczkó Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    45
    30. helyen vagyok a nevezésben, de előttem 10 nem nevezett (nem zöld a sor), gondolom így 20. nevezőként #E1-re megyek... legalábbis így logikus

    Úgy is lett Brrrr! az összes ufo itt van
    Utoljára módosította: Zozzer; 2014. 09. 18. 21:02.

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zozzer írta Hozzászólás megtekintése
    30. helyen vagyok a nevezésben, de előttem 10 nem nevezett (nem zöld a sor), gondolom így 20. nevezőként #E1-re megyek... legalábbis így logikus

    Úgy is lett Brrrr! az összes ufo itt van
    #E0-ra gondolsz inkább, nem?

  21. #71
    Csak röviden a mai futamról:

    Első körben akkora lag volt, hogy szabályosan másodpercekig megállt a képernyő...Ezt kb 3-4x eljátszotta.
    Harmadik körben elszállt a hang. Teljesen süket lett a játék... Na, itt ment fel a pumpa ....

    Sajnos nagyon kiforratlan a multi része... Sztem így nem alkalmas versenyzésre...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  22. #72
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    ma nem akartam meg jönni a keves gyakorlas miatt, de jó lesz ez
    de addig egesz jót küzdöttewm H.Szilarddal...vagyis védekeztem mint állat ...
    a rajt vicces volt h mindenki gerset2 csak én nem 11-ik rajthelyről kicsit agresszívabb vagyok feljöhettem volna szerintem első helyre is így az 5ik helyet próbáltam védeni...míg el nem füstöltem a motort
    na majd vasárnapra odateszem magam

  23. #73
    Én is Gear set 1-gyel mentem, nyugi
    Engem csak az érdekelne, hogy milyen égi csapás sújtott le a mezőnyre a második körben a célegyenes közepén

  24. #74
    Kiss Dávid Regisztrált dadamc logója
    Csatlakozott
    2012. 05. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    16
    Nálunk valaki megállt egy cola sült krumplira a célegyenesben.

  25. #75
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Nohát...ez elég jó lett. Utolsó pillanatban döntöttem a hosszú váltó mellett, úgyis végéről indultam, gondoltam sokat nem osztott/szorzott rajt.
    Velem semmilyen égbekiálltó gazság nem történt, jó meccsek voltak akivel összekeveredtem.

    A) vagy a soft gumi tréfált meg, mert 96%-tól már alig alig tudtam menni vele (végén volt is kemény védekezés, de sztem korrektül megoldottuk Scheiblinger Péter-el )

    vagy B) Hajmási Norbi nagyon laggolt és egyszer ütköztünk is emiatt vagy 150m távolságból, akkor ez-az kipirosodott a gépen, nemtom ez befolyásolja-e a menettulajdonságokat.

    Vasárnapig még gyúrok kicsit, meg megnézem a med gumit.

    jah..és Welcome GPRO 'Friends'
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 09. 18. 22:11.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •