Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (164 összesen)
  1. #26
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Egyébként így tényleg nem az igazi, hogy bárki bármilyen helpet használhat. Tudom, hogy ez csak egy FUN bajnoki, de azért jó lenne ezt vmilyen szinten kontrollálni a későbbi zsörtölődések elkerülése végett. Például a Rankon jól látható, hogy ki milyen körülmények között ment (bár ott sem mindenkinél amit nem értem, hogy miért van). Futam után ezt a Rankos megoldáshoz hasonlóan nem lehet visszaellenőrizni, hogy ki mivel ment? Mert ha igen és ha vki pl. 1 liter üzemanyaggal ment végig, akkor azokat ki lehetne zárni a végeredményből. Csak egy ötlet, persze ha működe ez vhogy...

    Én személy szerint az ABS-t be szoktam kapcsolni, mert sajna a pedáljaimnak vannak "kisebb" problémái és jobb érzés nekem is, ha biztosan tudom, hogy biztonságosan meg tudok állni az előttem lévő előtt. Bár én is úgy tudom, ahogy barcalaci is írta, hogy ebben a gépben nincsenek ilyen helpek.
    simraceseries.com

  2. #27
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem Joe csak nem tudja, hogy alapból be van kapcsolva az ABS, meg a TC.

    Ctrl + A - ABS be/ki
    Ctrl + T - TC be/ki


    Jelenleg a szerver semmi ilyen jellegű korlátozást nem enged beállítani, tehát mindenki maga dönti el milyen segítségekkel futja a köreit. Help-ek nélkül elvileg gyorsabban lehet menni, de nehezebb és veszélyesebb is.
    Mi azért javasoljuk, hogy mindenki minél kevesebb help-et használjon (saját határain belül), illetve természetesen cockpit nézet az általánosan elfogadott.
    Ja hogy az be van kapcsolva??? Azért csodálkoztam is, hogy nem füstöl a gumi. Na majd kikapcsolom. Meg a TC is... mióta van egy E30-ban TC? Még ABS csak csak mert az már E9-ben is volt, de TC... na mindegy. Meg sem fordult a fejemben. Majd haza megyek megnézem hol is van ez, szerintem kb. tudom mert anno valahol kapcsoltam ki be egyik újabb autón.

    Akinek meg setup kell...

    Én még semmit sem állítottam, csak a hátsó futó stabját keményebbre, meg a váltó áttételt és a benzint levettem 15 literre. A gyári set nagyjából jó. Nem bántás képp mondom, de aki 2.07-s köröket fut, az még a pályát kell hogy megtanulja és nem a setuppal foglalkozni.

    A pályát kb-ra ismertem már. Hétfőn kb. 15 kört futottam. Piszkáltam a váltót meg a benyát. 2.03.999 volt. Megállapítottam magamban, hogy a feneke puha azt tolja az orrát és elmentem fürdeni.

    Tegnap kedden még bíbelődtem vagy 20 kört és javítottam közel egy sec-t. De ez nem azért van mert hű micsoda sokat állítottam az autón, hanem máshogy veszem az első és az utolsó kanyarokat.

    ui.:
    Ha egy ezreddel is gyorsabb vagyok TC-vel vagy ABS-l és nincs tiltva, azzal fogok menni. Ha ABS nélkül vagyok gyorsabb akkor meg úgy. De szerintem is gyorsabb az ember abs és tc nélkül ha már ráérzett. Én még nem, de aki ismer tudja hogy ráfogok.

    A mostani hetem sajna igen foglalt, és nem fogok tudni indulni. Meg ahogy látom a társaság egyik fele használ abs-t, a másik meg nem, de nem hiszem, hogy ezzel különösebben foglalkozni kell egy teszt bajnokságban. Mindenki használhat ha akar.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 09. 17. 10:07.

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként így tényleg nem az igazi, hogy bárki bármilyen helpet használhat. Tudom, hogy ez csak egy FUN bajnoki, de azért jó lenne ezt vmilyen szinten kontrollálni a későbbi zsörtölődések elkerülése végett. Például a Rankon jól látható, hogy ki milyen körülmények között ment (bár ott sem mindenkinél amit nem értem, hogy miért van). Futam után ezt a Rankos megoldáshoz hasonlóan nem lehet visszaellenőrizni, hogy ki mivel ment? Mert ha igen és ha vki pl. 1 liter üzemanyaggal ment végig, akkor azokat ki lehetne zárni a végeredményből. Csak egy ötlet, persze ha működe ez vhogy...
    Üzemanyaggal nekem nem sikerült csalnom, leteszteltem, bármit állítok kliens oldalon akkor is a szerveren beállított érvényesül. De lehet vmi elkerülte a figyelmem, ha van vmi kiskapu, akkor mondjátok!

    A szerver nem rögzít sajnos infókat a használt help-ekről, a Rank App meg csak a legjobb köridőt küldi el és amúgy sem kötelező használni, futamon meg bárki kikapcsolhatja, csak a nevezésnél van jelentősége.
    Szóval hiába határozunk bárhogy a használható help-eket illetően, nem tudjuk ellenőrizni... illetve úgy is lesz olyan aki sokat használ, meg olyan is aki egyet sem, így legalább sokféle dolgot le tudunk tesztelni egyszerre.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 17. 10:41.

  4. #29
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Az app mappájában lévő txt-be beleírtad a masterses fórum neved(CsG)? Meg a játékon belül is be kell pipálni az appot a beállításokba.
    Igen, mindent úgy csináltam ahogy le volt írva. Beraktam a txt-be a "noteszként" a CsG.-t ás Assettóban meg kipipáltam az appot. Aztán amikor mentem volna aludni akkor láttam, hogy van egy frissítés leírás is, de azt már nem volt kedvem végigcsinálni, majd talán pénteken vagy szombaton. Lehet, hogy majd kérek egy kis segítséget még.

  5. #30
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, mindent úgy csináltam ahogy le volt írva. Beraktam a txt-be a "noteszként" a CsG.-t ás Assettóban meg kipipáltam az appot. Aztán amikor mentem volna aludni akkor láttam, hogy van egy frissítés leírás is, de azt már nem volt kedvem végigcsinálni, majd talán pénteken vagy szombaton. Lehet, hogy majd kérek egy kis segítséget még.
    én úgy tudom h a Rankappnak csak a legújabb verziója működik (rankapp12) , ebben lett hozzáigazítva a legutóbbi update-hez...
    a koráébbiak nem működnek...

  6. #31
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ja hogy az be van kapcsolva??? Azért csodálkoztam is, hogy nem füstöl a gumi. Na majd kikapcsolom. Meg a TC is... mióta van egy E30-ban TC? Még ABS csak csak mert az már E9-ben is volt, de TC... na mindegy. Meg sem fordult a fejemben. Majd haza megyek megnézem hol is van ez, szerintem kb. tudom mert anno valahol kapcsoltam ki be egyik újabb autón.

    Akinek meg setup kell...

    Én még semmit sem állítottam, csak a hátsó futó stabját keményebbre, meg a váltó áttételt és a benzint levettem 15 literre. A gyári set nagyjából jó. Nem bántás képp mondom, de aki 2.07-s köröket fut, az még a pályát kell hogy megtanulja és nem a setuppal foglalkozni.

    A pályát kb-ra ismertem már. Hétfőn kb. 15 kört futottam. Piszkáltam a váltót meg a benyát. 2.03.999 volt. Megállapítottam magamban, hogy a feneke puha azt tolja az orrát és elmentem fürdeni.

    Tegnap kedden még bíbelődtem vagy 20 kört és javítottam közel egy sec-t. De ez nem azért van mert hű micsoda sokat állítottam az autón, hanem máshogy veszem az első és az utolsó kanyarokat.

    ui.:
    Ha egy ezreddel is gyorsabb vagyok TC-vel vagy ABS-l és nincs tiltva, azzal fogok menni. Ha ABS nélkül vagyok gyorsabb akkor meg úgy. De szerintem is gyorsabb az ember abs és tc nélkül ha már ráérzett. Én még nem, de aki ismer tudja hogy ráfogok.

    A mostani hetem sajna igen foglalt, és nem fogok tudni indulni. Meg ahogy látom a társaság egyik fele használ abs-t, a másik meg nem, de nem hiszem, hogy ezzel különösebben foglalkozni kell egy teszt bajnokságban. Mindenki használhat ha akar.

    szóval:
    ha játék menüjében kikapcsoltad az ABS -t illetve egyéb segítségeket( egyébként érdemes lecsekkolni néha mert volt már úgy nálam h egyszer csak bekapcsolódott az egyik update után magától ) és belépsz a játékba/szerverre, akkor a GROUP A -ban se TC se ABS nincs...

    a billentyűkombókkal BEkapcsolni tudod ennél az autónál (bár még nem próbáltam , szerintem tc-t nem is lehet kapcsolni ennél az autónál, abst talán)



    benzinnel sérüléssel nem lehet majd machinálni, jól lett beállítva a server (legalábbis a funserver tuti)

  7. #32
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    én úgy tudom h a Rankappnak csak a legújabb verziója működik (rankapp12) , ebben lett hozzáigazítva a legutóbbi update-hez...
    a koráébbiak nem működnek...
    Most megint megnéztem, asszem nem töltöttem le valamit. Ahol leírtátok, hogy hogyan kell felrakni, ott a lap alján két bélyeg van egyik a Rank app a másik meg nem tudom micsoda, de azt nem töltöttem le lehet, hogy ez a baj!? Ha azt letöltöm, azt csak futtatni kell vagy be kell rakni valahova?
    Nem vagyok egy "rendszergizdahekkerzseni" de majd otthon megint nekifutok.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Most megint megnéztem, asszem nem töltöttem le valamit. Ahol leírtátok, hogy hogyan kell felrakni, ott a lap alján két bélyeg van egyik a Rank app a másik meg nem tudom micsoda, de azt nem töltöttem le lehet, hogy ez a baj!? Ha azt letöltöm, azt csak futtatni kell vagy be kell rakni valahova?
    Nem vagyok egy "rendszergizdahekkerzseni" de majd otthon megint nekifutok.
    A másik (leaderboard) az nem kell. A lényeg, hogy a Rank App-ból a legfrissebb verziót használd és kövesd a leírást.

    Ha nem megy, akkor kérlek a Rank App topikjában folytassuk a beszélgetést: Assetto Corsa Rank

  9. #34
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szóval:
    ha játék menüjében kikapcsoltad az ABS -t illetve egyéb segítségeket( egyébként érdemes lecsekkolni néha mert volt már úgy nálam h egyszer csak bekapcsolódott az egyik update után magától ) és belépsz a játékba/szerverre, akkor a GROUP A -ban se TC se ABS nincs...

    a billentyűkombókkal BEkapcsolni tudod ennél az autónál (bár még nem próbáltam , szerintem tc-t nem is lehet kapcsolni ennél az autónál, abst talán)
    Nekem a menüben pro-ra van állítva a simuláció, ezzel kikapcsolódnak a segítségek és a játékon belül sem tudom bekapcsolni a billentyűkombókkal.

    Viszont akkor egy kérdés azoktól, akik nem használnak ABS-t. Nektek nem blokkolnak állandóan a kerekek? Én negyedig sem nyomom le a pedált és már csúsznak is a kerekek. Még minden autót nem próbáltam ki, de nem rémlik, hogy másiknál is lenne ilyen problémám kikapcsolt ABS-sel.

  10. #35
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Én az F40-t meg a Cobrát próbáltam, azon tuti nem volt ABS, mert voltak olyan füstök, mint a gyárkémény.

    Főleg akkor, mikor ívben fékeztem, rendszerint a terheletlen kerék csúszott. Ezt már megszoktam a GTL-ből, nem is csodálkoztam. Ha arra gondolsz, hogy mindkét kerék blokkol pl elől, akkor próbáld meg kicsit hátrébb vinni a fékerőt. De abs nélkül nem taposhatod ész nélkül a féket. De ezt szerintem tudod, mert tudom hogy voltál pár GTL futamon.

  11. #36
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a menüben pro-ra van állítva a simuláció, ezzel kikapcsolódnak a segítségek és a játékon belül sem tudom bekapcsolni a billentyűkombókkal.

    Viszont akkor egy kérdés azoktól, akik nem használnak ABS-t. Nektek nem blokkolnak állandóan a kerekek? Én negyedig sem nyomom le a pedált és már csúsznak is a kerekek. Még minden autót nem próbáltam ki, de nem rémlik, hogy másiknál is lenne ilyen problémám kikapcsolt ABS-sel.
    Nem használok ABS-t, de eddig csak ennél az utónál tapasztaltam, hogy nagyon, de nagyon finoman kell fékezni. Sikerül is gyakran blokkolni, amikor gyorsan rakom át a lábom a fékre. Talán lesz még időm gyakorolni, meg remélem nem fogok este melózni.


  12. #37
    Lehet, hogy csak én vagyok vak és nem találom a fő oldalon a Preq gombot. Nem lehetne kitenni, hogy könnyebben megtalálja a nép?
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  13. #38
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Na kipróbáltam az ABS, TC, nélkül.

    A beállításoknál costum volt. Átraktam Pro-ra, így mindent kikapcsolt.

    Szóval van ebben minden. Az első körök érdekesek voltak. Legtöbbet a fékerő elosztásával kellett bíbelődni, mert ABS esetén nem volt érdekes.

    A TC miatt meg a difin állítottam. A futót még nem piszkáltam.

    Jelenleg még erős fél seccel vagyok lassabb segítség nélkül, mint segítséggel, de messze nem reménytelen.

  14. #39
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése

    Viszont akkor egy kérdés azoktól, akik nem használnak ABS-t. Nektek nem blokkolnak állandóan a kerekek? Én negyedig sem nyomom le a pedált és már csúsznak is a kerekek. Még minden autót nem próbáltam ki, de nem rémlik, hogy másiknál is lenne ilyen problémám kikapcsolt ABS-sel.
    Dehogynem. Minden kanyar olyan amilyen. Ez mondjuk marhára nem tetszik, de evvan. Ugyanakkor ha valaki ABS-t használ ezzel az autóval, ezen a pályán, jó köidők biztos nem születnek szvsz.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #40
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem használok ABS-t, de eddig csak ennél az utónál tapasztaltam, hogy nagyon, de nagyon finoman kell fékezni. Sikerül is gyakran blokkolni, amikor gyorsan rakom át a lábom a fékre. Talán lesz még időm gyakorolni, meg remélem nem fogok este melózni.
    Neked sem jó a bal lábad vagy miért rakod át?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #41
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Neked sem jó a bal lábad vagy miért rakod át?
    Mert ebben a verdában nem szekis váltó van, azért. Tegnap este már jobb volt kicsit, csak nem volt időm sajnos gyakorolni. Lehet, hogy egy kicsit a kocsin is kellene állítani. Remélem este nem kell melóznom.


  17. #42
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Mert ebben a verdában nem szekis váltó van, azért. Tegnap este már jobb volt kicsit, csak nem volt időm sajnos gyakorolni. Lehet, hogy egy kicsit a kocsin is kellene állítani. Remélem este nem kell melóznom.
    De ettől még lehetne bal-jobbal fékezni nem? Vagy valamit félreértek? / még csak most kezdem megismerni a játékot , ezért vagyok ilyen tudatlan / Na kipróbálom ma ezt az ótót én is. /bár lehet már mentem vele valamikor pár kört /
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 09. 18. 09:21.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  18. #43
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Most próbálnék felmenni a szeróra ,de elkezdi beölteni ,majd kiírja jobb felül server error code 0 shutting down.. és visszadob a menübe. De alatta lévő német publicra simán felengedett. Mi lehet ez?
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 09. 18. 09:20.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  19. #44
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én az F40-t meg a Cobrát próbáltam, azon tuti nem volt ABS, mert voltak olyan füstök, mint a gyárkémény.

    Főleg akkor, mikor ívben fékeztem, rendszerint a terheletlen kerék csúszott. Ezt már megszoktam a GTL-ből, nem is csodálkoztam. Ha arra gondolsz, hogy mindkét kerék blokkol pl elől, akkor próbáld meg kicsit hátrébb vinni a fékerőt. De abs nélkül nem taposhatod ész nélkül a féket. De ezt szerintem tudod, mert tudom hogy voltál pár GTL futamon.
    És nem csak GTL futamon.

    Kezelhetőbbé tette az autót, hogy hátrébb toltam a fékerőt, de engem akkor is zavar, hogy valamelyik kerék állandóan blokkol.
    Hiába van load cellás pedálom, egyszerűen még a gumibak ütközőig sem ér le a pedál, de már állnak a kerekek.

    De látom, hogy nem én vagyok a béna, hanem ez az autó ilyen, mert mindenkinél így viselkedik.

  20. #45
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Most próbálnék felmenni a szeróra ,de elkezdi beölteni ,majd kiírja jobb felül server error code 0 shutting down.. és visszadob a menübe. De alatta lévő német publicra simán felengedett. Mi lehet ez?
    A jelszót beírtad?

  21. #46
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Most próbálnék felmenni a szeróra ,de elkezdi beölteni ,majd kiírja jobb felül server error code 0 shutting down.. és visszadob a menübe. De alatta lévő német publicra simán felengedett. Mi lehet ez?
    Tuti nem írtál jelszót, én is így jártam.

  22. #47
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként egy setup engem is érdekelne.
    Pl tegnap vettem észre azt is, hogy nem csak a váltó végáttételét lehet állítani, hanem az egyes fokozat felett is lehet állítani a sebességi fokozatok "kiosztását". Nagyon nagyon hosszú az egyes, így nehéz rajtolni, de valahogy jobbak a sebességi fokozatok. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen rajtok lesznek a versenyen.
    Ja még valami:
    Szólnék előre, hogy nagyon úgy fest, hogy én csak vasárnap indulnék, mert ugyan tegnap állítgattam egy csomó mindent (nevemet a profilban...... stb), hogy megfelelő formátum legyen, de még a időmet nem jegyzi, pedig a leírtak alapján haladtam, de biztos valamit nem úgy csináltam ahogy le volt írva. Na egy szó mint száz remélem vasárnapig be tudom állítani.
    Egy picit megint változott a szitu. Az én drágám össze-vissza variálja az életünket Most úgy néz ki, hogy ma is tudnék indulni, de vasárnap is. Elindulhatok mindkét nap, (és nyilván csak az egyik nap számítana) vagy csak az egyiken?

  23. #48
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    És nem csak GTL futamon.

    Kezelhetőbbé tette az autót, hogy hátrébb toltam a fékerőt, de engem akkor is zavar, hogy valamelyik kerék állandóan blokkol.
    Hiába van load cellás pedálom, egyszerűen még a gumibak ütközőig sem ér le a pedál, de már állnak a kerekek.

    De látom, hogy nem én vagyok a béna, hanem ez az autó ilyen, mert mindenkinél így viselkedik.
    Még megpróbálhatod, hogy megnöveled a stabkart is és/vagy keményebb rugót alá.

    De a lényeg, hogy a terheletlen kerék csúszni fog.

  24. #49
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Ú, ez mavan? Vazze. Sok készülési idő nincs.

  25. #50
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Egy picit megint változott a szitu. Az én drágám össze-vissza variálja az életünket Most úgy néz ki, hogy ma is tudnék indulni, de vasárnap is. Elindulhatok mindkét nap, (és nyilván csak az egyik nap számítana) vagy csak az egyiken?
    Igen, ez érdekelne engem is. Mármint hogy csak az egyiken lehet indulni, vagy mindkettőn? Mert ha csak az egyiken akkor lehet inkább gyakorolnék kicsit, és vasárnap indulnék (Race07 futam miatt nem volt sok időm AC gyakorlásra).

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •