Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (164 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    AC Tesztkupa - Mugello

    Kedves Versenyzők!

    Ezennel kezdetét veszi az Assetto Corsa Tesztkupa, első helyszínünk Mugello a BMW M3 E30 Group A-val!

    6803_7003_52d95991d64615.39044823.jpg

    1. Futam: Mugello
    Időpont: 2014.09.18 (csütörtök) & 2014.09.21 (vasárnap)
    Nevezés: 20:30 - 21:00 (Masters Rank app-pal)
    Booking: 21.00 - 21:03 (annak, aki nem nevez előre, vagy szeretne Skin-t választani)
    Időmérő: 21:03 - 21:23 (20 perc)
    Futam hossza: 13 kör

    Rajt típusa: álló rajt
    Gumikopás: normál
    A pálya határa: két kerékkel mindig a fehér vonalon belül!
    Fizikai sérülések: normál
    Pálya gumizódás: normál
    Üzemanyag fogyasztás:
    normál

    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    Szerver: GTR-Masters.hu #E0 , #E1, #E2..
    Szerverjelszó:
    masters


    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Assetto Corsa Tesztkupa
    Nevezési rendszer részletes leírása: AC Prekval és nevezési rendszer (érdemes éles futam előtt egyszer kipróbálni )
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS



    Fontos!!
    • Mivel az Assetto Corsa multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Futam eredmények: AC Tesztkupa - Pontverseny
    Futam Replay-ek: AC Tesztkupa - Replay-ek



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 22. 12:07.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    Az első futammal nem titkolt célunk, hogy egy bonyodalmaktól és problémáktól mentes mindenki számára élvezhető versenyt fussunk, és pontosan ehhez igazodik a pályaválasztás, a futamtáv és az egyéb kapcsolódó szerverbeállítások. A későbbiek során lesznek majd hosszabb futamok és érdekesebb szerver beállítások (pl.: pályafelgumizódás), viszont első körben azt kérnénk mindenkitől, hogy menjetek végig a versenyen, érjetek célba és eközben nagyon nagyon figyeljetek arra, hogy korrekt és fair módon versenyezzetek és még véletlenül se rontsátok el más résztvevők szórakozását, ez a legfontosabb!

    Emellett kérünk mindenkit hogy a korrektség jegyében figyeljetek oda nagyon a vágásokra, kivétel nélkül a pálya minden pontján két kerékkel a fehér vonalon belül kell haladni!
    Azon versenyzőket, akik nem tartják tiszteletben a szabályokat és versenytársaikat, azokat ki fogjuk zárni a bajnokságból!


    Gyakorlás céljából indítottam egy FUN szervert 20 perc qual-lal és 5 kör futammal:

    Szerver:
    GTR-Masters.hu #FUN
    Pass: masters


    A gyakorló szerver "Pickup"-os, tehát bármikor lehet rá csatlakozni!

    Az első futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide ebbe a topikba, bármilyen kérdéseket van, tegyétek fel bátran!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 16. 10:14.

  3. #3
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    jól értem h ki lesz kapcsolva a penalty ,ugye?

    a másik kérdés h a "normál fizikai sérülés" az azt jelenti h a serveren mindenkinek sérül az autó , annak is aki kikapcsolja?
    ugyanez a kérdés a "normál benzin fogyasztással" kapcsolatban is?

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    jól értem h ki lesz kapcsolva a penalty ,ugye?

    a másik kérdés h a "normál fizikai sérülés" az azt jelenti h a serveren mindenkinek sérül az autó , annak is aki kikapcsolja?
    ugyanez a kérdés a "normál benzin fogyasztással" kapcsolatban is?
    Igen, nem lesz automatikus bünti a vágásokra, ha vkivel ilyen jellegű probléma van, akkor azzal majd a replay alapján utólagosan elbeszélgetünk, aztán vagy megérti, vagy nem jön többet.
    A benzin fogyasztás esetében a tesztjeink szerint a szerver beállítás érvényesül, ami pedig 1x-es lesz. Törés/sérülés esetén bevallom még nem próbáltam, hogy ki lehet-e játszani kliens oldalról, de akkor megnézzük.

  5. #5
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, nem lesz automatikus bünti a vágásokra, ha vkivel ilyen jellegű probléma van, akkor azzal majd a replay alapján utólagosan elbeszélgetünk, aztán vagy megérti, vagy nem jön többet.
    A benzin fogyasztás esetében a tesztjeink szerint a szerver beállítás érvényesül, ami pedig 1x-es lesz. Törés/sérülés esetén bevallom még nem próbáltam, hogy ki lehet-e játszani kliens oldalról, de akkor megnézzük.

    serveren 100-100 a benzin és a mechanical damage, csak így nem lehet kijátszani...
    gumizódás ahogy olvasom nem lesz egyelőre, tehát az is 100-as érték

  6. #6
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    kösz a pickup servert...ki is próbáltam és nem is voltam egyedül délelőtt sem (ha már szabadnapos vagyok) mindenféle megbeszélés nélkül...

    régen mentem ezzel a Group A-val...a sima BMW nyüstöltem mostanában, kezelésre ég és föld a kettő H-váltóval ezt rohadt nehéz és fárasztó terelgetni... remélem nem egyedüli H-s leszek és lesz kivel küzdeni

    remélem nem gond , de kiírtam PH-ra és sg.hu-ra hogy ezentúl ezt a servert kerssék az AC-sok funolásra , gyakorlásra...

  7. #7
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    kösz a pickup servert...ki is próbáltam és nem is voltam egyedül délelőtt sem (ha már szabadnapos vagyok) mindenféle megbeszélés nélkül...

    régen mentem ezzel a Group A-val...a sima BMW nyüstöltem mostanában, kezelésre ég és föld a kettő H-váltóval ezt rohadt nehéz és fárasztó terelgetni... remélem nem egyedüli H-s leszek és lesz kivel küzdeni

    remélem nem gond , de kiírtam PH-ra és sg.hu-ra hogy ezentúl ezt a servert kerssék az AC-sok funolásra , gyakorlásra...
    Nem leszel egyedüli H-s, sőt ha heel and toe "stílusban" váltasz akkor sem leszel egyedül! Tényleg ezeket nem lehet beállítani, hogy csak H-ban és kuplung használatával lehessen menni?

  8. #8
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Nem leszel egyedüli H-s, sőt ha heel and toe "stílusban" váltasz akkor sem leszel egyedül! Tényleg ezeket nem lehet beállítani, hogy csak H-ban és kuplung használatával lehessen menni?
    egyelőre nem...
    sima e30-cal H-val is alig vagyok lassabb , de ennél a GRA-nál brutális a különbség egy körön...
    viszont rajtnál nyerünk majd jó néhány poziciót az tuti

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    remélem nem gond , de kiírtam PH-ra és sg.hu-ra hogy ezentúl ezt a servert kerssék az AC-sok funolásra , gyakorlásra...
    Nem gond, sőt... viszont azt ugye tudod, hogy egész héten végig ez a kombó lesz? (futamtávon, más apróságokon persze állítok ha kéred)
    Illetve kérlek egy linket is dobj oda ilyenkor, mert azért van néhány alap elvárásunk azokkal szemben, akik a szerverünkre lépnek, azokat szeretjük ha elolvassák és betartják.
    (Csak mert érted, ha a mi szerverünkön lesz esetleg roncsderbi, akkor az minket (is) fog minősíteni, sajnos... )
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 16. 13:11.

  10. #10
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem gond, sőt... viszont azt ugye tudod, hogy egész héten végig ez a kombó lesz? (futamtávon, más apróságokon persze állítok ha kéred)
    Illetve kérlek egy linket is dobj oda ilyenkor, mert azért van néhány alap elvárásunk azokkal szemben, akik a szerverünkre lépnek, azokat szeretjük ha elolvassák és betartják.
    (Csak mert érted, ha a mi szerverünkön lesz esetleg roncsderbi, akkor az minket (is) fog minősíteni, sajnos... )

    úgy gondoltam h te majd kiírod normálisan

    az egy kombós dologra meg azért olvass vissza majd h mit írtam anno... akkor is leírtam, ha van mire készülni akkor szívesen megyek 1 hétig minden nap ugyanazzal (de nem is rólam szólt)...azért veszekedtem itt veletek , mert a kutya se jött másnap harmadnap...remélem így azért lesznek emberek a szervereiteken...és most úgy gondolom h mivel van mire készülni, jönnek is majd az emberek és nem 4-5 ember lesz főműsoridőben mint anno...a szerverre egyszerűen lehet csatlakozni bárkinek, ha magyarokkal akar körözni az ember akkor könnyedén megteheti minden nap akár...ennyi volt a célom anno, amit el is értem, értünk , mert mindennap sokan vagyunk hónapok óta...

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    úgy gondoltam h te majd kiírod normálisan
    Hát a te hozzászólásaidat nehezen írom át, max utánad loholok és "magyarázkodok"...
    Ez a gyakorló FUN szerver futni fog végig, de a hivatalos futamok közötti FUN-ok szervezését és promózását nem tudom vállalni, az már nem fér bele sajnos.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 16. 14:28.

  12. #12
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a te hozzászólásaidat nehezen írom át, max utánad loholok és "magyarázkodok"...
    Ez a gyakorló FUN szerver futni fog végig, de a hivatalos futamok közötti FUN-ok szervezését és promózását nem tudom vállalni, az már nem fér bele sajnos.
    nem is kell promózni ezt
    átírni meg minek , jöhet bárki nem, aki hülye azt meg blacklistre rakjatok...legalabb nem bajnokin derül ki

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nem is kell promózni ezt
    átírni meg minek , jöhet bárki nem, aki hülye azt meg blacklistre rakjatok...legalabb nem bajnokin derül ki
    Sosem fog számunkra kiderülni ha vki hülye egy Fun futamon, egyrészt senki se szól nekünk, másrészt nem lesz replay kivizsgálni, harmadrész ha nem regisztrált, akkor szólni sem tudunk neki.

    Alapvetően ezért szeretjük, hogy aki a szerverünkre lép, az regisztrál fórumon és megadja a valódi nevét, mert így egyrészt több esély van rá, hogy elolvassa a feltételeket, komolyabban veszi a dolgot és felelősséget vállal magáért, másrészt pedig mi is fel tudjuk vele venni a kapcsolatot, amennyiben ez indokolt. Jelszót nem is nagyon szeretem kiadni külső helyekre, mert az elveszi tőlünk a puszta lehetőségét is, hogy garantálni tudjunk bármilyen minőséget a szervereinken.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 16. 16:06.

  14. #14
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sosem fog számunkra kiderülni ha vki hülye egy Fun futamon, egyrészt senki se szól nekünk, másrészt nem lesz replay kivizsgálni, harmadrész ha nem regisztrált, akkor szólni sem tudunk neki.

    Alapvetően ezért szeretjük, hogy aki a szerverünkre lép, az regisztrál fórumon és megadja a valódi nevét, mert így egyrészt több esély van rá, hogy elolvassa a feltételeket, komolyabban veszi a dolgot és felelősséget vállal magáért, másrészt pedig mi is fel tudjuk vele venni a kapcsolatot, amennyiben ez indokolt. Jelszót nem is nagyon szeretem kiadni külső helyekre, mert az elveszi tőlünk a puszta lehetőségét is, hogy garantálni tudjunk bármilyen minőséget a szervereinken.
    hidd el lesz aki szóljon
    ha valaki idiótáskodik arról meg valaki replayt is csinál ahogy voltak blacklisten emberkék pár hétig Maszim serveren is...

  15. #15
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    régen mentem ezzel a Group A-val...a sima BMW nyüstöltem mostanában, kezelésre ég és föld a kettő H-váltóval ezt rohadt nehéz és fárasztó terelgetni... remélem nem egyedüli H-s leszek és lesz kivel küzdeni
    Mióta van H váltóm, csak azzal, természetesen heel and toe. Már ha a valóságban is az van a járműben. Sokkal jobban élvezem. A KTM-et is azért imádom.


  16. #16
    Ez egy jó autó, de csak az emlékeitekben. Sok szuper autó közül...
    Szerintem még a kasztni is megvetemedik 1 kör után.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  17. #17
    Van valakinek "működő" setupja a pályára?
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  18. #18
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39

    Setup

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek "működő" setupja a pályára?
    Ez engem is érdekelne....

  19. #19
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    H-váltó

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    régen mentem ezzel a Group A-val...a sima BMW nyüstöltem mostanában, kezelésre ég és föld a kettő H-váltóval ezt rohadt nehéz és fárasztó terelgetni... remélem nem egyedüli H-s leszek és lesz kivel küzdeni
    Én is H-váltóval megyek és minden segítség off, ezt csak azért írom, mert a prekval listán elég sokan használnak ABS-t, meg páran még TC(!)-t is (pl. a jelenlegi második is).

    Egy jó setup pedig engem is érdekelne!

  20. #20
    Én is H váltóval megyek, viszont én csalok egy picit. Csak felváltásnál kuplungolok, visszaváltásnál csak gázfröccsel gangolok vissza a fokozatokba
    Heel&toeba még nem vagyok annyira megelégedve a fékezési technikámmal, nem szeretnék senkit sem kiütni.

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Én is H-váltóval megyek és minden segítség off, ezt csak azért írom, mert a prekval listán elég sokan használnak ABS-t, meg páran még TC(!)-t is (pl. a jelenlegi második is).
    Sztem Joe csak nem tudja, hogy alapból be van kapcsolva az ABS, meg a TC.

    Ctrl + A - ABS be/ki
    Ctrl + T - TC be/ki


    Jelenleg a szerver semmi ilyen jellegű korlátozást nem enged beállítani, tehát mindenki maga dönti el milyen segítségekkel futja a köreit. Help-ek nélkül elvileg gyorsabban lehet menni, de nehezebb és veszélyesebb is.
    Mi azért javasoljuk, hogy mindenki minél kevesebb help-et használjon (saját határain belül), illetve természetesen cockpit nézet az általánosan elfogadott.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 17. 09:18.

  22. #22
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem Joe csak nem tudja, hogy alapból be van kapcsolva az ABS.

    Ctrl + A - ABS be/ki
    Ctrl + T - TC be/ki

    Group A-ban nincs se TC se ABS alapból...
    persze az íbilenytűkombináció bekapcsolja ezeket...

  23. #23
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Én is H váltóval megyek, viszont én csalok egy picit. Csak felváltásnál kuplungolok, visszaváltásnál csak gázfröccsel gangolok vissza a fokozatokba
    Heel&toeba még nem vagyok annyira megelégedve a fékezési technikámmal, nem szeretnék senkit sem kiütni.
    Én is próbáltam így, de szerintem, úgy sokkal rosszabbul lassul "szerintem"

  24. #24
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Egyébként egy setup engem is érdekelne.
    Pl tegnap vettem észre azt is, hogy nem csak a váltó végáttételét lehet állítani, hanem az egyes fokozat felett is lehet állítani a sebességi fokozatok "kiosztását". Nagyon nagyon hosszú az egyes, így nehéz rajtolni, de valahogy jobbak a sebességi fokozatok. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen rajtok lesznek a versenyen.
    Ja még valami:
    Szólnék előre, hogy nagyon úgy fest, hogy én csak vasárnap indulnék, mert ugyan tegnap állítgattam egy csomó mindent (nevemet a profilban...... stb), hogy megfelelő formátum legyen, de még a időmet nem jegyzi, pedig a leírtak alapján haladtam, de biztos valamit nem úgy csináltam ahogy le volt írva. Na egy szó mint száz remélem vasárnapig be tudom állítani.

  25. #25
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Ja még valami:
    Szólnék előre, hogy nagyon úgy fest, hogy én csak vasárnap indulnék, mert ugyan tegnap állítgattam egy csomó mindent (nevemet a profilban...... stb), hogy megfelelő formátum legyen, de még a időmet nem jegyzi, pedig a leírtak alapján haladtam, de biztos valamit nem úgy csináltam ahogy le volt írva. Na egy szó mint száz remélem vasárnapig be tudom állítani.
    Az app mappájában lévő txt-be beleírtad a masterses fórum neved(CsG)? Meg a játékon belül is be kell pipálni az appot a beállításokba.

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •